- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-07, 09:30   #4711
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Mnie tez ale co najgorsze mam ciagle ochote ma cole. Staram sie ograniczac ale jak zlapie czasem lyka to normalnie "niebo w gebie" Nigdy nie bylam wielka milosniczka coli a tu tak....

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
Łączę się w bólu. To bolączka tej ciąży - moje ciągoty do gazowanego. Cola, fatna, club to moje grzechy. Duża butla idzie na 2 dni. Dlatego staram się nie mieć w domu.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:33   #4712
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja tak samo, jak mąż kupi cole to niemoge jej odpuścić, juz mu mowilam zeby nie kupował...
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:34   #4713
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Mnie tez ale co najgorsze mam ciagle ochote ma cole. Staram sie ograniczac ale jak zlapie czasem lyka to normalnie "niebo w gebie" Nigdy nie bylam wielka milosniczka coli a tu tak....

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
Ja tak samo Nigdy coli nie piłam a od początku ciągle miałam na nią ochotę...I to uczucie jak już się napiję, takie spełnienie że już wiem na co miałam ochotę
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:34   #4714
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Haha xd miał siłę po nocce to wieczorem będzie miał jeszcze więcej.

Dziewczyny a kupiłyście już biustonosze do karmienia? Ja się rozgladam, chciałabym ten http://www.adore.pl/pl/p/Blossom-Roy...018-czern/1138
bo ma dobre opinie i można go dostosować ale jeden to mało, na 2 tyle kasy nie dam zanim laktacja się nie unormuję...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:35   #4715
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Haha no dokladnie dziewczyny 😂

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:35   #4716
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cześć dziewczyny ja się dziś chwalę - przyszedł mi stelaż do karuzeli i gotowy, z pluszakami, które uszyłam prezentuje się tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151005_007.jpg (67,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20151005_008.jpg (76,8 KB, 32 załadowań)
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:37   #4717
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Pożalę się też przy okazji, że moja córa już jest chyba bardzo duża, bo w pracy usiedzieć nie mogę 8 godzin, ciągle mi na pęcherz uciska i co 5 sekund muszę biegać do toalety
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 09:39   #4718
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja się dziś chwalę - przyszedł mi stelaż do karuzeli i gotowy, z pluszakami, które uszyłam prezentuje się tak:
Ślicznie wyszło! Extra
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:42   #4719
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

ja colą i fantą też nie pogardzę :P ale staram się nie pić. Przez całą ciąże może kilka razy wypiłam bo jednak to sam cukier to już wolę sobie soczek zrobić

laszczmagdalena
to ty nadal pracujesz? a nie masz czasem nakazu leżnia? super zwierzaczki
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2015-10-07 o 09:44
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:45   #4720
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy was też tak suszy codziennie? piję minimum 1,5 l wody dziennie a ja zazwyczaj mało piłam no chyba ż były upały to co innego...
1. 5 L. To bym umarła z pragnienia ja wypilam co najmniej prawie 4 L. Bańka 5 L dziennie to u nas nie raz za mało 😆
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:46   #4721
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Pożalę się też przy okazji, że moja córa już jest chyba bardzo duża, bo w pracy usiedzieć nie mogę 8 godzin, ciągle mi na pęcherz uciska i co 5 sekund muszę biegać do toalety
Nie dziwie Ci się, że nie możesz usiedzieć. W ogóle podziwiam, że jeszcze pracujesz, ja już bym nie dała rady na pewno i to jeszcze 8 h siedząc

bardzo ładna karuzelka fajnie jak maluch ma coś zrobione przez mamusię, ja do tej pory pamiętam jak mama mi zrobiła taki obrazek wyszywany do powieszenia na ścianie


Mnie też do coli ciągnie okrutnie normalnie to rzadko kiedy pijam, a teraz bym mogła codziennie. Jeszcze mam stację benzynową chyba 50 metrów od mieszkania więc najgorsze pokusy (chipsy, lody, cola) na wyciągnięcie ręki. A piję niestety teraz mało, bo jak za dużo się napiję to mnie mdli bez sensu

W ogóle zdecydowałam się zapisać jeszcze na dodatkowe USG prywatnie pod koniec miesiąca (to będzie u mnie 36 tc), bo u swojej lekarki już bym nie miała żadnego usg z ważeniem, a jednak chcę mieć pewność, że moja malutka rośnie tak jak trzeba.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:49   #4722
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Nasza fura
Świetna

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Mnie tez ale co najgorsze mam ciagle ochote ma cole. Staram sie ograniczac ale jak zlapie czasem lyka to normalnie "niebo w gebie" Nigdy nie bylam wielka milosniczka coli a tu tak....

