wstydzę się chodzić do ubikacji ! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-03, 19:43   #1
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742

wstydzę się chodzić do ubikacji ! :(


Mam nietypowy problem, a mianowicie odczuwam blokadę przy korzystaniu z toalety gdy ktoś jest w pobliżu. To strasznie utrudnia życie, nie wiem co powinnam zrobić. Podam przyklad: bylam z chlopakiem na wyjeździe dwa dni. Jedliśmy wieczorem sporo, jakis kebaba i czułam ze musze isc do toalety (przepraszam, ale aby wyjaśnić w czym klopot: po prostu wstydze się isc na "grubszą sprawe"). Tak mnie bolal juz brzuch ze powiedzialam chlopakowi ze musze isc do ubikacji ale przy nim nie dam rady skorzystac z toalety. Wykazal się wyrozumiałością i wyszedł na balkon- ja i tak czulam ze nie dam rady i mimo, że on był na balkonia, ja nie dalam rady się załatwić (mialam jakas blokadę psychiczną
i nie dalam rady....). Dopiero jak wrocilam do domu poszlam do wc, czułąm się źle przes kilkanaście godzin tego powdu. Chlopak pytal mi sie czy nie chcialabym z nim zamieszkac. Bardzo chętnie bym sie zgodzila, ale nie wyobrazam sobie jak mialabym rozwiązac problem zwiazany z ubikacją. Za kazdym razem czekac az wyjdzie do pracy? czasami tak bardzo boli mnie brzuch, mecza mnie gazy, ale boje się ze (przepraszam) puszcze bąka w toalecie i on to slyszy- stad tez ten lek i blokada przy korzystaniu z wc.

wiem, ze to żenujące i moze dla niektorych wydawac sie zabawne, ale nie umiem sobie poradzic z ta blokadą. a chcialabym z ni zamieszkac i czuc sie komfortowo na co dzien.

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2017-08-03 o 19:45
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 19:45   #2
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Ile jesteście że sobą? Bo chyba dość krótko. Kiedy zaczniecie puszczać baki przy sobie to będziesz wiedziała że to miłość 😂

Sent from my SM-G903F using Wizaz Forum mobile app
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 19:49   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Piszę całkiem serio: zamontować radio w ubikacji i nim "zagłuszać" ewentualne niepożądane odgłosy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 19:50   #4
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Cytat:
Napisane przez Andz126p Pokaż wiadomość
Ile jesteście że sobą? Bo chyba dość krótko. Kiedy zaczniecie puszczać baki przy sobie to będziesz wiedziała że to miłość 😂

Sent from my SM-G903F using Wizaz Forum mobile app
Niecały rok. nie wiem czy to kwestia długosci związku. Znam dziewzcynę ktora jest w związku od 5 lat i mowi ze nie puszcza bąkow przy chlopaku, wstydzi się i tyle. a kiedy raz jej sie zdarzyło przypadkiem, to bardzo źle się potem z ta sytaucją czuła.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 19:52   #5
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

No to wspieram koleżankę z góry- radio, woda, cokolwiek aby zagluszyc niepożądane odgłosy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Ale też się może tak zdarzyć że w pewnym momencie poczujecie się że sobą tak wspaniale i komfortowo że będziecie robić zawody które z was głośniej puściło bąka 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 19:54   #6
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Nawet jak uslyszy to co w tym zlego? Przeciez on tez robi kupe i puszcza bąki w wc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 19:56   #7
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

