odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-10, 16:55   #1621
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie Kobitki....

Jak odrobię maraton dyżurków do 13 stego....to potem już z górki,bo po trzy dyżurki na tydzień,to prawie jak urloopowoo ....

Niestety ktoś mi wczoraj zaiwanił kostium kąpielowy na basenie ,a tak sie cieszyłam że udało mi się kupić fajny firmowy,w przystepnej cenie....nawet wróciłam do sklepu ,ale już ni śladu po nich.... ....brak słów.

W menu....znośnie....

Miłego weekendowania ..... i w pracy.....i poza nią....

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
No właśnie Basiu. o Twój czas... a ja klapię z każdym dniem choć przecież lato w pełni.
No....a przecież Ty kochasz lato....a ja wolę ciepłą jesień
Nawet do cieplejszych krajów wolę przełom lata/jesieni,by zbyt gorąco nie było

Cytat:
Pogoda nad morzem sie popsuła to mam co robić w pracy..Przynajmniej czas szybciej leci...Przede mną maraton 6 dni, ale potem długi weekend wooolne. Jedziemy nad jeziorko, więc łatwiej odliczać
U mnie podobnie.... ale perspektywa wolnego potem.... daje nadzieję na piękny czas.... wydechu/odpoczynku/beztroski....

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Ja też już odliczam do wyjazdu choć pogoda zapowiada się tragiczna .
Tydzień szybko mi zleciał - bez chłopaków. Nic nie planowałam i też nic nie zrobiłam . Dietetycznie nawet ładnie ale do sensownych spadków daleko.


W mnie w pracy mnóstwo roboty, bo po raz że urlopy to ludzie nie mają skrupułów i znikają z pracy z dnia na dzień. Więc rzucona na głęboką wodę staram się nie utonąć.

Ładna sobota się zapowiada więc może pojadę gdzieś w krzaki że słoneczka pokorzystać.

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to miło wyjeżdżać....kiedy inni już zapomnieli,że był czas urlopów
Basiu....w końcu czasem taka totalna beztroska,dla nas samych też się czasem należy...
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2019-08-10 o 16:51
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 14:05   #1622
czarnasia13
Raczkowanie
 
Avatar czarnasia13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 172
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć dziewczyny można dołączyć? Mam 36 lat więc do 40 jeszcze troszeczkę. Od początku roku schudłam 17 kilo teraz moja waga waha się w granicach 73 - 75 kilo. Moim marzeniem jest ważyć 60.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarnasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 07:56   #1623
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie Dziewczęta....

O jakoś cicho tu....nie było tym razem weekendowego zrywu,my z Lyrcią w pracy byłyśmy ,a reszta co ... chyba nie samym grzeszkowaniem żyła

Cytat:
Napisane przez czarnasia13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny można dołączyć? Mam 36 lat więc do 40 jeszcze troszeczkę. Od początku roku schudłam 17 kilo teraz moja waga waha się w granicach 73 - 75 kilo. Moim marzeniem jest ważyć 60.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj Czarnasia....zostań na dłużej (po 40 stce też można ),mamy ten sam cel,chociaż ja to już stabilnymi szóstkami np."66" na wadze byłabym usatysfakcjonowana,bo póki co mam ciągły szlaban na 7-ce z przodu .

Napisz jak udało Ci sie zrzucic te 17 kg,a ile masz wzrostu ?, naprawdę szacuneczek
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2019-08-12 o 08:05
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 08:06   #1624
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witaj czarnasia fajnie że dolaczylas do naszej grupy, może ty nas zmotywujesz do działania... Napisz co robisz że tak pięknie schudlas...
Mnie ostatnio waga powoli rośnie mimo że ćwiczę regularnie. Może to faktycznie mi mięśnie rosną bo aż tak po sobie nie widzę żebym przytyła... Tak twierdzi mój małż
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 08:11   #1625
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Witaj czarnasia fajnie że dolaczylas do naszej grupy, może ty nas zmotywujesz do działania... Napisz co robisz że tak pięknie schudlas...
Mnie ostatnio waga powoli rośnie mimo że ćwiczę regularnie. Może to faktycznie mi mięśnie rosną bo aż tak po sobie nie widzę żebym przytyła... Tak twierdzi mój małż
Stylowa....mam podobne wrażenie.... chodzę na basen regularnie, wpadam do spa..... waga nie spada.... to musi iść w mięśnie


