Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 17:36   #61
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Esia, jakoś nie chciałabym urodzić w prima aprilis Ale Maleńka sama wybierze dogodny dla siebie termin A co u Was? Jak się czujesz?
eeee 1 kwiatnia fajna data!!!

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
moje wyjatkowo wstydliwe, ja wyjatkowo malo dociekliwa, a doktorek wyjatkowo nie wyrywny
nie moge narzekac. pierwsze tygodnie daly mi po garach, wiec teraz sie czuje jak na wczasach (choc schizy sa oczywiscie na porzadku dziennym )
PANI! moja Ty schizowaczko kochana!!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:20   #62
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Ja już w domu.Powiem wam że warto było czekać 2 godziny na wizyte bo lekarz bardzo w porządku,miły i bardzo spokojny.Mój tż powiedział nawet że troche flagmatycznyPrze jrzał wyniki,dokumentacje od konowała,zrobił dokładny wywiad,badanie i usg.No wiec progesteron za niski,rzeczywisćie nie ma w tym cyklu owulacji.Powiedział że na razie musimy unormować cykl bo mam wszyatko namieszane.Bardzo zaskoczony był jak mu powiedziałam co mówił konował o klinice i in vitro.Powiedział że w naszym wypadku nie ma mowy o niepłodności bo mieliśmy dziecko,i trzeba to tylko unormować i znowu będzie dziecko.Bardzo był zaskoczony że przy długich cyklach miałam brać dupka od 12-22 dnia.Na razie tak w zwiazku z tym że mam toplamienie mam od jutra zaczać brać dupka 3x1 przez 6 dni,odstawić i czekać na @.Od jutra mam też brać 3x1 takie leki jak Hemorigen i cyclonamine.Nie wiem co to za leki musze dopiero poczytaćW następnym cyklu mam brać dupka od 20-30 dnia.Powiedział mi że dupek wzięty PRZED owulacją blokuje ją.Ja mam brać dupka w dużej dawce bo 2x1.Jeżeli ten cykl co bedzie też będzie bez owulacyjny,mam przyjść w następnym cyklu w 16-17 dniu na obserwacje,i wtedy właczy mi wspomaganie owulacjiPowiedział też że widać ze jestem bardzo spięta,mam sie nie denerwoiwać bo to moze byc też przyczyna blokowania owulacji.Ziółka na razie mam przestać pić,powiedział że kieliszek wina z mężem wieczorem wystarczyPowiem wam że wyszłam z wizyty uspokojona,wiem co robić i mam jakies pozytywne nastawienieNie to co tydzień temu,jak przepłakałam przez tego konwała cały dzieńTż tez lekarz bardzo spasował
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek

Edytowane przez iza243
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:28
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:26   #63
kunegunda.bis
Wtajemniczenie
 
Avatar kunegunda.bis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 440
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Esia kiedy masz kolejna wizyte u lekarza??
Ja dzis odebralam czesc wynikow krwi, tsh wyszlo mi 2,08 mam nadzieje ze jest oki - jutro mam endo gin.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

super Iza ze wizyta ok
__________________
02.11.2011r.[*] 7/8 tydz. Kubuś

Tosielka
ok. 120cm
ok. 20,5kg

...cel osiągnięty 64,5kg
kunegunda.bis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:44   #64
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Iza, ależ odetchnęłam z ulgą, jak przeczytałam Twoją relację... Wiedziałam, że tak będzie Widzisz jest OK. I może faktycznie nie stresuj się tak tym wszystkim, stres działa na nas bardzo źle Ja się ostatnio bardzo zestresowałam i mi się mój idealny szwajcarskozegarkowy cykl przedłużył :/ Trzeba odpuścić. Ja w ogóle już wyznaję w życiu zasadę: IDGF (I don't give a fuck), oprócz najważniejszych aspektów - rodzina, zdrowie, cała reszta naprawdę mało mnie rusza. Jest jeszcze jedno bardzo nieparlamentarne przysłowie, które przeczytałam chyba w opisie jakiejś wizażanki. Ale jest bardzo nieładne, więc piszę na biało :P I coś w tym jest, naprawdę.......
Miej wyj*****, a będzie ci dane.

