Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-02, 20:04   #271
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Czy ktoś zna działajacego strema mtv? Prosze o linka na priv. Moje niestety już nie działaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 21:17   #272
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 21:19   #273
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Wiem, nie lubie czekac :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 23:00   #274
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

no, wreszcie cos sie dzialo xd co sadzicie o dzisiejszych akcjach?
w przyszlym odcinku kornelia wchodzi, nie wierze-.-
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 08:15   #275
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Obejrzałam wczoraj odcinek. Szczerze mówiąc dobrze, że odeszła Klaudia. Zachowała się po prostu chamsko kłamiąc dziewczynie Stiflera, że on coś tam robił z tą dziewczyną, która była w domu. Miałam wrażenie, że dobrze wiedziała, że to kłamstwo, ale jej chodziło żeby nakręcić atmosferę.

Żałuje, że troszkę wycieli scenę gdzie była kłótnia Małej z Magdą. Właściwie do końca nie wiadomo o co chodzi chociaż faktem jest, że Magda i Mała takimi przyjaciółkami nie są.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 15:53   #276
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 18:26   #277
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Inna dziewczyna wejdzie za Klaudie, były tutaj wrzucane jej zdj niedawno. Kornelia pewnie wpadnie w odwiedziny, a zmontowali to tak aby wyszło na to że jest uczestniczką. Mam nadzieje ze stifler wroci, fakt ostatnio mu odbija ale to on naprawde jedzcze utrzymuje ten program, scala ekipe. Ogolnie mało co rozumiem z odcinka, wszystko było byle jak zmontowane, też nie wiem o co chodziło magdzie i małej, podlizowanie sie Oli w stosunku do Klaudi-żenada. W ogòle ta Ola jest taka nijaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 20:57   #278
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Bardzo dobrze się stało, te pokazy agresji ze strony Klaudii były naganne.
W dodatku w tym odcinku pokazała, że jest nie tylko agresywną osobą, ale i bardzo toksyczną.

Ciekawy też jest sposób wyjścia z programu Klaudii - tak z rana nie było widać, żeby miała jakiekolwiek wyrzuty sumienia.
Pewnie myślała, że jedyną karą będzie pozostanie w domu (wtedy ma się zastanowić nad sobą), podczas gdy reszta Ekipy będzie odpoczywać.
Wydaje mi się, że w tym czasie wpadł ktoś z obsady i kazał się spakować Klaudii.
Jako psiapsi Małej dostała szansę na "wyjście z klasą", której nie dano Pawłowi.
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 02:06   #279
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Czy ktos moze mi streścić ostatni odcinek? Moze byc na szaro. Niestety jestem za granica i w żaden sposób nie mogę obejrzeć
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 07:22   #280
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Nie przypadła mi do gustu Paulina, ale zachowanie Klaudii wobec niej było nie fair. Dowaliła dziewczynie , mając gdzieś , że ta przeżyje domniemaną zdradę i będzie jej źle. Same jej wypowiedzi, że ma to gdzieś świadczy o dużej znieczulicy. ( Chociaż jedno w czym jej rację przyznam, to piskliwy głos Pauliny OMG).


Dziwne też , że tak się na początku z Magdą trzymała i na fb też, a z Anką bez powodu na Magdę naskoczyły.
Magdzie zdecydowanie służą luźniejsze stosunki z Anką. Jest jak całkiem inna osoba.


