NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-22, 00:57   #1921
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dziwię się, że jeszcze tego nie zrobiłaś
Alarm...21C...wyjmujemy z szafy kurtki zimowe!!!
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 06:55   #1922
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Futra czy kurtki nie potrzeba wyjmować, ale ostatnich upałach taki spadek temperatury może wywołać lekki szok. Tak samo jak nagły wzrost.

Jak ja się cieszę, że jest odpoczynek po tym ukropie Póki co u mnie do końca miesiąca zapowiadają znośną temperaturę - 22-26*, w porywach do 28*. Mam nadzieję, że jednak ta jest bliższa prawdzie niż te 40.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 10:25   #1923
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 11:31   #1924
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86925374]Matko kochana, jak tu się agresywnie zrobiło. Wyluzujta [/QUOTE]
Nie tylko w pogodzie robi się gorąco i burzowo.
Ale jak jest naprawdę, naprawdę gorąco to powiem Wam, że ja nie mam siły się kłócić. Robię się jakaś potulna i mi wszystko jedno, byle nikt za dużo ode mnie nie chciał.
Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Tak na marginesie, mieszkam przy dosyć ruchliwej ulicy w centrum miasta - tylu karetek na sygnale co w letnich upalnych miesiącach nie słyszę nigdy, więc chyba jednak tak wysokie temperatury nie wychodzą ludziom specjalnie na zdrowie. A globalne ocieplenie też jest faktem, więc nie ma co dowodzić, że temperatury na poziomie 30 stopni utrzymujące się przez wiele dni są czymś normalnym w naszej strefie klimatycznej, bo to bzdura
Mieszkam blisko głównej drogi do szpitala i też ostatnio karetki szalały. Ja czekałam na wyższe temperatury, ale nie aż takie. Podobno ocieplenie klimatu ma nam w ciągu najbliższych 30 lat zupełnie zmienić życie. Właściwie chętnie poczytałabym o tym coś więcej, ale nie miałam jeszcze okazji trafić na dobre źródło i sama nie wiem komu ufać. Wiem, że niektórzy twierdzą, że wkrótce wiele miejsc na naszej planecie zupełnie przestanie nadawać się do życia przez wysokie temperatury. Do tego bardzo wzrosną ceny żywności i prądu, nie będziemy mieli dostępu do wody. No i będą migracje przez klimat, a wiadomo, że to może skończyć się konfliktami i wojną... Mimo wszystko mam nadzieję, że to nadto katastroficzne wizje.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 15:07   #1925
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Też często myślę o zmianach klimatu
i boję się o przyszłość :/
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 15:52   #1926
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Futra czy kurtki nie potrzeba wyjmować, ale ostatnich upałach taki spadek temperatury może wywołać lekki szok. Tak samo jak nagły wzrost.

Jak ja się cieszę, że jest odpoczynek po tym ukropie Póki co u mnie do końca miesiąca zapowiadają znośną temperaturę - 22-26*, w porywach do 28*. Mam nadzieję, że jednak ta jest bliższa prawdzie niż te 40.
Ja również się cieszę niesamowicie,dla mnie taka pogoda mogłaby być cale lato 😉 Bardzo ale to bardzo odpowiada mi dzisiejsza pogoda.Jest ciepło,ale cudownie ochładza wiaterek 😍 Wychodziłam dziś na giełdę i w pewnym momencie aż zmarzłam (ale nie narzekam o nie🙂 i jak wracałam w autobusie to bez klimy a tak wiało przez okienko... 😂
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-22, 18:25   #1927
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dziś jest idealnie i co najważniejsze - chłodniejsze noce
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-22, 18:39   #1928
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Też często myślę o zmianach klimatu
i boję się o przyszłość :/
No właśnie, ciekawe co nas czeka. To nie perspektywa setek lat, ale całkiem bliskiej przyszłości...
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 05:00   #1929
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Wczoraj u mnie była przyjemna temperatura, dzisiaj zapowiada się jeszcze chłodniej. Niestety od poniedziałku coraz goręcej, w sobotę zapowiadają 35 stopni
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 06:42   #1930
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Futra czy kurtki nie potrzeba wyjmować, ale ostatnich upałach taki spadek temperatury może wywołać lekki szok. Tak samo jak nagły wzrost.

