Scent Bat LXII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-12, 19:52   #1501
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Och, Ouarzazate świetne jest Tylko na mnie było paskudnie bliskoskórne i nietrwałe
Prawda, zauroczyły mnie od pierwszego niucha Ale fakt, co do trwałości, zresztą Kyoto u mnie podobnie ma Ta seria to powinny byc killery kazdy jeden, bylabym w 7 niebie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 22:02   #1502
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dalej zadnej marchewki w nim ani razu nie wyczulam
No więc poszła do osoby, która też marchwi w nim nie czuła
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
E, to marnie Cię śledzę, bo zobaczyłam tę fotę dopiero teraz, jak o niej napisałaś i poszłam szukać
I dziękuję za polecajkę


Och, Ouarzazate świetne jest Tylko na mnie było paskudnie bliskoskórne i nietrwałe



Witaj w gronie niemiłośników rosołku z marchewką w Zagorsku
1.ojtam, chyba nie dorabiasz jako Bond
2.z całej serii Ouarzazate najmniej mi się podoba, nawet powiedziałabym że wcale jakieś takie słabe jak pamiętam - w sensie parametrów a i sam zapach mnie nie powalił.
3. no i tu właśnie leży gwóźdź pogrzebion - bo Zagorsk poznałam w starej wersji u koleżanki co go kupiła , kiedy w Wawie przez krótki czas był sklep CdG . I to był zapach niebiański - autentycznie stara drewniana cerkiew , pełna dymów i kadzideł w sosnowym lesie : love: dlatego za wszelką cenę chciałam zdobyć - oczywiście wszelką dostępną dla mnie . No i kupiłam w Horn&More , które nota bene od lat już nie istnieje , i trafiłam na wersję marchwiową :cr y: nic gorszego mnie spotkać nie mogło więc nikt mnie nie przekona że kadzidlaków CdG nie dotknęła reformulacja i mimo kilkuletniego leżakowania marchew nie zamierzała się wynieść, więc żeby nie patrzeć na tę flaszkę-porażkę, oddałam w lepsze ręce i mam spokój .


A jeżeli idzie o pachnienie - zimę przejechałam na oudach , róży , wanilii i kawie , znaczy Montale, Mancera i jakieś arabskie, których nazw ni huhu nie mogę zapamiętać, ale jedno z nich mnie zaintrygowało, jako że zostało określone jako kupa wielbłąda z truskawkami, więc jak tu nie kupić w ciemno ale kupy tam ni ma , jeno duuuużo grubej skóry, chyba nie dopłukanej po garbowaniu bardzo przyjemny zapach . Trochę kategoria starego Dzinga! , ale inny gatunek skóry . Bodaj Dhanal Oud Al Noghba to się zwie .

Oprócz tego kupiłam Rawaa , gdzie miała być kawaa ale jej nie było , za to pachnie jak coś mainstreamowego . Niemniej duże , tanie i ma ładną flaszkę, więc warto
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2021-04-12 o 22:10
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 10:20   #1503
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII


Siedzę w domu na zdalności, a po robocie filmy, książki i gry
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 10:33   #1504
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ta seria to powinny byc killery kazdy jeden, bylabym w 7 niebie


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
3. no i tu właśnie leży gwóźdź pogrzebion - bo Zagorsk poznałam w starej wersji u koleżanki co go kupiła , kiedy w Wawie przez krótki czas był sklep CdG . I to był zapach niebiański - autentycznie stara drewniana cerkiew , pełna dymów i kadzideł w sosnowym lesie : love: dlatego za wszelką cenę chciałam zdobyć - oczywiście wszelką dostępną dla mnie . No i kupiłam w Horn&More , które nota bene od lat już nie istnieje , i trafiłam na wersję marchwiową :cr y: nic gorszego mnie spotkać nie mogło więc nikt mnie nie przekona że kadzidlaków CdG nie dotknęła reformulacja i mimo kilkuletniego leżakowania marchew nie zamierzała się wynieść, więc żeby nie patrzeć na tę flaszkę-porażkę, oddałam w lepsze ręce i mam spokój .


