Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-05, 14:49   #91
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Perełki Artdeco oraz puder w pędzlu są dosyć mocno drobinkowe - tj widać złote drobinki, jeśli ktoś nie przepada to trzeba przetestować.

Pędzel skądinąd niepraktyczny - nie do mycia, aż do momentu zużycia całego pudru.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:01   #92
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kate30
Pędzel skądinąd niepraktyczny - nie do mycia, aż do momentu zużycia całego pudru.
Ja choruję na ten zwykły pędzel do brązera, bez zbiorniczka z pudrem. Taka wachlarzykowana kulka, to mój ulubiony kształt.
Za pudrami w pędzlu nie przepadam - nie umiem ich równo nałożyć, moją brązującą Sephorę wytrzepuje na zwykły pędzel (też ArtDeco zresztą) i dopiero nakładam
Ale może się wyleczę, jak zobaczę cenę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg artdeco_Bronzing06_brush_01.jpg (11,1 KB, 42 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2006-05-05 o 15:35
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:24   #93
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Noor - świetny pędzel, sama bym zachorowała, ale ostatnio kupiłam sobie 2 sephorowe XXL - ki, jeden do pudru a drugi do brązerów wszelakich.

Obczaiłam dziś brązer Nuxe - ładna duża, złotawa pudernica, puder bezdrobinkowy, raczej delikatny, łatwo się aplikuje. Coś ale Hauschka, tyle że za podobną cenę 24g, H - 9g.
Skład poprawny, choć jak to w Nuxe - obszerny, na pierwszych 2 pozycjach talk i mika.
Podobał mi się.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:41   #94
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mi też się podobają straszliwie te XXL -ki z Sephory, ale cena mnie przeraziła I choć z natury jestem rozrzutna jeśli chodzi o kosmetyki to ten pędzelek sobie odpuszczę
A Nuxe też widziałam jakiś czas temu, bardzo mi się spodobał zarówno sam puder jak i to coś brązujące w formie kremu/fluidu
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:59   #95
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Wczoraj poszłam do Sephory z zamiarem przetestowania Terracoty: chciałam sobie kupić jakiś fajny górnopółkowy brązer
Do tej pory uzywałam tylko 2: perełki z Oriflame i Rimmel natural Bronzer, bo wyglądały na mnie bardzo naturalnie.
Nałożyłam sobie Terracote nr 1, tą najjaśniejszą i szok... miałam takie rude placki na policzkach. Może ta Terracota jest bardziej miękka i potrzebuję wprawy w nakładaniu?
Wiem, że są 2 inne kolory, podobno jaśnijesze: 10 i 20. Nie było testerków. Czy któraś z was używała 1, 10 i 20 i mogłaby je porównac do siebie?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:09   #96
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

10 miała moja koleżanka, bladolica z natury - wyglądała w niej świetnie, zresztą u mnie również sprawdza b. dobrze 20 jest ciemniejsza- tylko tyle wiem Za to 4 jest dla mnie okropnie ceglasta. Nie znoszę jej Dla mnie najbardziej optymalna jest 3. Tą za to uwielbiam
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:09   #97
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

po rozbiciu Terracoty (nie pierwszej zresztą :/) nabyłam puder rozświetlający Sephory, kolor golden (najciemniejszy), i bardzo go sobie chwalę. Myślę, że w tym roku odpuszczę sobie górnopółkowy brązer.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 11:16   #98
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez króliczek
po rozbiciu Terracoty (nie pierwszej zresztą :/) nabyłam puder rozświetlający Sephory, kolor golden (najciemniejszy), i bardzo go sobie chwalę. Myślę, że w tym roku odpuszczę sobie górnopółkowy brązer.
Ojjj ja też rozbiłam kilka dni temu swoją terracotte Byłam na siebie bardzo zła bo miałam ją od niedawna A leci do mnie star bronzer Lancome w pędzlu. Mam nadzieję, że będę zadowolona http://www.lancome-usa.com/_us/_en/c...eup&vname=name&
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:22   #99
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez mania19
Ojjj ja też rozbiłam kilka dni temu swoją terracotte Byłam na siebie bardzo zła bo miałam ją od niedawna A leci do mnie star bronzer Lancome w pędzlu. Mam nadzieję, że będę zadowolona http://www.lancome-usa.com/_us/_en/c...up&vname=name&
moja też miała nie więcej niż 4-5 miesięcy, a to już druga którą rozbiłam, tylko tamta była znacznie starsza.
Daj znać jak ten star bronzer się spisuje, bo wygląda świetnie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:26   #100
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:44   #101
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez króliczek
moja też miała nie więcej niż 4-5 miesięcy, a to już druga którą rozbiłam, tylko tamta była znacznie starsza.
Daj znać jak ten star bronzer się spisuje, bo wygląda świetnie
Widzę, że nie tylko mi kosmetyki lecą z rąk Ja w swoich zbiorach mam pełno pudrów, cieni i różów rozbitych w miał A co do Star Bronzera to jak już go trochę poznam to napiszę o nim co nie co

