Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-02, 14:10   #3931
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
a mam pytanie odnośnie hybrydów, jak długo się trzymają i czy po nich tak samo jak po tipsach się tak strasznie naturalne paznokcie niszczą?
Trzymają się dopóki ich nie ściągniesz. Ja dopiero dzisiaj usunęłam swoje ślubne. A paznokcie w ogóle nie są zniszczone
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 14:27   #3932
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

jumapili O tyle dobrze, trzymam kciuki za postępy

alexis Walc wiedeński jest prostszy niż angielski. Może się wydawać bardziej wymagający ze względu na tempo, ale spokojnie można to ogarnąć i zatańczyć wolniejsza piosenkę. Co do utworów polecam youtube i wrzutę - utowry z tańca z gwiazdami, przypisane do walca.

Anesthesia My tam chodziliśmy na kurs intensywny - zajęcia sobota i niedziela przez 2 tygodnie. Jak coś, pytaj, mogę napisać więcej, jak było

Dotka O, to już niedługo Mam nadzieję, ze będziesz zadowolona z fryzury.

ewapucy Bardzo ładny bukiet, podoba mi się dobór kwiatów i forma
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 14:40   #3933
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Godzia_13 dziękuję za namiary na filiżanki!

bardorja nie masz co się denerwować jeśli chodzi o Ogrodzieniec Wolę uprzedzić przed, bo TŻ pochodzi z Jury i ma rodzinę w Ogrodzieńcu. Uwierz, że jak powiedziałam "NA ŚLĄSKU" to myślałam, że mnie wzrokiem zabiją, a potem wyjaśnili czemu tak to ich złości. Wiadomo, ze pod względem województw jest to województwo śląskie, ale zarówno jak i osoby z Zagłębia, jak i z gór, nie chcą aby mówić, że są ze Śląska. Wiem z autopsji, bo mam rodzinę w górach


Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
od dzisiaj mogę mówić, że ślub biorę w przyszłym miesiącu
OMG, to już?! Teraz mnie zestresowałaś Kochana

anusia4u cudownie wyglądaliście!

asiulek8
gdzie zamówiliście?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

vel relacja cudowna, jakbym tańcowała tam z Tobą!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 14:47   #3934
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Ja póki co tylko na chwilę, poinformować, że wrzuciłam do klubu kilka zdjęć z sesji plenerowej.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 14:49   #3935
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Corn, dzięki wielkie, jak coś to będę do Ciebie pisać na razie poszukamy też czegoś innego bo jednak na Grzegórzecką nam bardzo nie po drodze, w ogóle nie ten rejon Krakowa
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 15:02   #3936
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Atomooowka Już zaglądam

An Odezwę się na PW, mogę coś kojarzyć
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-07-02 o 15:09
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 15:05   #3937
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
LICENCJAT OBRONIONY !!!
Super, gratulacje

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
my będziemy mieli tylko tablice i kokardki na klamkach mi się nie podobają te dekoracje na masce samochodu z resztą mamy taki super samochód, że jemu nie potrzeba dekoracji

Ja zamówiłam dekorację kwiatową auta ale stwierdziliśmy, że szkoda nam jednak kasy, a samochód mamy ładny i moja dekoratorka sali zaproponowała, że może ewentualnie zrobić nam materiałowe pompony na maskę (takie mniejsze) lub na klamki, koszt znikomy i chyba tak zrobimy, ewentualnie jest jeszcze opcja żeby zrobić kokardki lub kwiatki na klamki, ale to muszę mieć na tych przyssawkach bo te klamki są u nas dziwne

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
mnie dziś potwierdziły kolejne 2 osoby
i dwie chciały odmówić ze względu na ciąże bo ma na początek września moja kuzynka termin i zadzowniła żeby pow ze nie wpadną, bo ona nas nie chce na koszty naciągać bo różnie z nią może być i ona się boi, że nie da rady albo już urodzi i będziemy musieli za nią zapłacić. Ale jej wyjaśniłam, że jestem dogadana z sala na te 2 osoby że do 7 dni przed weselem mam dać znać i że ma sie nie martwić i że nawet jak będzie w szpitalu to jej mąż ma przyjsc na obiad chociaż itp ucieszyła się i pow że i tak planowali iść do kościoła i prezent dać itp, że jak jest taka opcja to ona nawet sama chętnie na ten obiad wpadnie po mszy jak da rade bardzo się cieszę, bo to strasznie miłe jak komuś zalezy a ja też myśle, zachowałam się fair do niej nie ??
Super się zachowałaś!
U nas też dwie ciąże są i akurat terminy mają tuż po naszym ślubie
Jedna kuzynka (tj, żona kuzyna) potwierdziła, że będzie...chyba, że nagle urodzi lub naprawdę będzie źle się czuła, ale wtedy jedynie mój kuzyn przyjedzie sam.
Żona kolegi TŻ również jest w ciąży i powiedzieliśmy im, że mogą nam dać znać dwa tygodnie przed jak będziemy dawali listę gości na sam obiad raczej nie wpadną bo mieszkają ponad 200 km od nas

