Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-03, 20:04   #781
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Najpierw dopóki nie ma serduszka, później do prenatalnych, do 2 trymestru, do połówkowych, do porodu.. Człowiek by musiał 9 miesięcy się stresować. Dlatego ważne, żeby się otaczać pozytywną energią i ludźmi, którymi nas wspierają, a nie dołują..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja tak dokładnie mam ;-) jestem spokojna po usg i potem znów odliczam do kolejnego ;-) więc ważne żeby mój lekarz był pozytywny, ale i fachowy żebym czuła się bezpiecznie Jak już lekarz wprowadza nerwową atmosferę to kiepsko. Może warto pomyśleć nad zmianą, ja swoją lekarkę odnalazłam dopiero ok 14 tygodnia i potem już do końca u niej prowadziłam ciąże
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 20:40   #782
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
No ja tak dokładnie mam ;-) jestem spokojna po usg i potem znów odliczam do kolejnego ;-) więc ważne żeby mój lekarz był pozytywny, ale i fachowy żebym czuła się bezpiecznie Jak już lekarz wprowadza nerwową atmosferę to kiepsko. Może warto pomyśleć nad zmianą, ja swoją lekarkę odnalazłam dopiero ok 14 tygodnia i potem już do końca u niej prowadziłam ciąże
To ja poszukam jeszcze

Mam straszną zgagę, też macie? Jak sobie poradzić?:-(


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 21:01   #783
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja tez w takim razie poszukam jeszcze innej lekarki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 22:33   #784
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Justaaa86 Pokaż wiadomość
Roselyn dziwny tekst.... Taki "chłodny".... ale lekarze tacy są- niestety.

Mnie ostatnio też wkurzył mój gin nie dość że 2 godziny miał poślizgu (prywatnie!) to potem nadganiał i tak "po łebkach" potraktował wizytę aby szybko. Ale 200zł zdążył skasować
2h czekania to u mojego gina standard i również chodzę prywatnie, taki poślizg to dla mnie nic nowego, praktycznie za każdym razem, wkurzam się, ale co zrobić za to mimo opóźnień raczej bada dość dokładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 22:51   #785
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja w Luxmedzie już się przyzwyczaiłam, żeby celować na początkowe godziny, to wtedy się nie zdąży zrobić większe opóźnienie. Ale oni tam zawsze ładują komplet pacjentów i jeszcze jakieś dodatkowe wizyty. Ale bardzo mnie cieszy, że ginekolog zmienił grafik od stycznia i ma terminy sobotnie. Nawet jak idę na 8 w tygodniu to potem utykam w korkach i siedzę do późna w pracy.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 10:59   #786
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
To ja poszukam jeszcze

Mam straszną zgagę, też macie? Jak sobie poradzić?:-(


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już masz zgage? wiem co to znaczy miałam w poprzednich ciazach ale w późniejszych tygodniach. Niestety nic nie pomagało jakoś konkretnie, migdały trochę i na chwilę. Jadłam je przed spaniem żeby jakoś usnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 11:24   #787
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Już masz zgage? wiem co to znaczy miałam w poprzednich ciazach ale w późniejszych tygodniach. Niestety nic nie pomagało jakoś konkretnie, migdały trochę i na chwilę. Jadłam je przed spaniem żeby jakoś usnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście sporadycznie, dziś rano już ok Czytałam, że zgaga może być też na początku, bo progesteron rośnie. I dobrze. Tzn. progesteron, nie zgaga;-)

Macie jakieś przypuszczenia nt. płci? Sprawdzają się jakieś np. charakterystyczne objawy, czy ich brak? Jak to jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 11:35   #788
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Mnie w pierwszej ciąży zgaga męczyła mniej więcej od połowy ale taka, że nie dało się żyć, nawet po wodzie miałam a spać najlepiej było na siedząco. Rennie jadłam jak cukierki bo tylko to czasem dawało radę. I lodów dużo jadłam bo też mi trochę pomagały


Co do płci jakoś nie mam żadnych przeczuć i tak jak byłam pewna że chciałabym teraz chłopca do pary, tak już sama nie wiem co bym wolała Po córci sporo rzeczy mam, to zawwsze spora oszczędność.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justysiaa89
Czas edycji: 2020-01-04 o 11:37
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 11:45   #789
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja mam przeczucie na dziewczynke , bo do zaplodnienia doszlo dobre pare dni po przytulankach , a to podobno dziewczynki sa takie wytrwale. No zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 12:47   #790
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

