Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-28, 21:23   #3721
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Nie będziemy mieć winietek, tylko plan stołów. Każdy niech sobie siada jak chce przy stole -stoły okrągłe. Wesele małe, wiec powinno być Ok.

Ciężki czas w pracy, zaczynam sie zastanawiać, jak długo tam wytrzymam. W zeszłym roku było super, a w tym roku to nie daje rady psychicznie. Do tego doszło więcej. Dziś rodzic na mnie sie wydzierał, obrażał, nie byłam w stanie wracać sama samochodem do domu, godzinę po akcji nadal ręce mi sie trzęsły. Koleżanka mnie podwiozla, a potem TZ odebrał. Samochód zostawiłam na parkingu przy szkole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Doskonale znam ten ból Gdzie rodzice tam cierpienie. Ja też miałam w zeszłym tygodniu starcie z okropnym facetem, bardzo roszczeniowy, wszystko wina dentystów :/ Jutro znowu przychodzi z synem, aż mi się słabo robi jak o tym pomyślę.
Cytat:
Napisane przez milord90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Można dołączyć? Mój ślub planowany jest na 03.05.2019.

Na obecny moment mamy:

-salę
-fotografa
-zespół
-florystkę

A z "moich" rzeczy to:
-makijażystkę
-suknię - po wielu walkach z samą sobą wybrałam wczoraj model Olga od Anny Kary. Ale nie powiem, decyzja była cięzka i szczerze mówiąc chciałam mieć to już odhaczone

Chciałabym jeszcze w miarę szybko znaleźć jakiegoś fryzjera, ale wszędzie mi mówią ze zapisy na 2019 zaczynają się od nowego roku

Jestem w szoku że większość z Was tutaj już ogarnia zaproszenia, obrączki, winietki, plany stołów itd. Ja to planowałam gdzieś na marzec, dwa miesiace przed ślubem....czy może popełniam błąd zostawiając to na tak późno?? Ale nawet nie wiem kto przyjdzie szczerze mówiąc...

I mimo że do tego ślubu jeszcze sporo czasu to ja już się zamartwiam Od zawsze byłam osobą bardzo nieśmiałą i skrytą, do duszy towarzystwa mi daleko.Nienawidzę być w centrum uwagi,kiedy muszę wypowiedzieć się wśród większej ilości osób itd. Zawsze jestem taką szarą myszką która robi swoje i na którą nikt nie zwraca uwagi i mnie to cieszy (w przeciwieństwie do mojego narzeczonego, który jest typowym gwiazdorem , wszyscy go uwielbiają itd.) A tutaj przez tyle godzin ja mam być na celowniku wszystkich, w centrum uwagi, to w ogóle nie dla mnie Z jednej strony nie mogę się doczekać tego ślubu i być żoną ale z drugiej przeraża mnie ten dzień
Witaj
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że to pytanie padało już kilka razy ale nie pamiętam Czy któraś z Was ma najpierw makijaż potem fryzurę ? Mialam dzisiaj próbną fryzurę i dziewczyna poradziła mi żeby najpierw był makijaż ponieważ fryzura może się zniszczyć przy opieraniu na fotelu do malowania i rzeczywiście mi ostatnio trochę oklapła po oparciu się, nie umiem wysiadziec godziny bez opierania :/ W ogóle denerwuje mnie moja mama, zapisałam ją na makijaż na 9 to teraz marudzi, że za wcześnie. Chcesz dobrze zapisujesz wszystkich, a teraz jest problem. Muszę chyba zamienić godziny mamy i swiadkowej, ale też mi teraz trochę głupio w stosunku do świadkowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam najpierw makijaż, tak mi poradziła makijażystka. W kontekście tego, co napisałaś, ma to jeszcze większy sens.
Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem (praca w branży), ze nie każdy fryzjer umie umyć włosy tak, żeby woda nie kapnela na twarz albo żeby przy włosach nie zmyć podkładu i nie zrobić białego ładnego odcięcia. Chyba, ze masz umyć włosy sama przed makijazem, ale wiadomo ze fryzjer zawsze lepiej umyje niż samemu sobie. Ponadto w przypadku makijażu możesz siedzieć na hokerze a nie na łóżku z oparciem. Godzinkę jakoś wytrzymasz a nie stracisz na jakości fryzury.


