Trudna relacja - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-18, 09:57   #121
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Juz trochę minelo czasu. Ogolnie powiem Wam tak ja na pewno jestem osoba narwana czasem cos powiem zanim pomysle. Jesli chodzi o relacje z mezczyznami yo tak jak mówiłam ze szukam związków spotykam się ze znajomymi bylam wczoraj na koncercie dzisiaj ide do kina. Natomiast z tym co bylam to on jest teraz w zlym stanie nie da sie z nim dogadać jutro mamy się zobaczyć ogolnie juz sie pogodzilam z tym ze nie będziemy razem ale przyjaźnic się mozemy i sobie pomagać. Z moim poprzednim byłym tez juz sobie wszystko wyjaśnilismy mamy dobry kontakt on teraz poznal dziewczyne a ja im kibicuje. Nie ma co sie kłócić czasami nie wychodzi i tyle. Jeszcze raz dziękuję Wam za rady. Teraz musze sama sobie poukładać jakos to wszystko mam nadzieję ze za jakis czas bede mogła Wam napisać ze znow jestem szczesliwa pozdrawiam Was😊
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 09:52   #122
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Edit. Wczoraj sie z nim spotkalam przegadalismy wiele godzin wszystko sobie wyjasnilismy oboje stwierdziliśmy ze jest cos ze mna nie tak. Jutro ide na pierwsza wizyte do terapeuty nie bylo innego wyjścia
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 21:32   #123
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta ale napisze co u mnie. On juz wyjechał ale przyjedzie jeszcze raz napisal ze bylismy blisko i chce sie pozegnac ze mna ja mu powiedzialam ze jak nie chce sie widywac to ma nie przyjezdzac takze juz więcej go nie zobaczę. Mam kilku kolegow chodze do pracy i jakos sobie radze pozdr😊
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-03 22:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.