Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-17, 19:37   #1291
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez xNightingale Pokaż wiadomość
Ostatnio odkopałam flakonik Herbaty The Healing Garden, które zabrałam mamie jak byłam mała - spodobały mi się wtedy najbardziej z jej perfum nadal pachną super, zielenią i miętą, szkoda że wycofali całą serię.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Ważne pytanie, czy któraś z Was ma/ poznała Diamonds end Rubies?
1. Czy są one w klimacie Tresor (lub Volare)?
2. Czy czuć tam różę, czy jednak bardziej brzoskwinię?
3. Czy to mocno retro zapach i do czego można go porównać?
The Healing Garden to było coś Jeszcze jak na tamte czasy design był super. Uwielbiałam mandarynkę.



Słoń a Si Lolita to dla mnie jak 10:1 Wychodzi na to, że jestem jednak przekręcona zapachowo. Ale to pewnie wina mojej szefowej, która cały rok używa Angela
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 20:24   #1292
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
The Healing Garden to było coś Jeszcze jak na tamte czasy design był super. Uwielbiałam mandarynkę.



Słoń a Si Lolita to dla mnie jak 10:1 Wychodzi na to, że jestem jednak przekręcona zapachowo. Ale to pewnie wina mojej szefowej, która cały rok używa Angela
No bo Si Lolita żadnym killerem nie jest. Jest moim zdaniem łagodna w odbiorze, tylko jakoś tak źle się układa w upały i poddusza.
A Słoń, mimo że o większej mocy, latem się ładnie układa (=zawsze się ładnie układa ), więc nadaje się do noszenia.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 20:31   #1293
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No bo Si Lolita żadnym killerem nie jest. Jest moim zdaniem łagodna w odbiorze, tylko jakoś tak źle się układa w upały i poddusza.
A Słoń, mimo że o większej mocy, latem się ładnie układa (=zawsze się ładnie układa ), więc nadaje się do noszenia.
Zgadzam się
A jeszcze ja mam tak, że jak nie podobają mi się/nie są w moim stylu jakieś perfumy to w upał taki zapach męczy mnie podwójnie, chyba od ogólnego zmęczenia
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 23:07   #1294
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No bo Si Lolita żadnym killerem nie jest. Jest moim zdaniem łagodna w odbiorze, tylko jakoś tak źle się układa w upały i poddusza.
A Słoń, mimo że o większej mocy, latem się ładnie układa (=zawsze się ładnie układa ), więc nadaje się do noszenia.
Heheh no rozumiem, ale co do zaznaczonego (Słonia lubię) to koleżanki już na wiosnę zabroniły mi używać go do pracy. Takie wyczuleńce... Chociaż Si Lolita akurat przeszło próbę ognia i to używać mogę (z roku na rok zwiększa się ilość perfum, których w pracy używać nie mogę nie mogę sobie przypomnieć, co było dziecięcymi ulewajkami...)

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zgadzam się
A jeszcze ja mam tak, że jak nie podobają mi się/nie są w moim stylu jakieś perfumy to w upał taki zapach męczy mnie podwójnie, chyba od ogólnego zmęczenia
Iwonka, mnie organicznie irytują te wszystkie słodko wypryskane nastolatki mimo że sama taka byłam I nie mogę powiedzieć, że pachną brzydko, ale już ta słodycz w połączeniu z gorącem Do tego takie to zmalowane zwykle
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 23:12   #1295
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Iwonka, mnie organicznie irytują te wszystkie słodko wypryskane nastolatki mimo że sama taka byłam I nie mogę powiedzieć, że pachną brzydko, ale już ta słodycz w połączeniu z gorącem Do tego takie to zmalowane zwykle
Rozumiem to
Patrz, że ja w ogóle nie zwracam uwagi czy nastolatki teraz są wymalowane i czy pachną za to rzuca mi się w oko, że młodzież jest grubaśna w porównaniu z moim pokoleniem to chyba te buły z McD.
Jednak ja zdecydowanie wolę, jak człowiek czymś pachnie, nawet, jak to nie jest moja bajka, niż śmierdzi jestem strasznie wyczulona na brzydkie zapachy, aż mi niedobrze kurcze, a mydło przecież i za złotówkę można kupić!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 23:17   #1296
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Rozumiem to
Patrz, że ja w ogóle nie zwracam uwagi czy nastolatki teraz są wymalowane i czy pachną za to rzuca mi się w oko, że młodzież jest grubaśna w porównaniu z moim pokoleniem to chyba te buły z McD.
Jednak ja zdecydowanie wolę, jak człowiek czymś pachnie, nawet, jak to nie jest moja bajka, niż śmierdzi jestem strasznie wyczulona na brzydkie zapachy, aż mi niedobrze kurcze, a mydło przecież i za złotówkę można kupić!
Tych wymalowanych jak z filmików na YT jest teraz masa. Nawet ostatnio, jak byliśmy z mężem na zakupach to tak jakoś śmiesznie skomentował taką zmalowaną, ale nie mogę sobie przypomnieć. Mówił, że teraz u niego wszystkie stażystki takie czyli tak 20+ i trzeba by łopatą zdzierać blury i kontury...