Heh....
Ja wróciłam z pracy, zjadłam obiad, niedobry był :/ Makaron ze szpinakiem, ale makaron kupiłam jakiś inny niż zwykle i zrobiła się taka ciapa :/ I ogólnie wyszła z tego papka. No ale przeżyłam.
Teraz odpoczynek i wizja, że jeszcze tylko jutro i 3 dni wolnego
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:48   #65
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Mmedi dziękuję
ciężka droga za nami ale daliśmy radęnigdy nie stracilismy nadziei
Musisz być silną kobietą.
No i przede wszystkim gratuluję

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
Nic nie szkodzi- myślałam, że to skrót od czegoś
A ja mam nadzieję, że wysyp zacznie się też od sierpnia
Tego życzę Tobie i innym Staraczkom

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
to mi wpisz tp. 19.03.2013 bo tak mam w karcie ciąży.
Zrobione!

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Wymioty ustępują powoli, mdłości mam mniejsze. Córeczka (w 90% do potwierdzenia na kolejnej wizycie) nadal namawia mamusię tylko na słodkie Póki co 1 kg do przodu, a raczej jestem na wadze wyjściowej z pierwszej wizyty.
Dziś 18 tydz 3 dzień, tp 24.03,2012
Więc praktycznie kilka dni po Tobie
My się nie znamy, ale się przywitam
Gratuluję!
Wpisać Cię na listę?

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Ja już w domu.Powiem wam że warto było czekać 2 godziny na wizyte bo lekarz bardzo w porządku,miły i bardzo spokojny.Mój tż powiedział nawet że troche flagmatycznyPrze jrzał wyniki,dokumentacje od konowała,zrobił dokładny wywiad,badanie i usg.No wiec progesteron za niski,rzeczywisćie nie ma w tym cyklu owulacji.Powiedział że na razie musimy unormować cykl bo mam wszyatko namieszane.Bardzo zaskoczony był jak mu powiedziałam co mówił konował o klinice i in vitro.Powiedział że w naszym wypadku nie ma mowy o niepłodności bo mieliśmy dziecko,i trzeba to tylko unormować i znowu będzie dziecko.Bardzo był zaskoczony że przy długich cyklach miałam brać dupka od 12-22 dnia.Na razie tak w zwiazku z tym że mam toplamienie mam od jutra zaczać brać dupka 3x1 przez 6 dni,odstawić i czekać na @.Od jutra mam też brać 3x1 takie leki jak Hemorigen i cyclonamine.Nie wiem co to za leki musze dopiero poczytaćW następnym cyklu mam brać dupka od 20-30 dnia.Powiedział mi że dupek wzięty PRZED owulacją blokuje ją.Ja mam brać dupka w dużej dawce bo 2x1.Jeżeli ten cykl co bedzie też będzie bez owulacyjny,mam przyjść w następnym cyklu w 16-17 dniu na obserwacje,i wtedy właczy mi wspomaganie owulacjiPowiedział też że widać ze jestem bardzo spięta,mam sie nie denerwoiwać bo to moze byc też przyczyna blokowania owulacji.Ziółka na razie mam przestać pić,powiedział że kieliszek wina z mężem wieczorem wystarczyPowiem wam że wyszłam z wizyty uspokojona,wiem co robić i mam jakies pozytywne nastawienieNie to co tydzień temu,jak przepłakałam przez tego konwała cały dzieńTż tez lekarz bardzo spasował
Izka, super!
Widać, że konkretny i dużo bardziej kompetentny od tamtego. Ależ Ci się wtedy palant trafił...
I gin ma rację- luzujemy, raczymy się winkiem, zaciągamy męża do sypialni i będzie dobrze! A nie- klinika leczenia niepłodności

Ile masz lat? To dopiszę do listy.

