Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-27, 11:09   #1051
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Słownik uznaje też znaczenie słowa "cześć" oraz "ch**" i nie znaczy to jeszcze, że można z nich skomponować stosowne i akceptowalne powitanie dla nielubianego szefa.
Nic nie wskazuje na to, by użyła tego wstrętnego zwrotu niezgodnie z zastosowaniem toteż nie zwróciłam jej uwagi na to, że myli definicje.
Za to Ty z definicją "poprawności politycznej" masz problem, bo mój post nawet się o nią nie otarł.

Obie z koleżanką jesteście oczywiście Żydówkami i każdej połowę rodziny wam wymordowali 80 lat temu a resztę zamęczyli albo wywali 20 lat później (między innymi dzięki takiemu językowemu podsycaniu pogardy i niechęci) i dlatego macie moralne prawo do stwierdzania, że jak ktoś ma z tym problem to jest śmieszny.
Idź stąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Kto ma jakąś nową historię o skąpcu?
Może ja
Facet zaprosił mnie na lody. Okazało się, że chodziło o lody na patyku ze sklepu obok. Grzebał po kieszeniach, aż wygrzebał. Patyka promocyjnego Algidy, tego do wymiany na darmowego loda. Buźka cieszyła się jak u dziecka. Zaproponował, że możemy zjeść na pół
Kupiłam jakiegoś drogiego loda () i poszłam do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 11:14   #1052
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

I miał więcej niż 15 lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 12:36   #1053
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

(...)
Kto ma jakąś nową historię o skąpcu?
Może ja
Facet zaprosił mnie na lody. Okazało się, że chodziło o lody na patyku ze sklepu obok. Grzebał po kieszeniach, aż wygrzebał. Patyka promocyjnego Algidy, tego do wymiany na darmowego loda. Buźka cieszyła się jak u dziecka. Zaproponował, że możemy zjeść na pół
Kupiłam jakiegoś drogiego loda () i poszłam do domu.
Ale facet w sensie, że miał więcej, niż lat 15-16?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 12:59   #1054
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-27 o 20:23
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 16:41   #1055
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Eh, nie wiem co już robic. Kocham tż,ale jest tak skąpy,że aż mnie to zniechęca...
nie oczekuje,żeby kupował mi bóg wie co,ale fajnie byłoby dostać kwiatka... Najgorsze jest to,że zapytałam jego czy gdzieś pojedziemy ... Napisał,że on nie chce nigdzie jechać,bo za wszytsko on musi płacić. Ze czuję,że znalazłam sobie jelenia,ktory bedzie za wszytsko placil. Tylko,że ja sama płace za nocleg, za jedzenie.. on doklada sie do paliwa tylko. Dodatkowo powiedział,że fajnie byloby jakbym w sklepie ja placila tylko,że ja place ost to tylko ja place bo on soku nie kupi za 5zl. wiec ja go kupilam On zarabia nieraz nawet 4,5 tys ja ledwo 900. NO i innym nie zaluje, kolegom kupuje i nie chce,zeby oddawali,a mnie od razu kaze oddac grosza ktorego postawil za mnie.
Ani cie nie szanuje ani nie kocha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 20:33   #1056
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
I miał więcej niż 15 lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
25 chyba. Odzywa się do dziś prosząc o kontakt A co ja będę tłumaczyć i kogoś dorosłego wychowywać. Szkoda energii na słabe jednostki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale facet w sensie, że miał więcej, niż lat 15-16?
Hahaha tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Pytał potem, czy odpowiadało mi, jak mnie ugościł, bo starał się jak dla księżniczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A ja wywalam to nie miejsce na takie ględzenie.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Kolejna historia.

Znajoma z pracy była zdezorientowana zachowaniem brata, że chyba jest "niezbyt szczodry" które dla mnie jest jasne jak słońce i nie do przyjęcia. Ona stażystka, on adwokat, dobrze zarabia, wypasione auto, gadżety itd. Nic nie kupi do domu z własnej inicjatywy. Ona typ szarej myszki, pierze mu, gotuje, prasuje itd. Pomieszkuje z nimi jego dziewczyna. Typ każe jej dopłacać. Kiedy kupują pastę do zębów, koszt 12zł dzielą na 3. Jego dziewczyna zwraca mu również za benzynę, jeśli gdzieś ją podwozi. Wyczuwam, że zaraz jak królik z kapelusza wyskoczą obrończynie skąpców oczekujących pieniędzy za benzynę i mam taką refleksję na dziś, że skądś to się bierze. Ta moja znajoma, obcująca z takim bratem, również ma skrzywiony próg tolerancji i twierdzi, że swojemu facetowi również będzie oddawać za benzynę, bo to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 20:44   #1057
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
25 chyba.
(...)
Pytał potem, czy odpowiadało mi, jak mnie ugościł, bo starał się jak dla księżniczki.
(...)
Strach się bać jakby Cię ugościł na poziomie "normalna dziewczyna". Gumą odklejoną z chodnika?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 09:11   #1058
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
25 chyba. Odzywa się do dziś prosząc o kontakt A co ja będę tłumaczyć i kogoś dorosłego wychowywać. Szkoda energii na słabe jednostki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------


Hahaha tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Pytał potem, czy odpowiadało mi, jak mnie ugościł, bo starał się jak dla księżniczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------


A ja wywalam to nie miejsce na takie ględzenie.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Kolejna historia.