A jeżeli idzie o pachnienie - zimę przejechałam na oudach , róży , wanilii i kawie , znaczy Montale, Mancera i jakieś arabskie, których nazw ni huhu nie mogę zapamiętać, ale jedno z nich mnie zaintrygowało, jako że zostało określone jako kupa wielbłąda z truskawkami, więc jak tu nie kupić w ciemno ale kupy tam ni ma , jeno duuuużo grubej skóry, chyba nie dopłukanej po garbowaniu bardzo przyjemny zapach . Trochę kategoria starego Dzinga! , ale inny gatunek skóry . Bodaj Dhanal Oud Al Noghba to się zwie .

Oprócz tego kupiłam Rawaa , gdzie miała być kawaa ale jej nie było , za to pachnie jak coś mainstreamowego . Niemniej duże , tanie i ma ładną flaszkę, więc warto
O, a ja myślałam, że ta marchewka to kwestia chemii skóry... Kurczę, tym bardziej chciałabym powąchać niemarchewkowy Zagorsk. Pewnie marzenie ściętej głowy

"kupa wielbłąda z truskawkami" Miałam kiedyś próbkę zapachu, który podobnie opisywano, też arabskie pachnidło, ale za licho nazwy nie pamiętam. Pamiętam za to doskonale groźby eksmisji ze strony TŻ-ta po użyciu tej próbki

Mój nowy pociąg do zieloności i lekkości właśnie zaowocował zakupem gromadki używanych ogródków Elleny Tylko do śniegu za oknem nie pasują


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Siedzę w domu na zdalności, a po robocie filmy, książki i gry

Polecisz film jakiś? Albo czytadło?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 12:09   #1505
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość



O, a ja myślałam, że ta marchewka to kwestia chemii skóry... Kurczę, tym bardziej chciałabym powąchać niemarchewkowy Zagorsk. Pewnie marzenie ściętej głowy
?


Tez tak myślałam, to wychodzi na to, ze ja mam wersje sosnowa, albo juz moj nos nie wie co czuje

A kiedy byly refolmułowane?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 12:24   #1506
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Ciekawe co piszecie o Zagorsku, dawno temu miałam flakon, teraz nówkę z MSB i nigdy nie kojarzył mi się z marchewką (a rosołem to już w ogóle). Czuję w nim pastę do podłogi, sosny i kadzidła, nawet w tej nowej wersji. Albo po prostu inaczej odbieram zapach marchewki
Ouarzazate lubię najmniej bo ma jakąś otulającą nutę, nie przepadam za takimi nutkami. To jedyny pięcioraczek, którego nigdy nie miałam.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 13:36   #1507
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ciekawe co piszecie o Zagorsku, dawno temu miałam flakon, teraz nówkę z MSB i nigdy nie kojarzył mi się z marchewką (a rosołem to już w ogóle). Czuję w nim pastę do podłogi, sosny i kadzidła, nawet w tej nowej wersji. Albo po prostu inaczej odbieram zapach marchewki
Ouarzazate lubię najmniej bo ma jakąś otulającą nutę, nie przepadam za takimi nutkami. To jedyny pięcioraczek, którego nigdy nie miałam.
Ja juz nie wyrabiam, najpierw czytam, ze zalezy od skory ta marchewka, potem ze to kwestia wersji, a teraz ze znowu kwestia skory chyba
Tak czy siak, ja tez nie czuje marchwi, na mnie sosna i tyle w temacie

A mnie sie w Ouarzazate wlasnie chyba ta nuta spodobala bardzo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-04-13 o 14:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-13, 14:00   #1508
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Hej, normalnie tlok tu sie zrobil, wiec dolacze

U mnie za wiele sie nie dzieje, standardowo: praca z domu, ksiazki, seriale, do tego napoczety remont i ogarnianie mieszkania, mebli, roslin, gotuje duzo fajnych rzeczy... Teraz sie przymierzam jak pies do jeza do przemalowania mebli kuchennych Ale ile mozna... Jakos mnie to wszystko przestalo cieszyc po paru miesiacach.