Koocurku, zdradzisz swoje imię i wiek do listy?

Dziewczyny, gdzie można stacjonarnie dostać pieluchy tetrowe sztuk jeden?
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:51   #66
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Dzieki dziewczynyAż mi od razu lepiejTż mówi że w gabinecie byłam aż czerwona z tych nerwów.Bardzo podoba mi sie podejscie tego lekarza.Nie wciskał mi bzdur,wziął pod przy dawkowaniu dupka że mam długie cykle a nie jak tamten próbował mnie na siłe wcisnąć w cykle 28 dniowe

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Mam 26 lat prosze o dopisanie do listy staraczek
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:01   #67
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Pisze z telefonu Doris lat 26 jeszcze bo po nowy roku zaraz sie zmieni ;-)

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Iza ufff czekalam na Ciebie. Teraz ide na babskie spotkanie moze cos chlapne a jak wroce to Marcelka bedziemy robic:-D
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 19:15   #68
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Teraz ide na babskie spotkanie moze cos chlapne a jak wroce to Marcelka bedziemy robic:-D
Dobry plan!
W takim razie stosunkowo udanego wieczoru życzę!
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:21   #69
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
eeee 1 kwiatnia fajna data!!!
i astrologiczna blizniaczka fajna

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Powiedział że w naszym wypadku nie ma mowy o niepłodności bo mieliśmy dziecko,i trzeba to tylko unormować i znowu będzie dziecko.
no!!!!!! oczywista oczywistosc!!!!!!!!! bardzo, bardzo sie ciesze. podstawa to dobry doktorek

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;37236398] Makaron ze szpinakiem[/QUOTE]dzis na obiad jadlam jeden z lepszych szpinakow w zyciu....
takze pewnie jutro lub w piatek sie Toba zainspiruje
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:22   #70
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Ja już w domu.Powiem wam że warto było czekać 2 godziny na wizyte bo lekarz bardzo w porządku,miły i bardzo spokojny.Mój tż powiedział nawet że troche flagmatycznyPrze jrzał wyniki,dokumentacje od konowała,zrobił dokładny wywiad,badanie i usg.No wiec progesteron za niski,rzeczywisćie nie ma w tym cyklu owulacji.Powiedział że na razie musimy unormować cykl bo mam wszyatko namieszane.Bardzo zaskoczony był jak mu powiedziałam co mówił konował o klinice i in vitro.Powiedział że w naszym wypadku nie ma mowy o niepłodności bo mieliśmy dziecko,i trzeba to tylko unormować i znowu będzie dziecko.Bardzo był zaskoczony że przy długich cyklach miałam brać dupka od 12-22 dnia.Na razie tak w zwiazku z tym że mam toplamienie mam od jutra zaczać brać dupka 3x1 przez 6 dni,odstawić i czekać na @.Od jutra mam też brać 3x1 takie leki jak Hemorigen i cyclonamine.Nie wiem co to za leki musze dopiero poczytaćW następnym cyklu mam brać dupka od 20-30 dnia.Powiedział mi że dupek wzięty PRZED owulacją blokuje ją.Ja mam brać dupka w dużej dawce bo 2x1.Jeżeli ten cykl co bedzie też będzie bez owulacyjny,mam przyjść w następnym cyklu w 16-17 dniu na obserwacje,i wtedy właczy mi wspomaganie owulacjiPowiedział też że widać ze jestem bardzo spięta,mam sie nie denerwoiwać bo to moze byc też przyczyna blokowania owulacji.Ziółka na razie mam przestać pić,powiedział że kieliszek wina z mężem wieczorem wystarczyPowiem wam że wyszłam z wizyty uspokojona,wiem co robić i mam jakies pozytywne nastawienieNie to co tydzień temu,jak przepłakałam przez tego konwała cały dzieńTż tez lekarz bardzo spasował
czyli nie jest źle
co do cyklonaminy to mi kiedyś gin kazała ją brać ze względu na przedłużające się krwawienie po @, gin stwierdziła nadżerkę, coś mi z nią od razu zrobiła, ale m.in. kazała brać cyklonaminę.
bierz leki jak ten gin kazał i musi być dobrze. a winko w towarzystwie męża uważam za dobry pomysł, pomoże wam się rozluźnić i kto wie jakich doczekacie się efektów
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:25   #71
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Kocurek baw się dobrze Kochana

BYou brałas jakieś leki?? No i Kochana bardzo się ciesze i gratuluję!!

