Wujowe mieszkania i ich właściciele. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-19, 18:25   #61
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Widze w pl robi sie to co w uk
Kazdy metr kwadratowy jest wykorzystany, schowki na miotle przerobione na pokoje, pokoje bez okien. Mieszkania bez pokoje dziennego by zyskac jedna sypialnie, sofy wstawiane w kuchni robia za 2w1 itp
MSakra

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 20:24   #62
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 22:47
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 21:07   #63
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja jestem tego typu osobą. Tylko mam swój własny zestaw najtańszych mebli z Ikei i to sobie przesuwam i zabieram ze sobą po mieszkaniach jak mi wygodnie. Nienawidzę takich meblościanek, wpędzają mnie w depresję.

Wiem, bo kiedyś mieszkałam. Nie było dnia, żebym nie chciała chwycić siekiery i tego nie porąbać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 21:43   #64
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Tu wiekszosc mieszkan ma meble z ikeimowie o tych na wynajem
Mebloscianek nie spotkalam jeszcze

Spotkalam sie z tym ze ktos gore poetrowki wynajmowal jako samodzielne mieszkanie, rachunki.osobno tyle ze nie bylo drzwi miedzy mieszkaniami i na gore musialabym wchodzic przez kuchnie tych z dolu

Poprzerabiane schowki, pokoj 2m na 2m z szafa na korytarzu, pokoj bez dostepu do kuchni albo z dostepem o okreslonych godzinach
Pokoj gdzie po wprowadzeniu sie zostalam uswiadomiona ze nie moge zadnych gosci miec ( nie mowie o nocowaniu a kolezance na kawe) inny gdzie nie mozna wieprzowiny jesc/ trzymac w lodowce- tez okazalo sie po wprowadzeniu sie nagminne znikanie zarcia, kosmetykow itp



Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2019-07-19 o 21:47
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 00:50   #65
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Gorzej jak właściciele twierdzą, że mieszkanie z kilkuletnimi, najtańszymi meblami z ikei to wyższy standard.

W mieście, w którym studiowałam, było trochę ofert mieszkań, gdzie prysznic był w kuchni. W mieszkaniach z kilkoma pokojami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 19:50   #66
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Przypomniała mi się kolejna wujowa rzecz - wynajmowanie mieszkań z rzeczami właściciela.
Po prostu totalnie tego nie rozumiem jak można oferować komuś mieszkanie z szafkami pełnymi rupieci właścicieli? Rzeczy których wyraźnie nie potrzebują skoro nie trzymają ich w obecnym miejscu zamieszkania a jakoś żal im wyrzucić a że nie mają gdzie ich przechowywać to składują je w mieszkaniu do wynajęcia :/
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 20:13   #67
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się kolejna wujowa rzecz - wynajmowanie mieszkań z rzeczami właściciela.
Po prostu totalnie tego nie rozumiem jak można oferować komuś mieszkanie z szafkami pełnymi rupieci właścicieli? Rzeczy których wyraźnie nie potrzebują skoro nie trzymają ich w obecnym miejscu zamieszkania a jakoś żal im wyrzucić a że nie mają gdzie ich przechowywać to składują je w mieszkaniu do wynajęcia :/

tak! aż przypomniałam sobie mieszkanie, które wynajmowałam z koleżankami na studiach. nieremontowane, wszystko stare i rozpadające się, kolo wynajął je zaraz po śmierci swojej matki, która w tym mieszkanku mieszkała. w pokoju stała wielka szafa, w której nie mogłyśmy nic trzymać, bo schował tam ciuchy po matce. w przedpokoju kolejne szafy w 4/5 wypełnione starymi rzeczami po jego matce. nigdy tego nie otwierałyśmy, bo wszystko śmierdziało takimi starociami i stęchlizną... kolo mówił, że tak tak, on wkrótce przyjedzie i się tym zajmie. nie przyjechał przez 3 lata, jak tam mieszkałam.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 00:30   #68
tave
Raczkowanie
 