Czytałam właśnie Twój post o podróży komunikacją miejską i na szczęście ja akurat tego problemu nie zauważyłam. Ale po co daleko szukać, u mnie jedna szefowa ewidentnie śmierdzi. Wydaje mi się, że to jakoś z problemów hormonalnych, ale też jej tego nikt chyba nie powiedział...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 23:32   #1297
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tych wymalowanych jak z filmików na YT jest teraz masa. Nawet ostatnio, jak byliśmy z mężem na zakupach to tak jakoś śmiesznie skomentował taką zmalowaną, ale nie mogę sobie przypomnieć. Mówił, że teraz u niego wszystkie stażystki takie czyli tak 20+ i trzeba by łopatą zdzierać blury i kontury...

Czytałam właśnie Twój post o podróży komunikacją miejską i na szczęście ja akurat tego problemu nie zauważyłam. Ale po co daleko szukać, u mnie jedna szefowa ewidentnie śmierdzi. Wydaje mi się, że to jakoś z problemów hormonalnych, ale też jej tego nikt chyba nie powiedział...
A to ja jakoś tego aż tak nie zauważam może u mnie mniej się malują? nawet tych mega brwi a la wąsy ostatnio nie widuję

No okropnie ostatnio jeszcze czasem jadę w takim pojeździe z otwartymi oknami to ci śmierdzący uwielbiają tam stanąć i się wietrzyć, a cały pojazd zasmrodzony nimi w te upały już nie dałam rady i choć nie robię tego to powiedziałam jednej młodej, atrakcyjnej, ładnie ubranej dziewczynie żeby nie podnosiła rąk do góry (miała top bez ramiączek), bo zemdleję zaraz, a jest taki tłok, że nie mam gdzie się przesunąć z nosem. No zatkało ją, mnie też nie było fajnie, ale już nie miałam siły i byłam bliska opuszczenia pojazdu, ale się spieszyłam
Szefowej można karteczkę na monitorze zostawić, drukowanymi napisać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 06:55   #1298
xNightingale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 244
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
The Healing Garden to było coś Jeszcze jak na tamte czasy design był super. Uwielbiałam mandarynkę.
Kiedyś miałam zajęcia terenowe w górach, już nie pamiętam czy to była Polanica czy Kudowa, w każdym razie jakieś uzdrowisko na pewno. Wróciliśmy z gór, studenci zalegli bez życia na trawnikach a ja nadal miałam chęć łazić, wyciągnęłam więc koleżankę po drogeriach i trafiłyśmy na całą kolekcję The Healing Garden pierwszy i jedyny raz w życiu, nigdy więcej nigdzie ich nie spotkałam.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Rozumiem to
Patrz, że ja w ogóle nie zwracam uwagi czy nastolatki teraz są wymalowane i czy pachną za to rzuca mi się w oko, że młodzież jest grubaśna w porównaniu z moim pokoleniem to chyba te buły z McD.
A ja bym wolała być puszysta niż takim patykiem bez biustu jak jestem całe życie, idealna figura to taka jaką ma M. Bellucci, zresztą panów też wolę bardziej postawnych niż chudzielców. PS Ludzie tyją głównie chyba od glutenu, jak go odstawiłam to w miesiąc! poszło 15 kg, ale ja wtedy byłam jak szkielet :/ także ja muszę walczyć o niezrzucanie wagi i na razie się trzyma
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Czytałam właśnie Twój post o podróży komunikacją miejską i na szczęście ja akurat tego problemu nie zauważyłam. Ale po co daleko szukać, u mnie jedna szefowa ewidentnie śmierdzi. Wydaje mi się, że to jakoś z problemów hormonalnych, ale też jej tego nikt chyba nie powiedział...
Myślę, że to mogą być problemy hormonalne, gdybym miała z nią dobry kontakt to można jakoś delikatnie pogadać, nie w formie zarzutów tylko bardziej porady, np. gdzie sprawdzić hormony, bo rozregulowane wpływają na kondycję całego organizmu. Akurat to nie jest ściema, bo faktycznie hormony potrafią narobić takiego zamieszania, że człowiek się nie spodziewa, dopiero jak rozwiną się choroby to widać efekty.
__________________
Don't be shy