Stifler ma brzydkie zachowania nawet wobec swojej dziewczyny - szturcha ją siedzącą na kanapie, gdy ta żartuje, że nie chce grać z nim w grę, potem jak obrażone dziecko -on już więcej grać nie będzie.
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 07:44   #281
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Zobaczymy jak będzie wytłumaczone wejście Kornelii do programu, ale jeżeli nie uraczę jakiegoś zgrabnego wytłumaczenia to już mam dość tego programu. Jedna wielka klika i ustawka. Kolega kolegi wchodzi do programu, nie ma żadnej świeżości w tym programie. Oni tworzą zbyt zamkniętą grupe, która ma w sobie tyle emocji (i podejrzewam konfliktów), że trudne jest wprowadzenie spontanicznego luzu. Wrzucenie do tej grupy tylko jednej nowej osoby się nie sprawdza (Ola), bo ma zbyt małą siłę przebicia.
Ten rozłam grupy jest bardzo odczuwalny i widać, że wszyscy robią dobrą minę do złej gry. Ewidentnym jest fakt, że Magda i Ania nie mają pozytywnych relacji (choć jestem pozytywnie zaskoczona tym jak Magda potrafi nastawić się na zabawę i omijać awantury. Na wielki plus ta sezonowa zmiana).
Klaudia wychodząc powiedziała, że boi się o Anię, iż zostanie sama i będzie jej ciężko sobie poradzić. Ale cholera jasna! Przecież oni podobno są "rodziną", zgraną grupą...To nie powinno zasadniczo robić jej różnicy w momencie, kiedy ma [Ania] wsparcie innych ludzi z grupy.
Te płacze, te wrzaski, te alkoholowe bełkoty to już nie bawi a męczy. I mam wrażenie, że oni również są zmęczeni sobą.
Tylko jak powiedział Jakub o Stiflerze :" Warshaw shore to całe jego życie" i podejrzewam, że tak jest z każdym z nich - pod skórą panuje piekło konfliktów a na zewnątrz sztuczny uśmiech do przyjaciół.
Wydaje mi się, że Klaudia jest osobą dosyć świadomą - potrafila przyznać, że jest zbyt pełna emocji z którymi nie potrafi pracować i boi się o konsekwencje (tego,że zrobi sobie lub innym krzywdę). Dodatkowo powiedziała "Wiem, że Stifler musi być w programie, więc pewnie odejdę". Miała do wyboru, albo się przemęczyć z gościem dalej (i ponieść konsekwencje swojego zachowania) albo odejść. Przyznam rację jednej z Was powyżej, która podejrzewała, że Klaudia zapewne rozmawiała z kimś z obsady, kto jasno dał do zrozumienia, które z nich (Stifler czy ona) jest bardziej porządane przez widzów. (Wiadomo, Stifler jest pewniakiem odpałowych i dziwnych akcji - choć w ostatnim czasie raczej idzie w strone narkotycznych wybuchów agresji. Niestety).

I te ich płacze...ten żal, że ktoś odchodzi....

I ten seks Patrycji ze Stiflerem - naprawdę uwierzyliście w ten związek? Bo ja nie bardzo. Tak jak w jego poprzednie Summercampowe zakochanie. Nie pamiętam jak tamta blondynka się nazywała, ale pokazywała się z ekipą na wielu imprezach. Tak jak Patrycja. Wierzę raczej, że to dziewczyny,które dupą chciały się gdzieś dostać.

I skonczę oglądanie tego programu. Tak jak oglądałam go dla totalnego resetu przez pierwsze sezony, tak trudno mi jest odpocząć oglądając aktualne odcinki. Szkoda, że nie wymienili całej ekipy na nową. Byłoby ciekawiej i może mniej sztucznie.

Dziękuje.
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 08:31   #282
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak będzie wytłumaczone wejście Kornelii do programu, ale jeżeli nie uraczę jakiegoś zgrabnego wytłumaczenia to już mam dość tego programu. Jedna wielka klika i ustawka. Kolega kolegi wchodzi do programu, nie ma żadnej świeżości w tym programie. Oni tworzą zbyt zamkniętą grupe, która ma w sobie tyle emocji (i podejrzewam konfliktów), że trudne jest wprowadzenie spontanicznego luzu. Wrzucenie do tej grupy tylko jednej nowej osoby się nie sprawdza (Ola), bo ma zbyt małą siłę przebicia.
Ten rozłam grupy jest bardzo odczuwalny i widać, że wszyscy robią dobrą minę do złej gry. Ewidentnym jest fakt, że Magda i Ania nie mają pozytywnych relacji (choć jestem pozytywnie zaskoczona tym jak Magda potrafi nastawić się na zabawę i omijać awantury. Na wielki plus ta sezonowa zmiana).
Klaudia wychodząc powiedziała, że boi się o Anię, iż zostanie sama i będzie jej ciężko sobie poradzić. Ale cholera jasna! Przecież oni podobno są "rodziną", zgraną grupą...To nie powinno zasadniczo robić jej różnicy w momencie, kiedy ma [Ania] wsparcie innych ludzi z grupy.
Te płacze, te wrzaski, te alkoholowe bełkoty to już nie bawi a męczy. I mam wrażenie, że oni również są zmęczeni sobą.
Tylko jak powiedział Jakub o Stiflerze :" Warshaw shore to całe jego życie" i podejrzewam, że tak jest z każdym z nich - pod skórą panuje piekło konfliktów a na zewnątrz sztuczny uśmiech do przyjaciół.
Wydaje mi się, że Klaudia jest osobą dosyć świadomą - potrafila przyznać, że jest zbyt pełna emocji z którymi nie potrafi pracować i boi się o konsekwencje (tego,że zrobi sobie lub innym krzywdę). Dodatkowo powiedziała "Wiem, że Stifler musi być w programie, więc pewnie odejdę". Miała do wyboru, albo się przemęczyć z gościem dalej (i ponieść konsekwencje swojego zachowania) albo odejść. Przyznam rację jednej z Was powyżej, która podejrzewała, że Klaudia zapewne rozmawiała z kimś z obsady, kto jasno dał do zrozumienia, które z nich (Stifler czy ona) jest bardziej porządane przez widzów. (Wiadomo, Stifler jest pewniakiem odpałowych i dziwnych akcji - choć w ostatnim czasie raczej idzie w strone narkotycznych wybuchów agresji. Niestety).

