Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 13:41   #3901
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Są, właśnie do sklepu online ale jak kupujesz kilka rzeczy, to lepiej zrobić kilka zamówień, żeby każda rzecz na kupon wziąć
To już się rejestruję tam i będę buszować dzięki
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:46   #3902
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

a moja Kasia zasnęła, pobawiłam ją, zagadywałam i potem puściłam jej to:

https://www.youtube.com/watch?v=hcuR_ZBD4h0

padła
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:51   #3903
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Z tym kuponem z H&M wychodzi ta sukienka za niecałe 23 zł Bez dwóch zdań biorę! Tylko adres dostawy to nie wiem czy do domu czy na szpital podać?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 14:05   #3904
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
uwierz mi, że będą jeszcze większe ja muszę jechać kupić sobie stanik i chyba będzie to rozmiar Z

co do diety to nie jest tak, że trzeba wprowadzać reżim bez sprawdzenia, ja po prostu pierwszy miesiąc małej chcę jej zaoszczędzić jakiś sensacji jeśli mogę więc uważam z jedzeniem, później zamierzam próbować różnych rzeczy i obserwować.

młoda odłożona i śpi chyba poprasuję
mam podobny plan jeśli chodzi o dietę, teraz że malutki żołądeczek i nocki jeszcze przesypiane po kilka godzinek to wolę sobie i jej oszczędzić nocnych sensacji.

ale piję melise na nocne karmienie, podobno wzmaga laktację i trawienie poprawia, może dodatkowo uspokaja...

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Ale u mnie extra burza przeszła!
Pomylam pędzle i walki po malowaniu, wyszorowalam podłogę z kropek. Nawet trochę bozenke ogarnelam i nastawilam golarke w razie wu niech się ładuje. Coś tam mnie lekko cmi no i śluz brazowawy wiec chyba godzina zero będzie idealnie w TP. Aaaaaaaaa bojam sie;(
kurcze a ja się zastanawiałm czy dobrze słyszałam, czy to burza? a jednak

jest wiosna ... idzie lato ale fajnie mamy, byle tylko tą niebezpieczną wiosnę przejść bez większych chorób

"nie bój żaby" widzisz jak każda z nas miała pietra i co i co heh jesteśmy tu z powrotem

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Z tym kuponem z H&M wychodzi ta sukienka za niecałe 23 zł Bez dwóch zdań biorę! Tylko adres dostawy to nie wiem czy do domu czy na szpital podać?
a jakie kupony rabatowe, bo ja bym też chciała

zrobiłabym zakupy jakieś...większe
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 14:09   #3905
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
a jakie kupony rabatowe, bo ja bym też chciała

zrobiłabym zakupy jakieś...większe
Za zamówienie Newslettera na stronie H&M dostaje się 25% rabatu na wybrany produkt. Teraz jest też przesyłka gratis, więc fajnie się opłaca

Mistrzynią wyszukiwania takich rzeczy jest nasza Nouvelle
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:00   #3906
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Kurde wy już zakupy a ja ciulam do pensji. Jeszcze TŻ opony w tym msc musi kupić aj aj aj ;/
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:15   #3907
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Moje dzieciaczki śpią a ja sie relaksuje na kanapie. Nie mam siły na sprzątanie, niech Tz to zrobi.
Pamietam te czasy jak starszy syn sie urodził, miałam tyle wolnego czasu co nigdy teraz z dwójka jest trudniej, bo muszę zapewnić jakas rozrywkę dla starszego synka.