Edytowane przez xNightingale
Czas edycji: 2019-06-18 o 07:00
xNightingale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 07:07   #1299
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Heheh no rozumiem, ale co do zaznaczonego (Słonia lubię) to koleżanki już na wiosnę zabroniły mi używać go do pracy. Takie wyczuleńce... Chociaż Si Lolita akurat przeszło próbę ognia i to używać mogę (z roku na rok zwiększa się ilość perfum, których w pracy używać nie mogę nie mogę sobie przypomnieć, co było dziecięcymi ulewajkami...)

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------



Iwonka, mnie organicznie irytują te wszystkie słodko wypryskane nastolatki mimo że sama taka byłam I nie mogę powiedzieć, że pachną brzydko, ale już ta słodycz w połączeniu z gorącem Do tego takie to zmalowane zwykle
U mnie raczej nikt się nie czepia żadnych zapachów.
Tylko przy pour Tourjois Graines usłyszałam tekst "Co tu tak dziwnie pachnie jakimś gotowanym jedzeniem????", bo one mają w nutach jakieś zboże i marchewkę
A Slonia latem to na wieczór, jeśli już.
Wiosną używałam do biura i nie było oburzenia.

A co do wymalowania - zgadza się, sporo widzę tych ogromnych cieniowanych brwi jak od linijki (jeszcze kontur objechany korektorem, żeby był ostry jak brzytwa), bronzer jak do sesji zdjęciowej, no i te wielkie wary

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A to ja jakoś tego aż tak nie zauważam może u mnie mniej się malują? nawet tych mega brwi a la wąsy ostatnio nie widuję

No okropnie ostatnio jeszcze czasem jadę w takim pojeździe z otwartymi oknami to ci śmierdzący uwielbiają tam stanąć i się wietrzyć, a cały pojazd zasmrodzony nimi w te upały już nie dałam rady i choć nie robię tego to powiedziałam jednej młodej, atrakcyjnej, ładnie ubranej dziewczynie żeby nie podnosiła rąk do góry (miała top bez ramiączek), bo zemdleję zaraz, a jest taki tłok, że nie mam gdzie się przesunąć z nosem. No zatkało ją, mnie też nie było fajnie, ale już nie miałam siły i byłam bliska opuszczenia pojazdu, ale się spieszyłam
Szefowej można karteczkę na monitorze zostawić, drukowanymi napisać
Też jestem z Łodzi i widuję tu takie dziewczyny, więc może ten widok już tak się opatrzył, że nie zwracasz uwagi.
A co do komunikacji miejskiej to się zgodzę - tragedia, smród. Najgorzej jest w tramwajach, w których niby miala być klima, ale nie ma, a okna się nie otwieraja, bo przecież "pojazd klimatyzowany:
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 07:35   #1300
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Co to za Słoń?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 08:01   #1301
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez xNightingale Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam zajęcia terenowe w górach, już nie pamiętam czy to była Polanica czy Kudowa, w każdym razie jakieś uzdrowisko na pewno. Wróciliśmy z gór, studenci zalegli bez życia na trawnikach a ja nadal miałam chęć łazić, wyciągnęłam więc koleżankę po drogeriach i trafiłyśmy na całą kolekcję The Healing Garden pierwszy i jedyny raz w życiu, nigdy więcej nigdzie ich nie spotkałam.

