szukam psychologa w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 20:58   #1
Polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Polonaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 399
Arrow

szukam psychologa w Krakowie


Cześć Dziewczyny,
może możecie mi pomóc... przeszukałam forum ale nie znalazłam podobnego wątku. Chciałam prosić Was o namiary na jakiegoś sprawdzonego psychologa w Krakowie. Przed wakacjami chodziłam do poradni na wizyty refundowane (brak kasy)ale szybko przestałam, bo pani miała wyliczony czas 15min (!) na jednego pacjenta i niezbyt się z nią rozumiałam. Ciągle czuję jednak potrzebę porozmawiania ze specjalistą, stwierdziłam że może być nawet prywatny (nie będę w końcu żałować kasy na tak ważną sprawę), ale nie wiem gdzie się zgłosić żeby sutuacja się nie powtórzyła. Proszę o pomoc i z góry dzięki
To dla mnie bardzo ważne!
Polonaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 23:38   #2
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Wątek na Plotkowe. Przesuwam!

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 10:07   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

ILE?! 15 minut? Wejdź na stronę PTP, jest tam spis rekomendowanych psychologów http://www.ptp.org.pl/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 12:21   #4
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

15 min?! Jestem zszokowana, to była psychoterapia? niezle... Sesja terapeutyczna powinna trwac ok 45-50 min. W Krakowie - zależy , czy interesuje Cie bezpłatna czy płatna psychoterapia - jesli bezpłatna, to polecam Krakowski Ośrodek Terapii przy ul.Miodowej - jeśli mieścisz sie w wieku szkoły sredniej, jest tez tam terapia systemowa. W tej chwili na pewno sa długie terminy oczekiwania na pierwsze spotkanie, ale warto - sprawdzony zespół terapeutów z doświadczeniem, stale superwizujących się...
Dla studentów - ul.Tokarskiego.
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 17:43   #5
Polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Polonaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 399
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Dzięki

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ILE?! 15 minut?
Cytat:
Napisane przez merigold Pokaż wiadomość
15 min?!
No... podobno gdy NFZ refunduje wizyty, to płaci tylko za 15 min za jedną osobę. Więc pierwsze spotkanie wyglądało tak, że opowiadałam o swoim życiu, a w końcu nie da się problemów streścić w 15 min., więc gdy przekroczyłam czas pani zaczęła się niecierpliwić i mówić "musimy kończyc" itp., chociaż nie powiedziałam nawet 1/4 tego co chciałam. Wyszłam bardziej struta niż tam przyszłam.

Merigold spróbuję na Tokarskiego - jestem studentką
Polonaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 19:07   #6
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

A w Białymstoku? Interesuje mnie bezpłatny psycholog.
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 22:20   #7
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Smile Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Cześć czy ktos może mi polecić dobrego/ sprawdzonego psychologa, ewentualnie seksuologa w Łodzi lub okolicach???????
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 22:39   #8
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Polonaise Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
może możecie mi pomóc... przeszukałam forum ale nie znalazłam podobnego wątku. Chciałam prosić Was o namiary na jakiegoś sprawdzonego psychologa w Krakowie. Przed wakacjami chodziłam do poradni na wizyty refundowane (brak kasy)ale szybko przestałam, bo pani miała wyliczony czas 15min (!) na jednego pacjenta i niezbyt się z nią rozumiałam. Ciągle czuję jednak potrzebę porozmawiania ze specjalistą, stwierdziłam że może być nawet prywatny (nie będę w końcu żałować kasy na tak ważną sprawę), ale nie wiem gdzie się zgłosić żeby sutuacja się nie powtórzyła. Proszę o pomoc i z góry dzięki
To dla mnie bardzo ważne!
Słyszałam o poradni psychologicznej na ul.Lenartowicza, ale o terapii grupowej, nie wiem jak sprawa wygląda z wizytami indywidualnymi.
Powodzenia
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:45   #9
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Znacie jakiegoś dobrego psychologa w Krakowie na NFZ który naprawdę komuś pomógł? Namnożyło mi się problemów z którymi sobie nie radzę i chciałbym spróbować terapii ale się boję że jak trafię na kogoś nieodpowiedniego to bardziej mi zaszkodzi niż pomoże. Bardzo proszę o informacje może być na priv.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:02   #10
Alicja Metetok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Niestety nie mogę wam pomóc w kwestii nieodpłatnego psychologa. Moja koleżanka miała podobne doświadczenie, że wizyta trwała 15 minut. Bez sens kompletny! Ja korzystam od kilku miesięcy z usług prywatnych i chyba tędy droga. Tym bardziej że terapeutka widać że poświęca masę zaangażowania. W terapii kilka miesięcy to może niezbyt długo ale ja widzę efekty - czuje się zdecydowanie lepiej, nie mówiąc o innych rzeczach, które się w moim życiu diametralnie zmieniły. Numer do moje psycholożki, pani Ani - 604.400.735
Alicja Metetok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 00:47   #11
afkilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Ja chciałabym polecić panią mgr Beatę Biernacką. Mój pierwszy kontakt z psychologiem i jakże miłe zaskoczenie. Na prawdę nie ma się czego obawiać. Pani Psycholog bardzo miła i co najważniejsze naprawdę pomaga. Już po pierwszych wizytach odczuwam efekty. Do gabinetu trafiłam przez stronę www.psychologkrk.sry.pl .Na prawdę bardzo polecam!
afkilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 20:26   #12
vicky019
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 461
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Polonaise Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
może możecie mi pomóc... przeszukałam forum ale nie znalazłam podobnego wątku. Chciałam prosić Was o namiary na jakiegoś sprawdzonego psychologa w Krakowie. Przed wakacjami chodziłam do poradni na wizyty refundowane (brak kasy)ale szybko przestałam, bo pani miała wyliczony czas 15min (!) na jednego pacjenta i niezbyt się z nią rozumiałam. Ciągle czuję jednak potrzebę porozmawiania ze specjalistą, stwierdziłam że może być nawet prywatny (nie będę w końcu żałować kasy na tak ważną sprawę), ale nie wiem gdzie się zgłosić żeby sutuacja się nie powtórzyła. Proszę o pomoc i z góry dzięki
To dla mnie bardzo ważne!
Dobrym psychologiem jest Anna Rekel - mi pomogła na depresję http://www.annarekel.pl/
vicky019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 15:16   #13
MonikaKrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Witam,

