Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 08:04   #121
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

u nas płacz........ wielki....
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:12   #122
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Ela współczuje

u nas jakoś poszło, zaprowadziłam przebralismy buty , podeszła pani i chciała zabrać małego do sali ale nei chciał z nia isc tylko z emna, wiec weszłyśmy na góre na sale i mały poszedł do swojej szuflady i siadł na podłodz ei buty chciał znowu sciągac hehehe, dał mi buziaka pomachałam i poszłam
mine miał taka bez usmiechu patrzył ze zdziwieniem co i jak...
no zobaczymy jak bedzi edalej
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:23   #123
Rosarioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Cool Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

U nas też bez płaczu, mała grzecznie poszła z panią, ale obawiam się że to tylko cisza przed burzą Teraz nie wiem co ze sobą zrobić...
Rosarioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:27   #124
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez Rosarioo Pokaż wiadomość
U nas też bez płaczu, mała grzecznie poszła z panią, ale obawiam się że to tylko cisza przed burzą Teraz nie wiem co ze sobą zrobić...
u mnie to samo, siedze i mysle co robic

a najlepsze sa rady: teraz odpoczywaj, bo zaraz bedzie drugie-takkkkkkkkkkk kocham takie rady, wyspij si ena zapas, jaky sie dało
zreszta ja zawsze aktywnei i ciezko siedziec i nei robic nic
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:29   #125
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

zazdroszczę....

eh... tż chyba jednak zostanie z nami tydzień w domu.... razem to ogarniemy, bo nie wiem czy sama dam radę....

ciężkie to wszystko.... też idę się czymś zająć, żeby nie myśleć....

już 1,5h minęło.... może już nie płacze...?
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:31   #126
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
zazdroszczę....

eh... tż chyba jednak zostanie z nami tydzień w domu.... razem to ogarniemy, bo nie wiem czy sama dam radę....

ciężkie to wszystko.... też idę się czymś zająć, żeby nie myśleć....

już 1,5h minęło.... może już nie płacze...?
na pewno jest dzielna i nei płacze-panie jakos ja pewnie uspokoiły
kurde tez siedze jak na szpilkach
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:33   #127
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
na pewno jest dzielna i nei płacze-panie jakos ja pewnie uspokoiły
kurde tez siedze jak na szpilkach
On, bo to Synek

eh... mam nadzieję...
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 08:36   #128
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
On, bo to Synek

eh... mam nadzieję...
jejka przepraszam nie wiem czemu sobi eubzdurałam ze masz dziewczynkę
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 09:21   #129
Rosarioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Właśnie... jak tu odpoczywać jak człowiek jest cały w nerwach??? Już pół domu wysprzątałam. O odsypianiu mogę zapomnieć bo nie umiem spać w dzień.

Mówiłam w żartach mojemu, że zaczaję się gdzieś za drzewem koło przedszkola i będe czekać aż wyjdą na dwór i zobaczę jak moja sobie radzi Ale może to nie jest taki głupi pomysł hahha
Rosarioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:33   #130
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

elu-współczuję, ale pewnie to pierwszy szok,a potem pewnie zajęły go nowe zabawki,pani,dzieci-nie martw sie
Ja poszłam na zakupy spożywcze,żeby się oderwać,ale to już za ciężkie dla mnie:/
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:41   #131
palinka0489
Raczkowanie
 
Avatar palinka0489
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 249
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

U mnie też bez płaczu, raczej w szoku był bo inne dzieci bardzo płakały, aż sobie uszy zatykał. A ja? gula w gardle, nie wiedziałam co ze soba zrobić, nie chciałam wyjść z tej sali. Teraz wracałam z przystanku to poszłam okrężną drogą żeby zobaczyć czy może na placu zabaw są i go podejrzeć Ja też nie wiem co ze sobą zrobić, wróciłam, zjadłam i tak siedze

Byłam na rozmowie o pracę.. Zaproponowali mi umowę wolontariacką, czyli tydzień przychodzenia za darmo, są jeszcze inne chętne a tylko dwa stanowiska pracy więc każda będzie po tygodniu w pracy i wybiorą najlepsze dwie które od 1 października dostaną umowę. Spotkałyście się kiedyś z takimi praktykami pracodawcy?
palinka0489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:14   #132
Rosarioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Palinka, nie słyszałam o takim sposobie rekrutacji. Ale ja bym się trochę obawiała - praktycznie biorą sobie pracowników na miesiąc za darmo, no ale może tak się teraz robi...
Rosarioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:55   #133
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez palinka0489 Pokaż wiadomość
U mnie też bez płaczu, raczej w szoku był bo inne dzieci bardzo płakały, aż sobie uszy zatykał. A ja? gula w gardle, nie wiedziałam co ze soba zrobić, nie chciałam wyjść z tej sali. Teraz wracałam z przystanku to poszłam okrężną drogą żeby zobaczyć czy może na placu zabaw są i go podejrzeć Ja też nie wiem co ze sobą zrobić, wróciłam, zjadłam i tak siedze

