bład w pracy licencjackiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 21:00   #1
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274

bład w pracy licencjackiej


W sobote mam obrone pracy licencjackiej.

Praca złozona, wszyscy wszystko maja (recenzent, promotor, dziekanat).

Ucze sie, czytam swoja prace i patrze- a tu blad!

Temat mojej pracy zgloszony do dziekanatu to: Rozwijanie umiejętności czytania poprzez pracę z tekstem... itp...

A na pracach oddanych do dziekanatu, do promotora, recenzenta itp jest inny tytuł tj: Rozwijanie umiejętności czytania i pisania poprzez prace z tekstem... itp... (czyli dopisane to "i pisania"- jest o tym w pracy, ale wieksze skupienie bylo na czytaniu i o tym robilam tez badania, a o pisaniu tylko przy okazji wspominalam). Jestem załamana, jak moglam zrobic cos takiego! Przez ten cały stres chyba nie uwazalam wystarczajaco i nie zmienilam tego oddajac do druku. Najgorsze jest to, ze na stronie tytulowej jest bledny tytul, na stronie podpisanej przez promotora jest bledny tytul, a na stronie oswiadczajacej, ze prace napisalam sama jest tytul poprawny (czyli taki jaki byl zgloszony do dziekanatu).

Otrzymałam od dziekanatu protokół z ktorym wchodze na egzamin, wiec chyba w dziekanacie sie nie zorientowali (ja tez zorientowalam sie dopiero dzisiaj, 2 dni przed obrona ).

Czy jesli dziekanat wydal mi ten protokol i nikt nie zauwazył jeszcze tego, a na obronie sie okaze ze ktos z komisji zauwazyl, to co sie tak naprawde stanie? Czy oblewam wszystko, wszystko mam do poprawy?

Bo jest juz za pozno zeby latac do dziekanatu i to zmieniac, sprobowac odkrecic itp, licze ze po prostu nikt nie zauwazy

Studia to pedagogika, ale boje sie jak do tego podejda, mimo wszystko taki blad w takim waznym dniu! Ponoc niezgodnosc tematu zgloszonego do dziekanatu z oddana praca moze skutkowac nie przyjeciem pracy (ale skoro dostalam protokol to chyba wszystko przyjete?)

Pewnie nikt nie byl w tak durnej sytuacji, ale moze ktos wie jak to wyglada?
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:14   #2
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: bład w pracy licencjackiej

Ja oddałam pracę z tematem troszke innym niz ten zgłoszony (bo nawet nie pamiętałam jak brzmiał dokładnie temat choć w zasadzie sama go ułożyłam) i pani z dziekanatu sie połapała. zdaje sie że darowała mi to albo zmieniła treść tematu zgłoszonego...?więc nie było problemu
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:24   #3
Chocolaterie_
Raczkowanie
 
Avatar Chocolaterie_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Katowice/Cieszyn
Wiadomości: 111
GG do Chocolaterie_
Dot.: bład w pracy licencjackiej

Już raczej nic nie załatwisz, a temat komisja zazwyczaj i tak odczytuje z tego protokołu. Choć wolałabym zadzwonić/przejść się do dziekanatu bo to poważny błąd. Zmienia zupełnie kontekst pracy a temat będzie wpisywany jeszcze do indeksu itd.
Chocolaterie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:03   #4
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: bład w pracy licencjackiej

Tak naprawdę może być tak, że nikt tego nie zauważy i wyjdziesz z 5, ale... wszystko może się zdarzyć. A jaki masz kontakt z promotorem? Bo jeśli to równy gość, to może jego zapytaj co z tym zrobić? Może ten ma dobry kontakt z recenzentem i umówią się, że Twoja pomyłka zostanie zatuszowana. Moja koleżanka miała taką sytuację, że w metodologii pracy mgr miała zły cel badań, bo pisząc ten rozdział robiła to na zasadzie kopiuj/wklej ze swojego licencjatu... i skopiowała cel z licencjatu, który był zupełnie na inny temat... No i nikt tego nie zauważył, albo nie chciał zauważyć
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:49   #5
Eweczka173
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 370
Dot.: bład w pracy licencjackiej

Moja koleżanka miała taką sytuację i recenzent obniżył jej ocenę z pracy - tak by miała 5, a tak przez ten według recenzenta wielki błąd dostała 3.5.
Eweczka173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:32   #6
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: bład w pracy licencjackiej

Cytat:
Napisane przez Eweczka173 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka miała taką sytuację i recenzent obniżył jej ocenę z pracy - tak by miała 5, a tak przez ten według recenzenta wielki błąd dostała 3.5.
No właśnie, dlatego ciężko w tej sytuacji coś doradzić. Tak czy siak Autorko daj znać jak już będziesz po obronie, trzymam kciuki
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 18:06   #7
Kasia1502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: bład w pracy licencjackiej

POMOCY!
W sobotę mam mieć obronę pracy licencjackiej. Praca została zatwierdzona, podpisana. Teraz mój promotor jednak znalazł błąd... Błąd w celu pracy. Czy przez ten błąd mogą mnie oblać? Jestem załamana
Kasia1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 17:07   #8
valhalla91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 148
Dot.: bład w pracy licencjackiej

Cytat:
Napisane przez Kasia1502 Pokaż wiadomość
POMOCY!
W sobotę mam mieć obronę pracy licencjackiej. Praca została zatwierdzona, podpisana. Teraz mój promotor jednak znalazł błąd... Błąd w celu pracy. Czy przez ten błąd mogą mnie oblać? Jestem załamana
Zawsze jest szansa ze sie nie obronisz.. ale pytanie czy promotor kazal Ci poprawić błąd? Jeśli tak i wiesz na czym on polegał być moze spytają Cie o to podczas obrony. Ale bez spiny.
valhalla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 05:39   #9
Kasia1502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: bład w pracy licencjackiej

Dzwoniłam do promotora. Powiedział, że jest to błąd, ale że nie zaważy na tym czy się obronię czy też nie...
Kasia1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-25 06:39:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.