W przyszłym tygodniu przyjeżdża Tesciowa, mam nadzieje ze sie nie pozabijamy razem


Smv jak wyglada sytuacja?
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 15:35   #3908
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To już się rejestruję tam i będę buszować dzięki
Pochwal się później, co kliknelas
Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Z tym kuponem z H&M wychodzi ta sukienka za niecałe 23 zł Bez dwóch zdań biorę! Tylko adres dostawy to nie wiem czy do domu czy na szpital podać?
Bardzo fajna cena gdyby nie to, że sukienek Zosia ma ogromne ilości, tez bym wzięła... ale chyba jeszcze dziś przejrze stronkę, może coś mi wpadnie w oko

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

A w ogóle to Zochan dziś śpi cały dzień Czasem ja karmię przez sen... kiedy powinnam zacząć się martwić?
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:36   #3909
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Z tym kuponem z H&M wychodzi ta sukienka za niecałe 23 zł Bez dwóch zdań biorę! Tylko adres dostawy to nie wiem czy do domu czy na szpital podać?
chyba też taką wezmę, aż żal za taką cenę nie kupić

ehh dostałam pierwszy macierzyński, ale tego mało
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:36   #3910
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Z okazji 2 tygodni Zosi na świecie, dostalysmy od tatunia 14 bialych tulipanów
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:42   #3911
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Pochwal się później, co kliknelas

Bardzo fajna cena gdyby nie to, że sukienek Zosia ma ogromne ilości, tez bym wzięła... ale chyba jeszcze dziś przejrze stronkę, może coś mi wpadnie w oko

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

A w ogóle to Zochan dziś śpi cały dzień Czasem ja karmię przez sen... kiedy powinnam zacząć się martwić?
moja też miała takie dni i się nie martwiłam dopóki przybiera dobrze, to nie zawracam sobie głowy tym ile śpi, nie wybudzam jej, nie myślę czy moje mleko jest ok, bo bym zwariowała

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Z okazji 2 tygodni Zosi na świecie, dostalysmy od tatunia 14 bialych tulipanów
ale słodko

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Mam pytanko trochę głupie , dziewczyny co karmią piersią, czy swędzą was piersi? Bo mnie podczas karmienia bardzo. Córcia je, a ja siedzę i się drapię .

Na Bobomio darmowa wysyłka jest
mnie nie swędzą w ciąży czasem strasznie, teraz już nie
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 16:11   #3912
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Asiulek8 mnie też nie swedza, za to na początku ciąży swedzialy masakrycznie.
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
moja też miała takie dni i się nie martwiłam dopóki przybiera dobrze, to nie zawracam sobie głowy tym ile śpi, nie wybudzam jej, nie myślę czy moje mleko jest ok, bo bym zwariowała

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------



ale słodko

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



mnie nie swędzą w ciąży czasem strasznie, teraz już nie
Teraz już się obudziła i je ciekawe czy znowu zaśnie....
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 16:16   #3913
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Hej mamusie widzę że nie tylko mój synek jest dzisiaj śpiochem ,ale wczoraj też tak miał a pomimo to nockę ładnie przespał więc się nie martwię tylko cieszę że może wreszcie sie zaaklimatyzował i że teraz będzie już tylko z górki Kurczę zazdroszczę wam trochę dziewczyny mające córeczki że możecie je tak stroić pamiętam jak córka była malutka to była przebierana non stop a teraz przy synku nie mam koncepcji w ogóle .

ewka5891 - doskonale cię rozumiem jak się córa urodziła to też miałam bardzo dużo wolnego czasu, a teraz to każdą wolną chwilę spędzam na odpoczynku albo na zabawie z rozbrykaną 5- latką czasami to już się modlę o to żeby wreszcie poszła do przedszkola widzę że jej też towarzystwa innych dzieci brakuje, ale na razie zrezygnowałam bo dzieciaki teraz chorują na potęgę i nie chcę żeby do domu coś przyniosła, poślę ją dopiero po świętach.