hmm woda, to chyba "za malo" nie wiem czy zagluszy ????
ale np wlaczenie radia czy telewiora w pokoju gdzie on przebywa to chyba dobre roziwazanie, wtedy on powinien uslyszec dziwke ktory go otacza, a nie ten z lazienki... gorzej, jesli bedzie to wieczor czy noc kiedy bedzie juz zupelnie cicho.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez bramborky Pokaż wiadomość
Nawet jak uslyszy to co w tym zlego? Przeciez on tez robi kupe i puszcza bąki w wc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiem,że to ludzkie. ale krepuje mnie mysl ze moglabym przy nim puscic bąka, jest to jednak uznaane za coś wstydliwego.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 20:07   #8
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Kiedyś przeczytałam fajny komentarz na ten temat "Będziesz się wstydzić dopóki nie złapie Cię pierwsza biegunka".
Tak, odgłosy z toalety są żenujące, zawstydzające, ale każdy to robi, twój facet też. Nie zostawi Cię dlatego, że chodzisz na dwójkę ;-)
Zamieszkaj z nim, z czasem się przyzwyczaisz. Wydaje mi się, że większość kobiet ma ten problem, musisz po prostu oswoić się z tym lękiem i tyle. Sama tak miałam - zamieszkałam z facetem, przeszło.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 20:11   #9
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
hmm woda, to chyba "za malo" nie wiem czy zagluszy ????
ale np wlaczenie radia czy telewiora w pokoju gdzie on przebywa to chyba dobre roziwazanie, wtedy on powinien uslyszec dziwke ktory go otacza, a nie ten z lazienki... gorzej, jesli bedzie to wieczor czy noc kiedy bedzie juz zupelnie cicho.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



wiem,że to ludzkie. ale krepuje mnie mysl ze moglabym przy nim puscic bąka, jest to jednak uznaane za coś wstydliwego.
ale i tez smiesznego
Nie podchodz do tego tak smiertelnie powaznie, bo Ci kiedys oko wysadzi. A jesli juz Ci sie to zdarzy, to znaczy, ze zyjesz.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 20:13   #10
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Podejdzcie do tego na luzie. Chociaż... może to też pójść w złą stronę jak z moim tz - po skorzystaniu z toalety potrafi mi opowiedzieć swoje męki przez które musiał przejść 😂 "uuu kochanie! Ale dzisiaj była moc! Nie uwierzysz!" 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 20:19   #11
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Ja autorkę rozumiem. Po prostu korzystam z toalety jeśli wiem, że mam zapewnioną prywatność. W domu jeśli nie ma męża blisko WC. Poza domem tylko tam, gdzie są osobne toalety, z jednym klozetem, a nie przedzielone jedynie ściankami kibelki.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 20:30   #12
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

A uprawiacie razem seks? Sorry za pytanie, ale ja też się krępowałam tego. Kiedyś mi się "wypsło" i puściłam bąka przy nim i było mi bardzo wstyd. Bo faktycznie na początku znajomości czy związku staramy się być idealni aż za bardzo.

A potem, jak już to pierwszy raz zrobiliśmy, to doszłam do wniosku, że w sumie to jest na tyle intymna rzecz, że to głupie, że się krępuję zrobić siusiu jak on jest w łazience albo "dwójkę", jak jest w pokoju obok. Wcześniej faktycznie puszczałam wodę w umywalce, bo mnie to bardzo krępowało, tak że to rozumiem, ale wzięłam to na logikę. Widział mnie nago w różnych pozycjach (sorry za obrazowość) i to mnie nie krępowało, to czemu ma mnie krępować coś, co każdy robi codziennie.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 20:40   #13
flexi_88
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2020 , Październik 2017
 
Avatar flexi_88
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 5 312
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Cytat:
Napisane przez Andz126p Pokaż wiadomość
Ile jesteście że sobą? Bo chyba dość krótko. Kiedy zaczniecie puszczać baki przy sobie to będziesz wiedziała że to miłość 😂

Sent from my SM-G903F using Wizaz Forum mobile app
Tak jest, całkowita prawda ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

KWC
IG
flexi_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 20:41   #14
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Widział mnie nago w różnych pozycjach (sorry za obrazowość) i to mnie nie krępowało, to czemu ma mnie krępować coś, co każdy robi codziennie.
Sorry, ale takie porównania uważam za porównania z




