Atrederm - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 23:12   #1141
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
właściwie to skóra jest bardziej napięta, jakby "śliska",ale na brodzie to w sumie trudniej zaobserwować, ja wylewałam atre na rękę i wcierałam palcami, nie wiem czy to była gruba warstwa, od razu się wchłonął, ale dobrze dzisiaj sobie daruję atre
To była bardzo cienka warstwa , mi do godziny się wchłaniało . Nie umiem nakładać mało niczego
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 23:28   #1142
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
To była bardzo cienka warstwa , mi do godziny się wchłaniało . Nie umiem nakładać mało niczego
W takim razie następnym razem nałożę więcej, ale wtedy to mało wydajny ten atrederm
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 23:40   #1143
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
W takim razie następnym razem nałożę więcej, ale wtedy to mało wydajny ten atrederm
Jest bardzo wydajny na samą twarz i nie używasz codziennie , ale kwasy są tańsze
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 16:58   #1144
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Atrederm

Mi też się od razu wchłonęło, może dlatego tak szybko zeszło mi podrażnienie i już się nie łuszczę? Dzisiaj użyję go znowu, z moją cerą wszystko zdaje się być ok, więc myślę, że sobie nie zaszkodzę..
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:32   #1145
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

A u mnie nadal brak łuszczenia przed chwilą nałożyłam atre na całą twarz grubszą warstwą,żeby się od razu nie wchłonął,ale nie wiem... na brodę to już 3 raz i żadnej reakcji, może na mnie on nie działa

z pozytywnych rzeczy, to moja twarz jest coraz mniej żółta właściwie już tylko lekko na czole
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-04-27 o 20:36
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:34   #1146
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
A u mnie nadal brak łuszczenia przed chwilą nałożyłam atre na całą twarz grubszą warstwą,żeby się od razu nie wchłonął,ale nie wiem... na brodę to już 3 raz i żadnej reakcji, może na mnie on nie działa
Ja dzisiaj też znowu nałożyłam, też grubszą warstwą. Może Twoja skóra po prostu lepiej toleruje retinoidy bez tego ukochanego przez Wizażanki efektu łuszczenia, co w zasadzie jest plusem, bo Atre nadal działa, nawet jeśli tego nie widać
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:47   #1147
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też znowu nałożyłam, też grubszą warstwą. Może Twoja skóra po prostu lepiej toleruje retinoidy bez tego ukochanego przez Wizażanki efektu łuszczenia, co w zasadzie jest plusem, bo Atre nadal działa, nawet jeśli tego nie widać

a może za parę dni dopadnie mnie ze zdwojona siłą, ja chyba lubię mocne wrażenia nie wiem tak mi się utarło,że tylko jak skóra się porządnie złuszczy to będzie efekt

jak używałam diacnealu przez 3 miesiące codziennie to tez sie nic nie działo, ale retinaldehyd to pikuś przy tretinoinie
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 21:19   #1148
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
a może za parę dni dopadnie mnie ze zdwojona siłą, ja chyba lubię mocne wrażenia nie wiem tak mi się utarło,że tylko jak skóra się porządnie złuszczy to będzie efekt

jak używałam diacnealu przez 3 miesiące codziennie to tez sie nic nie działo, ale retinaldehyd to pikuś przy tretinoinie

Może jutro w końcu obudzisz się ze ściągniętą skórą .U mnie rano bywała tak ściągnięta , że najpierw krem , bo nie mogłam ust otworzyć , potem mycie .
Tak jak przy kwasach (teraz jestem już mądra ) , dwa dni pod rząd nakładać atre - to zwiększa łuszczenie
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:04   #1149
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Może jutro w końcu obudzisz się ze ściągniętą skórą .U mnie rano bywała tak ściągnięta , że najpierw krem , bo nie mogłam ust otworzyć , potem mycie .
Tak jak przy kwasach (teraz jestem już mądra ) , dwa dni pod rząd nakładać atre - to zwiększa łuszczenie
Może się w końcu obudzę ze ściągniętą skórą Tak czytałam wypowiedzi dziewczyn i czasem dopiero po tygodniu schodzi skóra, także dam sobie te parę dni, jak nic się nie będzie działo, to chyba zacznę nakładać atre codziennie
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 14:46   #1150
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Atrederm