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Co myślicie o moim pomyśle: Chcę zostawić w sukni tren, ale z samego tiulu z koronką. Biała podszewka byłaby ścięta tak jakby trenu nie było.
Ja też tak prawdopodobnie zrobię zresztą taki plan miałam od początku


Tata TŻ ma złamaną nogę tj. złamał ją wczoraj, w poniedziałek będzie miał zabieg... Zabieg musi być bo to jest trochę poniżej szyjki kości udowej, dobrze, że nie szyjka. Pewnie jakieś śruby wsadzą?
Tak czy siak w dniu wesela będzie dobrze jak już będzie mógł o kulach chodzić...
Złamał nogę na rowerze, jednak historia jest o wiele bardziej masakryczna bo był też przy tym uraz głowy, na dodatek był sam w lesie (w środku lasu..) i cud, że znaliśmy tę trasę i wiele innych cudów też się zdarzyło... Nie będę pisała bo tego się nie da ująć w słowa. Powiem tylko, że wczorajszy dzień był jednym z tych najgorszych jakie ma się w życiu. Pamiętajcie żeby na rowerze zawsze mieć kask, nawet ...a w sumie szczególnie jak się jeździ po lesie! Teść zawsze kask miał, akurat wczoraj nie ubrał..dobrze, że miał telefon i udało mu się zadzwonić.
Kij ze złamaniem na tę chwilę, ważne, że nic gorszego się nie stało.
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 15:13   #3938
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Gratuluję !!! wiem jakie to szczęście sama niedawno sie obroniłam i mogę teraz całkowicie oddać się przygotowaniom

a mam pytanie odnośnie hybrydów, jak długo się trzymają i czy po nich tak samo jak po tipsach się tak strasznie naturalne paznokcie niszczą?
Dzięki ja teraz chcę odpocząć, ale będzie mi to dane dopiero w poniedziałek...

Hybrydy trzymają się długo, chyba że je jakoś zedrzesz I zdejmuje się je, bo hybryda zostaje, a paznokieć rośnie. Mi się trzymają w ładnym stanie max 2 tygodnie, potem już paznokcie są za długie i ten odrost widać.
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 15:39   #3939
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
SIERPNIOWE PMKI
- bardzo Was proszę o listę rzeczy które już macie, a których jeszcze nie. chce porównać ze sobą, czy jestem bardzo do tyłu

no i jeszcze nurtują mnie najważniejsze rzeczy w dniu ślubu, o których nie mogę zapomnieć, mianowicie : wziąć obrączki, tuby, dowody świadków, i co jeszcze? zaczyna dopadać mnie stresik..
Moja lista rzeczy ,które już mamy:
-obrączki
-alkohol
-oczywiście suknianarazie tylko zamówiona
-zaproszenia(już rozdane)
-naklejki na wódkę
-zamówioną kosmetyczkę i fryzjerkę
-kamerzystka
-lokal
-zespół
-piosenki do filmu
-wybrany tort
-1 spowiedź
-kurs przedmałżeński
-kurs przedślubny(w trakcie)
-zapowiedzi
-protokół przedmałżeński(wszystkie potrzebne dokumenty już daliśmy,jeszcze czekamy na zakończenie nauk w poradni)


Pozostało
-wybrać menu
-dokupić naklejek na wódkę(niestety brakło nam)
-kotyliony dla gości,drużbów,rodziców
-zamówić bukiety(pani w kwiaciarni powiedziała ,że jeśli to klasyczne kwiaty typu róże i frezje to wystarczy dwa tygodnie przed ślubem)
-próbny makijaż i fryzura
-kupić ustrojenie samochodu
-2 spowiedź przedślubna
-zamówić organistę i kościelnego
-kupić kieliszki
-zamówić chleb i szyszki
-wybrać wystrój sali
-zawiadomić lokal,kamerzystkę,zespół co, gdzie i jak
-przymiarka sukni i wybór dodatków oraz bolerka i welonu
-garnitur(właśnie jutro po niego jedziemy)
-buty ślubne i bielizna
-wieczór panieńsko-kawalerski

