Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-25, 23:24   #1291
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Yyy. To miejsce w zarządzie jest równe byciu współwłaścicielem szpitala? To Bailey dostała niby na drodze głosowania udziały i kawałek szpitala po odejściu Cristiny czy tylko miejsce w zarządzie? Albo Jackson czy Hunt - mają udziały, bo są w zarządzie?
Ja mówię o miejscu w zarządzie, nie o samych udziałach. To chyba co innego. Czy nie?
Jackson jest w zarządzie i ma udziały i wielokrotnie zwoływał zebrania. To był chyba wymóg jego matki by zasiadał. Pamiętam, że w którymś odcinku miał spinę z Webberem bo nie chciał się zgodzić na jakieś rozwiązania. Szczegółów nie pamiętam ale widać było jak siedział w papierach.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 23:28   #1292
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Aaa to sory jak tak. Kompletnie o tym zapomniałam. Myślałam, że Hunt został szefem bo ktoś musiał, Jackson ze względu na matke, a Bailey nie skojarzyłam
Sama zapomniałam, że Hunt jest w zarządzie. Musiałam wyguglać.
A Jackson, bo mama Avery powiedziała, że będzie przedstawicielem fundacji (która kupiła szpital, więc de facto fundacja jest właścicielem). Ale nie sądzę, by on sam miał jakieś profity, poza "rządzeniem" w zarządzie.
[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5117798 2]Jackson jest w zarządzie i ma udziały i wielokrotnie zwoływał zebrania. To był chyba wymóg jego matki by zasiadał. Pamiętam, że w którymś odcinku miał spinę z Webberem bo nie chciał się zgodzić na jakieś rozwiązania. Szczegółów nie pamiętam ale widać było jak siedział w papierach.[/QUOTE]
Ma udziały? A, to myślałam, że on sam nie ma, tylko fundacja, a Jackson jest przedstawicielem fundacji (która zapłaciła najwięcej, więc ma największe udziały) i szefem zarządu. Kurde, nie pamiętam dokładnie.

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2015-04-25 o 23:30
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 23:37   #1293
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Ma udziały? A, to myślałam, że on sam nie ma, tylko fundacja, a Jackson jest przedstawicielem fundacji (która zapłaciła najwięcej, więc ma największe udziały) i szefem zarządu. Kurde, nie pamiętam dokładnie.
Chyba jest tak jak piszesz. Coś mi świta, ze na samym początku powstania zarządu mama Avery'ego chciała wywalić Owena i Jackson miotał się nie wiedząc co zrobić. Poza tym fundacja raczej nie mogłaby przekazać udziałów osobie prywatnej

Edytowane przez 201607111008
Czas edycji: 2015-04-25 o 23:38
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 13:22   #1294
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Owen jest w zarządzie jako dyrektor szpitala, ale nie ma udziałów. Ma funkcję kierowniczą. Bailey dostała udziały i miejsce w zarządzie po Cristinie. Udziały po Dereku przechodzą zgodnie z prawem na Meredith, chyba że Derek wskazał kogoś innego w testamencie. Udziały fundacji na zebraniach zarządu reprezentuje Jackson

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2015-04-26 o 13:23
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 15:22   #1295
Zuziaxxx
Zadomowienie
 
Avatar Zuziaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 486
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Owen jest w zarządzie jako dyrektor szpitala, ale nie ma udziałów. Ma funkcję kierowniczą. Bailey dostała udziały i miejsce w zarządzie po Cristinie. Udziały po Dereku przechodzą zgodnie z prawem na Meredith, chyba że Derek wskazał kogoś innego w testamencie. Udziały fundacji na zebraniach zarządu reprezentuje Jackson
Bailey dostała miejsce w zarządzie, ale jakim prawem miałaby dostać udziały warte kupę kasy?

Imo udziały są nadal Cristiny, ewentualnie Alexa, jeśli mu je formalnie przekazała.

