meizitang- doświadczenia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-08, 22:54   #31
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Super. Ja teraz się nie głodzę, bo nie chcę żeby jojo mnie dopadło. Mam szerokie biodra i wiem że takie mi już pozostaną. Denerwuje mnie tylko, że jak zaczynam chudnąć to "od góry" niedługo z biustu mi nic nie pozostanie A co do głodzenia to właśnie kiedyś schudłam do 58 ale po pół roku wróciło, ale też inaczej u mnie się nie dało. Z tabletkami to u mnie pierwszy eksperyment. Ale jednak chcialabym spróbować jeszcze z adipexem. Jeszcze trochę tabl meizi. mi zostało, więc poczekam do końcowego efektu i zobaczę.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 10:17   #32
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

Wiesz... mam kumpele ktora jest farmaceuta i kiedys tez bylam zainteresowana sdipexem, spytalam jej sie o zdanie i uzyskalam krotka odpowiedz... nie buerz tego. Podobno to tabsy ktore niszcza psyche... sa jak psychotropy... jestem sklonna do roxnych wyzwan... by brac rozne wynalazki ale jakos do tego naprawdę mnie nie ciągnie :/ jak zaczne brac te mojej to ci dam o nich opinie moze sie skusisz na nie... zobaczymy jak beda dzialac
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 22:23   #33
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Ok to daj znać czy działają. Nie zależy mi aż tak bardzo na szybkim efekcie tylko bardziej na długotrwałym. Dla mnie nawet takie 4 kg na miesiąc to i tak dużo. No i już sobie obiecałam, że będę pilnować wagi i jak przytyję choć 1 kg to postaram się od razu go zrzucić. Wiadomo jak to jest, wystarczy tydzień urlopu i można się już troszkę zapuścić.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 20:58   #34
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

I jak efekty?
U mnie po dwóch miesiącach meizi 6,5 kg mniej. Niby mało, ale jednak super że tyle. Na razie robię przerwę, 3 dni bez tabletek. Zobaczę jak to będze.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 14:13   #35
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

Hej u mnie po 2 tyg. -4.5 kg. Bałam się strasznie ze przyjda jakies podroby ale ba szczescie sa prawdziwe oby tak dalej hihi
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 22:37   #36
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Hej, a możesz napisać co to za tabl ?
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 11:06   #37
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

Sibutramin 20 mg firmy GE-TM labs
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140704_120027.jpg (93,9 KB, 18 załadowań)
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 21:12   #38
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

No to spróbuję może tego następnym razem. Na razie waga u mnie bez zmian + - pół kg, zależy od dnia
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 19:46   #39
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

hej , to znowu ja
Stwierdzam z przykrością, że wróciły mi 3 kg. Niestety ostatnio nie umiem się pilnować. Nie żebym nie chciała tylko na dworze coraz zimniej to i ruchu mam mniej. Co prawda kupiłam sobie orbitreka ale na razie bez efektów, staram się jeździć codziennie po pół godziny. Chyba muszę znowu coś zamówić bo mnie coś trafi.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:41   #40
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

Ja mniej więcej utrzymuję wagę, wiem że teraz będzie gorzej bo zima idzie, wybiorę się pewnie od grudnia po karnet na siłownie. Na zimę nie zabieram się za odchudzanie- w swetrach i kurtkach i tak większej różnicy nie ma. Będę zamawiać w marcu pewnie, żeby się ogarnąć przed latem. Mezitang dla mnie to bomba, zazwyczaj potrzebuje tylko kilku kilo które nie dają się ruszyć ćwiczeniami. Jem zdrowo i ćwiczę w miarę regularnie.

Ale faktem jest że na niektóre dziewczyny nie działa, mojej przyjaciółki nie ruszyły ani o pół kilo. A były to te same. ( Warto wiedzieć że meizi nie działa jak pije się alkohol/ albo działa słabiej). No i tabsy się też zmieniły, nie mogę już dostać tej starej wersji, która była mocniejsza. Teraz 2 opakowania robią to co tamtych jedno. I trzeba mieć między kuracjami minimum 4 miesiące przerwy. (a opakowań można brać max 3 pod rząd).
No i jeść i pić. Nie trzeba się dziwić że są przypadki jak dziewczyny się wycieńczyły jak nic nie jadły. Postawić na zdrowe jedzenie, pamiętać o zdrowych tłuszczach!!! -oliwach, orzechach, pestkach, awokado. Można jesć naprawdę normalnie, a tabletki w tym pomagają. bo hamują potrzebę objadania się.
Z głową to robić i wszytko jest dla ludzi.

