BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 13:10   #1
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Exclamation

BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(


Czesc Dziewczyny!
Mam ogromny problem. Mój naturalny kolor włosów to blond, średni odcień. Od kilku lat farbowałam je na jasny blond w odcieniu kremowej wanilii. Wygladal naturalnie. Wszyscy sie do mnie przyzwyczaili. Od czasu do czasu robilam sobie baleyage z ciemnym blondem. Teraz mam problem.
Miałam odrosty. Chciałam je zafarbowac. Kupilam farbe palette nr 100 "skandynawski blond" i stalo sie cos strasznego. Odcien wygladal identycznie na obrazku jaki mialam na wlosach.
No wiec polozylam farbe na odrosty a nastepnie na krotszy czas na cale wlosy.
Splukalam farbe i wygladalam jak KURCZAK. Wlosy w odcieniu pomoaranczowo - slomkowym. Latwo sobie wyobrazic.
No wiec zdesperowana natychmiast pobieglam do fryzjerki. Pierwszej lepszej. Musialam zrobic cos z wlosami jeszcze tego samego dnia.
Fryzjerka polozyla mi na wlosy ROZJASNIACZ! Powiedziala, ze to jedyny ratunek. Musialam sie zgodzic, nie moglam zostac z takimi wlosami.
Po splukaniu rozjasniacz a kolejna PORAZKA! Wlosy byly mniej zolte ale wygladam jak tleniona blondyna! OKROPNIE! TRAGEDIA! U nasady biale a na koncach zolte.
Nie wiedzialam juz wtedy co mam zrobic...
Wrocilam do domu i mama zaciagnela mnie do znajomej fryzjerki. Tamta powiedziala, ze juz gorzej byc nie moze, zebym zdecydowala sie je przyciemnic bo na powrot o poprzedniego blondy narazie nie ma szans. Teraz mam wlosy w kolorze czekoladowego brazu.
Zle sie w nim czuje...
Pisze czy jest szansa na to zeby powrocic do poprzedniego JASNEGO blondu. I za ile czasu moge probowac i jak?
Prosze o pomoc...
Przepraszam, jesli byl juz podobny watek...
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 13:24   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

Ojjej, ale nakombinowałaś! Ta pallete to był błąd, szczególnie na rozjaśniane balejażem włoski. Palette ma to do siebie, że wychodzi nawsze coś innego niż napisali... Teraz musisz trochę odcierpieć - ile, to zależy od tego, jak zniszczone są Twoje włoski. Musisz się teraz zabrać na porządną regenerację - maski, odrzywki itp. Poza tym ta czekoladka na pewno ci się szybko z włosków zmyje do ciemnego blondu nawet - bo kolor położony na włosy wcześniej rozjaśniane zawsze sie zmywa. Myślę, że powinnaś za jakiś miesiąc iść do zaufanej fryzjerki, aby oceniła stan włosków i powiedziała, czy już można dalej działać.
Nie martw się, musisz się uzbroić w cierpliwość, ale wrócisz do swojego kolorku! Głowa do góry
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 13:26   #3
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

ooo kurde nieźle .... wiesz teraz musisz troche poczekac bo nieźle osłabiłas włosy ... mmm a czy powrócisz do tamtego koloru hm.... sama nie wiem ... moim zdaniem bedzie cięzko pozdro 3maj sie
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 19:35   #4
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

Co do stanu moich wloskow to jestem zaskoczona. Podczas i po farbowaniu do tej pory nie wypadl mi ani jede wlosek. Na pewno przy myciu tak, ale nawet nie zauwazylam W dotyku wlosy sa miekkie i nadal blyszcza. Nie sa zniszczone. Ja mam bardzo silne i geste wlosy....Mam nadzieje , ze jakis cudem wroce do jasniutkiego blondu.
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 19:57   #5
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

Tak jak napisała ank@, czekolada się wypłucze i zostanie ci ciemny blond, co najwyżej jasny brąz. Daj włosom czas. Nie ma sensu spieszyć się z kolejną farbą, bo zaczną się wkońcu łamać i kruszyć. Osobiście polecam kosmetyki z kompleksem vita-ciment Kerastase, ale to droga kuracja....
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:14   #6
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

Współczuję Tobie i Twoim włosom...
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 07:20   #7
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Question Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

Na pewno poczekam jakis czas...
Ale czy jak juz sie wyplucza do ciemnego blondu bede mogla sprobowac?
Na pewno wybiore dobry salon fryzjerski gdzie mjaja dobre farby...

Pomozcie...
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 10:44   #8
erdholien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 55
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

może Cie to pocieszy, ale pamiętam, jak parę lat temu z zółtej blondynki chciałam stać się brunetką...

nałożyłam na rozjaśnione włosy farbę brąz
wyszedł mi ciemny brąz... jednak po paru dniach farba spłukała się do ciemengo blondu - niezbyt efektownaego z resztą - ale jednak to był ciemny blond...
robiłam to w domu, ale farby fryzjerskie także się wypłukują

spróbuj używać szamponu przeciwłupieżowego lub/i oczyszczającego
prócz tego, jak już wcześniej było wspomniane, regenerować włosy...

powinno z nich coś wyjść

sądzę, że powinnaś uzyskać kolor zbliżony do poprzedniego
a jeśli tym razem wyjdą żółte, użyj plukanki lub regenala - to zniweluje trochę zółć na włosach

nie martw się - za jakieś dwa trzy tygonie będziesz mogła spróbować stać się blondynką...
tylko teraz trzeba pamiętać o regeneracji

powodzenia
erdholien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 11:28   #9
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

według mnie to trzeba by im kondycję poprawić jakąś dobra odzwyką np. Waxem - dla mnie działa cuda.
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 11:46   #10
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

zawsze to jakieś pocieszenie - ciemna czekolada jest w modzie trzymaj się, na pewno uda Ci się wrócić do poprzedniego kolorku.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 20:20   #11
patrysieńka
Raczkowanie
 
Avatar patrysieńka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 105
GG do patrysieńka
Dot.: BYŁAM blondynką - JESTEM szatynką :(

Kupilam sobie szampon i maske l'oreal professionel Absolut Repair. Mam nadzieje, ze zregeneruje je tym zetsawem.
Strasznie sie czuje w tym kolorze mimo to, ze jest modny,to prawda.
Jednak naturalniej wygladam jako blondynka
Ten kolor, ktory mam teraz strasznie mnie postarza
__________________
...Nie wymagam wiele, o swoje walczę. Uważam by chwile godne przeżycia najbardziej, niczym woda nie uciekały mi przez palce.
KOMBINUJE JAK MOGE ZEBY BYłO LATWIEJ !!!
patrysieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.