Wysłane z iPhone
Ale przecież nie myje się włosów tuż przed zrobieniem fryzury To jest mega duży błąd i może nadal robią tak fryzjerzy, którzy w ogóle się nie szkolą. Włosy świeżo umyte o wiele gorzej się układają, dlatego trzeba samemu umyć dzień wcześniej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 21:50   #3722
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Heziola, nie dziwię się wcale że masz dość. Nie dość że cały dzień użerania się z dzieciakami to jeszcze potem rodzice na dokładkę. Trzymaj się kochana


hej milord90


Mi w sumie obojętne czy zapiszę się najpierw na makijaż czy fryzurę, byle mi to wszystko przetrwało do rana
Ale zgadzam się z Marią, nie myje się włosów przed samym układaniem ich



miałam obejrzeć film na francuski a przespałam pół dnia
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 22:13   #3723
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Doskonale znam ten ból Gdzie rodzice tam cierpienie. Ja też miałam w zeszłym tygodniu starcie z okropnym facetem, bardzo roszczeniowy, wszystko wina dentystów :/ Jutro znowu przychodzi z synem, aż mi się słabo robi jak o tym pomyślę. Witaj Ja mam najpierw makijaż, tak mi poradziła makijażystka. W kontekście tego, co napisałaś, ma to jeszcze większy sens.Ale przecież nie myje się włosów tuż przed zrobieniem fryzury To jest mega duży błąd i może nadal robią tak fryzjerzy, którzy w ogóle się nie szkolą. Włosy świeżo umyte o wiele gorzej się układają, dlatego trzeba samemu umyć dzień wcześniej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Naprawdę nie powinno się myć włosów? We wszystkich miejscach gdzie pracowałam z fryzjerami wszyscy myli i jakoś nie wyobrażam sobie umyć włosy dzień wcześniej tym bardziej ze w czerwcu może być gorąco, w nocy się spocę i dodać do tego zrobiona fryzurę na tych włosach i tance i kolejny pot to ja wole nie myśleć jak ta fryzura będzie wyglądać


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez milord90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Można dołączyć? Mój ślub planowany jest na 03.05.2019.



Na obecny moment mamy:



-salę

-fotografa

-zespół

-florystkę



A z "moich" rzeczy to:

-makijażystkę

-suknię - po wielu walkach z samą sobą wybrałam wczoraj model Olga od Anny Kary. Ale nie powiem, decyzja była cięzka i szczerze mówiąc chciałam mieć to już odhaczone



Chciałabym jeszcze w miarę szybko znaleźć jakiegoś fryzjera, ale wszędzie mi mówią ze zapisy na 2019 zaczynają się od nowego roku



Jestem w szoku że większość z Was tutaj już ogarnia zaproszenia, obrączki, winietki, plany stołów itd. Ja to planowałam gdzieś na marzec, dwa miesiace przed ślubem....czy może popełniam błąd zostawiając to na tak późno?? Ale nawet nie wiem kto przyjdzie szczerze mówiąc...



I mimo że do tego ślubu jeszcze sporo czasu to ja już się zamartwiam Od zawsze byłam osobą bardzo nieśmiałą i skrytą, do duszy towarzystwa mi daleko.Nienawidzę być w centrum uwagi,kiedy muszę wypowiedzieć się wśród większej ilości osób itd. Zawsze jestem taką szarą myszką która robi swoje i na którą nikt nie zwraca uwagi i mnie to cieszy (w przeciwieństwie do mojego narzeczonego, który jest typowym gwiazdorem , wszyscy go uwielbiają itd.) A tutaj przez tyle godzin ja mam być na celowniku wszystkich, w centrum uwagi, to w ogóle nie dla mnie Z jednej strony nie mogę się doczekać tego ślubu i być żoną ale z drugiej przeraża mnie ten dzień