Jeśli czegoś zapomniałam dodać a przypomnę sobie to napiszę niezwłocznie.
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 16:14   #3940
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
O matko w porównaniu do Ciebie jestem w czarnej dupce;P A powiedz i bedziesz mieć sztucznne kwiaty do przybrania domu? ze juz masz kupione
Tak sztuczne, jasno różowe i do nich biała organza.
Nie wiem co to za kwiatki, wyglądają jak piwonie, musiałabym mamy zapytać bo to ona kupowała

Kupiłam dzisiaj cienkopisy kolorowe do księgi gości
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 16:26   #3941
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

u mnie podsumowanie listy gości...
zaproszonych 198 gości
potwierdzonych na 99% (nie na 100%, bo doświadczenie mnie nauczyło, że nie wiadomo co tak na prawdę im w głowie siedzi i w każdej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia, może po prostu nie przyjść- aby tak nie było! ) będzie 123 osoby + kilka osób- 12- ma dać znać do końca tygodnia, bo muszą pozaławiać parę spraw i wtedy dadzą odpowiedź...
czemu ktoś nie przyszedł? A miedzy innymi dlatego, że:
- nie bo nie,
- brak urlopu w pracy,
- wyjazd za granicę,
- obrona x2,
- 'bo remontuje garaż'
- starość,
- kurs,
- wczasy,
- nie ma z kim dziecka zostawić,
- bo nie ma z kim przyjść
- nikogo nie będzie znała
ale bardzo się cieszę, że potwierdziły osoby na których mi BARDZO zależy! to jest super uczucie, kiedy wiesz, że ten magiczny dzień spędzą z tobą najlepsze osoby ♥
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 17:04   #3942
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
UWAGA, ELABORAT!

Kilka pytań 'do'

- ile mam kupić pasków Crest? Na aukcji jest 14 sztuk (czyli w sumie kuracja na 7 dni). Czy te 7 dni mi wystarczy, czy lepiej zrobić sobie 14? Piję dużo kawy i herbaty i niestety, widać to po zębach..
Dla pewności kup 14, najwyżej pozostałych będziesz używać dla podtrzymania efektu
- ile przed ślubem powinnam sobie wybielić zęby? Czy powiedzmy 3 tygodnie przed ślubem, będzie okej?
Myślę, że spokojnie wystarczy
- jak długie powinnam mieć paznokcie, żeby zrobić sobie hybrydę? ostatnio kosmetyczka nie zrobiła mamie, bo stwierdziła, że ma za krótkie..
Jak już dziewczyny pisały- dobra kosmetyczka nie powinna mieć problemu z hybrydą na krótkich paznokciach.
- macie magiczny sposób na suche skórki przy paznokciach? Robią mi się koszmarne zadziorki, drapię je i nawet hybryda mi nie pomoże, jak będę mieć skórki takie brzydkie... smaruję kremem, oliwą itd, ale nie pomaga. Olej rycynowy mi wysusza Miałam olejki 4 pory roku do skórek, ale też słabo działaly.
U mnie nic nie działa lepiej niż balsam do ust Nuxe w słoiczku Naprawdę działa cuda nie tylko na ustach, ale też na przesuszonych skórkach paznokci
- na ile przed ślubem powinnam zastosować skarpetki peelingujące?
Minimum 3 tygodnie, tak żeby skóra zdążyła się dokładnie złuszczyć.
- robicie manicure, czy mani + pedi?
Mani i pedi robię sama


mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam, umieram ze stresu
Nie martw się, na pewno zdążysz wszystko ogarnąć
Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Tata TŻ ma złamaną nogę tj. złamał ją wczoraj, w poniedziałek będzie miał zabieg... Zabieg musi być bo to jest trochę poniżej szyjki kości udowej, dobrze, że nie szyjka. Pewnie jakieś śruby wsadzą?
Tak czy siak w dniu wesela będzie dobrze jak już będzie mógł o kulach chodzić...
Złamał nogę na rowerze, jednak historia jest o wiele bardziej masakryczna bo był też przy tym uraz głowy, na dodatek był sam w lesie (w środku lasu..) i cud, że znaliśmy tę trasę i wiele innych cudów też się zdarzyło... Nie będę pisała bo tego się nie da ująć w słowa. Powiem tylko, że wczorajszy dzień był jednym z tych najgorszych jakie ma się w życiu. Pamiętajcie żeby na rowerze zawsze mieć kask, nawet ...a w sumie szczególnie jak się jeździ po lesie! Teść zawsze kask miał, akurat wczoraj nie ubrał..dobrze, że miał telefon i udało mu się zadzwonić.
Kij ze złamaniem na tę chwilę, ważne, że nic gorszego się nie stało.
O matko, dobrze, że nic poważniejszego się nie stało! Szybkiego powrotu do zdrowia dla teścia!