A ja bym wolała być puszysta niż takim patykiem bez biustu jak jestem całe życie, idealna figura to taka jaką ma M. Bellucci, zresztą panów też wolę bardziej postawnych niż chudzielców. PS Ludzie tyją głównie chyba od glutenu, jak go odstawiłam to w miesiąc! poszło 15 kg, ale ja wtedy byłam jak szkielet :/ także ja muszę walczyć o niezrzucanie wagi i na razie się trzyma

Myślę, że to mogą być problemy hormonalne, gdybym miała z nią dobry kontakt to można jakoś delikatnie pogadać, nie w formie zarzutów tylko bardziej porady, np. gdzie sprawdzić hormony, bo rozregulowane wpływają na kondycję całego organizmu. Akurat to nie jest ściema, bo faktycznie hormony potrafią narobić takiego zamieszania, że człowiek się nie spodziewa, dopiero jak rozwiną się choroby to widać efekty.
Niestety jest to bardzo nieprzyjemna i mściwa osoba. Ja się nie podłożę niestety

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Co to za Słoń?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kenzo Jungle Elephant Słonik
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 09:16   #1302
strange little girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 099
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez xNightingale Pokaż wiadomość
Ostatnio odkopałam flakonik Herbaty The Healing Garden, które zabrałam mamie jak byłam mała - spodobały mi się wtedy najbardziej z jej perfum nadal pachną super, zielenią i miętą, szkoda że wycofali całą serię.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Ważne pytanie, czy któraś z Was ma/ poznała Diamonds end Rubies?
1. Czy są one w klimacie Tresor (lub Volare)?
2. Czy czuć tam różę, czy jednak bardziej brzoskwinię?
3. Czy to mocno retro zapach i do czego można go porównać?
Ja mam
1. Tak, są w klimacie Tresor, obydwa stworzone przez wielką Sophie Grojsman, jednak bardziej słodkie i przyprawowe - dla mnie przystępniejsze
2. Bardziej czuć przyprawy
3. Jest to retro zapach, pudrowy słodziak z lat 90, zupełnie inny niż obecne ulepki. Dla mnie zapachy Sophii Grojsman mają wspólny mianownik, tworzą swego rodzaju ciąg
Volupte - Diamonds and Rubies - Tresor - SpellBound - Eternity

Podsumowując- bierz, cena jest bardzo dobra
__________________

strange little girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 11:44   #1303
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Otworzyłam sobie Midnight Shimmer Korsa- jakie to to... nietypowe hmmm
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 16:16   #1304
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mnie lekko przydusza Si Lolita w upały.
A nie jestem wrażliwa, bo podobnie jak Iwona czasem noszę na wieczór latem Słonia, Shalimara czy Furiosę od Fendi.
Ale Si Lolita mi jakoś nie leży w takich temperaturach. Wolę ją do max 23-4 stopni

Możesz do czegoś porównać Furiosę?
Bo kusi mnie zakup w ciemno
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 17:07   #1305
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
U mnie raczej nikt się nie czepia żadnych zapachów.

Tylko przy pour Tourjois Graines usłyszałam tekst "Co tu tak dziwnie pachnie jakimś gotowanym jedzeniem????", bo one mają w nutach jakieś zboże i marchewkę

A Slonia latem to na wieczór, jeśli już.

Wiosną używałam do biura i nie było oburzenia.



A co do wymalowania - zgadza się, sporo widzę tych ogromnych cieniowanych brwi jak od linijki (jeszcze kontur objechany korektorem, żeby był ostry jak brzytwa), bronzer jak do sesji zdjęciowej, no i te wielkie wary







Też jestem z Łodzi i widuję tu takie dziewczyny, więc może ten widok już tak się opatrzył, że nie zwracasz uwagi.