Byłam na rozmowie o pracę.. Zaproponowali mi umowę wolontariacką, czyli tydzień przychodzenia za darmo, są jeszcze inne chętne a tylko dwa stanowiska pracy więc każda będzie po tygodniu w pracy i wybiorą najlepsze dwie które od 1 października dostaną umowę. Spotkałyście się kiedyś z takimi praktykami pracodawcy?
u mnie tak było, tylko, że na czas tych 2 tyg bo u mnie tyle trwało byłam na umowę zlecenie, więc jakąś tam kasę za to miałam, a potem zostałam przyjęta

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

niedługo zbieram się po Johnego do przedszkola....

ciekawe jak sobie poradził....
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:59   #134
palinka0489
Raczkowanie
 
Avatar palinka0489
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 249
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

No ja bym poszła na 5 dni za darmo, chyba się zdecyduje bo i tak nie mam co ze sobą zrobić, Kuba w przedszkolu a ja mam tam blisko, jak mnie nie przyjmą to zawsze będę miała coś w cv...
Odebrałam już Kubę z przedszkola, mówił że płakał bo się martwił o mnie i jego najlepszy kolega też płakał więc wzajemnie się pocieszali
Pani mówiła że oprócz płaczu grzeczny był, zjadł śniadanie i obiad także źle nie jest, powiedział że jutro pójdzie i zobaczymy jak to się dalej będzie toczyło.
palinka0489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 14:13   #135
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Red face Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hejjj
jestem własnei po zebraniu w przedszkolu i ogólni ejestem zadowolona, mój smyk bedzie w grupie smerfów ma bardzo sympatyczną pania, mamy z nią stały kontakt,no i generalni enastawiam sie pozytywnie
jedyny minus to zgłaszałysmy z sasiadką aby mały był w grupie z jej synem i miało to nie stanowić problemu i okazało sie ze pupa nie są.............. nie wiadomo dlaczego jej syn i jeszcze jeden maluch trafili do grupy 6 latków-dziwne
nie mam jak pogadac z sasiadka czy cos sie wyjaśniło i dlaczego tak, ale strasznie mni eto ciekawi

troche mnie to przygnębiło bo wiem ze mały z sasiadem strasznie sie lubia i mały na pewno lepiej przeszedłby z tym przedszkolem do porzadku, a tak to jeszcze sie okaze z ebedzie płakac bo nei ma kolegi....
ech troche zła o to jestem

Hej,
Powiedz mi proszę, czy coś się wyjaśniło.
Mój synek pod koniec października kończy cztery latka. Dziś jak go zaprowadziłam do przedszkola, to się okazało, że jest w grupie 5-6 latków. Na pytanie Pani dlaczego nie jest w grupie 3-4 latków odpowiedziała mi, że 4 latków było za dużo i musiał trafić do starszej grupy. Ok, ale jestem trochę zła, bo w grupie 3-4 są np dzieci z marca i kwietnia 2010, a mój synek jest z października 2010 i trafił do starszaków. Nawet różnica pół roczna między dziećmi jest duża a co dopiero 1,5-2 lata. Może bym się tak nie martwiła gdyby był z początku roku 2010 a nie z końca. Boję się, że sobie nie poradzi i będzie czuł się gorszy od innych dzieci w grupie.
Kurcze dziewczyny doradzcie mi, bo już nie wiem co robić, czy słuszne są moje obawy... ?

Edytowane przez molly83
Czas edycji: 2014-09-01 o 14:15
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 14:18   #136
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

i my już w domu
podobno dziś raczej był obserwatorem
no i potem jak rodzice zaczęli po dzieci przychodzić to płakał, że to jeszcze nie po niego
ale pożegnał się z Panią i zgodził się, że jutro przyjdzie
teraz jak rozmawiamy to raczej nastawiony, ze pójdzie, ale jak to będzie to się jutro okaże....