(Firma Bajer leczyła kiedyś w Niemczech heroiną - a że Niemcy są bardzo rzetelni i trzymali się dawkowania to nikły procent był uzależnionych- dopiero jak dystrybucja wyszła poza ten kraj to wycofano heroinę z rynku- morał z tego tylko taki że nie ma 'leków' bezpiecznych- wszystko to w jakimś stopniu eksperymenty- trzeba mieć swój rozum i wiedzieć jak dbać o siebie.)
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 18:51   #41
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Zamówiłam Adipex, jestem po pierwszej tabletce, dzisiaj po 13 wzięłam. Jestem jakaś taka przygnębiona raczej. Zobaczę jak będzie dalej.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 12:08   #42
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: meizitang- doświadczenia

Hej dziewczyny.
Mam nadzieję, że jeszcze którąś tutaj złapię i może któraś mi coś poradzi, albo chociaż powie, ze miała podobnie.
Zamówiłam MEIZITANG ze strony "zielarka24" opakowanie czerwone, w środku zielone kapsułki bez żadnego napisu, czyste.
Dzisiaj wzięłam 4 tabletkę o 8 rano. Waga nic się nie rusza (wiem, że to dopiero 4 dzień, ale z niecierpliwością ją sprawdzam).
Moje obserwacje są takie:
-odczuwam lekką suchość w buzi, piję sporo wody.
-mam nieco więcej energii, ale wieczorem zauważam jej kompletny spadek.
-śpię normalnie. Pracuję na prawie dwa etaty i wstaję po 5 ( pracuję średnio do 19-20) później zajmuję się domem i idę spać ok 12 w nocy. Pomimo przyjmowania tabletek, zasypiam jak dziecko zaraz po tym jak się położę.
- nie boli mnie głowa, serce, nie mam mdłości.
- Odczuwam głód- I tutaj się pojawia moje największe zmartwienie. Nie wiem czy ja się po prostu psychicznie nastawiłam na to, że cały dzień nie będę czuła głodu, czy o co chodzi, ale normalnie jem lekkie śniadanie o 7:30 później biorę tabletkę o 8 i o 11 już odczuwam głód. Może nie "wilczy" ale jednak jeść mi się chce. to samo mam wieczorem i niestety kuszę się wieczorem na jakieś kanapeczki albo inne majoneziki

Powiedzcie mi moje miłe- jest szansa, że to jednak mimo wszystko działa (no jem mniej niż zwykle, ale mimo wszystko apetyt mam...)
czy jest jeszcze opcja że waga mi ruszy jakoś, czy może ja tego nie toleruję po prostu i odpuścić sobie?
(nie chcę sobie zepsuć wątroby specjalnie, bo aktualnie mam "nową" wątrobę, wiec jeżeli to nie działa to może przestać to brać?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:40   #43
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

Anaitis- jak są nieoznaczone to bym ich nie brała!! Poza tym jak kupiłaś go na zwykłej stronie (i do tego polskiej) to obiecuje Ci że masz fake. Możliwe że działa u Ciebie jak placebo, a że 4 dzień nie spada waga czy brak apetytu, to nic- prawdziwe też potrzebują czasu żeby się rozkręcić.
-ja przy meizi czułam głód ale znacznie mniejszy. Na tyle mniejszy że podjadanie samo się wyklucza, po zdrowym śniadaniu, połowie obiadu i lekkiej kolacji nie miałam ochoty na cokolwiek innego.
-No i zasypiałam też normalnie, tylko na początku po paru dniach masz 'rozdygotanie' jak po wypiciu dużego kubka mocnej kawy.

Ja rozumiem że wzięłaś je mimo iż są podejrzane, ale tam może być naprawdę jakieś gówno w środku. Ja sama raz kupiłam fake z innej strony niż zawsze bo na tamtej zmienili sposób przesyłki i zamawiania i nie ogarnęłam się w tym. Potem już miałam nauczkę, i wróciłam do starej strony.