I te ich płacze...ten żal, że ktoś odchodzi....

I ten seks Patrycji ze Stiflerem - naprawdę uwierzyliście w ten związek? Bo ja nie bardzo. Tak jak w jego poprzednie Summercampowe zakochanie. Nie pamiętam jak tamta blondynka się nazywała, ale pokazywała się z ekipą na wielu imprezach. Tak jak Patrycja. Wierzę raczej, że to dziewczyny,które dupą chciały się gdzieś dostać.

I skonczę oglądanie tego programu. Tak jak oglądałam go dla totalnego resetu przez pierwsze sezony, tak trudno mi jest odpocząć oglądając aktualne odcinki. Szkoda, że nie wymienili całej ekipy na nową. Byłoby ciekawiej i może mniej sztucznie.

Dziękuje.

Ta dziewczyna Stiflera to Paulina nie Patrycja
Faktycznie coś za bardzo to naciągane, zwłaszcza, że z insta wszystkie foty z nią pokasował, a ona raz dodaje foty z Magdą , potem jest w związku z Eweliną. Próbowała się wylansować jak poprzednio Marta. A że imprezowała z uczestnikami wcześniej, łatwiej jej się było "wbić" w grupę niż nowej Olce, która zupełnie nie pasuje do grona. Powinni stworzyć całkiem nową grupę. Ale za co żyli by ci wylansowani celebryci, którzy prócz występowania w WS nic innego nie potrafią.


Swoją drogą i Klaudia na fb ma info i foto, że ma chłopaka, w końcu ją jakiś zechciał. Anka też miała jakieś foty z Grecji z wakacji z chłopakiem, ale czy nadal są razem nie wiadomo.
Ostatnio też leciała z Magdą samolotem, jednak widać ten wyraźny dystans między nimi.


Za to Ewelina nie może pogodzić się z tym , że Paweł ma nową dziewczynę ( dodaje na insta teksty tupu - kiedy twój były niszczy życie innej). Paweł kwitnie i spędza z nową wakacje nie przejmując się niczym. Chociaż widząc ich na żywo razem, widać, że ta tancerka pręży się i w stawia, chyba jej imponuje , że ma takiego " sławnego " chłopaka i też chce się trochę ogrzać w blasku jego popoluarności.
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 08:34   #283
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

O to, że był związek Patrycji i Stiflera to wierze. Chociaż mam wrażenie, że dziewczyna po prostu chciała zabłysnąć. Ewidentnie pokazać się, coś właśnie jak ta blondynka z poprzedniego summer camp.

Mi też się wydaje, że Klaudia niejako została zmuszona do odejścia. WS bez Stiflera nie byłby taki sam, zauważcie, że on jako jedyny uczestnik tak szybko zrobił się popularny. Pewnie działał pod wpływem emocji, że opuścił program, może postawił warunek, że albo on albo Klaudia a jej dali szanse, albo wyrzucą ją albo sama opuści i wyjdzie w trochę lepszym świetle.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 08:44   #284
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
O to, że był związek Patrycji i Stiflera to wierze. Chociaż mam wrażenie, że dziewczyna po prostu chciała zabłysnąć. Ewidentnie pokazać się, coś właśnie jak ta blondynka z poprzedniego summer camp.