Jak ja się cieszę, że jest odpoczynek po tym ukropie Póki co u mnie do końca miesiąca zapowiadają znośną temperaturę - 22-26*, w porywach do 28*. Mam nadzieję, że jednak ta jest bliższa prawdzie niż te 40.
Oby! Jutro mam zamiar zaszczepić dziecko a czasem odmawiają szczepien przy upalach - i słusznie.

Tez boję sie zmian klimatu i przyszlosci. Zaczelam bardziej dbac o środowisko, muszę się przyznać.

Ale upalne lata w Polsce to chyba 2 ostatnie, wczesniejsze nie byly takie zle prawda?
Ja urodzilam sie w 82 r. I pamietam ze w latach 80 upalne lata byly normą. Chyba gdzies od lat 2000nych nastaly lata deszczowe i chlodne.
Ciekawe jak sie maja dane historyczne temperatur do tego.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2019-06-23 o 06:43
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 07:26   #1931
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Oby! Jutro mam zamiar zaszczepić dziecko a czasem odmawiają szczepien przy upalach - i słusznie.

Tez boję sie zmian klimatu i przyszlosci. Zaczelam bardziej dbac o środowisko, muszę się przyznać.

Ale upalne lata w Polsce to chyba 2 ostatnie, wczesniejsze nie byly takie zle prawda?
Ja urodzilam sie w 82 r. I pamietam ze w latach 80 upalne lata byly normą. Chyba gdzies od lat 2000nych nastaly lata deszczowe i chlodne.
Ciekawe jak sie maja dane historyczne temperatur do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj mam wrażenie, że upały trwające kilka dni występują częściej niż od dwóch lat. Nie mam żadnych danych, ale jak sobie przypomnę ostatnich 5-6 lat to mam w pamięci właśnie upały i wakacje, w czasie których nie dało się z pogody skorzystać, bo słońce paliło. Urodziłam się w 1990 i jako dziecko pamiętam zabawy na świeżym powietrzy, wakacje na wsi. Mam wrażenie, że pogoda była bardziej zrównoważona wtedy.


Zmian klimatu też się boję. Boję się, że za mojego życia wybuchną wojny spowodowane brakiem dostępu do wody i żywności. W ogóle mam takie przeświadczenie, że jeszcze kilka lat czeka nas we względnym dobrobycie, a potem pojawią się przerwy w dostawie wody, prądu. Dzieciom/wnukom będziemy opowiadać jak to kiedyś mieliśmy wygodnie.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 07:55   #1932
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dla mnie zmiany klimatu są na chwilę obecną dodatkowym argumentem za nie posiadaniem dzieci, więc raczej im nie opowiem

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 08:38   #1933
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja też jestem z lat 80 i pamiętam całe lata umiarkowanego lata. W czerwcu ciepło, w lipcu deszcz tak aby w sierpniu było gorąco. Nic ponadto. Ale też były normalne: złota jesień, zimy z śniegiem i przedwiośnie. Mało tego, całe lata było tak powtarzalnie, że na 1 listopada na cmentarz wyciągało się dopiero zimowe okrycie i buty. Rok po roku. Wcześniej nie było po co.
To od kilku lat jest dziwnie, zniknęły pory roku, od kwietnia bywa gorąco aż do października. Choć kilka lat temu w kwietniu i maju był śnieg. Mam zdjęcia wielkanocne z bałwanem. Zimowych i letnich ciuchów nie chowam na stałe, bo nie wiem, kiedy co będzie potrzebne.
Jak to podsumować to niepokojące jest to wszystko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 08:44   #1934
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dla mnie zmiany klimatu są na chwilę obecną dodatkowym argumentem za nie posiadaniem dzieci, więc raczej im nie opowiem

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Zgadzam się..
Chociaż ja mam już dziecko i dlatego boję się jeszcze bardziej. Nie wiem czy zdecyduje się na kolejne, nie sądzę
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 09:16   #1935
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Też mi się wydaje, że kiedyś była większa równowaga w pogodzie. Przede wszystkim z burzami i deszczami było inaczej. Pamiętam, że zawsze było po nich tak przyjemnie i rześko. Teraz często nawet po deszczu wciąż jest duszno i powietrze się klei.