Tak się zastanawiam, czy przy Atre powinno się stosować filtry nawet jak się nie wychodzi z domu? bo nakładam tylko przed wyjściem na powierzchnię, zresztą wychodzę albo przed 11, albo po 19. Największe nasłonecznienie jest wtedy, kiedy siedzę w domu.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:48   #1151
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czy przy Atre powinno się stosować filtry nawet jak się nie wychodzi z domu? bo nakładam tylko przed wyjściem na powierzchnię, zresztą wychodzę albo przed 11, albo po 19. Największe nasłonecznienie jest wtedy, kiedy siedzę w domu.
co za różnica czy siedzisz w domu czy na dworze skoro UVA przechodzą bez szyby bez problemu ja używam filtrów codziennie czy wychodzę z domu czy nie. no, czasem sobie odpuszczam ale wtedy zasuwam roletę tak że mam półmrok
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 17:08   #1152
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
co za różnica czy siedzisz w domu czy na dworze skoro UVA przechodzą bez szyby bez problemu ja używam filtrów codziennie czy wychodzę z domu czy nie. no, czasem sobie odpuszczam ale wtedy zasuwam roletę tak że mam półmrok
ano taka różnica, że siedząc w domu jednak mniej promieni do mnie dociera, IMO to różnica, czy jestem w pełnym słońcu, czy nie. rolety mam zawsze zasłonięte. jakoś nie zdażyło mi się jeszcze opalić w żadne wakacje, siedząc w domu, więc przebarwień chyba też nie powinnam się nabawić
pytam, bo jestem ciekawa odnośnie Atredermu, czy jest taka konieczność przy jego stosowaniu - a nie ogólnie filtromaniacza wiem, że UVA przechodzi przez szyby i z tą wiedzą do tej pory też nie używałam filtra "po domu", bo mnie zapycha wszystko. pytanie raczej w tym sensie, żeby była jasność - "czy ktoś się atredermował i nie filtrował po domu i czy mu to na dobre wyszło, czy nie".
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:51   #1153
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Ja paćkam się filtrem,tak na wszelki wypadek, ale nie wiem czy jak się siedzi w domu to aż tak trzeba się pilnować..

Doczekałam się mini łuszczenia, no nie na to liczyłam, bardziej to wygląda jakby się krem zrolował
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 22:30   #1154
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość

Doczekałam się mini łuszczenia, no nie na to liczyłam, bardziej to wygląda jakby się krem zrolował
Noi dobrze , już wiesz , że diabeł nie taki straszny
Nałożysz grubo , dwa dni z rzędu i zobaczysz , czy wystarczy ci takie łuszczenie .Sama dopasujesz sobie ilość i częstotliwość stosowania .Każda cera jest inna .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 23:05   #1155
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Noi dobrze , już wiesz , że diabeł nie taki straszny
Nałożysz grubo , dwa dni z rzędu i zobaczysz , czy wystarczy ci takie łuszczenie .Sama dopasujesz sobie ilość i częstotliwość stosowania .Każda cera jest inna .
Taa, spodziewałam się większego łuszczenia, ale..może to nie takie złe, przynajmniej ludziom można się pokazać , mam nadzieje ,że mimo to atre działa i robi swoje.Podoba mi sie to,że nie ma tak jak po peelingu salicylem ściągniętej skóry, tylko takie lekkie napięcie i skóra nie jest wysuszona, ani zaczerwieniona, ale zobaczymy co będzie dalej Ja myslalam zeby nakladac 3 dni z rzedu, ale to jeszce przemyśle.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 23:12   #1156
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Taa, spodziewałam się większego łuszczenia, ale..może to nie takie złe, przynajmniej ludziom można się pokazać , mam nadzieje ,że mimo to atre działa i robi swoje.Podoba mi sie to,że nie ma tak jak po peelingu salicylem ściągniętej skóry, tylko takie lekkie napięcie i skóra nie jest wysuszona, ani zaczerwieniona, ale zobaczymy co będzie dalej Ja myslalam zeby nakladac 3 dni z rzedu, ale to jeszce przemyśle.
Wszystko przed Tobą , bardzo cieniutką warstwe nałożyłaś .Oczywiście nakładaj tak jak Ci pasuje
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 23:28   #1157
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Atrederm