IZAAAAA Mówiłam??? wiedziałam że będzie ok!! aaa tak się ciesze że w końcu trafiłas na normalnego ginka!!

Katka

Pedzicie jak szalone chwile mnie nie było i już 3 strony musiałam nadrobić !! Wariatki!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 19:31   #72
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

ojej ile nadrabiania

juz sie pogubilam wiec moze ktos i mnie wpisze Ilona, 22lata, Aniołek 25.05.2012, tp. 24.03.2012-chłopiec (nie wiem czy aniołkowa date trzeba)

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
ESIA,ja tez szukałam czapeczki dla

małej i w końcu nie kupiłam .Nie wiem już jaką wybrać albo są bardzo grube i drogie albo takie cieniutkie
moze jakaś mamuśka doświadczona coś poradzi
ja kupowałam siostrze jak była w szpitalu i kupiłam drogą a i tak za dużą.. ale mniejszej nie było i siostra pod nią zakładała cieniutką żeby nic tam nie wiało i na to tą grubą

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Dziękuję Paniczko Z każdym dniem coraz lepiej
Wymioty ustępują powoli, mdłości mam mniejsze. Córeczka (w 90% do potwierdzenia na kolejnej wizycie) nadal namawia mamusię tylko na słodkie Póki co 1 kg do przodu, a raczej jestem na wadze wyjściowej z pierwszej wizyty.
Dziś 18 tydz 3 dzień, tp 24.03,2012
Więc praktycznie kilka dni po Tobie

A co u Ciebie? Na bieżąco podczytuję ten wątek i marcówko-kwietniówki i widzę, że u Ciebie też z każdym dniem lepiej
Czyli mamy we 3 taki termin bo jeszcze Byou

wiekszość juz zapomniałam ale sprobuje:
Fiol wspaniale że wszystko wporządku
Esia szykujemy się na imprezkę
Kathe piękna kuchnia
Monika tak jak pisałam w naszym przypadku dziecko moze sie tak odwrocic ze poprsotu go nie czuć, ja tak miałam cały dzień wczoraj a dziś czułam jak się obracał i przeszedł na lewą strone więc cały dzień kopie


Co do tych detektorów tętna to więcej stresu, bo ostatnio na wizycie położna nie mogła złapać bo jej mały ciągle uciekał i było śmiechu "strasznie ruchliwe dziecko" tylko ze w domu jakbym ja nie mogła go złapać to by mi już do śmiechu nie było...
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:38   #73
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Co do tych detektorów tętna to więcej stresu, bo ostatnio na wizycie położna nie mogła złapać bo jej mały ciągle uciekał i było śmiechu "strasznie ruchliwe dziecko" tylko ze w domu jakbym ja nie mogła go złapać to by mi już do śmiechu nie było...
bo detektory są dobre dla późniejszych ciąż. mi lekarz dziś szukał tętna dziecka i trochę mu to zajęło, bo Mały ruchliwy był. tyle, że lekarz się zna i słyszał tętno pomiędzy ruchami dziecka, ale to ruchy było najgłośniej słychać. ja bym wpadła w panikę bo sama nie wychwyciłabym, że jedno to ruchy a tętno drugie.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:51   #74
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Mmedi wiesz po każdym # powtarzałam, że więcej nie dam rady tego unieść, że nie poradzę sobie, ze za co. Ale jakoś ze wsparciem Męża się udawało my kobiety jesteśmy bardzo silne, o wiele silniejsze niż nam się wydaje