Cytat:
może ty nas zmotywujesz do działania...
Oby,oby...
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 08:40   #1626
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
a reszta co ... chyba nie samym grzeszkowaniem żyła
zdecydowanie samym
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 10:07   #1627
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzieńdoberek

Cytat:
Napisane przez czarnasia13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny można dołączyć? Mam 36 lat więc do 40 jeszcze troszeczkę. Od początku roku schudłam 17 kilo teraz moja waga waha się w granicach 73 - 75 kilo. Moim marzeniem jest ważyć 60.
Witaj wśród weterenek odchudzania. Nikt nie potrafi tak konsekwentnie się odchudzać i dbać o linię jak my
Sporo już zgubiłaś. Trzymam kciuki za osiagnięcie celu. Niemal wszystko w Twojej głowie.
Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Witaj czarnasia fajnie że dolaczylas do naszej grupy, może ty nas zmotywujesz do działania... Napisz co robisz że tak pięknie schudlas...
Mnie ostatnio waga powoli rośnie mimo że ćwiczę regularnie. Może to faktycznie mi mięśnie rosną bo aż tak po sobie nie widzę żebym przytyła... Tak twierdzi mój małż
Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Stylowa....mam podobne wrażenie.... chodzę na basen regularnie, wpadam do spa..... waga nie spada.... to musi iść w mięśnie




Oby,oby...
I u mnie waga rośnie. Nawet, jak się nie objadam, to jaos tak się rozpędziła i do góry
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
zdecydowanie samym
E tam......

Dwa dni temu naruszyłam sobie nagryzając na twardą chrząstkę mojego mlecznego ząbka, o którego tak dbałam. To piątka, więc mało widoczny będzie ew. jej brak. Spuchłam, boli mnie cała strona, swędzi jednocześnie i ząb się cały rusza. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z zębami.. To nie przybiło Dziś udało mi się wcisnąć do dentysty, chyba niestety będę musiała się z nią pożegnać.
Niestety nie przeszkadza mi to być głodną tyle, że z jedzeniem mam problem :/
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 11:31   #1628
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia ja też dziś do dentysty ale u mnie kosmetyka tak że spoko.
Ale pewnie jeść będę , zostały mi po weekendzie jeszcze sery pleśniowe, łosoś itp. Dojem co niezdrowe i od jutra grzecznie.Miałam przyjaciółkę na weekend czyli piątek-niedziela było bardzo niegrzecznie...
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 11:36   #1629
AdriannaS90
Przyczajenie
 
Avatar AdriannaS90
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Schudnąć można w łatwy sposób a do tego smaczny i przyjemny Wystarczy tylko dużo się uczyć i omijać badziewne artykuły w gazetach na temat odchudzania, trzeba ułożyć sobie odpowiednią dietę oraz trening i ćwiczyć Polecam raczej specjalistyczne fora typu KFD bo tam da się naprawdę bardzo dużo pożytecznej wiedzy wyciągnąć, nie to co na niektórych stronach/gazetach odchudzanie na misce sałaty itp
AdriannaS90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 17:24   #1630
czarnasia13
Raczkowanie
 
Avatar czarnasia13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 172
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie. Moja droga odchudzania jest długa i wyboista przez dwa lata prowadziłam kanapowy styl życia, pół roku temu znowu przeszłam na dietę i zaczęłam się ruszać. Pokochałam rower i góry a od dwóch tygodni próbuje biegać. Mam 166 wzrostu. Dziś pół dnia basen i nauczyłam się pływać pod wodą. W ogóle w wieku 36 lat robię rzeczy których nigdy nie robiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarnasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 18:50   #1631
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez czarnasia13 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie. Moja droga odchudzania jest długa i wyboista przez dwa lata prowadziłam kanapowy styl życia, pół roku temu znowu przeszłam na dietę i zaczęłam się ruszać. Pokochałam rower i góry a od dwóch tygodni próbuje biegać. Mam 166 wzrostu. Dziś pół dnia basen i nauczyłam się pływać pod wodą. W ogóle w wieku 36 lat robię rzeczy których nigdy nie robiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To całkiem fajny wiek na nowości
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 07:29   #1632
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ja póki co się nie odzywam... Siedzę w kokonie z koca przed książką i czekam aż trener na siłowni wróci z urlopu...
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 20:14   #1633
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć dziewczynki, witam nowe Panie

Ja ostatnio nic tylko pracuję - niestety nawał obowiązków i terminy gonią więc nie mam na nic czasu. Ale jeszcze jutro i witaj morze , nawet brak pogody nie jest już nas w stanie odwieźć od wyjazdu. Tak więc cieszę się na wolne.