My chcielibysmy chłopca z dziewczynki też się będziemy bardzo cieszyć wkoncu to nasze pierwsze dziecko. Bardzo bym już chciała znać płeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 12:47   #791
Justaaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja Wam powiem, że nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia bo ta ciąża to niespodzianka i nie mamy pojęcia kiedy do tego doszło, ale sie cieszym. Mam przeczucia że to będzie dziewczynka
Justaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 12:58   #792
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Mnie wszyscy wywróżyli chłopca, poza moją siostrą.
Wolałabym córkę, TŻ syna, ale najważniejsze aby było zdrowe.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Justaaa86 Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem, że nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia bo ta ciąża to niespodzianka i nie mamy pojęcia kiedy do tego doszło, ale sie cieszym. Mam przeczucia że to będzie dziewczynka
Oj to faktycznie. Stosowaliście antykoncepcję i mimo to zaszłaś w ciążę?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 13:27   #793
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja mam przeczucie na dziewczynke , bo do zaplodnienia doszlo dobre pare dni po przytulankach , a to podobno dziewczynki sa takie wytrwale. No zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile to jest dobre parę dni? bo właśnie nie wiem czy np. 5 dni to dużo czy mało:-P
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
My chcielibysmy chłopca z dziewczynki też się będziemy bardzo cieszyć wkoncu to nasze pierwsze dziecko. Bardzo bym już chciała znać płeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasze też pierwsze i też będziemy się cieszyć a płeć bym chciała znać bo teraz nawet nie możemy imienia wybrać, bo mąż mówi że po co się glowic nad dwoma, ja będziemy wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka to połowę mniej roboty;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 13:28   #794
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Heh u nas tez pierwsze najlepsza kumpela wlasnie w 12+5 poznala plec ciekawe kiedy my sie dowiemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 13:38   #795
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
No ja właśnie też.. Czyli nie byłaś do końca zadowolona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]
Tak w ogóle to ja tam prowadziłam poprzednia ciążę i byłam zawiedziona, że gin nie robiła mi USG na każdej wizycie a płaciłam za wizyty sporo. Tak ogólnie to wspominam te wizyty dość dobrze, ale nie miałam skomplikowanej ciąży.

Cytat:
Napisane przez Justaaa86 Pokaż wiadomość
Roselyn dziwny tekst.... Taki "chłodny".... ale lekarze tacy są- niestety.

Mnie ostatnio też wkurzył mój gin nie dość że 2 godziny miał poślizgu (prywatnie!) to potem nadganiał i tak "po łebkach" potraktował wizytę aby szybko. Ale 200zł zdążył skasować
U mnie ostatnio było to samo. Duże opóźnienie, ja byłam ostatnia i miałam wrażenie, że mnie zbywa. Nie odpowiadał konkretnie na pytania. Żal. Spieszył się bo mu się bilecik parkingowy kończył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 13:47   #796
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

No niektorzy tak.. jak raz od ginekolog uslyszalam „noo w koncu ktos prywatnie”.... teraz moj dr jeszcze do konca nie mam do niego przekonania, zobaczymy 16 co powie ale USG na kazdej wizycie leki od razu przepisuje jak cos odbiega od normy, na moje pytania odpowiada cierpliwie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 14:42   #797
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ile to jest dobre parę dni? bo właśnie nie wiem czy np. 5 dni to dużo czy mało:-PNasze też pierwsze i też będziemy się cieszyć a płeć bym chciała znać bo teraz nawet nie możemy imienia wybrać, bo mąż mówi że po co się glowic nad dwoma, ja będziemy wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka to połowę mniej roboty;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wedlug wyliczen gina to 5-6 dni po. Ale nie wierze do konca jeszcze w to mierzenie zarodka jego bo raz mu wyszly 3mm a potem prawie 6mm , wiec ta roznica jeszcze moze sie zweryfikowac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 15:20   #798
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja mam przeczucie na dziewczynke , bo do zaplodnienia doszlo dobre pare dni po przytulankach , a to podobno dziewczynki sa takie wytrwale. No zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie patrzac tym tokiem to powinien byc synek bo OM idealnie zgadza sie z wielkoscia z USG a cykle mialam 27-28dni co oznacza ze owulka (testy potwierdzają )byla 14 dnia cyklu. Jak nic poczecie w owulke


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 15:35   #799
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

To u nas to już w ogóle czarna magia, bo przytulalismy się 1 lub 2 dni przed owulacją, później już nie a ciąża jest o tydzień młodsza Ja obstawiam, że będzie chłopak, choć do pary pasowałaby nam dziewczynka. Cieszymy się niezależnie od płci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 15:37   #800
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
To u nas to już w ogóle czarna magia, bo przytulalismy się 1 lub 2 dni przed owulacją, później już nie a ciąża jest o tydzień młodsza Ja obstawiam, że będzie chłopak, choć do pary pasowałaby nam dziewczynka. Cieszymy się niezależnie od płci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Haha no dlatego mowie to takie wrozenie bardziej bo przeciez zawsze jest 50 procent szans ale mozna probowac obstawiac hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 18:33   #801
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