Edytowane przez Zuziaxxx
Czas edycji: 2015-04-26 o 15:26
Zuziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 15:58   #1296
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

zastanawiam sie czy tworcy serialu - jakby nie patrzec komercyjnego - zastanowili sie troszke jakie beda konsekwencje ich dzialan. dla mnie to byl ostatni odcinek, moze zobacze kiedys final jak bede chora - bo to jedyny moment kiedy bez wyrzutow sumienia moge zmarnowac dwie godziny. was bede podczytywac, ale szczerze mowiac - wolalabym tego odcinka nie widziec i pozostawic sobie po serialu mile wspomnienia...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 16:11   #1297
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Ja jestem dopiero w 9 sezonie odcinek 14 więc jak coś to Wam przypomnę
Derek umrze czy już umarł? Czytałam na fejsie. Bardzo jestem niepocieszona :-(
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 16:17   #1298
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Ja jestem dopiero w 9 sezonie odcinek 14 więc jak coś to Wam przypomnę
Derek umrze czy już umarł? Czytałam na fejsie. Bardzo jestem niepocieszona :-(
u Ciebie jeszcze nie umarł, u nas już tak.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 17:07   #1299
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
u Ciebie jeszcze nie umarł, u nas już tak.
Serio ?
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 18:04   #1300
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Serio ?
ja się tym pocieszałam przed obejrzeniem odcinka :P że on u mnie jeszcze żyje :P
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:20   #1301
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
ja się tym pocieszałam przed obejrzeniem odcinka :P że on u mnie jeszcze żyje :P
Właśnie powiedziałam TŻ że Derek umrze,a on nie bardzo wie kto to Derek ale jak powiedziałam Dempsey to od razu wie bo się na niego napalam Się ucieszył że już go oglądać nie będę
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 20:41   #1302
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy tworcy serialu - jakby nie patrzec komercyjnego - zastanowili sie troszke jakie beda konsekwencje ich dzialan.
Twórcy się może zastanowili, ale co z tego, skoro stacja telewizyjna chce jeszcze przynajmniej jeden sezon, a aktor grający jedną z głównych ról chce odejść? Siłą go nie zatrzymają, niestety.
Dla Dempseya serial to normalna praca, z której w pewnym momencie postanowił odejść, zerwać kontrakt. Trudno, bywa, życie.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:43   #1303
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Twórcy się może zastanowili, ale co z tego, skoro stacja telewizyjna chce jeszcze przynajmniej jeden sezon, a aktor grający jedną z głównych ról chce odejść? Siłą go nie zatrzymają, niestety.
Dla Dempseya serial to normalna praca, z której w pewnym momencie postanowił odejść, zerwać kontrakt. Trudno, bywa, życie.
Dempsey wiedział, że nie ma sensu tego dalej ciągnąć bo nudy są.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 22:17   #1304
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Ja stanęłam gdzieś na odcinku, jak Meredith zniknęła na weekend i wszyscy dociekają, gdzie była. Później próbowałam oglądać dalej, ale stwierdziłam, że nawet 5 minut nie chce mi się na to patrzeć, tak mnie znudziło

Uznałam, że definitywnie żegnam się z serialem i przeczytałam bez emocji wasze spojlery. Uwielbiałam Dereka, ale umówmy się, w tym sezonie zabili tę postać. Prawdziwe zabicie było tylko formalnością Nawet nie chce mi się oglądnąć tego odcinka, skoro piszecie, że nudny i bez emocji.



Cytat:
Napisane przez czternastka Pokaż wiadomość
Nie oglądałam jeszcze kilku ostatnich odcinków, ale jakoś nic mnie już nie dziwi. Jak dotychczas najbardziej przeżyłam smierć Mike'a Delfino z Gotowych na wszystko. Jego smierć była brutalna i bezsensowna, a do tego miała miejsce na końcu całego serialu. Czy to Shonda stała za tą śmiercią? Pamiętacie?
Ja też, strasznie, kochałam go Po tylu przejściach i trudach na koniec go zastrzelili, gdzie tu sprawiedliwość?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 23:05   #1305
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Ja się dziwię, że aktorzy grający Mer, Callie czy Alexa chcą jeszcze grać w tym serialu. Ale dla większości z nich to chyba jedyne źródło dochodu, więc będą się trzymać go jak najdłużej się da...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 11:08   #1306
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Twórcy się może zastanowili, ale co z tego, skoro stacja telewizyjna chce jeszcze przynajmniej jeden sezon, a aktor grający jedną z głównych ról chce odejść? Siłą go nie zatrzymają, niestety.
Dla Dempseya serial to normalna praca, z której w pewnym momencie postanowił odejść, zerwać kontrakt. Trudno, bywa, życie.
wiem wiem ale rozwiazali odejscie dereka chyba w najgorszy mozliwy sposob (pomijajac kartony). zniechecili cale mnostwo osob ktorzy od poczatku ogladali ten serial - tak jak ja. i slupki pojda w dol oj pojda...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 11:19   #1307
neftydalia
Przyczajenie
 