Mi też się wydaje, że Klaudia niejako została zmuszona do odejścia. WS bez Stiflera nie byłby taki sam, zauważcie, że on jako jedyny uczestnik tak szybko zrobił się popularny. Pewnie działał pod wpływem emocji, że opuścił program, może postawił warunek, że albo on albo Klaudia a jej dali szanse, albo wyrzucą ją albo sama opuści i wyjdzie w trochę lepszym świetle.
jak widać i tak związek nie przetrwał, jednak przynajmniej w przypadku Marty tak seksu nie pokazywali , jak robią to teraz z Pauliną, strasznie to niesmaczne, mogliby też powstrzymać od pokazywania ich w wannie...
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 08:55   #285
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
jak widać i tak związek nie przetrwał, jednak przynajmniej w przypadku Marty tak seksu nie pokazywali , jak robią to teraz z Pauliną, strasznie to niesmaczne, mogliby też powstrzymać od pokazywania ich w wannie...
Może i faktycznie tak wtedy nie pokazywali tego. Chociaż zdaje mi się, że wtedy program był bardziej popularny i nie musieli w ten sposób przyciągać widzów.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 12:55   #286
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna Stiflera to Paulina nie Patrycja
O widzisz jak wybitnie wpadła mi w pamięć
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 13:52   #287
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Inna dziewczyna wejdzie za Klaudie, były tutaj wrzucane jej zdj niedawno. Kornelia pewnie wpadnie w odwiedziny, a zmontowali to tak aby wyszło na to że jest uczestniczką. Mam nadzieje ze stifler wroci, fakt ostatnio mu odbija ale to on naprawde jedzcze utrzymuje ten program, scala ekipe. Ogolnie mało co rozumiem z odcinka, wszystko było byle jak zmontowane, też nie wiem o co chodziło magdzie i małej, podlizowanie sie Oli w stosunku do Klaudi-żenada. W ogòle ta Ola jest taka nijaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, wejdzie nowa uczestniczka a Kornelka pewnie na impreze wpadnie jak kiedyś Malwina.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 21:39   #288
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 02:28   #289
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Czy ktos moze mi streścić ostatni odcinek? Moze byc na szaro. Niestety jestem za granica i w żaden sposób nie mogę obejrzeć
Można oglądać na serialach online, bo sama korzystam.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 22:38   #290
AmandaBraun
Raczkowanie
 
Avatar AmandaBraun
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Duża już nie jest w związku z tym facetem, podobno "nie była jedyna"... Tak czy owak dziwię się jej że z tak krótkim stażem związku wprowadziła się do niego, męczyła go wiecznymi snapami i zapewnieniami o miłości, żaden normalny facet nie wytrzyma z taką osobą..
AmandaBraun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 23:11   #291
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez AmandaBraun Pokaż wiadomość
Duża już nie jest w związku z tym facetem, podobno "nie była jedyna"... Tak czy owak dziwię się jej że z tak krótkim stażem związku wprowadziła się do niego, męczyła go wiecznymi snapami i zapewnieniami o miłości, żaden normalny facet nie wytrzyma z taką osobą..
Skąd wiesz? Mówiła na snapie? Nie jestem ostatnio w temacie

Wysłane z 📱
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 00:37   #292
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 07:22   #293
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Czy wy też widziałyście ten ohydnie wystający i niedopięty stanik kornelki? nigdy nie zrozumiem kobiet pod tym względem seksowna, czerwona kreacja, szpileczki, makijaż i... to coś z tyłu
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 08:26   #294
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:37
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:53   #295
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

A mnie zadziwia Wojtek. Najpierw płacze 2 sezony wcześniej, że ma problemy z sercem i że musi na siebie uważać, a w następnych sezonach chleje wódkę na potęgę

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2016-10-10 o 11:00
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 12:17   #296
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:37
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 12:55   #297
AmandaBraun
Raczkowanie
 
Avatar AmandaBraun
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Duża pisała na insta o tym ale parę h potem skasowała swoje posty i zdjęcie z nim
AmandaBraun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:09   #298
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To poszalał
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:30   #299
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Kornelka i te jej infantylne teksty jezus maria. ej no weź tak nie rób to jest GŁUPIE. :<
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 07:23   #300
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Kornelka i te jej infantylne teksty jezus maria. ej no weź tak nie rób to jest GŁUPIE. :<
"Chce Ci powiedzieć, że schudłam 2 kg!"
<facepalm>
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 22:22:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.