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
u mnie podsumowanie listy gości...
zaproszonych 198 gości
potwierdzonych na 99% (nie na 100%, bo doświadczenie mnie nauczyło, że nie wiadomo co tak na prawdę im w głowie siedzi i w każdej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia, może po prostu nie przyjść- aby tak nie było! ) będzie 123 osoby + kilka osób- 12- ma dać znać do końca tygodnia, bo muszą pozaławiać parę spraw i wtedy dadzą odpowiedź...
czemu ktoś nie przyszedł? A miedzy innymi dlatego, że:
- nie bo nie,
- brak urlopu w pracy,
- wyjazd za granicę,
- obrona x2,
- 'bo remontuje garaż'
- starość,
- kurs,
- wczasy,
- nie ma z kim dziecka zostawić,
- bo nie ma z kim przyjść
- nikogo nie będzie znała
ale bardzo się cieszę, że potwierdziły osoby na których mi BARDZO zależy! to jest super uczucie, kiedy wiesz, że ten magiczny dzień spędzą z tobą najlepsze osoby ♥
Ale Ci zazdroszczę, że juz macie potwierdzenia. My dostaliśmy dziś odmowę od ciotki TŻ. Kobieta oczywiście nie zadzwoniła do nas, a do mamy TŻta (zastanawiam się, po co w ogóle podawaliśmy nasze numery telefonów... ) i powiedziała mniej więcej coś takiego: "No wiesz, my z mężem nie przyjdziemy na wesele, ale przywieziemy młodym jajek, mleka, śmietanki. Przyda im się." I niech mi któraś powie, że to mało oryginalny prezent ślubny
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:09   #3943
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Przepraszam dziewczyny że ostatnio się nie udzielam na głównym, ale nie daje ze wszystkim rady. Praca, przygotowania już coraz intensywniejsze. Nauka tańca, robienie winietek i innych duperelek W sobotę byłam z TŻ na ślubie naszej Monisi Załatwiamy wszystkie papiery i w poniedziałek idziemy załatwiać wszystko do USC i mojej parafii. Aaa i jutro jedziemy z mamą do cukierni
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:36   #3944
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Czy Wy też macie takie wredne osoby w swoim otoczeniu?

Sąsiadka z pracy zadaje mi multum pytań...
"Czemu październik a nie czerwiec? Będzie brzydko"
"Czemu czarny kolor przewodni ? Żałobny!"
"Po co Ci już rezerwować samochód?"
"Zaproszenia w lipcu będziecie rozdawać ? We wrześniu nie starczy?"
Najpierw wypyta co mamy gotowe, a potem komentuje, że przeżywam...
Tak przeżywam bo to mój ślub!

Sorry dziewczyny za offtop, ale musiałam sobie ulżyć bo mnie zalewa krew przez nią
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 17:57   #3945
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Obiecane fotki
Jestem w trakcie przeprowadzki, non stop coś do załatwienia - trzeba wybrać meble, sprzęty itp.
W piątek mamy długo oczekiwany plener i za 2 tyg będzie film. Fotograf dał mi już zdjęcia ze ślubu i wesela i z 900 mam wybrać 70 do albumu - będzie trudno....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2075.jpg (108,9 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2132.jpg (95,8 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2208_1.jpg (89,1 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2216.jpg (87,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2217.jpg (70,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2218.jpg (81,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2229.jpg (104,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2237.jpg (83,8 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2310.jpg (87,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2323.jpg (92,3 KB, 112 załadowań)
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:07   #3946
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

oluska hahahaha bedzie jak znalazł na pierwszą jajecznicę dla męża ludzie mają pomysły ojjj.. ja to się dygam, że w każdej chwili mi ktoś zadzowni i powie, że jednak nie pzyjdzie (w najlepszym wypadku przed wpłatą kasy) bądź na weselu okaże się, że są puste miejsca - bez wcześniejszego powiadomienia

niulka super fotki!

Dziewczyny, w zabawach oczepinowych, dla 'zwycięzców' dajecie wódkę czy np. odkurzacz- zmiotka i szufelka itd.?
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."