Generalnie mam takie przykre poczucie, ze marnuje ostatnie lata swojej wzglednej mlodosci na zycie emerytki Nawet jakos nie potrafie sensownie spozytkowac tego czasu (na samych dojazdach do pracy oszczedzam teraz z 10h tygodniowo), bo nie mam juz za bardzo motywacji

Perfumowo wrocilam ostatnio po wieeelu latach do Innocenta, nawet nabylam nowy flakon i jestem w ciagu.

Z kadzidlakow CdG mam Kyoto i Jaisalmer. Ouarzazate tez bym nie pogardzila, widzialam na Aus Liebe zum Duft tez swieczki i kadzidelka o tym zapachu, to dopiero musi byc cudo Dwa pozostale nigdy mi sie nie podobaly
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 21:12   #1509
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Hej, normalnie tlok tu sie zrobil, wiec dolacze


Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Generalnie mam takie przykre poczucie, ze marnuje ostatnie lata swojej wzglednej mlodosci na zycie emerytki Nawet jakos nie potrafie sensownie spozytkowac tego czasu (na samych dojazdach do pracy oszczedzam teraz z 10h tygodniowo), bo nie mam juz za bardzo motywacji
Borze zielony, jak ja Cię rozumiem! Nigdy nie byłam jakoś szczególnie rozrywkowa ani nie rozbijałam się po świecie, ale ta niemożność wielu rzeczy, konieczność ograniczenia się do "życia emerytki" jest dobijająca.
Tak jakby kiedyś sama świadomość, że coś mogę zrobić, gdzieś mogę się wybrać, dawała poczucie komfortu, jakoś zwiększała zadowolenie z życia.
No i ostatnimi czasy usiłuję chyba pokonać samą siebie sprzed pandemii w zawodach o tytuł królowej prokrastynacji...
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 09:09   #1510
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

U mnie jest na odwrót - kiedy można było bywać nie miałam ochoty zebrać się w sobie i wyrzuty sumienia, że marnuję życie siedząc w domu, teraz czuję się rozgrzeszona. Mogę polegiwać na kanapie otoczona kothami i wmawiać sobie, że gdyby nie pandemia, to łooo, czego ja bym nie robiła, gdzie bym nie poszła! Tylko wakacji autentycznie szkoda, w tym roku znowu zachowawczo Polska, a takie miałam plany ambitne...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 09:23   #1511
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

To mnie wlasnie najbardziej podrozy zal... W pamietnym roku przedpandemicznym ad 2019 bylam w Chinach, Wietnamie, Brazylii plus na kilku fajnych wyjazdach z pracy, dostalam m.in. nowego klienta z Turcji i bylam w delegacji w Stambule - mialam tam latac co najmniej raz w roku... A potem wiadomo, wszystko wzielo i sie zes*alo Na 2020 planowalam Stany

Ja niby jestem domatorka i introwertyczka, praca z domu super sprawa, ale na dluzsza mete po prostu nie widze sensu takiego zycia. No ile mozna czytac ksiazki i ogladac seriale... Jakos po calym dniu w pracy czy latania po miescie bardziej mnie to cieszylo, a teraz nawet ciezko mi sie zrelaksowac, bo po czym mam sie relaksowac? Jakos tak zobojetnialam na wszystko. Niby mozna wykorzystac ten czas jakos bardziej produktywnie, szaleni ludzie zakladaja firmy, ksiazki pisza Ale jak sie ma minimum motywacji to zycia, to nie wiem skad wykrzesac taka energie