Avatar neftydalia
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Pomału akcja zaczyna męczyć.
neftydalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:44   #1308
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Właśnie oglądam najnowszy odcinek Śmierć Dereka jest nawet gorsza niż nasze rodzime kartony
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:46   #1309
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez neftydalia Pokaż wiadomość
Pomału akcja zaczyna męczyć.
Ja oglądam dopiero sezon 9, a już momentami mam dosyć ale jakoś nie mogę odpuścić
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 13:46   #1310
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

w końcu obejrzałam odcinek w pracy. No i w sumie.mogłam nie oglądać bo wiało nudą. Podobała mi się jedynie chlodna, przezywajaca wszystko na swój sposob Mer.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 14:41   #1311
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Najgorsze, poza sposobem zabicia Dereka, będzie to, że na pogrzebie zapewne nie będzie Addison, Cristiny, rodziny Dereka. Tak czuję i uważam, że to kolejny strzał w kolano I brak szacunku dla widzów.


Kto oglądał House'a ten zapewne wie. Odcinek finałowy, z pogrzebem głównego bohatera, był świetny. Pojawili się wszyscy byli wspolpracownicy, czy osoby, które były mu bliskie, a już dawno odeszły z serialu. I samo zakończenie, Sherlockowe, genialne. Sentymentalne, ale bez dramy i patosu. Życzyłabym wszystkim twórcom takiego starania, ukłonu dla widzów.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 15:36   #1312
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Najgorsze, poza sposobem zabicia Dereka, będzie to, że na pogrzebie zapewne nie będzie Addison, Cristiny, rodziny Dereka. Tak czuję i uważam, że to kolejny strzał w kolano I brak szacunku dla widzów.
Jak umierał Mark to nie było ani Addison, ani jego córki(!), więc nie sądzę, by scenarzyści zawracali sobie głowę przyjaciółmi, bliskimi czy rodziną Dereka.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:49   #1313
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Zuziaxxx Pokaż wiadomość
Ruszyło mnie trochę w tym odcinku jak Mer przy jego łóżku powtarzała "Derek" jakby miał jej odpowiedzieć. :<
mnie się wydawało, że ona patrzy na ekrany monitorujące pracę mózgu i szuka jakiegoś sygnału (?)
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 21:32   #1314
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Jak umierał Mark to nie było ani Addison, ani jego córki(!), więc nie sądzę, by scenarzyści zawracali sobie głowę przyjaciółmi, bliskimi czy rodziną Dereka.
Też mnie to uderzyło, ale to nie był pogrzeb. No i Derek miał rolę pierwszoplanową jednak.

Tak sobie dzisiaj jechałam przez miasto i mi się przypomniało o Dereku i przez chwilę miałam nadzieję, że mi się to przyśniło :p nic mnie nigdy aż tak nie poruszyło, jeśli chodzi o seriale.

Btw. amerykańskie fora huczą o powodach odejścia Dempseya. Podobno miał bardzo złe relacje z Shondą, która zarzucala mu, że zachowuje się jak "diva". Czyli zajdziesz jej za skórę - wylatujesz.

Dempsey chciał zakończyć pracę przy Grey's Anatomy, ale nie powiedział, kiedy, dając Shondzie niejako wolną rękę. W jednym z najnowszych wywiadów przyznał, że optował za innym zakończeniem losów, niż śmierć, a o tym, kiedy odejdzie i w jaki sposób, dowiedział się w marcu.

Widać, że Shonda go nie lubiła, bo ze wszystkich opcji wybrała śmierć. I skomentowała to tak "karuzela kręci się dalej". Czyli ma w du...pie fanów, byleby hajs się zgadzał i nikt jej nie podskakiwał. Wychodzi na to, że było wiele możliwości, a ona wybrała tę, z czystej chęci zemsty.