Avatar tave
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 119
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się kolejna wujowa rzecz - wynajmowanie mieszkań z rzeczami właściciela.
Po prostu totalnie tego nie rozumiem jak można oferować komuś mieszkanie z szafkami pełnymi rupieci właścicieli? Rzeczy których wyraźnie nie potrzebują skoro nie trzymają ich w obecnym miejscu zamieszkania a jakoś żal im wyrzucić a że nie mają gdzie ich przechowywać to składują je w mieszkaniu do wynajęcia :/
Ciotka znalazła mieszkanie w normalnej dla naszego miasta cenie. Trzy pokoje, bardzo ładne, dobra miejscówka. Właściciel tylko zapomniał wspomnieć, że jeden z pokoi jest zamknięty na stałe, bo składuje tam swoje starocie. "Przypomniało" mu się dopiero po podpisaniu umowy.
tave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 02:31   #69
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Cytat:
Napisane przez tave Pokaż wiadomość
Ciotka znalazła mieszkanie w normalnej dla naszego miasta cenie. Trzy pokoje, bardzo ładne, dobra miejscówka. Właściciel tylko zapomniał wspomnieć, że jeden z pokoi jest zamknięty na stałe, bo składuje tam swoje starocie. "Przypomniało" mu się dopiero po podpisaniu umowy.
Kurczę. Co ciotka na to? Mam nadzieję, że się nie dała wyrolować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 10:48   #70
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się kolejna wujowa rzecz - wynajmowanie mieszkań z rzeczami właściciela.
Po prostu totalnie tego nie rozumiem jak można oferować komuś mieszkanie z szafkami pełnymi rupieci właścicieli? Rzeczy których wyraźnie nie potrzebują skoro nie trzymają ich w obecnym miejscu zamieszkania a jakoś żal im wyrzucić a że nie mają gdzie ich przechowywać to składują je w mieszkaniu do wynajęcia :/
Moja dawna znajoma wynajmowała mieszkanie, w których pełno było staroci (rupieci) właścicielki.
Na przykład w "salonie" (który był po prostu jednym z pokojów na wynajem) stała lakierowana meblościanka z przeszklonymi szafkami, w których stały kryształy. Nie wolno ich było dotykać, a właścicielka przychodzila w tygodniu i je sobie wycierała.
Podobnie nie można było zdejmować obrazów (to duże słowo, głównie jakieś obrazki świetych, krzyżyki i brzydkie widoczki) ani wieszać nowych. Starych, zakurzonych firan też nie wolno było ruszać.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 11:33   #71
tave
Raczkowanie
 
Avatar tave
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 119
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Kurczę. Co ciotka na to? Mam nadzieję, że się nie dała wyrolować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No co Ty Stwierdziła, że właściwie to cena całkiem okazyjna,a ten trzeci pokój to nie za bardzo jej potrzebny.

jej się paliła, bo z poprzedniej stancji ją wyrzucili za brak terminowych opłat.
tave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 11:36   #72
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wujowe mieszkania i ich właściciele.

znajomy przez pewien czas wynajmował kawalerkę z meblami które swoje lata juz miały i były trochę podniszczone. na stanie był stary telewizor, który miał chyba podnieść standard mieszkania, ale żeby móc co obejrzeć trzeba go było trochę wcześniej uruchomić bo obraz pojawiał się po pewnym czasie. z części szafek nie mógł korzystać bo właściciel miał w nich swoje rzeczy. pralki na stanie też nie było, bo może prać ręcznie albo wozić do rodziców.


znajoma X z wynajmowała pokój w mieszkaniu w którym mieszkała właścicielka, która chciałaby żeby X jak najwięcej przebywała poza mieszkaniem albo jak już to żeby siedziała z pokoju. nie życzyła sobie żeby X korzystała z kuchni podczas gdy ona robi i je obiad, rano wstawały o tej samej porze i też niezbyt była zadowolona że X kręci się po mieszkaniu (czyt robiła śniadanie, korzystała z wc i myła zęby, tak to siedziała w pokoju). jak do właścicielki przychodził ktoś w odwiedziny to też najlepiej żeby X nie wychodziła z pokoju, nawet do wc. według właścicielki X za często prała i miała za mało prania w pralce (podczas gdy ona prała 2 razy częściej i po suszarce było widać że ma mniej prania), swoje pranie X też musiała suszyć wyłącznie w pokoju. X robiła też w miarę szybkie obiady to według właścicielki za długo siedziała w kuchni.
szybko zaczęła szukać innego mieszkania, podczas poszukiwań okazało się że w jednym mieszkaniu też mieszka właścicielka, ale ta z kolei na samym początku zapytała skąd jest i czy zamierza zostawać na weekendy, po czym jak X powiedziała że nie planuje wyjeżdżać częściej niż na 1 weekend w miesiącu, to usłyszała że w takim razie się nie dogadają bo ona szuka kogoś kto nie zamierza siedzieć w weekendy bo chce mieć wtedy spokój
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-22 12:36:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.