Dietetycznie nawet ładnie ale cóż jak ba wyjeździe już tak nie będzie ale wolne jest po to by się dobrze bawić a nie myśleć o jedzeniu że czegoś nie można.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 10:07   #1634
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ja też dziś do pracy przyszłam z przyjemnością mając w głowie, że od jutra 4 dni wolnego i wyjazd nad jezioro.
Jeśli chodzi o dietę, to nawet mi w miarę niskokalorycznie wychodzi. Głownie warzywa zjadam, ale nie pilnuje pór posiłków i zauważyłam, że to ma bardzo duże znaczenie. Tak więc waga 70,4kg...a niestety przed długi weekend może być tylko gorzej...Będę się martwić potem. Tak jak napisałaś Basiu, wypoczynek jest po to żeby dobrze się bawć a nie liczyć kalorie.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 12:53   #1635
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Ja też dziś do pracy przyszłam z przyjemnością mając w głowie, że od jutra 4 dni wolnego i wyjazd nad jezioro.
Jeśli chodzi o dietę, to nawet mi w miarę niskokalorycznie wychodzi. Głownie warzywa zjadam, ale nie pilnuje pór posiłków i zauważyłam, że to ma bardzo duże znaczenie. Tak więc waga 70,4kg...a niestety przed długi weekend może być tylko gorzej...Będę się martwić potem. Tak jak napisałaś Basiu, wypoczynek jest po to żeby dobrze się bawć a nie liczyć kalorie.
Baw się dobrze
Ja mam 2 tygodnie w miarę spokoju bo kierownika nie ma a dawał w dupę ostatnio tak że mało na uspakajaczach nie jechałam.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Ale jeszcze jutro i witaj morze , nawet brak pogody nie jest już nas w stanie odwieźć od wyjazdu. Tak więc cieszę się na wolne.
Też odpoczywaj
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 18:27   #1636
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Właśnie wróciłam z pracy i wciaglam cała paczunie, 100 g petitkow... Można? Można 😁
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 18:33   #1637
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z pracy i wciaglam cała paczunie, 100 g petitkow... Można? Można 😁
100gram to dla mnie gra wstępna do porządnego żarcia
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 19:08   #1638
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Ja mam jakąś galaretkę w cukrze 160 g Zaraz skończę.Można? Można.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 20:04   #1639
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

U mnie dziś grzecznie.Ale-w sobotę likier słony karmel, drink i 5 piw.W sobotę "tylko" 4 piwka . Można?Można.aha, i lody.


Dziś w menu tak:
śniadanie -sałatka a'la grecka z niewielką ilością fety,kawa z mlekiem
II śniadanie - deser na mleku migdałowym bez cukru z chia, jeżynami i łyżeczką domowej czekośliwki.
Obiad- fasolka szparagowa, 150 gram ziemniaka, mizeria z jogurtem i przyprawą tzatziki
Kolacja - 2 zawijasy z sałaty lodowej z pomidorem, oliwkami i łyżeczką majonezu.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-08-19 o 20:06
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 20:18   #1640
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Milenka jedzonko super no i bez piwka

Ja byłam w czwartek na chrzcinach i nie będę tu wymieniać ile i co jadłam W środę do dietetyczki ale już sobie powiedziałam że po wizycie już dieta na 100 % .Jak długo jeszcze mam się bujać z tymi 5 kg.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 20:27   #1641
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Milenka jedzonko super no i bez piwka