Znajoma z pracy była zdezorientowana zachowaniem brata, że chyba jest "niezbyt szczodry" które dla mnie jest jasne jak słońce i nie do przyjęcia. Ona stażystka, on adwokat, dobrze zarabia, wypasione auto, gadżety itd. Nic nie kupi do domu z własnej inicjatywy. Ona typ szarej myszki, pierze mu, gotuje, prasuje itd. Pomieszkuje z nimi jego dziewczyna. Typ każe jej dopłacać. Kiedy kupują pastę do zębów, koszt 12zł dzielą na 3. Jego dziewczyna zwraca mu również za benzynę, jeśli gdzieś ją podwozi. Wyczuwam, że zaraz jak królik z kapelusza wyskoczą obrończynie skąpców oczekujących pieniędzy za benzynę i mam taką refleksję na dziś, że skądś to się bierze. Ta moja znajoma, obcująca z takim bratem, również ma skrzywiony próg tolerancji i twierdzi, że swojemu facetowi również będzie oddawać za benzynę, bo to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jedzie się gdzieś daleko to nie wiem czemu tylko facet ma bulić za paliwo, to normalne, że robi się zrzutkę, czy jedno płaci za benzynę a drugie za hotel. Ale serio, oddawać kasę za 20-30 km czy za podwiezienie na uczelnię czy do sklepu masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 09:26   #1059
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Strach się bać jakby Cię ugościł na poziomie "normalna dziewczyna". Gumą odklejoną z chodnika?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 11:15   #1060
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jak jedzie się gdzieś daleko to nie wiem czemu tylko facet ma bulić za paliwo, to normalne, że robi się zrzutkę, czy jedno płaci za benzynę a drugie za hotel. Ale serio, oddawać kasę za 20-30 km czy za podwiezienie na uczelnię czy do sklepu masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby tak, ale... Dla niego to mały procent przy wysokiej pensji adwokata, a dla jego rzekomo ukochanej dziewczyny to np. połowa zarobku ze stażu, a jak jadą razem i są razem to powinni się wspierać i traktować z życzliwością, a nie rozliczać jak partnerzy biznesowi. Znam parę, narzeczeństwo, gdzie dziewczyna zajmowała się szyciem, z kasą słabo, za to facet zarabiał świetnie. I on uważał za normalne, że jeździ na wakacje sam, bo tamta nie ma pieniędzy, żeby się dorzucić choćby na tą benzynę. Tak to mu gotowała, prała, dbała o niego aż do przesady, taka kura domowa, nie była ani trochę roszczeniowa. Więc on hulał za granicą na wakacjach dwa razy w roku, a ona siedziała w domu. Tak to ma wyglądać? Nawet jako kobieta jakbym zarabiała dużo, a mój partner sporo mniej, to bym nie była w stanie się tak zachować. Trudno, raz jedno ma lepiej, raz drugie i trzeba sobie pomagać. Takie wyliczanie psuje relację, albo popsuta jest już w momencie potrzeby wyliczania.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 11:22   #1061
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Niby tak, ale... Dla niego to mały procent przy wysokiej pensji adwokata, a dla jego rzekomo ukochanej dziewczyny to np. połowa zarobku ze stażu, a jak jadą razem i są razem to powinni się wspierać i traktować z życzliwością, a nie rozliczać jak partnerzy biznesowi. Znam parę, narzeczeństwo, gdzie dziewczyna zajmowała się szyciem, z kasą słabo, za to facet zarabiał świetnie. I on uważał za normalne, że jeździ na wakacje sam, bo tamta nie ma pieniędzy, żeby się dorzucić choćby na tą benzynę. Tak to mu gotowała, prała, dbała o niego aż do przesady, taka kura domowa, nie była ani trochę roszczeniowa. Więc on hulał za granicą na wakacjach dwa razy w roku, a ona siedziała w domu. Tak to ma wyglądać? Nawet jako kobieta jakbym zarabiała dużo, a mój partner sporo mniej, to bym nie była w stanie się tak zachować. Trudno, raz jedno ma lepiej, raz drugie i trzeba sobie pomagać. Takie wyliczanie psuje relację, albo popsuta jest już w momencie potrzeby wyliczania.
Patologia. Straszne, że są kobiety gotowe się godzić na coś takiego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 11:27   #1062
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Patologia. Straszne, że są kobiety gotowe się godzić na coś takiego.
Tak, to bardzo smutne i uważam, że dla niej poniżające. Jego koledzy uważają to natomiast za całkowicie normalne.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 12:37   #1063
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak, to bardzo smutne i uważam, że dla niej poniżające. Jego koledzy uważają to natomiast za całkowicie normalne.
Powinna mu wystawic rachunek za sprzatanie, pranie i gotowanie. Mialaby spokojnie na kilka wakacji w roku. :/
Patologia. No ale niestety, niektore kobiety lubia byc popychadlem.
A co do jego kolegów, zazwyczaj ma sie podobnym do siebie znajomych, wiec nie dziwi mnie ze w jego towarzystwie takie cos jest tolerowane
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 14:50   #1064
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak, to bardzo smutne i uważam, że dla niej poniżające. Jego koledzy uważają to natomiast za całkowicie normalne.
Jedna patologia popiera drugą. Podejrzewam zresztą, że ona jest postrzegana jako służąca, gosposia z opcją "plus seks", a nie jego partnerka. No głupia dziewczyna, ale cóż - i takie muszą istnieć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 15:10   #1065
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;66889906]Powinna mu wystawic rachunek za sprzatanie, pranie i gotowanie. Mialaby spokojnie na kilka wakacji w roku. :/
Patologia. No ale niestety, niektore kobiety lubia byc popychadlem.
A co do jego kolegów, zazwyczaj ma sie podobnym do siebie znajomych, wiec nie dziwi mnie ze w jego towarzystwie takie cos jest tolerowane[/QUOTE]