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 21:03   #15
natim87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wieliszew
Wiadomości: 855
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Też to przerabiałam. Po paru miesiącach związku, kiedy to zaczęłam spędzać weekendy u niego, to po każdym takim weekendzie miałam w domu poważne problemy z zaparciami. Tak się blokowałam psychicznie z tego wstydu głupiego i niepotrzebnego. Ale to było dawno temu i nieprawda 😉 popieram dziewczyny, z czasem Ci to minie, a im większa będzie zażyłość między Wami, tym hmm mniej oporów będziesz odczuwać i minie blokada. W końcu to fizjologia, naturalne sprawy, każdy to robi i nie ma się czego wstydzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez natim87
Czas edycji: 2017-08-03 o 21:08
natim87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 21:05   #16
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja autorkę rozumiem. Po prostu korzystam z toalety jeśli wiem, że mam zapewnioną prywatność. W domu jeśli nie ma męża blisko WC. Poza domem tylko tam, gdzie są osobne toalety, z jednym klozetem, a nie przedzielone jedynie ściankami kibelki.
Czyli nie jestem jedyna!
Mam ten sam problem. Zaczęło się w domu rodzinnym kiedys. Chodzilam na dwojkę, gdy leciało pranie, albo byłam sama w domu. Teraz mieszkam z mezem, juz jakies 7 lat i jest to samo.. Niestety wypraszam go z domu, jesli juz nie mogę wytrzymac. Idzie wtedy cos sprawdzic w aucie, do sklepu, zadzwonic, zapalic, nie wiem Nie sadziłam, ze tak źle będzie z tą sprawą, ale może mi się jeszcze odmieni, bo zaraz drugi syn na swiecie, i nie będę wszystkich wyganiac przecież

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 21:09   #17
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

No tak, mam bardzo podobnie. Co prawda męża nie wyganiam z domu, ale upewniam się, że jest jak najdalej od toalety. I wcale mi się z biegiem czasu nie odmieniło. 8 lat mieszkamy razem i nie czuję radosnej swobody walenia klocka, kiedy mąż jest za drzwiami.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 21:27   #18
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Wieeele dziewczyn ma ten problem. Też miałam, przeszło mi po jakichś 3 miesiącach wspólnego mieszkania. Chociaż nadal jak mam wybór iść w zupełnej ciszy albo włączyć radio, to jednak częściej leci jakaś muzyka ;p Chociaż ja wcześniej wstydziłam się samego faktu, że idę na dwójkę, że dłużej siedzę w toalecie - a widzę, że ty nie miałaś problemu żeby powiedzieć w czym rzecz i wygonić go na balkon, więc w sumie w czym rzecz, skoro on już WIE A w miejscach publicznych w wc przedzielonych ściankom to całkiem mam wyrąbane, przecież i tak te kobiety ani mnie nie znają ani nigdy więcej w życiu ich już nie spotkam ;p
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 21:40   #19
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
Sorry, ale takie porównania uważam za porównania z
No i co ta uwaga wnosi? Napisałam, że do mnie to przemówiło i przestałam się krępować. To mam się na nowo zacząć krępować, bo ty uważasz to porównanie za nietrafne?

Po prostu wyszłam z założenia, że seks jest znacznie bardziej intymną czynnością niż wypróżnianie się.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2017-08-03 o 21:41
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 21:45   #20
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Chociaż ja wcześniej wstydziłam się samego faktu, że idę na dwójkę, że dłużej siedzę w toalecie - a widzę, że ty nie miałaś problemu żeby powiedzieć w czym rzecz i wygonić go na balkon, więc w sumie w czym rzecz, skoro on już WIE
tez sie wstydzilam tego faktu, ale bylam zdesperowana, tak mnie skrecalo
z reszta wiadomo, ze tez chodze na 2. ale ja sie tych dziwiekow boje, zrobic po cichu to raz, a jak by mi się wymsklo i puscilabym glosnego, niekontrolowanego baka? ten lęl, mnie blokuje
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 21:56   #21
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Dla mnie w ogóle korzystanie z toalety to sprawa intymna. Mocno sobie ją cenie. Mieszkam z TŻ już kupe lat, ale nie ma to znaczenia czy to on czy ktoś inny. Czasami puszczam wodę. Nie mogłabym zrobić siku przy otwartch drzwiach czy przy kimś w łazience. Nie mogłabym być też z łazience kiedy ktoś to robi. I mimo lat, wspólnego mieszkania nic się nie zmienia. Dla mnie te czynności to rzecz święta, tak samo jak depilacja.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 22:28   #22
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