Dziś znowu nałożyłam Atre, na razie wygląda to tak: pierwsze dwa dni Atre, potem zrobiłam dwudniową przerwę, teraz znowu 2 dni Atre, a jutro mam nadzieję na jakąś reakcję
Tak się zastanawiam - nakładać znowu Atre kiedy skończy się (przyszłe) podrażnienie, czy kiedy przestanę się łuszczyć?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:32   #1158
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Wszystko przed Tobą , bardzo cieniutką warstwe nałożyłaś .Oczywiście nakładaj tak jak Ci pasuje
No teraz nakładam grubiej skoro ma to znaczenie jak po 2 dniach pod rząd takie małe łuszczenie, to 3 razy z rzędu, chyba tez mi krzywdy nie zrobi, oby

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziś znowu nałożyłam Atre, na razie wygląda to tak: pierwsze dwa dni Atre, potem zrobiłam dwudniową przerwę, teraz znowu 2 dni Atre, a jutro mam nadzieję na jakąś reakcję
Tak się zastanawiam - nakładać znowu Atre kiedy skończy się (przyszłe) podrażnienie, czy kiedy przestanę się łuszczyć?
Ja dzisiaj nałożyłam atre na całą twarz,grubą warstwą, po jednym dniu przerwy, nałożyłam jak łuszczenie się skończyło, ale u mnie było takie delikatne i trwało tylko 1 dzień
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-04-29 o 10:33
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:14   #1159
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

oj udało mi się w końcu dzisiaj skończyć czytanie )) cóż przyznam, że kusi mnie spróbować tego atne, tym bardziej, że cały maj do połowy czerwca nie będę miał potrzeby jakiś wyjazdów . Tylko zastanawia mnie czy podczas stosowania atne nie można stosować np z. glinki czy peelingu enz. hmm czy np salipeg.Sporo asortymentu mam w domu i sam już nie wiem jak to wszystko połączyć.. czy lepiej skupić się na jednym
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 13:54   #1160
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
oj udało mi się w końcu dzisiaj skończyć czytanie )) cóż przyznam, że kusi mnie spróbować tego atne, tym bardziej, że cały maj do połowy czerwca nie będę miał potrzeby jakiś wyjazdów . Tylko zastanawia mnie czy podczas stosowania atne nie można stosować np z. glinki czy peelingu enz. hmm czy np salipeg.Sporo asortymentu mam w domu i sam już nie wiem jak to wszystko połączyć.. czy lepiej skupić się na jednym
Ja przy AtRe będę równocześnie stosować salipeg (jeszcze nie zaczęłam, dopiero zgromadziłam składniki), i z tego co wiem można to łączyć tylko trzeba pewnie być ostrożnym i dopasować częstotliwość indywidualnie do swojej cery - ja zamierzam zrobić pierwszy salipeg jak mi zejdzie podrażnienie po Atredermie
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:55   #1161
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
No teraz nakładam grubiej skoro ma to znaczenie jak po 2 dniach pod rząd takie małe łuszczenie, to 3 razy z rzędu, chyba tez mi krzywdy nie zrobi, oby
Ja też nakładałam trzy dni pod rząd , jak już widziałam , że krzywdy nie robi
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 18:48   #1162
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

no ja atre może od jutra lub od czwartku ruszę )) filtr jutro na stanie będzie) zobaczymy jak moja skóra zareaguje , choć kusi mnie mtoda opisywana na LU (uderzeniowa) hehe . Zobaczymy jak skóra zareaguje . Po reakcji zdecydują się na schemat i czy ew.tego salipega też wcisnąć choć hardcorowo to razem brzmi ;D Może któraś z was się wypowie na ten temat ? Baza ( filtr, atnederm,nawilżanie) , a co moimi lha bha glinkami p.enz )) l fakt co za dużo to nie zdrowo :
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:50   #1163
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ja też nakładałam trzy dni pod rząd , jak już widziałam , że krzywdy nie robi
A tez miałaś takie delikatne łuszczenie??