pierwsze koty za płoty, oby było tylko lepiej

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez molly83 Pokaż wiadomość
Hej,
Powiedz mi proszę, czy coś się wyjaśniło.
Mój synek pod koniec października kończy cztery latka. Dziś jak go zaprowadziłam do przedszkola, to się okazało, że jest w grupie 5-6 latków. Na pytanie Pani dlaczego nie jest w grupie 3-4 latków odpowiedziała mi, że 4 latków było za dużo i musiał trafić do starszej grupy. Ok, ale jestem trochę zła, bo w grupie 3-4 są np dzieci z marca i kwietnia 2010, a mój synek jest z października 2010 i trafił do starszaków. Nawet różnica pół roczna między dziećmi jest duża a co dopiero 1,5-2 lata. Może bym się tak nie martwiła gdyby był z początku roku 2010 a nie z końca. Boję się, że sobie nie poradzi i będzie czuł się gorszy od innych dzieci w grupie.
Kurcze dziewczyny doradzcie mi, bo już nie wiem co robić, czy słuszne są moje obawy... ?

a jak się dziś czuł po pierwszym dniu? było ok?

generalnie dzieci podciągają się do tych starszych, szybciej uczą się różnych rzeczy, bo widzą to u innych, więc może to nie jest takie złe

ale pewnie jako matka też miałabym obawy w takiej sytuacji...
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 14:28   #137
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość


a jak się dziś czuł po pierwszym dniu? było ok?

generalnie dzieci podciągają się do tych starszych, szybciej uczą się różnych rzeczy, bo widzą to u innych, więc może to nie jest takie złe

ale pewnie jako matka też miałabym obawy w takiej sytuacji...

Po pierszym dniu w miarę dobrze, ale on bardzo chciał iść do przedszkola, nie mógł się doczekać kiedy pójdzie. Bardzo pozytywnie przed go nastawiłam, wiedział że będzie dużo dzieci, będą nowe zabawki i fajna Pani. Boję się, żeby się nie zniechęcił, bo w maluchach to bardziej zabawa niż nauka, w starszakach książeczki przecież już mają... ech...
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 15:12   #138
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Moja też zadowolona,tylko zrobiła, podobno, sajgon podczas leżakowania, bo darła paszczęMam z nią przeprowadzić rozmowę na ten temat
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 16:30   #139
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez molly83 Pokaż wiadomość
Hej,
Powiedz mi proszę, czy coś się wyjaśniło.
Mój synek pod koniec października kończy cztery latka. Dziś jak go zaprowadziłam do przedszkola, to się okazało, że jest w grupie 5-6 latków. Na pytanie Pani dlaczego nie jest w grupie 3-4 latków odpowiedziała mi, że 4 latków było za dużo i musiał trafić do starszej grupy. Ok, ale jestem trochę zła, bo w grupie 3-4 są np dzieci z marca i kwietnia 2010, a mój synek jest z października 2010 i trafił do starszaków. Nawet różnica pół roczna między dziećmi jest duża a co dopiero 1,5-2 lata. Może bym się tak nie martwiła gdyby był z początku roku 2010 a nie z końca. Boję się, że sobie nie poradzi i będzie czuł się gorszy od innych dzieci w grupie.
Kurcze dziewczyny doradzcie mi, bo już nie wiem co robić, czy słuszne są moje obawy... ?
bez sensu. Dziecko z końca roku powinno być w grupie młodszej, jeżeli takie są. Nie rozumiem polityki tego przedszkola zupełnie- czemu dali Twoje dziecko a nie dziecko z początku roku? Tak, obawy mogą być słyszne ( ale nie muszą...). Ja bym się chyba przeszła na rozmowę do dyr.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość

generalnie dzieci podciągają się do tych starszych, szybciej uczą się różnych rzeczy, bo widzą to u innych, więc może to nie jest takie złe
niby tak. Ale z drugiej strony ( obserwując plac zabaw) takie starszaki rzadko chcą się bawić z maluchem jednak
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 17:31   #140
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
bez sensu. Dziecko z końca roku powinno być w grupie młodszej, jeżeli takie są. Nie rozumiem polityki tego przedszkola zupełnie- czemu dali Twoje dziecko a nie dziecko z początku roku? Tak, obawy mogą być słyszne ( ale nie muszą...). Ja bym się chyba przeszła na rozmowę do dyr.[COLOR="Silver"]

Być może powodem jest to, że mój synek ma 116 cm wzrostu i wygląda na 5-6 lat, ale jak się ma wzrost do rozwoju intelektualnego? kurde nie powinien być dyskryminowany ze względu na wzrost. Nawet nikt się mnie nie zapytał co ja o tym sądzę.
Boję się żeby nie czuł się odrzucony przez starszaki, żeby nie był przez Panią traktowany jako 5-6 latek (żeby się nie zapomiała przy gromadce) że już więcej powinien umieć niż 4 latek. Rozmawiałam ze znajomą, której syn jest w grupie z moim to mówiła, jej synek opowiadał że moje dziecko siedziało w kąciku i cichutko płakało. To jest najstarsza grupa dzieciaki się znają już z poprzednich lat a on jest nowy, nie umie tego co stasze dzieci więc może czuć się odrzucony. Boję się żeby to nie odbiło się później na jego psychice,żeby nie zrobił się zamknięty w sobie. No i co teraz będzie chodził ze starszakami, dajmy na to, że nawiąże nowe przyjaźnie a za rok te dzieci idą do szkoły a do niego dołączą maluchy, z którymi znowu będzie musiał się zgrać.
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 17:38   #141
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