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 12:17   #102
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ja wczoraj zakupiłam ten brązujący róż z nowej kolekcji Diora. Jest świetny, ale typowo brązującym bym go nie nazwała. Raczej już na zbrązowianą skórę - wtedy wygląda prześlicznie
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:35   #103
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez mania19
10 miała moja koleżanka, bladolica z natury - wyglądała w niej świetnie, zresztą u mnie również sprawdza b. dobrze 20 jest ciemniejsza- tylko tyle wiem Za to 4 jest dla mnie okropnie ceglasta. Nie znoszę jej Dla mnie najbardziej optymalna jest 3. Tą za to uwielbiam
Dziękuję
Pójdę się poczaić gdzie indziej, może będą mieli testery
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:37   #104
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez króliczek
po rozbiciu Terracoty (nie pierwszej zresztą :/) nabyłam puder rozświetlający Sephory, kolor golden (najciemniejszy), i bardzo go sobie chwalę. Myślę, że w tym roku odpuszczę sobie górnopółkowy brązer.
Oglądałam też pudry Sephory, zwróciłam uwagę na 2: takie w olbrzymich opakowaniach: ma 2 kolory: 1 i 2. 1 to taki fajny złoty, a 2 wydawała mi się bardziej różowa.

Były jeszcze takie w normalnych rozmiarowo opakowaniach: ale wydawało mi się, że mają rozświetlające drobinki, a takiego nie chcę
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:41   #105
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez mania19
Ojjj ja też rozbiłam kilka dni temu swoją terracotte Byłam na siebie bardzo zła bo miałam ją od niedawna A leci do mnie star bronzer Lancome w pędzlu. Mam nadzieję, że będę zadowolona http://www.lancome-usa.com/_us/_en/c...eup&vname=name&
Aaa nie kuś, bo ja ostatnio uległa jestem takim cackom Daj znać koniecznie jak do Ciebie dotrze
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:42   #106
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ze swojej strony polecam
*Lancome color ID(krem koloryzujący)
*Puder w kamieniu ziemia egipska
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 19:40   #107
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Sorry, jeśli pytanie wyda Wam się głupie, ale chciałabym wiedzieć czy po użyciu pudru brązującego cera rzeczywiście wygląda na bardziej opaloną??? Nigdy takiego nie używałam, mam już dość swojej bladości, nie chcę chodzić na solarium, a trochę się wzbraniam przed używaniem kremu z samoopalaczem do twarzy...Kusi mnie taki krem, ale troche się obawiam...I jak to jest z pudrami brązującymi do ciała? Czy to jest jakiś inny puder niz do twarzy?
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 19:50   #108
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez margaretka02
Oglądałam też pudry Sephory, zwróciłam uwagę na 2: takie w olbrzymich opakowaniach: ma 2 kolory: 1 i 2. 1 to taki fajny złoty, a 2 wydawała mi się bardziej różowa.