Trochę mnie też martwi, że oszczędzam i odkładam kasę na mieszkanie tudzież inne poważne życiowe cele, a mogę dożyć czasów, że te pieniądze stracą wartość. A ja zamiast korzystać będę płacić fortuny za takie codziennie sprawy. W takich chwilach zastanawiam się czy nie lepiej carpe diem, wydać wszystko i nie planować zabezpieczenia na kolejne lata... Bo może nie być czego zabezpieczać. Żeby tylko naprawdę nie urodziły się nam z tego wojny i duże katastrofy...
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 09:18   #1936
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dla mnie zmiany klimatu są na chwilę obecną dodatkowym argumentem za nie posiadaniem dzieci, więc raczej im nie opowiem

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Mam tak samo, dodatkowy argument przeciw

Jeśli o mnie chodzi, to wydaje mi się, że kiedyś pogoda była bardziej zróżnicowana - czasem było latem gorąco, ale często też jakieś burze i deszcz. Nie pamiętam tak skrajnej spiekoty ani zdychania z gorąca, ale może po prostu jako dziecko byłam bardziej wytrzymała. Na szczęście (złe słowo tutaj ) nie musimy się opierać na własnych zawodnych wspomnieniach, w necie jest pełno opracowań dotyczących zmian klimatu na przestrzeni ostatnich lat.

Tak czy inaczej, też myślę, że to mogą być ostatnie lata spokoju ludzkości. Nie wiem w sumie czy chcę na własne oczy zobaczyć to postapo, czy raczej nie. Chyba jednak nie
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 09:50   #1937
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Nie chcę być ta zła ale może być że nie będziesz mieć tego szczęścia/nieszczęścia. Coraz więcej osób w każdych kręgach choruje na dziwne sprawy i bardzo szybko odchodzi, również młodzi lub w średnim wieku koło 50... Może to i lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 10:03   #1938
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Czy ja wiem? Jednak średnia życia jest dłuższa, więc statystycznie szanse dożycia sędziwego wieku mam większe niż w takim Średniowieczu. A jak to w praktyce wyjdzie, to wiadomo, że nie wiadomo.

Mnie zresztą zależy bardziej na komforcie i jakości życia niż na jego długości. Walka o przetrwanie to nie jest coś co mnie jakoś specjalnie kręci, inna rzecz że mam też dość silny instynkt przetrwania, kto wie jak bym się zachowywała w kryzysowych sytuacjach, może wyszedłby ze mnie potwór? Mam nadzieję, że nie będzie jednak tak źle i straszne prognozy dla ludzkości się nie sprawdzą.

Póki co u mnie dziś w miarę znośnie, ale przenośna klima dla bezpieczeństwa czeka w gotowości
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 11:50   #1939
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Jednak średnia życia jest dłuższa, więc statystycznie szanse dożycia sędziwego wieku mam większe niż w takim Średniowieczu. A jak to w praktyce wyjdzie, to wiadomo, że nie wiadomo.

Mnie zresztą zależy bardziej na komforcie i jakości życia niż na jego długości. Walka o przetrwanie to nie jest coś co mnie jakoś specjalnie kręci, inna rzecz że mam też dość silny instynkt przetrwania, kto wie jak bym się zachowywała w kryzysowych sytuacjach, może wyszedłby ze mnie potwór? Mam nadzieję, że nie będzie jednak tak źle i straszne prognozy dla ludzkości się nie sprawdzą.

Póki co u mnie dziś w miarę znośnie, ale przenośna klima dla bezpieczeństwa czeka w gotowości
Medycyna niesamowicie się rozwija, to fakt. U nas niewiele się o tym mówi w sumie, a patrząc na naszą służbę zdrowia idzie zwątpić , ale pojawiają się nowe leki na choroby, które dotąd były nieuleczalne. A z każdym rokiem jest coraz lepiej. Problem jest taki, że pojawiają się też nowe choroby i nasilają inne rzeczy. Taki nieustający wyścig.
Ciekawe, jaki ja mam instynkt przetrwania.
Może powinnyśmy zacząć czytać podręczniki survivalowe. Ja się na tym zupełnie nie znam. Zginęłabym od razu.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 11:52   #1940
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja tylko mam nadzieję że eutanazja będzie legalna w czasie kataklizmu i będzie do niej dostęp. Jestem za leniwa na bicie się o wodę

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 17:53   #1941
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja tylko mam nadzieję że eutanazja będzie legalna w czasie kataklizmu i będzie do niej dostęp. Jestem za leniwa na bicie się o wodę

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Obawiam, że tym bardziej będzie zabroniona i mocniej trzeba walczyć o przetrwanie.

