naczynka na ustach ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 22:53   #1
agnieszkaxp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Question

naczynka na ustach ??


hej, mam male pytanie... czy jest mozliwe aby naczynka popekaly na ustach?? od wielu lat mam czerwone kropeczki na ustach ktore wygladaja jak popekane naczynka. maja bardziej intensywny czerwony kolor niz moje usta dlatego sa bardzo widoczne. naczynka tak jakby wylewaja sie poza usta. niektore maja kształt kropek, inne wygladaja jak typowe pekniete naczynko. poza tym moje usta nigdy nie maja koloru typowo czerwonego, jest to cos pamiedzy czerwonym, fioletowym i sinym. bylam kiedys u kosmetyczki i nie umiala mi pomoc. moze ktos z was wie co to moze byc... albo ktos mial cos takiego. bede bardzo wdzieczna za pomoc.
agnieszkaxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 19:55   #2
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: naczynka na ustach ??

Jest możliwe, żeby naczynka pękały na ustach. Ja mam jedno takie naczynko, taka kropka, ale nie wychodzi poza usta. Kilka lat temu miało barwę ciemniejszą od ust, było wypukłe i dość widoczne. Z czasem trochę zbladło i jakby "zrównało się" z ustami (choć nadal jest odrobinę wypukłe) przez co jest mało widoczne. Z Twojego opisu wynika, że Twoje usta są w gorszym stanie, więc może dermatolog by pomógł i ocenił sytuację. Dziwi mnie trochę postawa kosmetyczki, bo powinna coś doradzić, przecież w zakładach kosmetycznych można zamrażać bądź laserowo usuwać naczynka, o czym możesz pomyśleć skoro przeszkadzają Ci e naczynka.
Pozdrawiam
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 19:06   #3
agnieszkaxp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: naczynka na ustach ??

dziekuje ci za odpowiedz, dobrze wiedziec ze inni tez sie z tym borykaja (chociaz nie zycze tego nikomu)... umowilam sie na wizyte u dermatologa. zobaczymy co powie... jesli chodzi o kosmetyczke to powiedziiala ze z ust nie da sie tego usunac ale rzeczywiscie nic nie doradzila... dlatego tez przestalam szukac innych rozwiazan i to pewnie byl moj blad...
agnieszkaxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.