Ps. co to znaczy "nowa wątroba"?
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 07:46   #44
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: meizitang- doświadczenia

Tilian dzięki Ci piękne za odpowiedź.
No więc dzisiaj wypada mi 8 tabletka, której jeszcze nie wzięłam (i się poważnie zastanawiam czy jest sens).
Suchość w ustach nadal, ale do wytrzymania.
brak jakichkolwiek innych objawów- senna jestem jak zawsze, śpię jak zawsze.
apetyt- jem teoretycznie mniej, ale mam wrażenie, że tylko dlatego że się nastawiłam na to, żeby jeść mniej. Mimo wszystko wczoraj pochłonęłam kebaba wieczorem i furę mikołajkowych słodyczy .
Waga- stoi w miejscu. od początku brania meizi NIC się nie zmieniło.
(raz kilo mniej, raz więcej..wiadomo, że zależy od tego czy ważę się po jedzeniu czy przed, ale w sumie- JEST cały czas taka sama! )

ogólnie też myślę o tym, że to kompletne placebo.


Jeżeli chodzi o wątrobę-
miałam guza na wątrobie o średnicy 8 cm i w kwietniu został wycięty (wraz z 3/4 mojej wątroby i pęcherzykiem żółciowym) . Fakt, że pozbierałam się po operacji niebywale szybko- wszystko jadłam i jem (tak też zalecił mi lekarz) i stawiam, że moja wątroba po tym jak rozrosła pracuje przepięknie, no ale mimo wszystko nie chciałabym jej znowu zapaskudzić


Jestem wściekła na siebie i na parszywych oszustów na stronach internetowych !

W załączniku to rzeczone cudo właśnie, które ja zakupiłam o.O
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 52c6f7a441b5d5959d12821980be2ad3.jpg (39,7 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Anaitis
Czas edycji: 2014-12-08 o 07:48
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 00:00   #45
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

Prawdziwy meizi jest bardzo ciężko dostać, w stanach jednak jest on dostępny bez recepty więc europejskie strony odpadają. Ja ściągam z usa. Wysyłam zdjęcie prawdziwych, ale szczerze- podróba tych która do mnie przyszła z anglii była meeega podobna.
dziewczyny na tej stronie pisały tez o jakichś dwukolorowych... nie wiem, nigdy nie widziałam takich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,7 KB, 24 załadowań)
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 07:54   #46
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: meizitang- doświadczenia

Hmm.. Kompletnie różne wydania.
U mnie teraz jest tak.
Dzisiaj 10 tabletka. Jakby się zaczęło coś wkręcać. wczoraj zjadłam śniadanie, obiad i kolacji już nie tknęłam bo nie byłam głodna. Mimo wszystko zasnęłam jak dziecko i spałam normalnie. Rano również nie czułam głodu. przygotowałam
sobie 2 kanapki, ale zjadłam tylko jedną i to tylko po to, aby nie brać tabletki na pusty żołądek. właśnie jestem po 10 tabletce, głodu nie czuję.
specjalnego pobudzenia też nie.
waga- właściwie bez zmian nadal .( I to mnie martwi najbardziej)


Tilian na jakich stronach szukałaś swoich meizitang ?
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 13:08   #47
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

musisz jesc! pamiętaj ze one działają nawet jak jesz więcej czy normalnie bo zatrzymują wiązanie tłuszczy. Więc nie masz się głodzić bo tylko wycieńczysz organizm. Nie trzeba schodzić do 1000 kalorii czy podobne złe pomysły. Jedz zdrowo, ale normalnie! To jest fajna rozwiązanie żeby zmienić nawyki żywieniowe bo nie chce Ci się podjadać. Waga się rusza nie od razu, zależy od osoby.
napisz mi maila to Ci wyśle stronę.
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:47   #48
Wanga
Raczkowanie
 
Avatar Wanga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: meizitang- doświadczenia

Dziewczyny, zielony czy czerwony? Proszkowy czy żelowy? Jakie macie doświadczenia?
Wanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 10:44   #49
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: meizitang- doświadczenia

Hej dziewczyny,
Czy możecie podać namiary na zaufanego sprzedawcę Meizitang???
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-21, 18:15   #50
akcindur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: meizitang- doświadczenia

witam anatis , a czy mozesz podac namiary na stronke z jakiej kupowalas kacha326@poczta.onet.pl, dzieki

Edytowane przez akcindur
Czas edycji: 2015-06-21 o 18:16
akcindur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:20   #51
lenka8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 5
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cześć zagląda tu jeszcze ktos ?
lenka8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 21:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.