Krem,krem-żel hipoalergiczny z filtrem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 15:18   #1
RealHappy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 53

Krem,krem-żel hipoalergiczny z filtrem


Cześć,ze względu,że zacząłem stosować Retinoidy dokładnie Zorac-0.05 % w żelu szukam też jakiś dobry krem z filtrem póki co stosuję ten z Tołpy S.O.S krem sportowy sp20.
Niestety,ale jak dla mnie się nie nadaję,daję cieniutko to i tak skóra się świeci i do tego oczy łzawią cały czas po nałożeniu.
Jeśli chodzi o krem(może być krem-żel itp) to musi być hipoalergiczny z filtrem do skóry tłustej trądzikowej,może być coś droższego i żeby się wchłaniał a nie zostawiał tłustą powłokę.
Ciężko pewnie będzie coś znaleść,ale może się uda póki co używam ten co mam,za wszelką pomoc dziękuję.

Edytowane przez RealHappy91
Czas edycji: 2014-09-02 o 15:53
RealHappy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 15:23   #2
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Krem,krem-żel hipoalergiczny z filtrem

Hej,
ja mogę Ci polecić fantastyczny jak dla mnie filtr- Cliniqe Even Better Dark Spot Defense spf 45.
Po pierwsze mojej bardzo wrażliwej skórze absolutnie żadnej krzywdy nie zrobił, nie zapchał mojej skłonnej do wyprysków cery.
Lekko tonuje twarz, ale nie ma żadnego konkretnego odcienia, po prostu jest taki beżowy trochę. Niestety -świeci się. Ale to i tak jest błysk do ogarnięcia, ja matuje pudrem i cały dzień, trzyma się absolutnie świetnie. Jest to fenomenalna ochrona, bo testowałam w ciepłych krajach.
I jest to najlepszy krem z filtrem jaki dotychczas używałam, a używałam już sporo
A dla skóry trądzikowej, jest jeszcze Aknicare 30 spf, tylko mnie cholernie podrażnił i spowodował wysyp krostek. Najlepiej jakbyś miała próbkę i jednego i drugiego.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 16:23:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.