To se ulzylam
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-14, 16:42   #1512
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja juz nie wyrabiam, najpierw czytam, ze zalezy od skory ta marchewka, potem ze to kwestia wersji, a teraz ze znowu kwestia skory chyba
Tak czy siak, ja tez nie czuje marchwi, na mnie sosna i tyle w temacie
No właśnie to chyba kwestia tego , jak im się zmiesza, z kwestią nosa i skóry , bo ja czułam marchew(bez rosołu, surową marchew z dużą ilością naci ), małż też czuł marchew, Śnieżka też czuła marchew - a inni czuli drewno i kadzidło . Nie rosumieu



Ja specjalnie skutków pandemii nie odczuwam poza niemożnością pójścia do fryzjera czy ograniczeniem dostępu do sklepów , bo cały czas normalnie pracuję, a i tak nigdzie nie łaziłam
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:54   #1513
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Polecisz film jakiś? Albo czytadło?
książki i serial The Expanse
książki z serii Problem Trzech Ciał (autor Cixin Liu)
I jedno i drugie dobre sf

Z gier to Hellblade: Senua's Sacrifice mnie zachwyciła: piękna, mroczna wyprawa w wikińskie zaświaty z cudną muzyką
https://www.youtube.com/watch?v=RaHt...c%C3%ADa-Topic
(a w zwiastunie 2 części gra Heilung
https://www.youtube.com/watch?v=2TR0...ab_channel=IGN )

A teraz tłukę potwory w Grim Dawn
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2021-04-15 o 12:17
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 11:51   #1514
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tylko wakacji autentycznie szkoda, w tym roku znowu zachowawczo Polska, a takie miałam plany ambitne...
Mnie się w tym roku marzył Bałtyk wiosną... Spacery po pustej plaży i takie tam...

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To mnie wlasnie najbardziej podrozy zal... W pamietnym roku przedpandemicznym ad 2019 bylam w Chinach, Wietnamie, Brazylii plus na kilku fajnych wyjazdach z pracy, dostalam m.in. nowego klienta z Turcji i bylam w delegacji w Stambule - mialam tam latac co najmniej raz w roku... A potem wiadomo, wszystko wzielo i sie zes*alo Na 2020 planowalam Stany

Ja niby jestem domatorka i introwertyczka, praca z domu super sprawa, ale na dluzsza mete po prostu nie widze sensu takiego zycia. No ile mozna czytac ksiazki i ogladac seriale... Jakos po calym dniu w pracy czy latania po miescie bardziej mnie to cieszylo, a teraz nawet ciezko mi sie zrelaksowac, bo po czym mam sie relaksowac? Jakos tak zobojetnialam na wszystko. Niby mozna wykorzystac ten czas jakos bardziej produktywnie, szaleni ludzie zakladaja firmy, ksiazki pisza Ale jak sie ma minimum motywacji to zycia, to nie wiem skad wykrzesac taka energie

To se ulzylam
Melk, toś Ty pół świata już zjeździła! Do Stanów pojedziesz w tym roku, ewentualnie w następnym Wierzę, że w ciągu najbliższych miesięcy uda się jednak opanować to szaleństwo. Jeszcze a propos USA - masz może na liście miejsc do zobaczenia Nowy Jork?

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
książki i serial The Expanse
książki z serii Problem Trzech Ciał (autor Cixin Liu)
I jedno i drugie dobre sf

Z gier to Hellblade: Senua's Sacrifice mnie zachwyciła: piękna, mroczna wyprawa w wikińskie zaświaty z cudną muzyką
https://www.youtube.com/watch?v=RaHt...c%C3%ADa-Topic
(a w zwiastunie 2 części gra Heilung
https://www.youtube.com/watch?v=2TR0...ab_channel=IGN )

A teraz tłukę potwory w Grim Dawn
O! Dziękuję "The Expanse" nie znam, obadam. Pierwszy tom z serii "Problem trzech ciał" miałam w koszyku już kilka razy, ale wciąż nie kupiłam - skoro polecasz, to następnym razem nie wyrzucę go z koszyka


