Mead Richelle - Akademia Wampirów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-30, 19:21   #1
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646

Mead Richelle - Akademia Wampirów


Jak wam podoba ta seria ?
Jestem na 3 części i uwielbiam takie książki z "zakazaną" miłością. Niektórzy porównują to do zmierzchu ale dla mnie podobieństwo leży tylko że tu i tu są wampiry. Na początku ciężko się połapać co jest czym ale teraz to już wszystko kapuje Książka wciąga i polecam


Opis wydawcy
Tylko najlepszy przyjaciel może ocalić ci życie. Zwłaszcza jeśli twój wróg jest nieśmiertelny…
„Akademia wampirów” to cykl powieściowy, który pokochały już miliony czytelników. Często jest porównywany ze „Zmierzchem” Stephanie Meyer.
W szkole imienia świętego Władimira wampiry czystej krwi – moroje – uczą się posługiwać swoimi nadnaturalnymi darami, a mieszańce – dampiry – szkolą się na ich opiekunów i oddanych strażników. Posępne mury kryją jednak więcej mrocznych tajemnic, niż można by podejrzewać. Lissie Dragomir, morojce ze szlachetnego rodu, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy dampirka Rose, połączona z nią telepatyczną więzią, zdoła ochronić przyjaciółkę?

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2010-05-03 o 12:05
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:06   #2
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Mead Richelle - Akademia Wampirów

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Jak wam podoba ta seria ?
Jestem na 3 części i uwielbiam takie książki z "zakazaną" miłością. Niektórzy porównują to do zmierzchu ale dla mnie podobieństwo leży tylko że tu i tu są wampiry. Na początku ciężko się połapać co jest czym ale teraz to już wszystko kapuje Książka wciąga i polecam


Opis wydawcy
Tylko najlepszy przyjaciel może ocalić ci życie. Zwłaszcza jeśli twój wróg jest nieśmiertelny…
„Akademia wampirów” to cykl powieściowy, który pokochały już miliony czytelników. Często jest porównywany ze „Zmierzchem” Stephanie Meyer.
W szkole imienia świętego Władimira wampiry czystej krwi – moroje – uczą się posługiwać swoimi nadnaturalnymi darami, a mieszańce – dampiry – szkolą się na ich opiekunów i oddanych strażników. Posępne mury kryją jednak więcej mrocznych tajemnic, niż można by podejrzewać. Lissie Dragomir, morojce ze szlachetnego rodu, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy dampirka Rose, połączona z nią telepatyczną więzią, zdoła ochronić przyjaciółkę?
Szkoda, że tak cicho na wątku.
Ja wolę tą serię bardziej niż VD i Zmierzch. Może dlatego, że ma więcej akcji i bardziej przykuwa.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.