Luna tak myslałam, że nie miałaś ktg robionego tylko tętno detektorem sprawdzane
to jesteśmy we 4 na marzec

Fiol gratuluję Synusia

hej Katka

Agatko robiliśmy wszelakie badanie po stratach, łącznie z genetycznym i wszystko poza tsh było ok. Więc tu zaczęłam drążyć. Po ustaleniu dawki euthyroxu, unormowaniu tarczycy udało sięteraz mam kontrole co miesiąc
w cyklu w którym się udało odstawiłam kalendarzyk, sprawdzanie itp, pojechaliśmy na wczasy i wrócilismy we 3

Perse szpinak uwielbiam jak czytam Twoje arabskie to mam język po pas

Esiu to już tuż tuż

Iza mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza

Kuniu mi ostatnio tsh skoczyło z 1 do 2 i też miałam stres ale endo i gin mnie uspokoili mam nadzieję, że jutro z wizyt też wrócisz spokojna

Paniczko też mam schizy ale jakoś daję radę, byle do marca
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:09   #75
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

dziewczyny ja z pytaniem z serii tych durnych, zauważyłam że od wczoraj mam białe ujście pochwy, myślałam że to śluz, ale nie mogę tego usunąć, takie mam zabarwienie, co to może być??
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:25   #76
aaaggusia
Rozeznanie
 
Avatar aaaggusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 626
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

dobry wieczór
melduję sięw nowym wątku, powoli nadrabiam ale jak zwykle cierpimy z Mikim na brak wolnego czasu
dziewczyny, od 2 dni mały bardzo mało je... w zasadzie od 6 do 13 nie chce praktycznie nic jeść.,.. poza tym przy cycu zaczyna robić cyrki i po prostu go nie chce jak myślicie czy to chwilowe, czy poczuł już inne smaki i dlatego nie chce piersi? trochę mi smutno bo siedzę w domu i nie wybieram się narazie do pracy i chciałam go jeszcze bynajmniej przez zimę pokarmić... myślałam może że to od zębów ale byłam u doktorki i powiedziała że do zębów jeszcze nam daleko...więc nie wiem
a i czy polecacie może jakieś krzesełka do karmienia? bo chcę zakupić i waham się pomiędzy nowym modelem FP
http://allegro.pl/fisher-price-krzes...709857240.html
a chicco
http://allegro.pl/krzeselko-chicco-p...722530129.html
zależy mi przede wszystkim żeby nie było takie chamsko ceratowe a te dwa mają włąśnie taki fajny materiał jak leżaczki FP.... troche drogie ale kupuję z myślą o kolejnym maluchu
zakręciłam się, witam nowe AM...przykro mi bardzo, że też musicie to dziewczyny przechodzić...
a no i ile się dzieciaków na marzec szykuje - super
__________________
02.01.2011

mamusia najszczęśliwsza na świecie
14.05.2012 Mikołaj
aaaggusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:38   #77
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Pisze z telefonu Doris lat 26 jeszcze bo po nowy roku zaraz sie zmieni ;-)

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Iza ufff czekalam na Ciebie. Teraz ide na babskie spotkanie moze cos chlapne a jak wroce to Marcelka bedziemy robic:-D
Baw sie dobrze kochana
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
czyli nie jest źle
co do cyklonaminy to mi kiedyś gin kazała ją brać ze względu na przedłużające się krwawienie po @, gin stwierdziła nadżerkę, coś mi z nią od razu zrobiła, ale m.in. kazała brać cyklonaminę.
bierz leki jak ten gin kazał i musi być dobrze. a winko w towarzystwie męża uważam za dobry pomysł, pomoże wam się rozluźnić i kto wie jakich doczekacie się efektów
Dziekuje za info o leku
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Mmedi wiesz po każdym # powtarzałam, że więcej nie dam rady tego unieść, że nie poradzę sobie, ze za co. Ale jakoś ze wsparciem Męża się udawało my kobiety jesteśmy bardzo silne, o wiele silniejsze niż nam się wydaje