Były jeszcze takie w normalnych rozmiarowo opakowaniach: ale wydawało mi się, że mają rozświetlające drobinki, a takiego nie chcę
ogólnie sobie chwalę kosmetyki Sephory co do brązerów, to miałam ten puder w pędzlu, całkiem fajny, a obecnie używam pudru rozświetlającego w kamieniu Jakbyś testowała te z dużych opakować, daj znać
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 21:06   #109
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ja mam ten puder brązujący w wielkiej puderniczce, nr 1 Ma bardzo delikatne drobinki, nie żaden brokat, które są niewidoczne na twarzy.Za pierwszym machnięciem pędzla daje delikatny efekt i można go dozować wedle potrzeby Nie robi placków i dość długo pozostaje na twarzy Używam go praktycznie codziennie od grudnia i wcale go nie ubywa Jakiegoś wielkiego rozświetlenia raczej nie trzeba się spodziewać, bo puder jest raczej matowy niż rozświetlający Ja jestem z niego zadowolona
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 21:49   #110
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez króliczek
ogólnie sobie chwalę kosmetyki Sephory co do brązerów, to miałam ten puder w pędzlu, całkiem fajny, a obecnie używam pudru rozświetlającego w kamieniu Jakbyś testowała te z dużych opakować, daj znać
Jasne, dam znać
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 21:53   #111
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez aga79
Ja mam ten puder brązujący w wielkiej puderniczce, nr 1 Ma bardzo delikatne drobinki, nie żaden brokat, które są niewidoczne na twarzy.Za pierwszym machnięciem pędzla daje delikatny efekt i można go dozować wedle potrzeby Nie robi placków i dość długo pozostaje na twarzy Używam go praktycznie codziennie od grudnia i wcale go nie ubywa Jakiegoś wielkiego rozświetlenia raczej nie trzeba się spodziewać, bo puder jest raczej matowy niż rozświetlający Ja jestem z niego zadowolona
Ja właśnie takiego szukam, matowego, nie rozświetlającego i ta jedynka mi się podobała. Jeszcze sobie porównam z nr 2, ale tamtem chyba będzie za różowy. Coś mi się wydaje, że nr 1 wkrótce wyląduje u mnie na półce z kosmetykami Chociaż to olbrzymie pudło mnie przeraża
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 22:13   #112
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez margaretka02
Ja właśnie takiego szukam, matowego, nie rozświetlającego i ta jedynka mi się podobała. Jeszcze sobie porównam z nr 2, ale tamtem chyba będzie za różowy. Coś mi się wydaje, że nr 1 wkrótce wyląduje u mnie na półce z kosmetykami Chociaż to olbrzymie pudło mnie przeraża
Ten nr 2 to wogóle nie wiem czy można nazwać pudrem brązującym O ile pamiętam jest on w dziwnym odcieniu różu i bardziej by pasował jako róż dla baaaardzo bladolicych
Poj pudru (30g) chyba starczy na wieki Ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić ten puder
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 22:55   #113
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

J też byłam dziś w Sephorze i jako, że planuje zakup jakiegoś puderku brązującego obejrzałam wszystkie Sephorowe - stwierdzam jednak, że żaden się dla mnie nie nadaje - albo są za żółte/pomarańczowe, albo za ciemne. Zrobiłam za to nieplanowany zakup - rózowy puderek rozświetlający Sephory - śliczny
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 23:58   #114
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez aga79
Ten nr 2 to wogóle nie wiem czy można nazwać pudrem brązującym O ile pamiętam jest on w dziwnym odcieniu różu i bardziej by pasował jako róż dla baaaardzo bladolicych
Poj pudru (30g) chyba starczy na wieki Ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić ten puder
Świetnie, dziękuję
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 23:59   #115
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Basia39
J też byłam dziś w Sephorze i jako, że planuje zakup jakiegoś puderku brązującego obejrzałam wszystkie Sephorowe - stwierdzam jednak, że żaden się dla mnie nie nadaje - albo są za żółte/pomarańczowe, albo za ciemne. Zrobiłam za to nieplanowany zakup - rózowy puderek rozświetlający Sephory - śliczny
A czy twój nowy śliczny puderek ma jakis numer? Chętnie rzucę okiem, jak juz tam będę.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 07:22   #116
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez margaretka02
A czy twój nowy śliczny puderek ma jakis numer? Chętnie rzucę okiem, jak juz tam będę.
przypuszczam, że jest to Rose/Pink, sama go używam i bardzo chwalę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 09:28   #117
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez króliczek
przypuszczam, że jest to Rose/Pink, sama go używam i bardzo chwalę
Zgadza się rose/pink numerek 120.

Wklejam fotkę

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 10:57   #118
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Po raz kolejny dziekuję dziewczyny!
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:14   #119
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Basia39
Zgadza się rose/pink numerek 120.

Wklejam fotkę
to ja jeszcze od siebie ostrzegę, że te pudry lubią rozsypywać się w pył
chociaż przyznam, że jako pył sprawdza się jeszcze lepiej
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:24   #120
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez madziarra
Aaa nie kuś, bo ja ostatnio uległa jestem takim cackom Daj znać koniecznie jak do Ciebie dotrze
Madziarrko nie ma łatwo ... Lubię kusić Dam znać napewno

Cytat:
Napisane przez króliczek
to ja jeszcze od siebie ostrzegę, że te pudry lubią rozsypywać się w pył
chociaż przyznam, że jako pył sprawdza się jeszcze lepiej
Króliczku tylko nie sugeruj nam rozbijanie tych puderków Terracotta Ci nie starczy
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.