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2015-04-27 o 21:40
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 22:12   #1315
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Jestem zaskoczona, że tak emocjonalnie na to reagujecie. Mnie tam Derek niewiele rusza i na pewno nie zamierzam nienawidzić scenarzystki czy się na serial obrażać
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 22:54   #1316
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Jestem zaskoczona, że tak emocjonalnie na to reagujecie. Mnie tam Derek niewiele rusza i na pewno nie zamierzam nienawidzić scenarzystki czy się na serial obrażać
Jakby za duzo juz tych tragedi, a to samolot sie rozbija, a to strzelanina, a to Mer tonie. No ile mozna

A to jak kto przezywa zalezy od odniesien do zycia, mnie rzadko kiedy seriale poruszaja, ale akurat ostatni odcinek tak przez skojarzenia.

I oczywiscie mam swoja teorie spiskowa, ze smierc dereka sie Mer przysnila.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 23:01   #1317
Zuziaxxx
Zadomowienie
 
Avatar Zuziaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 486
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Też mnie to uderzyło, ale to nie był pogrzeb. No i Derek miał rolę pierwszoplanową jednak.

Tak sobie dzisiaj jechałam przez miasto i mi się przypomniało o Dereku i przez chwilę miałam nadzieję, że mi się to przyśniło :p nic mnie nigdy aż tak nie poruszyło, jeśli chodzi o seriale.

Btw. amerykańskie fora huczą o powodach odejścia Dempseya. Podobno miał bardzo złe relacje z Shondą, która zarzucala mu, że zachowuje się jak "diva". Czyli zajdziesz jej za skórę - wylatujesz.

Dempsey chciał zakończyć pracę przy Grey's Anatomy, ale nie powiedział, kiedy, dając Shondzie niejako wolną rękę. W jednym z najnowszych wywiadów przyznał, że optował za innym zakończeniem losów, niż śmierć, a o tym, kiedy odejdzie i w jaki sposób, dowiedział się w marcu.

Widać, że Shonda go nie lubiła, bo ze wszystkich opcji wybrała śmierć. I skomentowała to tak "karuzela kręci się dalej". Czyli ma w du...pie fanów, byleby hajs się zgadzał i nikt jej nie podskakiwał. Wychodzi na to, że było wiele możliwości, a ona wybrała tę, z czystej chęci zemsty.
Największą divą to jest Shonda

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Ciekawa jestem jak pociągną teraz postać Mer i co dla niej wymyślą w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że nie będzie tylko tłem dla nowych postaci.
Zuziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 23:16   #1318
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

I oczywiscie mam swoja teorie spiskowa, ze smierc dereka sie Mer przysnila.
Mam lepsza wersje, Mer wpada w szok gdy dowiaduje sie o wypadku Dereka, Derek wyszedl z wypadku z kompletnie pokiereszowana twarza, trzeba bylo robic operacje plastyczne (Jackson). Mer powraca do zywych, jest i Derek tylko z inna twarza, Mer walczy z soba by go nie odrzucic, za nic nie moze sie odnalezc z jego nowa twarza, Derek walczy jak lew o milosc Mer itd itp
I mamy scenariusz na nastepna serie

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2015-04-27 o 23:28
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 23:27   #1319
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Kolejny pomysl- Mer po nocy w barze szalenczo sie zakochala w Dereku(tak, ze az oszalala) i te 11 sezonow to jej omamy z psychiatryka.
Ale w koncu ja wyleczyli i teraz bedzie 11 sezonow prawdziwej akcji
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 23:34   #1320
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

no nie wierzę, że to zrobili i to jeszcze w taki sposób.. faktycznie to jak bardzo niezgrany i niedopracowany był ten odcinek po prostu aż boli

Naprawdę niech już skończą, bo żal..


[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;5120050 6]Mam lepsza wersje, Mer wpada w szok gdy dowiaduje sie o wypadku Dereka, Derek wyszedl z wypadku z kompletnie pokiereszowana twarza, trzeba bylo robic operacje plastyczne (Jackson). Mer powraca do zywych, jest i Derek tylko z inna twarza, Mer walczy z soba by go nie odrzucic, za nic nie moze sie odnalezc z jego nowa twarza, Derek walczy jak lew o milosc Mer itd itp
I mamy scenariusz na nastepna serie [/QUOTE]

O lol nie kracz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-09 11:02:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.