w czym chodzicie po domu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 17:59   #1
serek_wiejski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 37
Talking

w czym chodzicie po domu?


Wątek trochę przewrotny trochę z przekory
Kilka razy zdarzyła mi się sytuacja, że miałam niezapowiedzianego gościa, a ja po domu w najgorszych łachach. Trochę wstyd
W czym chodzicie po domu?
Wybieracie stare ubrania - bo jeszcze całe i wygodnie, a może super wypasione dresy?

Zapraszam do dyskusji
serek_wiejski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:16   #2
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Spodnie od dresu lub stare treginsy Do tego jakies koszulki, ktorych juz nie noszę na codzien, bo np sa sprane. Mam tez jeden sweterek i bluze, ktore sluza do chodzenia tylko po domu Takze nie martw się, tez nie wygladam gustownie
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:18   #3
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Nie przebieram się, jak wracam z uczelni ,więc chodzę po domu ubrana w ołówkowe spódnice i koszulowe bluzki (bo taki styl mi najbardziej odpowiada).. ale wyglądam śmiesznie, bo nie znoszę rajstop i jak tylko wracam do domu, staram się je zdjąć. I chodzę boso albo w swoich obciachowych jaskrawozielonych kapcioszkach z reniferami i różowymi serduszkami Do tego zawsze rozczochram włosy albo zepnę je w koczek w stylu Małej Mi. W weekendy i inne wolne dni, chodzę po mieszkaniu w letnich sukienkach/ spódnicach nie znoszę spodni, czuję się w nich jak w pancerzu, uważam, że spódnice są najwygodniejsze na świecie. Mam tez kilka etatowych rozciągniętych swetrów i bluz, w które lubię się zawinąć w zimowe popoludnia Nie lubię niespodziewanych gości, przychodzą zawsze wtedy, gdy moje "podomowe zestawy" wznoszą się na szczyty modowej ekstrawagancji

Edytowane przez papug
Czas edycji: 2011-09-26 o 18:19
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:23   #4
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Ja stare jeansy, granatowe spodnie od dresu i jedną z wielkich koszulek pochodzących z moich metalowych czasów + ciepłe puchate skarpetki albo kapciochy z Rumcajsem.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:33   #5
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: w czym chodzicie po domu?

ja jakieś bluzki które albo się sprały albo coś mi sie nie widza
i mam spodnie dresowe czerwone i granatowe albo getry a'la jeans

mam też jakieś bluzy

a i kapcie różowe włochate
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:38   #6
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: w czym chodzicie po domu?

zależy od nastroju. Czasem faktycznie wyglądam jak kretyn, w starej bluzie i spodniach dresowych które okres świetności mają już dawno za sobą. Bywają też dni, kiedy jestem bardziej niż zwykle wyczulona na to co mam na sobie i wtedy legginsy i jakiś w miarę ogarnięty tshirt. Czyli tak domowo, ale z klasą Nieproszonych gości się nie obawiam a coś mi mówi, że listonosz czy dozorczyni poznali już wszelkie pomysły na to jak się ubrać 'po domu'.

Najgorzej mam z włosami gdyż posiadam grzywkę. W domu często zakładam opaskę, tworząc przy tym ekstrawaganckiego koguta. Po ok 15 min., nawet jeśli opaskę zdejmę, grzywka zdaje się posiadać własne życie, przecząc całkowicie zasadom grawitacji.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:42   #7
sakura92
Przyczajenie
 
Avatar sakura92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: w czym chodzicie po domu?

No cóż, o ile poza domem wyglądam całkiem schludnie, to moje "domowe" zestawy są często na miarę outfitu menela spod najbliższego monopolowego. Jestem strasznym zmarzluchem, więc zakładam grube wełniane skarpety, które naciągam do połowy łydki na legginsy. Jakaś koszula flanelowa od ojca i na to powyciągany dresik, a latem wysłużone podkoszulki. W efekcie końcowym wygląda to nieco groteskowo
sakura92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 18:42   #8
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Chodzę w tym, co założyłam na siebie rano na uczelnię. Nie gotuję, więc się nie brudzę (mam na myśli niszczenie ubrań - wypalanie dziur czy opryskanie olejem). Nie mam nawet domowych rzeczy. Nie lubię łazić w łachach, codziennie zmieniam ubrania.
Ubrana w byle co nawet po domu czuję się źle, tym bardziej, że mam w pokoju wielkie lustro.

Wyjątkiem jest sprzątanie - jakieś starsze jeansy i T-shirt z Mickey Mouse.