A co do komunikacji miejskiej to się zgodzę - tragedia, smród. Najgorzej jest w tramwajach, w których niby miala być klima, ale nie ma, a okna się nie otwieraja, bo przecież "pojazd klimatyzowany:

Taaa, klima w tramwaju...nie u nas. Dlatego jeżdżę latem rowerem - przyjemniej i nie muszę męczyć się w 50stopniach w tramwaju "klimatyzowanym inaczej"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:05   #1306
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Też jestem z Łodzi i widuję tu takie dziewczyny, więc może ten widok już tak się opatrzył, że nie zwracasz uwagi.
A co do komunikacji miejskiej to się zgodzę - tragedia, smród. Najgorzej jest w tramwajach, w których niby miala być klima, ale nie ma, a okna się nie otwieraja, bo przecież "pojazd klimatyzowany:

Może w innych godzinach jeżdżę niż one? Ja w komunikacji jestem ok.6.30, a wracam ok.18-19 ale faktem jest, że albo gadam przez telefon albo z kimś obok i rzeczywiście w sumie mało przyglądam się ludziom prędzej ich czuję
Ja jeżdżę tramwajem 10 i tam jest klima ale czasem muszę dojechać czymś innym i wtedy jest dramat, ale nawet w tej klimie w 10-tce czuć smród ludzi


Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Co to za Słoń?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słonik kenzo


Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Taaa, klima w tramwaju...nie u nas. Dlatego jeżdżę latem rowerem - przyjemniej i nie muszę męczyć się w 50stopniach w tramwaju "klimatyzowanym inaczej"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W 10A i 10B jest klima i w tych niskopodłogowych 12 oraz 18 akurat na mojej trasie jeżdżą!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:08   #1307
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dziewczynki, a doradzicie odnośnie wycofanych perfum z Oriflame? Siostra lubi jedne, są na allegro, ale nie wiem czy one są oryginalne. Może ktoś pomóc?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:16   #1308
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Możesz do czegoś porównać Furiosę?
Bo kusi mnie zakup w ciemno
Niestety nie kojarzę żadnego podobnego zapachu, więc nie chcę zmyslac, żeby Cię nie wprowadzić w błąd.
Tylko nie wiem jak z ich dostępnością, bo ja kupowałam już dawno i były wtedy chyba wycofywane.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:44   #1309
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a doradzicie odnośnie wycofanych perfum z Oriflame? Siostra lubi jedne, są na allegro, ale nie wiem czy one są oryginalne. Może ktoś pomóc?
A jakie to perfumy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 20:53   #1310
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A jakie to perfumy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te dokładnie: Oriflame Amber Elixir Night.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:55   #1311
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Te dokładnie: Oriflame Amber Elixir Night.
A to już wycofane? To chyba nie aż taki stary zapach. Jakie masz wątpliwości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 21:03   #1312
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A to już wycofane? To chyba nie aż taki stary zapach. Jakie masz wątpliwości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponoć tak.
Ja ich nie znam siostra by chciała, chciałam jej zrobić niespodziankę, ale na allegro to nie wiem czy one są oryginalne.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 21:13   #1313
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Niestety i u mnie 99% tramwajów bez klimy w godzinach szczytu Jak siedzę to czasem wyciągam wiatraczek na micro USB do telefonu

Od kilku dni intensywnie myślę o Osez Moi. W ostatnich latach używałam rzadko, bo myślałam, że wycofane. Mam jeden prawie pełny flakon 100 ml i z 10-15 ml w drugim. Nie wiem czy wróciły do oferty na stałe czy na chwilę - a co za tym idzie, nie wiem czy kupować kolejne zapasy
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 21:13   #1314
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ponoć tak.
Ja ich nie znam siostra by chciała, chciałam jej zrobić niespodziankę, ale na allegro to nie wiem czy one są oryginalne.
Ja myślę że możesz śmiało. Po prostu konsultantką pewnie jakaś wyprzedaje zapasy. Sama jestem w Avonie i mam sporo dobra wszelakiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 21:29   #1315
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja myślę że możesz śmiało. Po prostu konsultantką pewnie jakaś wyprzedaje zapasy. Sama jestem w Avonie i mam sporo dobra wszelakiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję!