zupełna normalka na początku.
Autorko, to Ci minie z czasem, uwierz mi.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 22:37   #23
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Rozumiem, że to krępujące, że ktoś usłyszy jakieś pierdnięcia z łazienki. Ale serio z każdym wypróżnieniem macie takie przygody? U mnie to jest po cichu, plum do toalety i tyle. A jak nie chcecie, żeby plum było słychać, to mozna wcześniej troche papieru wrzucić do toalety. Wątpię, że to słychać przy zamkniętych drzwiach.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 22:55   #24
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Też się wstydziłam i to mocno. Ale... Któregoś razu, razem sie kapalismy, i poprostu wymsklo mi sie ale w taki sposób że myślałam że się Spale ze wstydu bo nie moglam przestać pierdziec. Wówczas mój chłopak dziś mąż myślałam że zejdzie ze śmiechu. on też sie załatwia i napewno sobie zdaje sprawe ze Ty też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 22:58   #25
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Nie wstydzę się wiatrów. Sama świadomość że ktoś jest tuż za drzwiami lub ściana powoduje, ze odczuwam dyskomfort i nie mogę się wypróżnić. Zwieracz się zaciska i tyle. Nie pójdzie.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 23:13   #26
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość

wiem,że to ludzkie. ale krepuje mnie mysl ze moglabym przy nim puscic bąka, jest to jednak uznaane za coś wstydliwego.
Rozumiem, jednak musisz mieć świadomość, że mieszkając razem będziesz miała wiele takich krępujących sytuacji. Nie mówię o "dwójce" ale sluchanie jak partner wymiotuje w łazience, jest chyba gorsze od slyszenia bąka albo dwójki wpadającej do wody


Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Dla mnie te czynności to rzecz święta, tak samo jak depilacja.
Naprawdę? Nie ironizuję, tylko pierwszy raz spotykam się z tym. Chyba, że masz na myśli depilację okolic intymnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 23:16   #27
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Mysle, ze ogolnie warto sprobowac pojsc do toalety z telefonem w reku, wlaczyc glosna gierke i grac albo ogladac filmik na youtube.Uratowalo mnie to kiedys troche, bo tez mialam opory, a jelita takiego figla mi plataly, ze musialam korzystac kilka razy czesciej niz normalny czlowiek. Wlaczalam sobie po prostu gierke na komorce jak bylam w domu, ale poza domwm i tak nie jadlam calymi dniami, zebym tylko gdzies nie musiala skorzystac z toalety. Horror. Bardzo cie rozumiem.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 23:24   #28
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7601632 1]Mysle, ze ogolnie warto sprobowac pojsc do toalety z telefonem w reku, wlaczyc glosna gierke i grac albo ogladac filmik na youtube.Uratowalo mnie to kiedys troche, bo tez mialam opory, a jelita takiego figla mi plataly, ze musialam korzystac kilka razy czesciej niz normalny czlowiek. Wlaczalam sobie po prostu gierke na komorce jak bylam w domu, ale poza domwm i tak nie jadlam calymi dniami, zebym tylko gdzies nie musiala skorzystac z toalety. Horror. Bardzo cie rozumiem.[/QUOTE]


Dobry pomysł moim zdaniem. Skupić uwagę na czymś innym, niż na myśli, że ktoś coś usłyszy.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 23:52   #29
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Autorko, chyba więszkość z nas miało tak na początku swoich związków, ale to mija z czasem. Im dłużej i im bliżej jesteśmy ze swoim mężczyzną, tym ten dyskomfort jest mniejszy. W późniejszych etapach znajomości zdarzają się sytuacje, gdy już naprawdę nie ma znaczenia czy on coś usłyszy czy nie, bo "natura pilnie wzywa" Zobaczysz, że im częściej takie przymusowe sytuacje będę się zdarzały (a w życiu wielu rzeczy przecież nie przewidzimy), tym mniej będziesz się ich krępowała

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2017-08-03 o 23:53
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 02:21   #30
tamaryfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 51
Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Ja mam na to sposoby: robię taki "most " z papieru i wtedy kupa spada na niego (wiem, obrzydliwe ), obydwa końce papieru są przygniecione tyłkiem. Na pierdzenie pomaga przytknięcie papieru do tyłka, wtedy on tłumi odgłosy. Wypróbowane.
tamaryfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 14:24:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.