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
U mnie tak samo, zawsze tylko wodę piłam, a teraz jak się złapię za pepsi to nie ma zmiłuj u mnie tylko mąż pije często pepsi i teraz się ze mnie śmieje, że przed ciążą to "nie, ja nie piję takich rzeczy" to mu tłumaczę, że to jego dziecko ma takie smaki

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja się dziś chwalę - przyszedł mi stelaż do karuzeli i gotowy, z pluszakami, które uszyłam prezentuje się tak:
Super wygląda


U mnie nocka przespana prawie 10 godzin dwa razy wstałam do łazienki na autopilocie biorę się zaraz za jakąś robotę, nastawię pranie, zrobię obiad i musimy z mężem zrobić miejsce w pokoju małej, bo jutro montują nam szafę a dzisiaj po południu idziemy jeszcze do kina, ciekawe czy wysiedzę
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:52   #4723
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
A i pokazujemy się w 33 tygodniu (jutro 34 ) no i jak widać na załączonym obrazku remont pełną parą :P tektury na podłogach oszaleje

Załącznik 6066601
Pięknie wyglądasz Figura pierwsza klasa!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Peachella, mi się wydaje ze ona poprostu nasladowala tatę, i ze na "przemadrzalosc" w tym wypadku troszkę za wcześnie ale to tylko moje przemyslenia
Mam takie same odczucia

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Teściowa zrobiła z wełny dla Zuzi komplecik, będzie w sam raz do szpitala
Śliczny komplecik Brawa dla teściowej Moja mama też robi na drutach, ale dla małej na razie nic nie zrobiła.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Nasza fura
Super się prezentuje

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja się dziś chwalę - przyszedł mi stelaż do karuzeli i gotowy, z pluszakami, które uszyłam prezentuje się tak:
Bardzo ładna karuzela


Ale miałyście dziś dobre śniadania Ja niestety z moją cukrzycą i alergią nie mogę sobie na takie rzeczy pozwolić

A ja się cieszę jak głupi z bateryjki, bo udało mi się przytyć Od ostatniego ważenia (w piątek) przybyło mi niecałe 0,5 kg Wiem, że to śmiesznie mało, ale przy tej mojej cukrzycy to każdy wzrost wagi lub chociażby jej utrzymanie mnie bardzo cieszy
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:52   #4724
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu. To bolączka tej ciąży - moje ciągoty do gazowanego. Cola, fatna, club to moje grzechy. Duża butla idzie na 2 dni. Dlatego staram się nie mieć w domu.
Kasieńka przylaczam sie do Ciebie
W zanadrzu miałam dwie puszeczki pepsi i wlasnie po jedna siegnelam jak sobie to przeczytalam :P Jak mamy flaszke 2l to jedna druga szklanka i nie ma pepsi :P

Miałam iść sie zdrzemnać ale sobie smaka zrobilam na babke ziemniaczana i wlasnie wciagnelam :O Uwielbiam ziemniaki w kazdej postaci byle nie zwykle gotowane

Dziękuję kochane za miłe słowa
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]

Edytowane przez maartucha
Czas edycji: 2015-10-07 o 09:55
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:53   #4725
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ślicznie wyszło! Extra
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
ja colą i fantą też nie pogardzę :P ale staram się nie pić. Przez całą ciąże może kilka razy wypiłam bo jednak to sam cukier to już wolę sobie soczek zrobić

laszczmagdalena
to ty nadal pracujesz? a nie masz czasem nakazu leżnia? super zwierzaczki
Nie, nie mam Niestety uroki własnej działalności gospodarczej jak chce się mieć pieniążek to musi się pracować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Nie dziwie Ci się, że nie możesz usiedzieć. W ogóle podziwiam, że jeszcze pracujesz, ja już bym nie dała rady na pewno i to jeszcze 8 h siedząc

bardzo ładna karuzelka fajnie jak maluch ma coś zrobione przez mamusię, ja do tej pory pamiętam jak mama mi zrobiła taki obrazek wyszywany do powieszenia na ścianie


Mnie też do coli ciągnie okrutnie normalnie to rzadko kiedy pijam, a teraz bym mogła codziennie. Jeszcze mam stację benzynową chyba 50 metrów od mieszkania więc najgorsze pokusy (chipsy, lody, cola) na wyciągnięcie ręki. A piję niestety teraz mało, bo jak za dużo się napiję to mnie mdli bez sensu

W ogóle zdecydowałam się zapisać jeszcze na dodatkowe USG prywatnie pod koniec miesiąca (to będzie u mnie 36 tc), bo u swojej lekarki już bym nie miała żadnego usg z ważeniem, a jednak chcę mieć pewność, że moja malutka rośnie tak jak trzeba.
Generalnie wszyscy są w szoku jak mówię, że tp na 18 listopada i jeszcze w pracy siedzę Ale zaczynam już sobie żartować, że mnie z biura na porodówkę zabiorą

Swoją drogą też za colę i fantę dałabym się pokroić, ale niestety przy mojej cukrzycy insulinowej nie wolno i TŻ pilnuje
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:54   #4726
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Haha xd miał siłę po nocce to wieczorem będzie miał jeszcze więcej.