Jak tak się dziewczyny lubicie czepiać, to zauważcie, że napisane jest "żyd", a nie "Żyd". Dyskryminacja była więc na tle religijnym, a nie rasowym. Przepraszam, musiałam. Nazwanie więc autorki rasistką jest nie tylko bardzo agresywne, ale również zupełnie nieuzasadnione.

Nienawidzę czepialstwa, ale lubię na ogień odpowiadać ogniem.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 15:44   #1066
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość


Jak tak się dziewczyny lubicie czepiać, to zauważcie, że napisane jest "żyd", a nie "Żyd". Dyskryminacja była więc na tle religijnym, a nie rasowym. Przepraszam, musiałam. Nazwanie więc autorki rasistką jest nie tylko bardzo agresywne, ale również zupełnie nieuzasadnione.

Nienawidzę czepialstwa, ale lubię na ogień odpowiadać ogniem.
/Szaro/Idąc dalej Żydzi to nie rasa, wiec nie mówimy o rasizmie a co najwyżej antysemityzmie ;-)/szaro/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 16:21   #1067
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Eh, nie wiem co już robic. Kocham tż,ale jest tak skąpy,że aż mnie to zniechęca...
nie oczekuje,żeby kupował mi bóg wie co,ale fajnie byłoby dostać kwiatka... Najgorsze jest to,że zapytałam jego czy gdzieś pojedziemy ... Napisał,że on nie chce nigdzie jechać,bo za wszytsko on musi płacić. Ze czuję,że znalazłam sobie jelenia,ktory bedzie za wszytsko placil. Tylko,że ja sama płace za nocleg, za jedzenie.. on doklada sie do paliwa tylko. Dodatkowo powiedział,że fajnie byloby jakbym w sklepie ja placila tylko,że ja place ost to tylko ja place bo on soku nie kupi za 5zl. wiec ja go kupilam On zarabia nieraz nawet 4,5 tys ja ledwo 900. NO i innym nie zaluje, kolegom kupuje i nie chce,zeby oddawali,a mnie od razu kaze oddac grosza ktorego postawil za mnie.
To jest zwykly, ordynarny brak szacunku do Ciebie
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 22:17   #1068
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
To jest zwykly, ordynarny brak szacunku do Ciebie
Dokładnie.

Brak pewności siebie? Wrażenie, że wyjdziesz na materialistkę? Bo poza tym jest super? Nie rozumiem dlaczego tkwisz w takim związku, dajesz się poniżać i nie wymagasz szacunku od tego gościa
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 23:47   #1069
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
/Szaro/Idąc dalej Żydzi to nie rasa, wiec nie mówimy o rasizmie a co najwyżej antysemityzmie ;-)/szaro/
Technicznie po drugiej wojnie światowej antropolodzy wykreślili słowo "rasa" ze słownictwa oficjalnie używanego w stosunku do ludzi. Ale nie chciałam zaczynać tej dyskusji, wiadomo, rasy (nie-rasy) są trzy: żółta, biała i czarna. ^^
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-29, 09:33   #1070
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Technicznie po drugiej wojnie światowej antropolodzy wykreślili słowo "rasa" ze słownictwa oficjalnie używanego w stosunku do ludzi. Ale nie chciałam zaczynać tej dyskusji, wiadomo, rasy (nie-rasy) są trzy: żółta, biała i czarna. ^^