Ja byłam w czwartek na chrzcinach i nie będę tu wymieniać ile i co jadłam W środę do dietetyczki ale już sobie powiedziałam że po wizycie już dieta na 100 % .Jak długo jeszcze mam się bujać z tymi 5 kg.
Elizko co z tego jak jutro idę na jednego do koleżanki (69lat ! ale super babka) z czata bocianowego... i tak się bujam ale wliczę to w limit kalorii.
Napisz
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 21:45   #1642
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Już po obiedzie byłam obżarta.Chyba z 10 rodzajów mięs (ja zjadłam 2) do tego napakowałam sobie kopiec malutkich kluseczek śląskich Była szarlotka na ciepło z bitą smietaną i lodami Pycha Kaczka nadziewana z buraczkami na ciepło i takimi małym kluseczkami coś jak kopytka.No jeszcze różności.U nas w lokalach to jest zawsze kupa żarcia.Przyjezdni jak są to się nie mogą nadziwić.Oczywiście tort.Jeszcze był wiejski stół,ale tam już nie byłam.Byłam pełna.Głodna się zrobiłam
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 21:49   #1643
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Już po obiedzie byłam obżarta.Chyba z 10 rodzajów mięs (ja zjadłam 2) do tego napakowałam sobie kopiec malutkich kluseczek śląskich Była szarlotka na ciepło z bitą smietaną i lodami Pycha Kaczka nadziewana z buraczkami na ciepło i takimi małym kluseczkami coś jak kopytka.No jeszcze różności.U nas w lokalach to jest zawsze kupa żarcia.Przyjezdni jak są to się nie mogą nadziwić.Oczywiście tort.Jeszcze był wiejski stół,ale tam już nie byłam.Byłam pełna.Głodna się zrobiłam
To ja bym tam nie pojadała za bardzo bo ani mnie mięsa nie pociągają a tortów nie znoszę Za to jakby wjechała pizza z salami to leżałabym i kwiczała
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 21:58   #1644
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

pizza oczywiście była.Na pewno byś pojadła bo duży wybór różnych sałatek.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 07:01   #1645
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
pizza oczywiście była.Na pewno byś pojadła bo duży wybór różnych sałatek.
sałatki ominęłabym szerokim łukiem w obliczu pizzy
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 07:32   #1646
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ja wczoraj poszłam na 1 zajęcia na siłownię. Niby takie tylko przygotowujące, pokazujące jak wykonywać ćwiczenia itp ale i tak zakwasy są. Przy okazji zrobili mi pomiary ciała. Masakra...Okazało się że 46% masy mojego ciała to tłuszcz. Mam 6 na 10 poziom otłuszczenia organów. Do tej pory chciałam schudnąć żeby dobrze wyglądać, ale wczorajszy wieczór uświadomił mi, że to już chodzi o moje zdrowie i życie a nie tylko wygląd...
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 07:55   #1647
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

No to mnie uspokoilyscie... Już nie mam takich wyrzutów...
Tak czy siak też muszę się wziąć za siebie, za moją dietę. Same ćwiczenia nie pomoga
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 09:13   #1648
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
No to mnie uspokoilyscie... Już nie mam takich wyrzutów...
Tak czy siak też muszę się wziąć za siebie, za moją dietę. Same ćwiczenia nie pomoga
No widzisz ,wystarczy tu wejść żeby zobaczyć jak inne pięknie grzeszą i od razu humor lepszy

U mnie w menu dokładnie to samo co wczoraj tyle że na kolację zamiast zawijasów piwo, ale chyba ino radler i na pewno jedno.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 10:43   #1649
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

No tak, cisza cisza a tylko na chwilę Was spuściłam z oka i już się rozpisały. No i fajnie
U mnie długi weekend upłynął na jednym wielkim żarciu, piciu i leniuchowaniu. Z pełnym brzuchem niewiele dało się zrobić
To też zaskoczona byłam, e po powrocie waga nie wskazała odchyleń od tej, którą zostawiłam przed wyjazdem. A uwierzcie mi, jadłam jak opętana. Normalnie jakby to miały być ostatnie dni mojego życia. Niedobrze. Brak umiaru w żarciu i piciu to grzech. Nagrzeszyłam bardzo.
Do mojej diety redukcyjnej nie umiem się zmobilizować, tyle, że od powrotu nie podjadam nic niezdrowego.
Dziś waga równe 70kg.
Wczoraj przejechałam się z Córą na zakupy. Wielkie wyprzedaże, ale co bym na siebie nie włożyła, to ze wstrętem z siebie ściągałam. Tłuszcz i galareta wypływające spod stanika ze wszystkich stron wzbudzają we mnie niesmak. Bleee. Niemniej udało mi się kupić 2 bluzeczki L 9,99zł/szt , więc nawet jak je ubiorę kilka razy to za tę cenę warto.
I tyle u mnie... Miłęgo dnia

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
No to mnie uspokoilyscie... Już nie mam takich wyrzutów...
Tak czy siak też muszę się wziąć za siebie, za moją dietę. Same ćwiczenia nie pomoga
Ja myślę dokładnie odwrotnie. Sama dieta, nawet jeślibym się nie wiem jak zawzięła mojej galarety nie zlikwiduje. Jak tu się zmusić do ćwiczeń
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 11:17   #1650
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Przyjmiecie mnie z powrotem?
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-20 10:19:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.