No dobra - przyznam się - gdy jestem w domu rodzinnym, do 14 chodzę w... piżamie.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2011-09-26 o 18:45 Powód: dopisek
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:50   #9
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Ja chodzę w starszych ciuchach, już z leksza znoszonych
Pół biedy jak jest w miarę ciepło. Jakoś wyglądam
Jestem ogromnym zmarzluchem i zimą gdy się przebieram ubieram początkowo jakąś nawet ładną koszulkę, sweterek, jakieś spodnie (zazwyczaj dżinsy, rzadko dresy).
Później jak zaczyna mi się robić zimno zakładam na siebie co popadnie, byle ciepłe
W efekcie chodzę w stroju podstawowym+sweter numer2+bluza i w sytuacji ekstremalnej zakładam szlafrok (różowy )
Pominę różowe frotowe podkolanówki w groszki (zdarza mi się wkładać spodnie do środka skarpet ale ciii )
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:11   #10
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: w czym chodzicie po domu?

ja się zawsze przebieram po przyjściu do domu, bo nie chcę niszczyć ubrań w których chodzę na co dzień, a poza tym jest mi niewygodnie w dżinsach czy spódnicy i rajstopach. przebieram się zawsze w dresy albo spodnie od piżamy, a na górę zwykłą czarną bokserkę. wydaje mi się, że wyglądam znośnie
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:21   #11
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Widzę, że nie jestem sama w "eleganckim" wyglądzie w domu . Zazwyczaj noszę stare dresy i jakąś starą bluzkę, a jak zimno to jakaś powyciągana bluza, do tego rozczochrana, no cóż, pięknie to ja nie wyglądam .
Ale marzy mi się jakaś dłuższa bluza dresowa i do tego wełniane rajstopy/leginsy.

A i zapomniałabym o moich pięknych kapciach myszkach, ewentualnie mogą być jeszcze ogromne pluszowe pieski lub skarpety z reniferem
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:27   #12
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: w czym chodzicie po domu?

zwykle chodzę w tiszercie i legginsach lub wygodnych spodenkach
ale często dochodzą do tego takie grube frotowe skarpety i krótki szlafrok na miśku, który uwielbiam
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:30   #13
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Ja chodzę po domu w ubraniach, w których paaaarę lat temu chodziłam na co dzień. Najczęściej są to ciuchy z gimnazjum: spodnie dzwony , grube swetry, t-shirty - większość tych ciuchów zazwyczaj na mnie wisi, bo raz, że schudłam przez tych kilka lat, a dwa - sporo rzeczy porozciągało się w praniu. W dresach nigdy nie chodziłam po domu, chociaż ostatnio coraz częściej o tym myslę.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:40   #14
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: w czym chodzicie po domu?

ładnie i wygodnie

stare podkoszulki tylko do sprzątania z domestosem używam albo przerabiam na ścierki
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:45   #15
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: w czym chodzicie po domu?

I ja dołączam do dresowych fanek mam na zamianę 2 pary spodni dresowych- długie i 3/4 i do tego zawsze jakaś domowa bluzka- najczęściej własnie sprana albo wyciągnięta no i bluza jakaś polarowa zazwyczaj a ostatnio, ponieważ zrobiło się zimniej, stylu dopełniają japonki noszone razem ze skarpetami
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:58   #16
AyaA
Raczkowanie
 
Avatar AyaA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 81
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Po domu ZAWSZE w dresie. Nie wyobrażam sobie jeansów, za bardzo krępują ruchy. A do dresu to i bokserka, i t-shirt, a i nawet bluza pasuje. Nie ukrywam, że w takim stroju to nawet do sklepu zdarzy mi się skoczyć, takiego osiedlowego oczywiście czasem, jak ulubione dresy mam w praniu to chodzę w legginsach i bluzie brata, ale to jak go nie ma
__________________
give yourself over to absolute pleasure
AyaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:22   #17
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Dołączam do grona przebierających się po powrocie do domu U mnie to taki nawyk wyniesiony z domu, ale potrafię go uzasadnić tez tym, że:
a) przeważnie siedząc przy kompie/oglądając filmy/czytając coś podwijam nogi pod siebie/siedzę po turecku albo jakaś taka pozwijana, więc nogawki spodni szybko by mi się przy tym powypychały, a domowych rzeczy tak nie szkoda
b) kiedy gotuję/robię coś w kuchni, to zawsze się wypaprzę, więc codziennych rzeczy byłoby mi szkoda zaplamić

Po domu chodzę w koszulkach, które niedawno były "wyjściowymi", a teraz są trochę rozciągnięte/z małą plamką albo specjalnie w lumpeksie kupuję fajne, ale takie właśnie domowe Do tego dżinsowe baggy albo dresowe spodnie (ale zawsze jakieś porządniejsze, np. kupione w lumpie dopasowane dresy Reeboka ). Staram się ubierać tak, żeby nie wstydzić się, jak ktoś wpadnie. Chociaż dziś listonosz zastał mnie w t-shircie, kardiganie i... kraciastych spodniach od piżamy, bo ulubione spodnie domowe siedzą w praniu
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:30   #18
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: w czym chodzicie po domu?