Luna tak myslałam, że nie miałaś ktg robionego tylko tętno detektorem sprawdzane
to jesteśmy we 4 na marzec

Fiol gratuluję Synusia

hej Katka

Agatko robiliśmy wszelakie badanie po stratach, łącznie z genetycznym i wszystko poza tsh było ok. Więc tu zaczęłam drążyć. Po ustaleniu dawki euthyroxu, unormowaniu tarczycy udało sięteraz mam kontrole co miesiąc
w cyklu w którym się udało odstawiłam kalendarzyk, sprawdzanie itp, pojechaliśmy na wczasy i wrócilismy we 3

Perse szpinak uwielbiam jak czytam Twoje arabskie to mam język po pas

Esiu to już tuż tuż

Iza mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza

Kuniu mi ostatnio tsh skoczyło z 1 do 2 i też miałam stres ale endo i gin mnie uspokoili mam nadzieję, że jutro z wizyt też wrócisz spokojna

Paniczko też mam schizy ale jakoś daję radę, byle do marca
Jestes bardzo silna kobieta
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja z pytaniem z serii tych durnych, zauważyłam że od wczoraj mam białe ujście pochwy, myślałam że to śluz, ale nie mogę tego usunąć, takie mam zabarwienie, co to może być??
Niestety nie pomoge,nie mam pojecia
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:44   #78
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Dzień dobry!

Widzę, że się zadomowiłyście

Iza dobrze, że lekarz w porządku


POPROSZĘ O DANE DO WPISANIA/ZMIAN W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ. TAK ŁATWIEJ MI WYCHWYCIĆ WSZYSTKO.

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Cynamonowa! nie martw sie INUTIL na szczęscie wieku nie aktualizuje


Aagusia ja mam dokładnie to chicco. Mi zależało na tym, żeby było rozkładane na maksymalnie płasko, a większość tańszych nie rozkłada się zupełnie inaczej. Jestem bardzo zadowolona, Julek chyba też. Drogie, ale warto Mamy odcień Chakra.


Lakier schnie mi na paznokciach i zmykam spać, bo znowu mnie jakieś choróbsko bierze.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2012-10-24 o 20:46
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:52   #79
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

BYou, a mogę zapytać, co było przyczyną aż trzech strat?

Alonka, a nie swędzi Cię tam nic?
Swoją drogą- wygimnastykowana jesteś

Inutil, robię dla Ciebie uaktualnioną listę. Jak się wszystkie dziewczyny wpiszą, to wyślę Cię ją na PW
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 20:56   #80
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Mmedi wszystko wskazuje na kłopoty z tarczycą:/ mam niedoczynność. Dla lekarzy do których trafiałam wynik był w normie-żaden nie powiedział, że wynik ponad 3 nie jest dla kobiet starających się dobrym-a w kiedy zachodziłam w ciążę i byłam bez leków to sobie tsh szybowało w górę i dziecko nie miało szans:/. mieściłam sie w normie ogólnej to dla nich było ok:/dopiero jak trafiłam na obecnego lekarza to mnie pokierował i się udałobo wszystkie inne wyniki i wyniki Męża są dobre
więc uchwyciłam się tej tarczycy i powtarzałm jak mantrę:mam leki, wynik są w porządku to teraz sie uda