Mam pytanie czy był ktoś może u Pani Agnieszki Bożek? Jakeiś wrażenia? Ktoś wie jak ona pracuje?

http://gabinet-psychoterapeutyczny.com.pl/

Chiałabym sie wybrać,
MonikaKrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 13:26   #14
jakubek27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Hej, ja nie liczyłbym na darmową pomoc. Na terapię z Nfz-tu czeka się miesiącami. To jakaś kpina. Jestem teraz na terapii u p. Pawła Zaporowskiego, którego mi ktoś polecił. Nie mam porównania, ale jak na razie jestem zachwycony. Nie spodziewałem się, że psychoterapia tak dobrze działa! To jego strona:
http://www.terapeuta-krakow.pl/
Pozdrawiam
jakubek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 15:19   #15
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

fajny wątek reklamowy
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 11:59   #16
Felis Nigra
Raczkowanie
 
Avatar Felis Nigra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 47
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale nie chciałam zakładać nowego wątku.
Mam skierowanie do psychologa i nie mam pojęcia co z nim zrobić. Przerażają mnie informacje o 15-minutowych spotkaniach i czekaniu na kolejne przez rok... Nie stać mnie na spotkania prywatne. Czy możecie polecić kogoś z NFZ w Krakowie? Bo skierowanie uprawnia mnie tylko do korzystania z usług NFZ, prawda?
Felis Nigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 18:48   #17
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Podbijam wątek.. Byłam na dwóch wizytach u Pani psycholog, prywatnie. Terapia ma trwać kilka miesięcy, a mnie niestety nie stać na taki wydatek... Czy jesteście w stanie polecić kogoś z NFZ?
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 12:46   #18
valhalla91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 148
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Witam,

Mam problem. Otóż mieszkam w małym miasteczku i znajduje się tu poradnia psychologiczno-pedagogiczna. Strona internetowa ''mówi'' mi niedosłownie, że oferta jest skierowana do dzieci, młodzieży i ich rodziców. Ja mam 23 lata i nie wiem czy wypada wgl dzwonić tam i pytać się czy mogę skorzystać z wizyty w ich poradni. Nie chcę się skompromitować. ;/

I jeszcze jedno pytanie.. czy do psychologa trzeba mieć skierowanie?

Edytowane przez valhalla91
Czas edycji: 2014-09-04 o 12:56
valhalla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 10:17   #19
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: szukam psychologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez valhalla91 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam problem. Otóż mieszkam w małym miasteczku i znajduje się tu poradnia psychologiczno-pedagogiczna. Strona internetowa ''mówi'' mi niedosłownie, że oferta jest skierowana do dzieci, młodzieży i ich rodziców. Ja mam 23 lata i nie wiem czy wypada wgl dzwonić tam i pytać się czy mogę skorzystać z wizyty w ich poradni. Nie chcę się skompromitować. ;/

I jeszcze jedno pytanie.. czy do psychologa trzeba mieć skierowanie?
Oczywiście, że powinnaś zadzwonić! Jeśli Ci tam nie pomogą, to może dadzą jakieś namiary itp.
Do pscyhologa trzeba mieć skierowanie - mżesz poprosić lekarza 1ego kontaktu.
Niestety wiem coś o kolejkach, też mnie nie stać prywatnie(żebym jeszcze miała pewność, że to pomoże). Teraz próbuję dostać się na terapię grupową - terminy na kweicień 2015....
Jeśli macie problemy, może warto też udać się do psychiatry? Tylko też trzeba trafić, na takiego który wysłucha , podpowie. Mnie mój psychiatra trochę też naprostował i na kilka dni przynajmniej byłam po wizycie bardziej"uskrzydlona". A terminy są znacznie krótsze.
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-07 11:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.