Teraz są odmiany

Pani w sklepie przy kupowaniu mięsa zapytała mnie czy ma pokroić na kotlety. Mowię że tak a ona "dla gości czy dla domu?" To pytam - dla gości grubsze? Nie no co pani, dla domu grube dla gości cienkie! I pol sklepu przytaknęło a ja się skapnelam ze całe życie robie odwrotnie
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 10:37   #1071
_Malbora_
Raczkowanie
 
Avatar _Malbora_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 117
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Pobije was wszystkie!
Spotykałam się kiedyś z facetem który był takim dusigroszem jakich mało!
Zaprosił mnie do restauracji... zamówił Colę 0,5l. i tyle! A pod koniec spotkania otworzył kartę i spoglądając na cenę tego napoju powiedział " 6zł!!! Miałbym za to 2,5l w normalnym sklepie i jeszcze by mi reszta została" : hahaha:
__________________
CHANGES!!! 18.03.2016

Chudniemy!
64,5 - 63,5 - 62- 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54

_Malbora_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 10:52   #1072
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
Pobije was wszystkie!
Spotykałam się kiedyś z facetem który był takim dusigroszem jakich mało!
Zaprosił mnie do restauracji... zamówił Colę 0,5l. i tyle! A pod koniec spotkania otworzył kartę i spoglądając na cenę tego napoju powiedział " 6zł!!! Miałbym za to 2,5l w normalnym sklepie i jeszcze by mi reszta została" : hahaha:
Kto nie szanuje złotówki, ten nie zdobywa milionów!
Czytając o tych numerantach nasuwa mi się refleksja, naprawdę nie widać z daleka, że z facetem będą takie problemy? Fajny, miły chłopak aż tu nagle wchodzisz z nim do knajpy i bach oszołom?
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 14:37   #1073
_Malbora_
Raczkowanie
 
Avatar _Malbora_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 117
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Ava_ no na prawdę nie było tego widać W sumie spotykałam się z nim w pracy więc nie mogłam tego zauważyć, ale wystarczyło jedno wyjście i bach
__________________
CHANGES!!! 18.03.2016

Chudniemy!
64,5 - 63,5 - 62- 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54

_Malbora_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 16:20   #1074
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Ja tam zawsze tak myślę, jak za butelkę 0,2 płacę 6 zł w knajpie. Tylko głośno tego nie mówię, zwłaszcza na randce.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 18:58   #1075
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Teraz są odmiany

Pani w sklepie przy kupowaniu mięsa zapytała mnie czy ma pokroić na kotlety. Mowię że tak a ona "dla gości czy dla domu?" To pytam - dla gości grubsze? Nie no co pani, dla domu grube dla gości cienkie! I pol sklepu przytaknęło a ja się skapnelam ze całe życie robie odwrotnie
najlepsze
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 19:01   #1076
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
Pobije was wszystkie!
Spotykałam się kiedyś z facetem który był takim dusigroszem jakich mało!
Zaprosił mnie do restauracji... zamówił Colę 0,5l. i tyle! A pod koniec spotkania otworzył kartę i spoglądając na cenę tego napoju powiedział " 6zł!!! Miałbym za to 2,5l w normalnym sklepie i jeszcze by mi reszta została" : hahaha:
No bo to prawda, kto tak nie myśli...
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 19:17   #1077
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
Pobije was wszystkie!
Spotykałam się kiedyś z facetem który był takim dusigroszem jakich mało!
Zaprosił mnie do restauracji... zamówił Colę 0,5l. i tyle! A pod koniec spotkania otworzył kartę i spoglądając na cenę tego napoju powiedział " 6zł!!! Miałbym za to 2,5l w normalnym sklepie i jeszcze by mi reszta została" : hahaha:
Dlatego bardziej opłaca się piwo. Ale jak na 0,5 l wcale drogo nie mieli. Facet oczywiście burak, bo tak się nie komentuje - i wobec zaproszonej na randkę dziewczyny (czy jakiejkolwiek innej osoby) i wobec obsługi. Po co w ogóle z domu wychodzić. W kranie ma się wodę.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-10-29 o 19:19
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 19:30   #1078
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
No bo to prawda, kto tak nie myśli...
to po cholere chodzicie do restauracji/pubu?
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 19:31   #1079
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;66934331]to po cholere chodzicie do restauracji/pubu?[/QUOTE]

No właśnie. Spacer by mu wyszedł za free.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 19:33   #1080
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;66934331]to po cholere chodzicie do restauracji/pubu?[/QUOTE]
Mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią wyjąć kija z tyłka ani na chwilę
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.