Piszecie że możecie jeść prawie wszystko, jak ja wam zazdroszczę mój synek należy do wrażliwych dzieci i jak na razie ściśle przestrzegam diety żeby mu nie zaszkodzić,a mam taką ochotę na kawę taką fusiatą
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 16:36   #3914
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

od poniedziałku w Lidlu będą nawet znośnie wyglądające wyszczuplające gacie w dobrej cenie ja zamierzam kupić, żeby mi w obcislych bluzkach brzuch nie falowal

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej mamusie widzę że nie tylko mój synek jest dzisiaj śpiochem ,ale wczoraj też tak miał a pomimo to nockę ładnie przespał więc się nie martwię tylko cieszę że może wreszcie sie zaaklimatyzował i że teraz będzie już tylko z górki Kurczę zazdroszczę wam trochę dziewczyny mające córeczki że możecie je tak stroić pamiętam jak córka była malutka to była przebierana non stop a teraz przy synku nie mam koncepcji w ogóle .

ewka5891 - doskonale cię rozumiem jak się córa urodziła to też miałam bardzo dużo wolnego czasu, a teraz to każdą wolną chwilę spędzam na odpoczynku albo na zabawie z rozbrykaną 5- latką czasami to już się modlę o to żeby wreszcie poszła do przedszkola widzę że jej też towarzystwa innych dzieci brakuje, ale na razie zrezygnowałam bo dzieciaki teraz chorują na potęgę i nie chcę żeby do domu coś przyniosła, poślę ją dopiero po świętach.

Piszecie że możecie jeść prawie wszystko, jak ja wam zazdroszczę mój synek należy do wrażliwych dzieci i jak na razie ściśle przestrzegam diety żeby mu nie zaszkodzić,a mam taką ochotę na kawę taką fusiatą
Dajesz mi nadzieje na przespana noc. Bo ja się boję nocnego buszowania po takim sennym dniu. super, że mimo tych przeciwności, karmisz piersią Ja chyba bym nie wytrzymała na takiej ścisłej diecie i wprowadzilabym mm...
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 16:40   #3915
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

nouvelle ale slodko uwielbiam kwiatki
zona_marcina to jak mnie zlapie to kaze tz jechac po torta szybciutko podbrzusze mnie bardzo boli.... chyba za ostro zrobila mi to badanie zeby sprawdzic szyjke
smv idealnie jak urodzisz w dzien tp nie boj sie chcialabym byc juz po....
asiulek8 z tego co wyczytalam i na forum tez mamusie pisaly, to zwisa miedzy nogami A tez roznie pisza, jedna mamusia czuje bol dyskomfrot pisze ze boli, a inna nic nie czuje
aroli wyjdzie na to ze urodze ostatnia moj nie zszedl do kanalu wogole a jak rozpoczna mi we wtorek to wyjde w sobote albo w niedziele i napewno swiat nie bedzie, bo nie bede myslala o tym zeby cos robic dzien przed


smv magnifica teraz wasza kolej na wrozenie tylko z sensem prosze a nie jak ja wrozylam

Edytowane przez crystal25
Czas edycji: 2015-03-27 o 16:42
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 16:43   #3916
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
nouvelle ale slodko uwielbiam kwiatki
zona_marcina to jak mnie zlapie to kaze tz jechac po torta szybciutko podbrzusze mnie bardzo boli.... chyba za ostro zrobila mi to badanie zeby sprawdzic szyjke
smv idealnie jak urodzisz w dzien tp nie boj sie chcialabym byc juz po....
asiulek8 z tego co wyczytalam i na forum tez mamusie pisaly, to zwisa miedzy nogami A tez roznie pisza, jedna mamusia czuje bol dyskomfrot pisze ze boli, a inna nic nie czuje
aroli wyjdzie na to ze urodze ostatnia moj nie zszedl do kanalu wogole a jak rozpoczna mi we wtorek to wyjde w sobote albo w niedziele i napewno swiat nie bedzie, bo nie bede myslala o tym zeby cos robic dzien przed


smv magnifica teraz wasza kolej na wrozenie tylko z sensem prosze a nie jak ja wrozylam
Co do balonika to ja mialam i owszem ta rurka zwisa miedzy nogami i trzeba za nia pociagac zeby do balonika wchodzilo powietrze i powiekszalo sie rozwarcie.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 16:52   #3917
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
chyba też taką wezmę, aż żal za taką cenę nie kupić

ehh dostałam pierwszy macierzyński, ale tego mało
No właśnie za taka cenę to nawet z allegro z dostawą sie nicnie dostanie.
A brałaś roczny urlop? Ja wciąż się nad tym zastanawiam...






Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Z okazji 2 tygodni Zosi na świecie, dostalysmy od tatunia 14 bialych tulipanów
Ale słodko

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
smv magnifica teraz wasza kolej na wrozenie tylko z sensem prosze a nie jak ja wrozylam
Ja Ci wróżę jutrzejszy dzień
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 16:59   #3918
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Co do balonika to ja mialam i owszem ta rurka zwisa miedzy nogami i trzeba za nia pociagac zeby do balonika wchodzilo powietrze i powiekszalo sie rozwarcie.
pociagac jeszcze trzeba? tfu tfu

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Magnifica dziekuje bylabym szczesliwa jakby sie zaczelo ze wzgledu na to ze jestem po tp, i zrobili nas w konia w klinice, bo przez telefon mowili inaczej..... a kaza czekac do wtorku, to czuje sie zawiedziona
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:01   #3919
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dzięki za odp w sprawie H&M to może i ja coś zamówię
Chociaż mam jeszcze do wykorzystania kupon w sklepie stacjonarnym na 1 rzecz 25% więc bezpieczniej będzie przymierzyć hmmm...

Oj mały się pcha dzisiaj strasznie, dosłownie czuję go czasami z każdej strony
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 17:02   #3920
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Magnifica dziekuje bylabym szczesliwa jakby sie zaczelo ze wzgledu na to ze jestem po tp, i zrobili nas w konia w klinice, bo przez telefon mowili inaczej..... a kaza czekac do wtorku, to czuje sie zawiedziona
Ja myślę, że się zacznie I będziesz już jutro tulić synka
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:08   #3921
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dziecko mi znowu zasnęło, a dopiero co się obudziło Mam nadzieję, że da w nocy pospać.


Zamówiłam newslettera na H&M i teraz nie wiem, co kupić... Taki mam przez was problem Chyba zamówię jeszcze kilka newsletterów


Ja już oficjalnie na rocznym macierzyńskim, trochę jestem tym przerażona, bo jak na razie to tylko kupki, karmienie, usypianie... Mam nadzieję, że intelektualnie nie cofnę się w rozwoju. Od przyszłego tygodnia mam plan:
- codziennie angielski
- codziennie co najmniej jeden artykuł z "poważnej" gazety
- codzienny spacer w szpilkach i eleganckim ubraniu
- i choćby nie wiem co nie zamienić się w gderającego, zaniedbanego babiszona, bo ostatnio już mi do tego niewiele brakuje.


Jeszcze mam jedno pytanie (jak zwykle) - o której wasze dzieci mają ostatnią drzemkę przed kąpaniem i o której się z niej budzą? Mój to od 2 dni musi być budzony z długiej drzemki, żeby go wykąpać.. a wcześniej muszę go długo usypiać, bo nie chce zasnąć i marudzi..

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Crystal - ja Ci mówię - przygotuj bożenę, bo dzisiaj będziesz rodzić Mam takie przeczucie.


Smv - doczytałam, że masz plamienia. Ja miałam delikatne plamienie w dniu porodu rano, chociaż na ktg nie było skurczy. Ty lepiej też doprowadź do ładu bożenę
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:16   #3922
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

No i zamówienie złożone Wybrałam w końcu czerwoną sukienkę Teraz czekamy na kuriera. Mam nadzieję, że kurier nie będzie dzwonił jak będę na porodówce
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:17   #3923
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Dziecko mi znowu zasnęło, a dopiero co się obudziło Mam nadzieję, że da w nocy pospać.