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
no ja atre może od jutra lub od czwartku ruszę )) filtr jutro na stanie będzie) zobaczymy jak moja skóra zareaguje , choć kusi mnie mtoda opisywana na LU (uderzeniowa) hehe . Zobaczymy jak skóra zareaguje . Po reakcji zdecydują się na schemat i czy ew.tego salipega też wcisnąć choć hardcorowo to razem brzmi ;D Może któraś z was się wypowie na ten temat ? Baza ( filtr, atnederm,nawilżanie) , a co moimi lha bha glinkami p.enz )) l fakt co za dużo to nie zdrowo :
Nie za dużo tego dobrego? jak masz zamiar kwasów i atredermu używać to glinki Ci niepotrzebne, tylko skórę nadmiernie wysuszą. Mówisz o Kligmanie? Ja myślałam o tym,żeby codziennie używać, bo teraz tez mam trochę czasu, ale jednak troche sie boje
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:04   #1164
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
A tez miałaś takie delikatne łuszczenie??
Środkowa część twarzy porządne łuszczenie , boki twarzy zawsze takie marne .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:12   #1165
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Środkowa część twarzy porządne łuszczenie , boki twarzy zawsze takie marne .
U mnie ogólnie chyba marne będzie to łuszczenie ,a z boku twarzy jak robiłam kwasy to tez jakoś słabo się tam skóra złuszczała
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-04-29 o 22:14
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:46   #1166
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

zorza sam się teraz zastanawiam po co mam tyle tego arsenału hehe, ale jak wchodzę w jakiś sklep to wydaje mi się , że wszystko mi się przyda i tak leci sianko ( Ja tą metodę wypróbuję bo w maju to będę w domkuu cały czas .Chociaż Acne Derm też w szafce leży i kusi hihi .Problemem dla mnie będzie w ogóle dostać ATREE
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 09:30   #1167
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
zorza sam się teraz zastanawiam po co mam tyle tego arsenału hehe, ale jak wchodzę w jakiś sklep to wydaje mi się , że wszystko mi się przyda i tak leci sianko ( Ja tą metodę wypróbuję bo w maju to będę w domkuu cały czas .Chociaż Acne Derm też w szafce leży i kusi hihi .Problemem dla mnie będzie w ogóle dostać ATREE

Ja jak nie będzie się nic działo, to też będę codziennie używać, bo coś na razie słabo na mnie działa ten atrederm. Ja swój atre kupowałam w aptece internetowej,bez recepty, ale kurczę nie mogę teraz wejść na ich stronę, bo mają przerwę konserwacyjną , ale to jest ta strona http://www.lekinet.pl/
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:10   #1168
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

a no widzę właśnie , że przerwa tylko kurcze do tych "bez receptowych" atre jakoś zaufania nie mam nie wiem czemu
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:30   #1169
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
a no widzę właśnie , że przerwa tylko kurcze do tych "bez receptowych" atre jakoś zaufania nie mam nie wiem czemu
Czemu,że niby podróba? Z moim jest wszystko ok, butelka zabezpieczona przed otwarciem, ważność do 2011roku,porównywałam nawet opakowanie z atre mojej kuzynki, tyle ,ze ona ma ten 0,025. Nie wiem czemu sie boisz, tyle,że trzeba dodatkowo za przesyłkę płacić.

W końcu porządne łuszczenie na całej twarzy tylko jest inne niż w przypadku kwasów, tutaj jakby schodziła taka cienka błonka, a skóra pod spodem taka delikatna i jakby wilgotna, brak podrażnienia (w sensie zaczerwienienia)i swędzenia jak na razie.
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-04-30 o 13:36
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:36   #1170
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

to ty o,5 masz ??? WOW hmm ale widzę, że tak hardcorowo na ciebie nie działa z tego co piszesz będzie sklep działał zamawiam )
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.