Alonko ja nie mam pojęcia:/
__________________



Edytowane przez BYou
Czas edycji: 2012-10-24 o 20:57
BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:01   #81
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Mmedi wszystko wskazuje na kłopoty z tarczycą:/ mam niedoczynność. Dla lekarzy do których trafiałam wynik był w normie-żaden nie powiedział, że wynik ponad 3 nie jest dla kobiet starających się dobrym-a w kiedy zachodziłam w ciążę i byłam bez leków to sobie tsh szybowało w górę i dziecko nie miało szans:/. mieściłam sie w normie ogólnej to dla nich było ok:/dopiero jak trafiłam na obecnego lekarza to mnie pokierował i się udałobo wszystkie inne wyniki i wyniki Męża są dobre
więc uchwyciłam się tej tarczycy i powtarzałm jak mantrę:mam leki, wynik są w porządku to teraz sie uda
To straszne, że musiałaś trafić na tylu niekompetentnych lekarzy...
Dobrze, że teraz jesteś pod dobrą opieką
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:08   #82
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Mmedi dokładnie teraz mam takiego lekarza, który działa na mnie kojąco
bez problemu dał skierowanie na wzystkie badania, dokładnie wypytał, poprzednicy mówili, że hormony nie trzeba badać-chyba bali sie ze trzeba będzie wyniki zinterpetować
Wy narazie się nie staracie?
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:13   #83
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Medi ja mam już 27 lat... Ech... Marnuję dzisiaj czas, totalnie się odmóżdżam.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:17   #84
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Mmedi dokładnie teraz mam takiego lekarza, który działa na mnie kojąco
bez problemu dał skierowanie na wzystkie badania, dokładnie wypytał, poprzednicy mówili, że hormony nie trzeba badać-chyba bali sie ze trzeba będzie wyniki zinterpetować
Wy narazie się nie staracie?
Niestety nie... Najszybciej staranka zaczniemy coś koło wiosny.
Chcemy pozamykać parę spraw, które obecnie spędzają nam sen z powiek. Chodzi głównie o ukończenie mgr i podjęcie decyzji, w którym mieście chcemy się definitywnie "osiedlić". Ze strony męża dochodzi jeszcze chęć pojechania w 1-2 porządne podróże...
Mam nadzieję, że mi te miesiące oczekiwania zlecą szybko...

Perse, od czasu do czasu można sobie bezkarnie po prostu pobimbać

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-10-24 o 21:19
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:22   #85
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Niestety nie... Najszybciej staranka zaczniemy coś koło wiosny.
Chcemy pozamykać parę spraw, które obecnie spędzają nam sen z powiek. Chodzi głównie o ukończenie mgr i podjęcie decyzji, w którym mieście chcemy się definitywnie "osiedlić". Ze strony męża dochodzi jeszcze chęć pojechania w 1-2 porządne podróże...
Mam nadzieję, że mi te miesiące oczekiwania zlecą szybko...
My też mogliśmy się starać dopiero na wiosnę-jak usłyszałam we wrześniu: proszę odczekać pół roku to wydawalo mi sie to wiecznością. nie mogłam się doczekać marca-nawet mialam podpis: marzenia wiosną się spełniają i spełnią się tylko, że wiosną 2013
Będę trzymać kciuki mocne za Was

Perse ja po 30, a kompletnie nie czuję tego.
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:33   #86
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja z pytaniem
nie wiem coz to moze byc...

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

Lakier schnie mi na paznokciach
pomaranczowy???

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
dokładnie teraz mam takiego lekarza, który działa na mnie kojąco


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;37240122]Marnuję dzisiaj czas, totalnie się odmóżdżam.[/QUOTE]czasem czlowiek musi inaczej sie udusi

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
ja po 30, a kompletnie nie czuję tego.
mnie sie wydaje ze na 17stu sie zatrzymalam

alez mecz i ilu wujkow mojego Torreska
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:37   #87
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Pani, a jak tam Krystyna się spisuje i Shakira?
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:44   #88
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Pani, a jak tam Krystyna się spisuje i Shakira?
Krystyna dala rade Szakirowaty nie gral dzis (on w Barsie gra)
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:45   #89
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

a no tak
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:00   #90
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Dziewczyny, nie martwcie się aż tak bardzo czasem. Płynie tak zatrważająco szybko.... Grunt, to się czymś zająć. U mnie minęło już ponad pół roku od straty synka. Nawet nie wiem kiedy...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-30 17:14:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.