Zamówiłam newslettera na H&M i teraz nie wiem, co kupić... Taki mam przez was problem Chyba zamówię jeszcze kilka newsletterów


Ja już oficjalnie na rocznym macierzyńskim, trochę jestem tym przerażona, bo jak na razie to tylko kupki, karmienie, usypianie... Mam nadzieję, że intelektualnie nie cofnę się w rozwoju. Od przyszłego tygodnia mam plan:
- codziennie angielski
- codziennie co najmniej jeden artykuł z "poważnej" gazety
- codzienny spacer w szpilkach i eleganckim ubraniu
- i choćby nie wiem co nie zamienić się w gderającego, zaniedbanego babiszona, bo ostatnio już mi do tego niewiele brakuje.


Jeszcze mam jedno pytanie (jak zwykle) - o której wasze dzieci mają ostatnią drzemkę przed kąpaniem i o której się z niej budzą? Mój to od 2 dni musi być budzony z długiej drzemki, żeby go wykąpać.. a wcześniej muszę go długo usypiać, bo nie chce zasnąć i marudzi..

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Crystal - ja Ci mówię - przygotuj bożenę, bo dzisiaj będziesz rodzić Mam takie przeczucie.


Smv - doczytałam, że masz plamienia. Ja miałam delikatne plamienie w dniu porodu rano, chociaż na ktg nie było skurczy. Ty lepiej też doprowadź do ładu bożenę
Moja tez dzisiaj praktycznie caly dzień śpi.aż się boję co będzie w nocy...
My kąpiemy małą co drugi dzień.takie mamy zalecenie od położnej.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:21   #3924
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
No właśnie za taka cenę to nawet z allegro z dostawą sie nicnie dostanie.
A brałaś roczny urlop? Ja wciąż się nad tym zastanawiam...







Ale słodko

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------


Ja Ci wróżę jutrzejszy dzień


Wzięłam roczny więc wiedziałam, że będzie mniej, ale mimo wszystko sie zdziwiłam, że tylko tyle...



Co do drzemki przed kąpaniem to mój właśnie zasnęła, wykapiemy jak się obudzi i tyle. Nie mam sztywno ustalonych godzin
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:22   #3925
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Halo halo eh u mnie bez zmian jakieś tam bóle pleców brzucha prawie nie... Może to fałszywy alarm a to plamienie inny powód.. Może coś w nocy się rozwinie.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:30   #3926
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Wzięłam roczny więc wiedziałam, że będzie mniej, ale mimo wszystko sie zdziwiłam, że tylko tyle...
Ja się wciąż zastanawiam nad tym rocznym... Z jednej strony kasa (choć wiadomo, że to nie jest najważniejsze), a z drugiej strony ponad rok przerwy w pracy.

Dziewczyny, mam pytanie. Jestem na L4 od 12 lutego. Czy za połowę marca płaci jeszcze pracodawca? Zastanawiam się, bo nie dostałam jeszcze kasy i zaczynam się stresować...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:30   #3927
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

magnifica kochana ty! wierzysz we mnie
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:32   #3928
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
magnifica kochana ty! wierzysz we mnie
W Ciebie i w Theo
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:35   #3929
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ja tez wierze crystal mowie ci ze będziesz pierwsza niż my z magnificia razem wzięte hehe
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 17:41   #3930
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

magnifica pokaz sukienke nie mialam nigdy czerwonej, zawsze czarne a chetnie bym czerwona kupila jak schudne
zona_marcina dziekuje za wiare jestescie niesamowite wczoraj juz przygotowalam na dzisiaj a tu nic sie nie zaczelo 3mam kciuki za twoj plan! ja mam taki sam, za nic w swiecie nie chce stac sie typowa kura domowa w dresach, i zapomniec o tym ze mam swoje zainteresowania i rzeczy ktore chce jeszcze w zyciu zrobic.... i chocby nie wiem co znajde czas na to wszystko przy dziecku

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Magnifica smv dziekuje Czekam juz niecierpliwie w takich momentach czuje ze jestem gotowa na wszystko............
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.