....problem ze szczotką do prostowania.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 17:51   #1
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Arrow

....problem ze szczotką do prostowania....


mam takie pytanie: czy szczotki prostujące są rzeczywiście dobre i spełniają swoją funkcje?? chodzi mi szczególnie o taką jak ta z avonu, której dołączam fotkę.. wiem że trzeba posmarowac włosy kremem prostującym i suszarką wyciągać na szczotce pasma. czy włosy bardzo się niszczą?? chodzi mi o takie suszenie jak raz na tydzień?? czy nic mi sie nie stanie złego z włosami??? mam takie coś pomiędzy kręcone a pofalowane-- troche się puszą... plis o pomoc!!!! moze jakies rady!???? HELP

Edytowane przez ViVian66
Czas edycji: 2014-04-10 o 11:41
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:34   #2
monic_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 72
Dot.: ....problem ze szczotką do prostowania....

A więc... Posiadam tą szczotke z Avonu, i jestem zadowolona. Włosy mam ni kręcone ni proste ;/ Ale jak zrobie kremem prostującym, plus szczotka i suszarka, to są prościutkie. Susze jakieś 3 razy w tygodniu, i nic z włosami się nie dzieje.) To Ty tez nie powinnas miec problemu.
monic_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 23:10   #3
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: ....problem ze szczotką do prostowania....

wow super sprawa ta szczotka, nie widzialam nigdy czegos takiego, ile ona kosztuje?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 10:38   #4
Groszek@
Raczkowanie
 
Avatar Groszek@
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: ....problem ze szczotką do prostowania....

Hej Dziewczyna!! taka szczotke kupila sobie w irlandii jakos 2 lata temu i musze przyznac Ze naprawde dziala, trzba sie tylko troszke nagimnastykowac bo jednoczesnie trzymac suszarke i szczotke ale mozna nabrac wprawy wtedy mialam wlosy tak troszke przed lopatki i mi sie strasznie puszyly po bland pasemkach ale jednak tego puszenia szczotka nie zlikwidowala moze troszke zmiejszyla...ogolnie bylam zadowolona

Ale niedawno odkrylam cos 1000 razy lepszego!!! dostalam od siostry pod choikne szuszarke babyliss z ceramiczna koncówka prostujaca. i dopiero wczoraj ja uzylam ale efekty swietne!!! wloski proste, gladkie i takie sypkie!! niestety ja mama wlosy tak za uszy ale na długich to musi wygladac superowo
Groszek@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.