kolejna która od zawsze ma "domowe ciuchy"
Ostatnio staram się kulturalniej, czyli że jakiechś dresiki, mam ze 2 pary spodni i 2 bluzy takie szykowne, nowe dosyć welurowe dresiki rozmiar za duże żeby bylo wygodniej, i ostatnio staram się tylko w nich latac bo nawet nie taki ogromny wstyd jak ktoś zobaczy. I do tego koszulki w których uprawiam sporty, czyli zwykłe t-shirty, czasem XLki w fajny wzorek, czasami zamiast dresu legginsy więc sam szyk ALE, że mam 2 starszych braci, z upodobaniem czekam aż zniszczą im się bluzy (spiorą, zmechacą) i wtedy kradnę, i to już nie wygląda tak pięknie, otweiram drzwi w wielkiej starej męskiej bluzie OJTAMOJTAM
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:35   #19
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: w czym chodzicie po domu?

witam i ja reszte domowych modnis ja chodze po domu w ciuchach starych, ktore zawczyczaj sa sprane, zaplamione np. farba do wlosow, z dziurka- na tyle duza, by nie pokazywac sie w ciuchu publicznie, lecz na tyle mala, by ciuch "dodrzec" w domu, plus kapciochy- aktualnie w zeberke moj typowy outfit to dzinsy, bluzka na ramiaczka/ z krotkim rekawem i bluza na suwak
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:48   #20
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Szorty + tshirt, najlepiej meski, bo jest wygodny i milutki. Do tego bluza na suwak w zimie, ale nigdy dlugie spodnie, bo w domu w nich nie usiedze

Zawsze przebieram sie po powrocie do domu, lubie rozroznic przestrzen domowa od pracy
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:06   #21
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Chodzę w dresach albo legginsach i koszulce. Jak jest zimno, to zakładam na to jakiś sweter. Zawsze przebieram się po przyjsciu do domu. Nie używam piżam. Moje domowe ubrania służą też do spania.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:40   #22
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: w czym chodzicie po domu?

muszę się jeszcze przyznać, że jak jestem u rodziców w domu, to w sezonie jesienno/zimowo/wiosennym, czyli kiedy jest chlodniej , spie w piżamach takich jakby polarowych z jakąś owcą na przodzie i nieraz zdarzało mi się w nich chodzic jeszcze pare godzin po wstaniu z łóżka
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:07   #23
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: w czym chodzicie po domu?

nie wyobrazam sobie siedzienia w domu jeansach czy spódnicy, nawet jeśli moi znajomi aktualnie u mnie przesiadują. pierwsza czynnośc jaką wykonuje po powrocie do domu to szoruję do łazienki,żeby się przebrac. dres/legginsy+luźniejszy t-shirt/stara tunika.uwielbiem ten domowy,niezobowiązujący styl
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:40   #24
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Mam tendencję do brudzenia się i wylewania na siebie różnych rzeczy, więc żeby nie niszczyć codziennych ubrań, chodzę w wyspecjalizowanej ku takim okazjom, domowej odzieży. Wszelkie stare spodnie ostatnio wywaliłam wraz z ogromną ilością spranych bluz, więc pozostały mi dwie pary spodni dresowych i zielone pumpy. Do tego ubieram jakieś wesołe t-shirty albo bokserki i mogę się tak pokazywać komukolwiek, bo mi to tam obojętne. Obecnie mieszkam w mieszkaniu pracowniczym z kilkoma innymi osobami i nikt się specjalnie tym nie przejmuje.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 23:26   #25
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: w czym chodzicie po domu?

No cóż, ja też zrzucam jeansy od razu po przyjściu ze szkoły Niewygodnie by mi w nich było i tak samo jak jedna z Wizażanek które się tu wypowiadały, lubię rozróżniać przestrzeń domową od (w tym wypadku) szkolnej

Po domu chodzę w spodniach od dresu i starych koszulkach.
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 23:35   #26
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: w czym chodzicie po domu?

heheheh nie wiem czy was tez, ale mnie strasznie rozbawil ten watek jak zaczelam wyobrazac sobie wasze stroje domowe, szalone ferie barw i nietuzinkowe polaczenia stylow I rzeczywiscie, co do mody domowej to listonosza chyba juz nic nie zdziwi

ja po domu nosze alladynki i kolorowe bluzy, grube skarpety i paputki z futerkiem ale najczesciej jak nie wychodze z domu to chodze w pizamie caly dzien
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 05:50   #27
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: w czym chodzicie po domu?

dresowe spodnie + bluzeczka na ramiączkach
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:55   #28
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Przeważnie chodzę w dresie lub w legginsach i jakimś luźnym tshircie
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:03   #29
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Nie wyobrażam sobie chodzenia po domu w ubraniach, które nosiłam w ciągu dnia na uczelni, mieście, czy pracy. W domu stawiam na wygodę, strój nie może krępować ruchów, a jeansy są dla mnie symbolem niewygody. Dlatego mam kilka par dresów, alladynek do chodzenia po domu. Do tego jakieś koszulki, których nie noszę już na zewnątrz.
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:41   #30
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: w czym chodzicie po domu?

Zazwyczaj noszę stare legginsy do tego jakiś sweter i podróby emu, chodzę w starych rzeczach ale jeszcze znośnych wizualnie jakby ktoś miał mnie nawiedzić.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-12 21:00:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.