No ja wiem dokładnie kiedy miałam owulację, bo mierze temp, ale przytulalismy się często w tym okresie;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 18:34   #802
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
No ja wiem dokładnie kiedy miałam owulację, bo mierze temp, ale przytulalismy się często w tym okresie;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To tak jak u nas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 07:39   #803
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Zaliczyłam wczoraj wieczorem izbę przyjęć dostałam plamienia, pojechałam Pani Doktor zbadala, serduszko bije, i mówi to co zostanie Pani na obserwacji? Nie zgodziłam się, w drugiej ciąży też tak miałam i leżałam 4 dni biorąc tylko duphaston. Powiedziałam że leki mogę brać w domu a mam 2 małych dzieci więc bym się tylko denerwowala w tym szpitalu. I jestem w domu mam duphaston 3x dziennie i lek na zatrzymanie krwawienia. Wizytę u mojej gin mam w czwartek i mam nadzieję że nic się do tego czasu nie podzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 08:52   #804
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Zaliczyłam wczoraj wieczorem izbę przyjęć dostałam plamienia, pojechałam Pani Doktor zbadala, serduszko bije, i mówi to co zostanie Pani na obserwacji? Nie zgodziłam się, w drugiej ciąży też tak miałam i leżałam 4 dni biorąc tylko duphaston. Powiedziałam że leki mogę brać w domu a mam 2 małych dzieci więc bym się tylko denerwowala w tym szpitalu. I jestem w domu mam duphaston 3x dziennie i lek na zatrzymanie krwawienia. Wizytę u mojej gin mam w czwartek i mam nadzieję że nic się do tego czasu nie podzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobrze rozumiem, że nie chciałaś zostać w szpitalu. Będzie dobrze, tylko uważaj na siebie. Ja bym pewnie poprosiła babcie o pomoc

Moja młoda chora, czekamy na lekarza. Ja też zaczynam kaszleć i jeszcze dostałam grzybicy wiecie gdzie.... We wtorek mam lekarza, chyba zagadam o L4 bo nie chce iść na młodą na 80%
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:26   #805
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Dziewczyny ja jestem żywym dowodem na to, że ta teoria z owulacja nie działa. Syna zrobiliśmy 4 dni przed potwierdzona owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:27   #806
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jestem żywym dowodem na to, że ta teoria z owulacja nie działa. Syna zrobiliśmy 4 dni przed potwierdzona owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dlatego jak pisalam wyzej idac takim tokiem to i tak szansa jest 50 na 50


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:38   #807
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
Dlatego jak pisalam wyzej idac takim tokiem to i tak szansa jest 50 na 50


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No dokladnie, zawsze się znajdzie ktoś u kogo to "zadziałało" dla mnie albo działa, albo nie, a skoro nie zawsze to zwykła loteria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:42   #808
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Zwyczajna loteria Choć nie powiem, dobrze by było, gdyby się dało zaplanować płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:53   #809
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Zaliczyłam wczoraj wieczorem izbę przyjęć dostałam plamienia, pojechałam Pani Doktor zbadala, serduszko bije, i mówi to co zostanie Pani na obserwacji? Nie zgodziłam się, w drugiej ciąży też tak miałam i leżałam 4 dni biorąc tylko duphaston. Powiedziałam że leki mogę brać w domu a mam 2 małych dzieci więc bym się tylko denerwowala w tym szpitalu. I jestem w domu mam duphaston 3x dziennie i lek na zatrzymanie krwawienia. Wizytę u mojej gin mam w czwartek i mam nadzieję że nic się do tego czasu nie podzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się. Na pewno będzie dobrze. Też bym nie chciała zostać w szpitalu patrząc na to, że mam roczniaka w domu, jeszcze kp.
Z tym strzelaniem płci dziecka to jedna wielka niewiadoma, zawsze 50% szans. Chyba to zależy, które w danym momencie komórki są silniejsze- matki czy ojca Za czasów mojej mamy, gdy nie było usg płeć rozpoznawało się po wysokości brzucha ciążowego. Jeśli był chłopak, to brzuszek wysoki, jeśli dziewczynka, to nisko usytuowany brzuszek. U mojej mamy się sprawdziło i u mnie w poprzedniej ciąży też, tzn. brzuchol miałam wysoko i ogromny i wyszedł chłopiec. Ciekawe jak tym razem. Moja znajoma miała kilka dni temu prenatalne i już wie, że prawdopodobnie będzie dziewczynka, może i u nas tak szybko będzie widać. Tylko wiecie, z tymi dziewczynami nieraz jest psikus w poprzedniej ciąży miałam niepodważalny dowód na zdjęciu usg. Akurat lekarzowi udało się perfekcyjnie uchwycić cohones synka 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 11:05   #810
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Dziewczyny czy ktoras z Was miala problem z infekcja intymna w ciazy ? Od wczoraj czuje nasilajace sie swedzenie ... udalo mi sie zapisac do gina dopiero na srode. Czy w miedzyczasie moge zastosowac jakis produkt apteczny bez recepty ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.