no ja bym była na NIE. Wzrostem bym się nie sugerowała, przeciez w podaniu do przedszkola wzrostu się nie wpisywało chyba ktoś głupio pomyślał i tyle. Bądź natrętną mamą i podejdz rano do dyrekcji koniecznie
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:16   #142
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
no ja bym była na NIE. Wzrostem bym się nie sugerowała, przeciez w podaniu do przedszkola wzrostu się nie wpisywało chyba ktoś głupio pomyślał i tyle. Bądź natrętną mamą i podejdz rano do dyrekcji koniecznie
A no widzisz nie wpisywało się wzrostu. Tylko tu jest małe zadupie i ludzie się znają choćby z widzenia.

Edytowane przez molly83
Czas edycji: 2014-09-02 o 07:55
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:19   #143
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Molly, rób dym. To niedopuszczalne, zbyt wielka różnica a jeszcze jak piszesz - są w 3-4 latkach starsze niż twoje dzieci.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:30   #144
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;47958354]Molly, rób dym. To niedopuszczalne, zbyt wielka różnica a jeszcze jak piszesz - są w 3-4 latkach starsze niż twoje dzieci.[/QUOTE]

Dziękuję że odpisałaś Bo tak naprawdę to czekałam jeszcze na Twoją odpowiedz. Tak są starsze dzieci, poza tym duża część z nich poszła już drugi rok do przedszkola i są w grupie 3-4 latków.
Pogadam dziś jeszcze wieczorem przez tel z mężem, bo wyjechał do pracy, a ja sama z maluchem zostałam. Tylko może ja do niej (dyrektorki) do domu pójdę i tak na osobności pogadam. Co o tym myślicie... czy głupi pomysł? Bo w przedszkolu to ona rzadko bywa, bo jeszcze jest dyrektorką w szkole klas 1-5, więc ciężko ją zastać. No, ale kurcze, żeby on jeszcze chodził rok wcześniej to by był trochę ogarnięty z przedszkolem, a tak to na głęboką wodę mi go rzucili do grupy 5-6 latków. Są 2 grupy 5-6 latków 24 dzieci, 3-4 latki 22 dzieci i 2-3 latki 22 dzieci.

Edytowane przez molly83
Czas edycji: 2014-09-01 o 19:32
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:53   #145
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Głupi pomysł, ona w domu jest prywatnie, nie w pracy, szlag by mnie trafił na jej miejscu.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:55   #146
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;47959036]Głupi pomysł, ona w domu jest prywatnie, nie w pracy, szlag by mnie trafił na jej miejscu.[/QUOTE]

No tak też myślałam To może poczekam, bo 10 września jest zebranie organizacyjne, więc wtedy na pewno będzie.
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:57   #147
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;47958354]Molly, rób dym. To niedopuszczalne, zbyt wielka różnica a jeszcze jak piszesz - są w 3-4 latkach starsze niż twoje dzieci.[/QUOTE]

u nas w przedszkolu jest grupa gdzie na 20 dzieci 13 to 6 latki a reszta to 3-5 lat
tak sobei wymysliła dyrektorka, niby mieszna grupa , a ja mam wrażenie ze poupychane dzieci zostały
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:12   #148
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez molly83 Pokaż wiadomość
Są 2 grupy 5-6 latków 24 dzieci, 3-4 latki 22 dzieci i 2-3 latki 22 dzieci.
spokojnie mogliby 23 dziecko do młodszej grupy dołozyc ( chyba 25 może być). Nie czekałabym do 10, to aż prawie 2 tygodnie. Za długo.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 22:04   #149
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Dobra jutro "poluję" na dyrektorke Trzymajcie kciuki żeby udało się to załatwić
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 17:27   #150
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

No i się zaczęło :-(. Mój prawie trzylatek nie chce chodzić, w poprzednim przedzkolo-żłobku, do którego chodził od stycznia nie było żadnego problemu, od samego początku do końca sierpnia chętnie zostawał. A tu mamy jakąś masakrę. Opiekunka powiedziała, żeby dać mu trochę czasu, ale kiepsko to widzę, chyba będe musiała z powrotem oddać go do prywatnego. A jak Wasze maluchy w drugim dniu ?
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-08 15:28:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.