A poza tym: słyszałyście o najnowszym krakowskim zwierzątku - strasznym lagunie? Jeśli nie, to klik. Rano prawie się popłakałam ze śmiechu, czytając, że wieść o nim dotarła już nawet do Indii, a KTOZ (Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami) szykuje gadżety z lagunem Teraz widzę, że aszdziennik też dołożył swoją cegiełkę: klik
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 18:41   #1515
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Jakby ktoś szukał serialu na weekend, to polecam Shtisel. Obejrzałam w tydzień wszystkie trzy sezony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 19:14   #1516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Ja ostatnio zaczęłam ogladac 3 rozne seriale naraz For All Mankind, Losing Alice, Servant. Az dziw, ze jeszcze mi sie nie pomieszalo
Ale najbardziej mi sie chyba podoba For All Mankind
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-04-21 o 15:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 14:58   #1517
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Jakby ktoś szukał serialu na weekend, to polecam Shtisel. Obejrzałam w tydzień wszystkie trzy sezony.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zaczęłam ogladam 3 rozne seriale naraz For All Mankind, Losing Alice, Servant. Az dziw, ze jeszcze mi sie nie pomieszalo
Ale najbardziej mi sie chyba podoba For All Mankind
Dziękuję za polecajki
I dopisuję do listy "do pooglądania". Za chwilę zacznie gonić długością listę "do przeczytania"

A w ogóle to przyszłam pomachać spod zdychania. Miałam ostatnio stresik i zdaje się, że wyżarł mi energię do cna. Plączę się po domu wszystkim zmęczona i z podgorączkowym Ciekawe, ile potrwa ładowanie akumulatorów i dochodzenie do siebie
BTW, wiecie może, czy przy stanie podgorączkowym można sobie coś łagodnego poćwiczyć? Czy lepiej nie?
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2021-04-21 o 15:00
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 15:11   #1518
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecajki
I dopisuję do listy "do pooglądania". Za chwilę zacznie gonić długością listę "do przeczytania"

A w ogóle to przyszłam pomachać spod zdychania. Miałam ostatnio stresik i zdaje się, że wyżarł mi energię do cna. Plączę się po domu wszystkim zmęczona i z podgorączkowym Ciekawe, ile potrwa ładowanie akumulatorów i dochodzenie do siebie
BTW, wiecie może, czy przy stanie podgorączkowym można sobie coś łagodnego poćwiczyć? Czy lepiej nie?
Edit: Servant mi sie nie podoba, im bardziej w głab kolejnych odcinków włażę
Za to pozostałe dwa
Z oglądanych juz jakis czas temu wciagnal mnie - a w sumie to go "połknęłam" prawie - The Morning Show

Oj współczuję Zdrówka zycze, ja dzisiaj jestem zombie - nie spalam w sumie w ogole w nocy i ledwo funkcjonuję

Nie wiem, czy można, chyba lepiej jakieś rozciąganie ewentualnie, chociaż mądrzy się ta, co chora nie chora a zapitala na max zawsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 21:19   #1519
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

A w ogóle to przyszłam pomachać spod zdychania. Miałam ostatnio stresik i zdaje się, że wyżarł mi energię do cna. Plączę się po domu wszystkim zmęczona i z podgorączkowym Ciekawe, ile potrwa ładowanie akumulatorów i dochodzenie do siebie
BTW, wiecie może, czy przy stanie podgorączkowym można sobie coś łagodnego poćwiczyć? Czy lepiej nie?
lepiej odpocznij i poczekaj aż się podgorączkowy uspokoi, bo teraz ćwiczenie to będzie dodatkowy stres.