Dziewczyny a kupiłyście już biustonosze do karmienia? Ja się rozgladam, chciałabym ten http://www.adore.pl/pl/p/Blossom-Roy...018-czern/1138
bo ma dobre opinie i można go dostosować ale jeden to mało, na 2 tyle kasy nie dam zanim laktacja się nie unormuję...


No wlasnie tez sie dziwie ze mu sie chcialo,ale taka posucha ostatnio u nas ze z drugiej strony nie ma sie co dziwic facetowi
Ja narazie o stanikach do karmienia nie mysle,cycki mi prawie wcale nie urosly,zobaczymy jak po porodzie bedzie wtedy najwyzej bede cos myslec


Oj tez mam czasem ciagotki do coli,nie powinnam jej pic bo mnie potem brzuch boli ale ost nie moglam sie powstrzymac ale tak pozatym to raczej herbatke i wode staram sie pic,obowiazkowo butelke przy lozku mam
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:55   #4727
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Iclosemyeyes dobrze zrobisz z tym usg Sama się jeszcze zastanawiam czy nie iść w poniedziałek zrobić usg przed wizytą u gina bo to by było po 20 dniach od ostatniego ale mąż mówi, że przecież w szpitalu zrobią i parę dni już mnie nie zbawi hm..
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:59   #4728
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Kasieńka przylaczam sie do Ciebie
W zanadrzu miałam dwie puszeczki pepsi i wlasnie po jedna siegnelam jak sobie to przeczytalam :P Jak mamy flaszke 2l to jedna druga szklanka i nie ma pepsi :P

Miałam iść sie zdrzemnać ale sobie smaka zrobilam na babke ziemniaczana i wlasnie wciagnelam :O Uwielbiam ziemniaki w kazdej postaci byle nie zwykle gotowane

Dziękuję kochane za miłe słowa
Ach ja nie mam takich zapasów. Ale olśniło mnie. Na moje zmulenie cola będzie super lekarstwem. Na mdłości idealna i energii doda. Albo pójdę popołudnia po nią sama albo wyślę TZ. Postanowione!


laszczmagdalena piękna muszę się za filcowa chmurkę zabrać w końcu.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:05   #4729
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja tez mam czasem zachcianke na cole,wczoraj kupiłam, ale wypiłam pół szklanki i mi przeszło
Jakby mojego wzięło na amory to jestem gotowa chyba o każdej porze dnia i nocy. Ale on nie, bo się boi ale ostatnio mi obiecał że nadrobimy jak już będe mogła po porodzie... To się śmiałam żeby sobie urlop zostawił
leszczmagdalena Tez podziwiam że dalej pracujesz
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:09   #4730
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes dobrze zrobisz z tym usg Sama się jeszcze zastanawiam czy nie iść w poniedziałek zrobić usg przed wizytą u gina bo to by było po 20 dniach od ostatniego ale mąż mówi, że przecież w szpitalu zrobią i parę dni już mnie nie zbawi hm..
ja miałam usg III trymestru 21 września, więc to dodatkowe będzie ok po miesiącu i później chyba właśnie przed samym porodem niby można powiedzieć, że parę dni nie zbawi, ale z drugiej strony jak ma Ci poprawić samopoczucie i utwierdzić w pewności, że z malutką jest wszystko ok to nie ma się co zastanawiać Tym bardziej, że z tego co pamiętam masz gdzieś niedrogą opcję. Ja w Krakowie najtaniej znalazłam za 120 zł (2d z przepływami).
Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Dziękuję



Nie, nie mam Niestety uroki własnej działalności gospodarczej jak chce się mieć pieniążek to musi się pracować



Generalnie wszyscy są w szoku jak mówię, że tp na 18 listopada i jeszcze w pracy siedzę Ale zaczynam już sobie żartować, że mnie z biura na porodówkę zabiorą

Swoją drogą też za colę i fantę dałabym się pokroić, ale niestety przy mojej cukrzycy insulinowej nie wolno i TŻ pilnuje
rozumiem, pewnie jakbym miała swoją firmę to też bym miała motywację, żeby tak długo pracować.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:10   #4731
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja tez mam czasem zachcianke na cole,wczoraj kupiłam, ale wypiłam pół szklanki i mi przeszło
Jakby mojego wzięło na amory to jestem gotowa chyba o każdej porze dnia i nocy. Ale on nie, bo się boi ale ostatnio mi obiecał że nadrobimy jak już będe mogła po porodzie... To się śmiałam żeby sobie urlop zostawił
leszczmagdalena Tez podziwiam że dalej pracujesz



Oj wspolczuje tz jak go wkoncu dopadniesz
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:12   #4732
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki aby skończyło się tylko na podejrzeniach ! Głowa do góry i zdrówka dla maluszka !