Edytowane przez Buczorek
Czas edycji: 2014-07-02 o 18:09
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:28   #3947
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Kupowalyscie cos szczególnego na sesje narzeczenska? Nie wiem bo ubrać hmm

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 41 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:30   #3948
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
Sierpniowe PM co zostawiacie sobie do załatwiania na sierpień??
Ja chciałabym wszystko już ale ,żebym miała co robić w sierpniu
Ja na sierpien mam duzo zostawione:

-materiały do dekoracji Sali, kościoła, remizy, mojej klatki, Tż domu (balony, woal, organza, wstążki)
-kupić piwo butelkowe (zwykłe + smakowe)
-potwierdzenia gości do 3.08 (dzwonić jakby się nie potwierdzili)
-dokupić szampana jeśli mało (jak już będzie wiadomo ile gości)
-kupić rajstopy/pończochy + zapasowe
-uzupełnić rzęsy
-fryzura i makijaż ślubne, próbne (?)
-zapowiedzi w parafiach

3 tygodnie przed
-Tż do fryzjera (lub 2 przed)
-ustalić oczepiny, zabawy, konkursy, piosenki (na pierwszy taniec, na wjazd tortu, na zakończenie płyty) z zespołem
-ustalenia z fotografem, kamerzystą

2 tygodnie przed
-ustalenie menu, godzin posiłków itp na sali
-ustalenia z księdzem ostateczne

1 tydzień przed
-farbowanie włosów (lub 2 tygodnie przed)
-wieczór panieńsko-kawalerski

Tydzień przedślubny
-podać liczbę gości (25.08)
-ostatnia przymiarka i odbiór sukni (26/27.08)
-zawiązać zawieszki na alkohol
-kupić cukierki na wyjście z domów (28/29.08)
-spakować się do „hotelu” (28.08)
-dekoracja remizy

29.08
-paznokcie godz. 11:00
-zawieźć na salę alkohol (szampan, wódka, wino)
-zawieźć do naszego pokoju nasze rzeczy
-spakować torebkę ratunkową dla PM
-dekoracja Sali, kościoła, klatki, domu Tż
-spowiedź!

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki
Piękne

Któras z Was pytała o dekorację auta, my mamy taką w cenie jak załącznik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aut1.jpg (77,0 KB, 31 załadowań)
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:34   #3949
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w zabawach oczepinowych, dla 'zwycięzców' dajecie wódkę czy np. odkurzacz- zmiotka i szufelka itd.?
Wódkę
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 18:35   #3950
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Znalazłam w sklepie jeszcze ładniejszy...
Hahaha to też jest sposób

Panna Izabela gratulacje!!!

Wen, Dotka zyczę duużo spokoju!
Ja planuję tylko manicure. Dziwi mnie odmowa kosmetyczki do zrobienia hybrydy. Przecież ją robi się (głównie) na naturalnej płytce więc tak naprawdę nie ma znaczenia jakiej długości masz naturalne paznokcie.. dziwne ?Może niech wypowie się jakas kosmetyczka

Corn czekam na fotki biżuterii Fajnie że macie wspólne stanowisko co do dekoracji przez siostry, obyście dalej byli zgodni.

Bachara trzymam kciuki za garnitur!

Aniuska dużo zdrowia dla teścia!

Niulka piękne zdjęcia! Wyglądaliście cudownie!

Zaniosłam dziś prośbę o wygłoszenie zapowiedzi do parafii TŻ - zawiśniemy już w najbliższą niedzielę!
Powiedzcie jak to jest: czy dopiero jak przyniosę do siebie kartkę z wygłoszonymi zapowiedziami z parafii TŻ to zawiśniemy w mojej parafii, czy może się to odbyć jednocześnie?
Zastanawiam się bo nie dosłyszałam albo nie dopytałam o to
Ksiądz skasował stówkę
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:56   #3951
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki
Jestem w trakcie przeprowadzki, non stop coś do załatwienia - trzeba wybrać meble, sprzęty itp.
W piątek mamy długo oczekiwany plener i za 2 tyg będzie film. Fotograf dał mi już zdjęcia ze ślubu i wesela i z 900 mam wybrać 70 do albumu - będzie trudno....
Pięknie wyglądałaś i przepiękna sala i dekoracje

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość

Zaniosłam dziś prośbę o wygłoszenie zapowiedzi do parafii TŻ - zawiśniemy już w najbliższą niedzielę!
Powiedzcie jak to jest: czy dopiero jak przyniosę do siebie kartkę z wygłoszonymi zapowiedziami z parafii TŻ to zawiśniemy w mojej parafii, czy może się to odbyć jednocześnie?
Zastanawiam się bo nie dosłyszałam albo nie dopytałam o to
Ksiądz skasował stówkę
My daliśmy równocześnie zapowiedzi w dwóch parafiach, znaczy tydzień po tygodniu. Więc to chyba nie ma różnicy. Czy dacie jednocześnie czy później.
Ale w sumie to nie wiem czy zostały u TŻ'ta wygłoszone. Ale pewnie tak. Muszę do teściowej zadzwonić może wie U mnie wiem, że poszły bo mi babcia doniosła


Jutro mam przymiarki sukni, jakoś się stresuję strasznie. No i wyszło, że jednak pójdę sama, niestety...