Szkoda, że nie z moich okolic bo kiedyś namiętnie używałam do brwi kredki do oka z Avonu nie wiem czy jeszcze jest? wysuwana saturn grey, a nie znam nikogo z moich okolic żeby dokupić co za pech!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 21:41   #1316
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
dziękuję!

Szkoda, że nie z moich okolic bo kiedyś namiętnie używałam do brwi kredki do oka z Avonu nie wiem czy jeszcze jest? wysuwana saturn grey, a nie znam nikogo z moich okolic żeby dokupić co za pech!
Jest, nawet ostatnio brałam mamie, bo ona lubi te wysuwane z uwagi na to, że nie trzeba temperować Avon ma jeszcze kilka "perełek".
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 22:10   #1317
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jest, nawet ostatnio brałam mamie, bo ona lubi te wysuwane z uwagi na to, że nie trzeba temperować Avon ma jeszcze kilka "perełek".

ja też z tego powodu i z powodu po prostu szarej szarości oraz tego, że to się trzyma cały dzień w dobrym stanie. U mnie akurat do brwi mi pasuje, bo ja mam naturalnie czarne i te wszystkie brązy to nie dla mnie.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 23:17   #1318
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

ja też z tego powodu i z powodu po prostu szarej szarości oraz tego, że to się trzyma cały dzień w dobrym stanie. U mnie akurat do brwi mi pasuje, bo ja mam naturalnie czarne i te wszystkie brązy to nie dla mnie.
Ja się jej zapytam, jak jej się sprawdza, ale sama chyba sobie zamawiała. Od jakiegoś czasu kosmetyki kolorowe kupuje mamie ja
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 23:36   #1319
dreadwolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Podłączę się do wątku bo potrzeba mi pomocy

Gdzie kupię Light Blue Sun?

Douglas niestety trochę w kulki leci ostatnio dość często są akcje promocyjne i tak sobie poluję ale o tych perfumach można zapomnieć... pojawiają się online chyba dosłownie na kilka godzin i znikają

takie braki magazynowe są ciut podejrzane w przypadku tak dużej firmy
może przesadzam ale to mi pachnie sztucznym podbijaniem hype'u, aby kupować jak tylko perfumy wrócą, promocja czy nie

to przyjemny zapach, odkąd poleciła mi go przemiła Pani stacjonarnie to poluję na promocje ale wtedy dosłownie nie da się tych perfum kupić w sklepie online (albo mam pecha)
znalazłam na allegro flakon w podejrzanie niskiej cenie 154,99 zł ale mam pewne wątpliwości... w Douglas kosztują 2x tyle

z tego co widzę to poprzednia wersja limitowana tego zapachu też nie jest droga w sieci, ale jednak mam pewne opory

mogę prosić o opinię?
dreadwolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 23:48   #1320
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez dreadwolf Pokaż wiadomość
Podłączę się do wątku bo potrzeba mi pomocy

Gdzie kupię Light Blue Sun?

Douglas niestety trochę w kulki leci ostatnio dość często są akcje promocyjne i tak sobie poluję ale o tych perfumach można zapomnieć... pojawiają się online chyba dosłownie na kilka godzin i znikają

takie braki magazynowe są ciut podejrzane w przypadku tak dużej firmy
może przesadzam ale to mi pachnie sztucznym podbijaniem hype'u, aby kupować jak tylko perfumy wrócą, promocja czy nie

to przyjemny zapach, odkąd poleciła mi go przemiła Pani stacjonarnie to poluję na promocje ale wtedy dosłownie nie da się tych perfum kupić w sklepie online (albo mam pecha)
znalazłam na allegro flakon w podejrzanie niskiej cenie 154,99 zł ale mam pewne wątpliwości... w Douglas kosztują 2x tyle

z tego co widzę to poprzednia wersja limitowana tego zapachu też nie jest droga w sieci, ale jednak mam pewne opory

mogę prosić o opinię?
Na olx znalazłam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.