Pamiętam, że wakacje w latach 90-tych w Białymstoku były raczej gorące, bezdeszczowe. Ale podejrzewam, że to taki typ klimatu - na południu często było podtopienia i powodzie a na Podlasiu susza.

Pamiętam, że 2016 i 2017 to okres letni w upały był ubogi. Raczej było chłodno czy temperatura była w normie i częste były deszcze. Upałów to może z 2 tygodnie łącznie było. W 2017 nauczyłam nosić parasolkę nawet latem, bo wtedy bardziej deszczu było się spodziewać niż upałów. Z perspektywy tego roku tamte lata wydają się takie nierealne.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 18:16   #1942
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 19:24   #1943
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja odnoszę wrażenie, sięgając pamięcią,kiedyś było wiadomo że jest zima,(śnieg mróz,skrzypienie pod nogami)że jest jesien(deszczowa pora ,ale klimatyczna)lato było latem,wiosna przyroda budziła się do życia i my po zimie też.
Niestety teraz wszystko się zaciera-a co będzie za kilkanaście, kilkadziesiąt lat???obawy są realne,choć myślę że niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego.Żyjemy dniem dzisiejszym,odbiegamy w krótką przyszłość...

Pewnie nasze odczucia jako dzieci były inne-niestraszne upały, niestraszne deszcze większość czasu spędzaliśmy na podwórku i zagonić do domu to graniczyło z cudem��ja spędzałam całe wakacje praktycznie na wsi, gdzie było cudownie, i męska mi się kreci w oku jak wspominam...I niby nadal mam rodzinę na wsi,rodzeństwo (kuzynostwo)się zjeżdża tam...ale to nie to samo
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 06:12   #1944
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Jednak średnia życia jest dłuższa, więc statystycznie szanse dożycia sędziwego wieku mam większe niż w takim Średniowieczu. A jak to w praktyce wyjdzie, to wiadomo, że nie wiadomo.

Mnie zresztą zależy bardziej na komforcie i jakości życia niż na jego długości. Walka o przetrwanie to nie jest coś co mnie jakoś specjalnie kręci, inna rzecz że mam też dość silny instynkt przetrwania, kto wie jak bym się zachowywała w kryzysowych sytuacjach, może wyszedłby ze mnie potwór? Mam nadzieję, że nie będzie jednak tak źle i straszne prognozy dla ludzkości się nie sprawdzą.

Póki co u mnie dziś w miarę znośnie, ale przenośna klima dla bezpieczeństwa czeka w gotowości
Srednia zycia w niektorych krajach rzeczywisice ciagle rosnie. W Polsce utknęła w miejscu - nie rosnie. Dla mezczyzn w 2017 roku srednia zycia wynosila zawrotne 74 lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2019-06-24 o 06:14
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:14   #1945
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

No to rozpoczynamy tydzień upałów byle do przyszłego poniedziałku..
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:38   #1946
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Mam nadzieję, że u mnie utrzyma się tendencja, że pod wieczór robi się chłodniej + lekki wiaterek, że w nocy da się spać aby w środku dnia powietrze nie było tak nagrzane.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 08:56   #1947
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 15:07   #1948
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Wygląda na to, że ten morderczy upał ma szansę ominąć Łódź. Według dzisiejszych prognoz najgoręcej będzie w środę (31 stopni), a potem już koło 25-22. Aż mi się nie chce w to wierzyć, ale humor mi się poprawił.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 15:19   #1949
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że ten morderczy upał ma szansę ominąć Łódź. Według dzisiejszych prognoz najgoręcej będzie w środę (31 stopni), a potem już koło 25-22. Aż mi się nie chce w to wierzyć, ale humor mi się poprawił.
Łódź sie cieszy Znaczy sie, ja sie cieszę: )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 15:20   #1950
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

I ja też, oby tak było. Jak mi przełożony jakiś czas temu mówił o 36 stopniach to mi się słabo robiło

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 18:55:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.