Ja nic nie oglądam, ale stosy "do przeczytania" rosną . Tym bardziej że mimochodem co i rusz coś do nich dołącza , mimo obiecywania sobie , że już ani jednej książki więcej
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 14:19   #1520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ja nic nie oglądam, ale stosy "do przeczytania" rosną . Tym bardziej że mimochodem co i rusz coś do nich dołącza , mimo obiecywania sobie , że już ani jednej książki więcej
Mam tak samo z rosnącymi stosami książek do przeczytania i dokupowywania mimo to nowych To juz nie jest stos tylko stosisko porządne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:22   #1521
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam tak samo z rosnącymi stosami książek do przeczytania i dokupowywania mimo to nowych To juz nie jest stos tylko stosisko porządne
Ten problem latwo mozna rozwiazac czytnikiem Wtedy stosy chociaz nie zajmuja miejsca i nie bola w oczy I wszystko jest pieknie uporzadkowane
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:36   #1522
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ten problem latwo mozna rozwiazac czytnikiem Wtedy stosy chociaz nie zajmuja miejsca i nie bola w oczy I wszystko jest pieknie uporzadkowane
Nie jara mnie czytanie z ekranika, co ksiązka papierowa to papierowa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 15:28   #1523
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z oglądanych juz jakis czas temu wciagnal mnie - a w sumie to go "połknęłam" prawie - The Morning Show
No i kolejny tytuł na liście

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj współczuję Zdrówka zycze, ja dzisiaj jestem zombie - nie spalam w sumie w ogole w nocy i ledwo funkcjonuję
Oj, też współczuję Tryb zombie to nie jest życie


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy można, chyba lepiej jakieś rozciąganie ewentualnie, chociaż mądrzy się ta, co chora nie chora a zapitala na max zawsze
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
lepiej odpocznij i poczekaj aż się podgorączkowy uspokoi, bo teraz ćwiczenie to będzie dodatkowy stres.
Odpoczęłam Trochę z przymusu, bo jak się zaczęłam kręcić bardziej intensywnie przy zwykłych domowych sprawach, to się okazało, że głupie mycie naczyń jest męczące


Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ten problem latwo mozna rozwiazac czytnikiem Wtedy stosy chociaz nie zajmuja miejsca i nie bola w oczy I wszystko jest pieknie uporzadkowane
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie jara mnie czytanie z ekranika, co ksiązka papierowa to papierowa
To ja się plasuję gdzieś pomiędzy Wami - z czytnika bez problemu łykam fantasy, kryminały czy inną beletrystykę czytaną dla przyjemności, ale już np. poradniki, poezja, popularnonaukowe - to dobrze wchodzi tylko w papierze
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 16:01   #1524
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
No i kolejny tytuł na liście


Oj, też współczuję Tryb zombie to nie jest życie




Odpoczęłam Trochę z przymusu, bo jak się zaczęłam kręcić bardziej intensywnie przy zwykłych domowych sprawach, to się okazało, że głupie mycie naczyń jest męczące




To ja się plasuję gdzieś pomiędzy Wami - z czytnika bez problemu łykam fantasy, kryminały czy inną beletrystykę czytaną dla przyjemności, ale już np. poradniki, poezja, popularnonaukowe - to dobrze wchodzi tylko w papierze
A lada chwila bedzie drugi sezon, juz przebieram nóżkami

No nie jest, zwłaszcza w pewnym wieku Skonczyło się tym, ze karuzela mi sie w głowie pod wieczór zrobila
starosc nie radosc

I dobrze! Na zdrowie Ci to na pewno ten odpoczynek wyszedł

Ja na ekraniku "męczyłam" czasami kryminaly, ale zero przyjemnosci z czytania w ten sposob, odprezam sie i mam z tego przyjemnosc tylko , jak mam tradycyjny pachnący drukiem papier w łapie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 20:05   #1525
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam tak samo z rosnącymi stosami książek do przeczytania i dokupowywania mimo to nowych To juz nie jest stos tylko stosisko porządne
U mnie to jest kilka stosików równoległych, bo jeden stos by się eeee... przewrócił


Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ten problem latwo mozna rozwiazac czytnikiem Wtedy stosy chociaz nie zajmuja miejsca i nie bola w oczy I wszystko jest pieknie uporzadkowane
w życiu , za nic.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie jara mnie czytanie z ekranika, co ksiązka papierowa to papierowa
O tototo nie umiem czytać nie z papieru .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 08:54   #1526
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Kwestia przyzwyczajenia. Dla mnie zalety czytnika zdecydowanie przewyzszaja zalety papierowej ksiazki, bez dwoch zdan. A najwieksza zaleta jest taka, ze moge miec setki ksiazek w jednym miejscu, zawsze przy sobie, moge sciagnac kazda ksiazke, jaka mi akurat przyjdzie do glowy, jednym kliknieciem. Kindle i abonament na legimi to zycie. Nigdy nie czytalam tyle ksiazek, co teraz.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 09:37   #1527
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
U mnie to jest kilka stosików równoległych, bo jeden stos by się eeee... przewrócił



w życiu , za nic.



O tototo nie umiem czytać nie z papieru .
Ha ha No prawda, u mnie upycham juz gdzie się da i szczerze to wiecej nie mam juz za bardzo gdzie

i żółwik dla frakcji "stary dobry papier"
Ja bym chyba bez takiej papierowej nowiutkiej ksiązki nie przezyla za dlugo
I zadne tam pitolenie ze kwestia przyzwyczajenia, bo wiem co mówie, czytałam tak i to nie tydzien czy dwa, a nawet podczytuje tak czasem, jak nie mam akurat pod ręka tradycyjnej ksiązki ale niestety dla mnie to nie ma w tym ani przyjemnosci ani relaksu, jak ktos kocha czytniki to niech kocha, krzyz mu na drogę mnie nikt nie bedzie wmawial co jest dla mnie najlepsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 09:41   #1528
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha No prawda, u mnie upycham juz gdzie się da i szczerze to wiecej nie mam juz za bardzo gdzie

i żółwik dla frakcji "stary dobry papier"
Ja bym chyba bez takiej papierowej nowiutkiej ksiązki nie przezyla za dlugo
I zadne tam pitolenie ze kwestia przyzwyczajenia, bo wiem co mówie, czytałam tak i to nie tydzien czy dwa, a nawet podczytuje tak czasem, jak nie mam akurat pod ręka tradycyjnej ksiązki ale niestety dla mnie to nie ma w tym ani przyjemnosci ani relaksu, jak ktos kocha czytniki to niech kocha, krzyz mu na drogę mnie nikt nie bedzie wmawial co jest dla mnie najlepsze
To chyba oczywiste, ze kazdy pisze o swoich wlasnych doswiadczeniach i preferencjach. Nic nikomu nie wmawiam.

Tak biadolicie, ze Scent Bar umarl, ludzie odeszli, a jak sie probuje tu wskrzesic jakas dyskusje, to mozna przeczytac, ze "pitolenie" i krzyz mi na droge, no ja jednak podziekuje za taka rozmowe

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2021-04-23 o 09:54
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 10:31   #1529
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To chyba oczywiste, ze kazdy pisze o swoich wlasnych doswiadczeniach i preferencjach. Nic nikomu nie wmawiam.

Tak biadolicie, ze Scent Bar umarl, ludzie odeszli, a jak sie probuje tu wskrzesic jakas dyskusje, to mozna przeczytac, ze "pitolenie" i krzyz mi na droge, no ja jednak podziekuje za taka rozmowe
Odnioslam przeciwnie wręcz wrazenie, ze tak lobbujesz za ty czytnikiem, jakbys interes w tym wręcz jakis miala

Brak dystansu do tego co sie czyta i pisze tutaj tez Ci widac brakuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-04-23 o 10:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 10:42   #1530
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odnioslam przeciwnie wręcz wrazenie, ze tak lobbujesz za ty czytnikiem, jakbys interes w tym wręcz jakis miala

Brak dystansu do tego co sie czyta i pisze tutaj tez Ci widac brakuje
Wiesz, ja tez bym mogla napisac, ze onanizowanie sie tym mitycznym zapachem papieru to "pitolenie", bo w ksiazce liczy sie przede wszystkim jej tresc, ale jakos nikomu tak wprost nie mowie Jednak z inna kultura dyskusji kojarzy mi sie ten watek. Tyle z mojej strony.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.