Ja jestem przerażona bo teraz w domu moj mąż z tata i tesciem robia nam szafe do sypialni i kilka mebelkow i jest taaaaki syf ze masakra A pokój dla maluszka jak byl mniej wiecej ogarniety (ale nie przygotowany jeszcze), tak teraz jest kongo bongo i nie ma tam cm miejsca zeby sie poruszyc. Chyba jak sie rozpedze ze sprzataniem to urodze po polowie dnia porządków :P Baaaardzo chcialabym aniknac zeby wpadala mama czy tesciowa i sprzataly bo ja Zosia Samosia niestety jestem :P

A i pokazujemy się w 33 tygodniu (jutro 34 ) no i jak widać na załączonym obrazku remont pełną parą :P tektury na podłogach oszaleje

Załącznik 6066601
Wow świetnie wyglądasz, zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja się dziś chwalę - przyszedł mi stelaż do karuzeli i gotowy, z pluszakami, które uszyłam prezentuje się tak:
Super

Rety nie było mnie dosłownie 3 godziny a już 2 całe strony naskrobane

Gin mi tylko ktg zrobiła, zapytała jak się czuję i kazała dalej brać nospę i leżakować. Nast wizytę mam 20 października, wtedy GBS mi zrobi.

Ja się dołączam do grona niewyspanych zasnęłam o 22, ale obudziłam się o 4:55 na siku, po powrocie brzuch mnie bolał jak na okres, do tego twardniał co chwilę i już nie zasnęłam
Siedząc w kolejce do gin głowa mi leciała sama w dół i oczy ciężkie były, a do tego starsza pani siedziała koło mnie i co jakiś czas puszczała bączki bardzo śmierdzące A wracając do domu, czekałam na mpk i strasznie zmarzłam, aż dłonie i nos miałam czerwone... tak że świetny dzień...
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:21   #4733
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

maartucha, czemu mi się wydawało że jesteś platynową blondynką ślicznie wyglądasz naprawdę chyba nic nie przytyłaś
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:22   #4734
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Uciekam dziewczyny na wizyte 😊 nie szalejcie zbytnio z postami, bo wrócę a tu nowy wątek się zacznie

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:22   #4735
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

leszczmagdalena piękne!!!

Cola....bleeeeeee w ciąży mi nie wchodzi.
Ja za to trochę za mało piję ale i tak więcej niż przed ciążą..

Kogoś może boli podwozie? tzn tak mnie ciągnie jakbym szpagaty ćwiczyła!! Nie wiem czy mi tam wszystko się już przygotowuje do rozciągania czy co...ale ledwo łażę dziś. I głowa mnie boli...:/ szaro buro i ponuro
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:26   #4736
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Srebrna powiedz mi czy na nfz miałaś jeszcze robione usg po 30 tc? bo niby ostatnie jest w 30 tc
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:33   #4737
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Srebrna powiedz mi czy na nfz miałaś jeszcze robione usg po 30 tc? bo niby ostatnie jest w 30 tc
Takie z pomiarami? Nie... Ja mam co wizytę tylko szybkie sprawdzenie jak mała leży. Na tym sprzęcie u mojej gin nie da się nic pomierzyć przez to poszłam w 30 i w 34 tyg odpłatnie.

Zobaczyłam właśnie w google jak wygląda ten czop i mi nie dobrze się zrobiło :P
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:35   #4738
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dzika Ropucha
mnie tam często ciągnie, myślę że skoro dziecko przybiera intensywnie na wadze to wszystko tam musi się rozciągać...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:38   #4739
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ach ja nie mam takich zapasów. Ale olśniło mnie. Na moje zmulenie cola będzie super lekarstwem. Na mdłości idealna i energii doda. Albo pójdę popołudnia po nią sama albo wyślę TZ. Postanowione!


laszczmagdalena piękna muszę się za filcowa chmurkę zabrać w końcu.
Hahaha

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 10:40   #4740
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Takie z pomiarami? Nie... Ja mam co wizytę tylko szybkie sprawdzenie jak mała leży. Na tym sprzęcie u mojej gin nie da się nic pomierzyć przez to poszłam w 30 i w 34 tyg odpłatnie.

Zobaczyłam właśnie w google jak wygląda ten czop i mi nie dobrze się zrobiło :P
Ahh rozumiem... U mojej na usg da radę wszystko sprawdzić, pomierzyć, ale pewnie mi już nie zrobi wrr bym chciała sprawdzić za jakiś czas ile Mała waży, najwyżej też odpłatnie pójdę
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.