Mam teraz dylemat z zaproszeniem koleżanek w pracy. Ogólnie jest nas 5 razem ze mną plus szefowa i jej mąż który bywa u nas w biurze codziennie po kilka godzin. I teraz nie wiem jak wypisać zaproszenia na ślub czy "koleżanki z biura XYZ" (tu mając na myśli wszystkie dziewczyny włącznie z szefową), czy jedno zaproszenie dla "koleżanek z biura XYZ" i drugie zaproszenie dla "Anny i Bartłomieja Kowalskich" (szefostwo)?? No nie mam pojęcia
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:11   #3952
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Czy Wy też macie takie wredne osoby w swoim otoczeniu?

Sąsiadka z pracy zadaje mi multum pytań...
"Czemu październik a nie czerwiec? Będzie brzydko"
"Czemu czarny kolor przewodni ? Żałobny!"
"Po co Ci już rezerwować samochód?"
"Zaproszenia w lipcu będziecie rozdawać ? We wrześniu nie starczy?"
Najpierw wypyta co mamy gotowe, a potem komentuje, że przeżywam...
Tak przeżywam bo to mój ślub!

Sorry dziewczyny za offtop, ale musiałam sobie ulżyć bo mnie zalewa krew przez nią
U nas było jeszcze lepiej:
"Omójboże, zwariowaliście?! Po co robicie takie duże wesele?! Trzeba być głupim, żeby tyle pieniędzy wydawać na jeden dzień!"
"ILE ZA SUKIENKĘ??!! Na jeden raz?! Wiesz, co ty byś mogła za to mieć?"
"No, chociaż tyle, że samochodu nie wypożyczacie, bo to już głupota totalna."
I najlepsze:
"No i po co się żenicie, jak za 3 lata się i tak pewnie będziecie rozwodzić. Teraz się wszyscy rozwodzą."
No i weź tu człowieku nie zamorduj za taki tekst...
Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki
Jestem w trakcie przeprowadzki, non stop coś do załatwienia - trzeba wybrać meble, sprzęty itp.
W piątek mamy długo oczekiwany plener i za 2 tyg będzie film. Fotograf dał mi już zdjęcia ze ślubu i wesela i z 900 mam wybrać 70 do albumu - będzie trudno....
Piękne zdjęcia Cudownie wyglądaliście
Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
oluska hahahaha bedzie jak znalazł na pierwszą jajecznicę dla męża ludzie mają pomysły ojjj.. ja to się dygam, że w każdej chwili mi ktoś zadzowni i powie, że jednak nie pzyjdzie (w najlepszym wypadku przed wpłatą kasy) bądź na weselu okaże się, że są puste miejsca - bez wcześniejszego powiadomienia


Dziewczyny, w zabawach oczepinowych, dla 'zwycięzców' dajecie wódkę czy np. odkurzacz- zmiotka i szufelka itd.?
Mój kuzyn 4 lata temu miał 100 osób potwierdzonych, a przyszło 60 Też się tego bardzo obawiam Do kiedy musicie zapłacić za wesele?

W nagrody podczas zabaw mieliśmy dawać wódkę, ale pomysł z "odkurzaczem" jest całkiem fajny i chyba zmienimy koncepcję
Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość

Zaniosłam dziś prośbę o wygłoszenie zapowiedzi do parafii TŻ - zawiśniemy już w najbliższą niedzielę!
Powiedzcie jak to jest: czy dopiero jak przyniosę do siebie kartkę z wygłoszonymi zapowiedziami z parafii TŻ to zawiśniemy w mojej parafii, czy może się to odbyć jednocześnie?
Zastanawiam się bo nie dosłyszałam albo nie dopytałam o to
Ksiądz skasował stówkę
Mogą wisieć równocześnie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość

Mam teraz dylemat z zaproszeniem koleżanek w pracy. Ogólnie jest nas 5 razem ze mną plus szefowa i jej mąż który bywa u nas w biurze codziennie po kilka godzin. I teraz nie wiem jak wypisać zaproszenia na ślub czy "koleżanki z biura XYZ" (tu mając na myśli wszystkie dziewczyny włącznie z szefową), czy jedno zaproszenie dla "koleżanek z biura XYZ" i drugie zaproszenie dla "Anny i Bartłomieja Kowalskich" (szefostwo)?? No nie mam pojęcia
A nie możesz dla każdej koleżanki wypisać osobnego zaproszenia?
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:29   #3953
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w zabawach oczepinowych, dla 'zwycięzców' dajecie wódkę czy np. odkurzacz- zmiotka i szufelka itd.?
Ja chcę coś w stylu odkurzacza, Tż woli wódkę więc pewnie będzie jedno i drugie

niulka pięknie wyglądaliście
Podobają mi się kwiaty jakie mieliście na stołach

oluska wymówki masakryczne

Mówiłam, ze kupiłam kolczyki. Oto one




na wywalenie idzie ta wielka cyrkonia przy samym uchu i zostaną takie



W rzeczywistości dużo mocniej błyszczą się.

Zastanawiam się do nich nad albo bransoletką.

Edytowane przez madziara889
Czas edycji: 2014-07-02 o 19:33
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:34   #3954
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
U nas będą tylko takie kokardki, i to jeszcze tylko dwie, bo auto świadka ma z tyłu bardzo dziwne klamki i nie da się na nich nic przypiąć.
Jeśli się zgodzi, na szybie z tyłu zrobię napis markerem kredowym i będzie na tyle.

Na maskę nawet nie próbuję nic wieszać, droga na salę jest tak wyboista, że po kilometrze by odpadło
mi sie strasznie podoba ten pomysł z kredowym napisem, i chyba muszę go przeforsować w domu o ile tata się zgodzi jego autem jedziemy prawdopodobnie - foto w załączniku... strasznie strasznie marzę o zabytkowym aucie, ale czas w końcu na jakąś oszczędność

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
----

aaaaa i miałam dziś okropny koszmar !!!!!!!!!!!! śniło mi się że w dniu ślubu pierwszy raz od kupna zobaczyłam moją suknię i była okropna!!!! 1 ze wszędzie się wżynała, a dwa ze była z przodu biała w czerwone kwiaty na dole, a z tyłu była cała czerwona
o kurde ale sen

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, melduje sie po podrozy, wczoraj wrocilismy bylo bosko! Pogoda dopisala, Disneyland byl swietny, co prawda byl spory ruch wiec troche naczekalismy w kolejkach, ale i tak bylo warto Paryz ogolem tez super, polecam kazdemu, nawet na weekend w Marsylii bylo upalnie, wiec poplazowalismy, pozwiedzalismy, bylo ekstra! Pyszne jedzenie, dobre wino, czego chciec wiecej nawet sie opalilam, co dla mnie jest sporym wyczynem, bo z natury jestem straszny bladzioch. Naprawde zal bylo wracac!
cudownie, że podróż się udała! to doskonałe zwieńczenie Waszego pięknego wesela i zapowiedź pięknego życia

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Hej, najpierw chciałam się pochwalić:
LICENCJAT OBRONIONY !!!
.
gratulacje


Dotka90 poniżej moje odpowiedzi


Kilka pytań 'do'

- ile mam kupić pasków Crest? Na aukcji jest 14 sztuk (czyli w sumie kuracja na 7 dni). Czy te 7 dni mi wystarczy, czy lepiej zrobić sobie 14? Piję dużo kawy i herbaty i niestety, widać to po zębach..

Ja kupiłam 7, ale podzielę sobie kuracje na dwa razy, dlatego łącznie zużyję 14

- ile przed ślubem powinnam sobie wybielić zęby? Czy powiedzmy 3 tygodnie przed ślubem, będzie okej?

wybielałam teraz (3 miesiące przed) i kolejna tura na tydzień przed

- jak długie powinnam mieć paznokcie, żeby zrobić sobie hybrydę? ostatnio kosmetyczka nie zrobiła mamie, bo stwierdziła, że ma za krótkie..

ja mam krótkie, a zrobiła mi bez problemu - na hybrydach paznokcie łatwiej wyhodować żeby były dłuższe po pewnym czasie


- na ile przed ślubem powinnam zastosować skarpetki peelingujące?

z tego co czytałam i oglądałam to wielkie złuszczanie następuje po 4 -7 dniach od założenia skarpetek i wygląda naprawdę strasznie! dlatego najlepiej chyba jakieś 3 tygodnie wcześniej żeby się wyrobić

- robicie manicure, czy mani + pedi?

tak

- coś ziołowego na spanie? Strasznie mam ostatnio dużo na głowie i ciężko mi się zasypia, przydałoby mi się coś lekkiego, nie otumaniającego, żeby łatwiej zasypiać, macie coś takiego?

tabletki Labofarm takie z niebieską zakrętką

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Obiecane fotki
Jestem w trakcie przeprowadzki, non stop coś do załatwienia - trzeba wybrać meble, sprzęty itp.
W piątek mamy długo oczekiwany plener i za 2 tyg będzie film. Fotograf dał mi już zdjęcia ze ślubu i wesela i z 900 mam wybrać 70 do albumu - będzie trudno....
piękne zdjęcia! bardzo mi się podoba Twoja suknia i ten fioletowy kolor - cudo!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peugeot_3008_1_640.jpg (57,9 KB, 27 załadowań)
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:16   #3955
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Słuchjacie jestem mega smutna, odmowy z potwierdzonych najblizsze mi osoby z wymówkami z dupy
płakac mi sie chce, ale nie przyjda (chociaz to tez), plakac mi sie chce bo myslalam ze tym osobom zalezy na mnie tak jak mi na nich...
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:19   #3956
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

dziewczyny a czym oklejacie/przyozdabiacie wódkę? nic mi się nie podoba, a jak coś mi się podoba to jest drogie ;/
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:22   #3957
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

bardorja luzik, nie przejmuj się Kto chce być, ten będzie Najważniejsze, żeby goście chcieli być z wami w tym dniu! Nie liczy się ilość tylko jakość!
W ogóle w sobotę brała też ślub jakaś Janachowska, piszą o niej na piudlu, tyle kasy wydała, a nie uczesała się na własny ślub. I ona ma tyle lat co ja. Ja przy niej wyglądam jak dziecko.
http://www.pudelek.pl/artykul/68493/...ecy_na_wesele/

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia1011 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czym oklejacie/przyozdabiacie wódkę? nic mi się nie podoba, a jak coś mi się podoba to jest drogie ;/
niczym Dobra flaszka sama się obroni
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:26   #3958
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
My daliśmy równocześnie zapowiedzi w dwóch parafiach, znaczy tydzień po tygodniu. Więc to chyba nie ma różnicy. Czy dacie jednocześnie czy później.
Ale w sumie to nie wiem czy zostały u TŻ'ta wygłoszone. Ale pewnie tak. Muszę do teściowej zadzwonić może wie U mnie wiem, że poszły bo mi babcia doniosła

Mam teraz dylemat z zaproszeniem koleżanek w pracy. Ogólnie jest nas 5 razem ze mną plus szefowa i jej mąż który bywa u nas w biurze codziennie po kilka godzin. I teraz nie wiem jak wypisać zaproszenia na ślub czy "koleżanki z biura XYZ" (tu mając na myśli wszystkie dziewczyny włącznie z szefową), czy jedno zaproszenie dla "koleżanek z biura XYZ" i drugie zaproszenie dla "Anny i Bartłomieja Kowalskich" (szefostwo)?? No nie mam pojęcia
U mnie w parafii byliśmy w piątek, u TŻ dziś. U mnie wiszą jeszcze zapowiedzi z tamtego tygodnia, nic nowego się nie pojawiło, u TŻ kobieta w kancelarii powiedziała ze zapowiedzi będą 6 i 13 lipca, potem zabieram kartkę do siebie. Myślałam że może jest coś takiego, że u siebie "zawisnę" dopiero jak wróci kartka od TŻ, że jest to jakoś odgórnie ustalone. Ale chyba wychodzi na to że nie W takim razie w niedzielę muszę u siebie zerknąć czy już jesteśmy - strasznie się tym jaram

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Mogą wisieć równocześnie
Dziękuję

Madziara ale długie kolczyki co do bransoletki to wzięłabym pierwszą

Mojakaren auto taty jest super!

Bardorja współczuję odmów...

Natalia - niczym, dla mnie to zbędne
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:32   #3959
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Natalia - my niczym nie ozdabiamy butelek. Uważam, że są ładne TŻ nawet mi nie pozwolił wieszać tych zawieszek na butelkach
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:47   #3960
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

bardoja - na pewne rzeczy nie mamy wpływu... absolutne się nie przejmuj! nie ma czym ich strata


spisaliśmy dziś protokół usc też odhaczone

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
W ogóle w sobotę brała też ślub jakaś Janachowska, piszą o niej na piudlu, tyle kasy wydała, a nie uczesała się na własny ślub. I ona ma tyle lat co ja. Ja przy niej wyglądam jak dziecko.
http://www.pudelek.pl/artykul/68493/...ecy_na_wesele/[COLOR="Silver"]


to jest tancerka z tańca z gwiazdami oglądałam kiedyś intensywnie wg. mnie łądnie wyglądała zupełnie nie mój styl, ale ładnie To nieuczesanie to może też kwestia wiaatru, zawiał mocniej i od tak włosy w nieładzie
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.