Z tymi zapisami jest najgorzej bo trzeba pamiętać żeby zadzwonić w styczniu, by się umówić na próbna/właściwa. I nie przejmuj się ja przez wiekszosc czasu na ślubach/weselach byłam po drugiej stronie barykady i teraz tez sobie siebie nie wyobrażam na tym głównym miejscu


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 22:14   #3724
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja to jeszcze słyszałam taką wersję, że umyć można, ale żeby nie nakładać żadnych odżywek, samym szamponem, żeby nie były takie śliskie. I tak zawszę robiłam przed czesaniem u fryzjera i nie było problemów z włosami. Pewnie tak zrobię i tym razem, bo czasami na drugi dzień moje włosy wyglądają bardzo nieciekawie.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 22:20   #3725
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

A i kolejna kwestia, że pewnie będę się długo pielęgnować w wannie, a moje włosy są z tych puszących się i baaaardzo łapiących wilgoć. Po takiej kąpieli/prysznicu mam przetłuszczone na górze i szopę na dole :P Więc nawet z tego względu będę musiała umyć włosy.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 22:25   #3726
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez milord90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Można dołączyć? Mój ślub planowany jest na 03.05.2019.

Na obecny moment mamy:

-salę
-fotografa
-zespół
-florystkę

A z "moich" rzeczy to:
-makijażystkę
-suknię - po wielu walkach z samą sobą wybrałam wczoraj model Olga od Anny Kary. Ale nie powiem, decyzja była cięzka i szczerze mówiąc chciałam mieć to już odhaczone

Chciałabym jeszcze w miarę szybko znaleźć jakiegoś fryzjera, ale wszędzie mi mówią ze zapisy na 2019 zaczynają się od nowego roku

Jestem w szoku że większość z Was tutaj już ogarnia zaproszenia, obrączki, winietki, plany stołów itd. Ja to planowałam gdzieś na marzec, dwa miesiace przed ślubem....czy może popełniam błąd zostawiając to na tak późno?? Ale nawet nie wiem kto przyjdzie szczerze mówiąc...

I mimo że do tego ślubu jeszcze sporo czasu to ja już się zamartwiam Od zawsze byłam osobą bardzo nieśmiałą i skrytą, do duszy towarzystwa mi daleko.Nienawidzę być w centrum uwagi,kiedy muszę wypowiedzieć się wśród większej ilości osób itd. Zawsze jestem taką szarą myszką która robi swoje i na którą nikt nie zwraca uwagi i mnie to cieszy (w przeciwieństwie do mojego narzeczonego, który jest typowym gwiazdorem , wszyscy go uwielbiają itd.) A tutaj przez tyle godzin ja mam być na celowniku wszystkich, w centrum uwagi, to w ogóle nie dla mnie Z jednej strony nie mogę się doczekać tego ślubu i być żoną ale z drugiej przeraża mnie ten dzień
Witaj
Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Naprawdę nie powinno się myć włosów? We wszystkich miejscach gdzie pracowałam z fryzjerami wszyscy myli i jakoś nie wyobrażam sobie umyć włosy dzień wcześniej tym bardziej ze w czerwcu może być gorąco, w nocy się spocę i dodać do tego zrobiona fryzurę na tych włosach i tance i kolejny pot to ja wole nie myśleć jak ta fryzura będzie wyglądać


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------




Z tymi zapisami jest najgorzej bo trzeba pamiętać żeby zadzwonić w styczniu, by się umówić na próbna/właściwa. I nie przejmuj się ja przez wiekszosc czasu na ślubach/weselach byłam po drugiej stronie barykady i teraz tez sobie siebie nie wyobrażam na tym głównym miejscu


Wysłane z iPhone
Maria ma rację. Nigdy nie spotkałam się z myciem włosów przed robieniem fryzury. Moje włosy np są bardzo sypkie tuż po umyciu, nie wiem ile trzeba byłoby nawalic lakieru żeby nie powypadaly z fryzury... więc nie wiem co gorzej wygląda, włosy umyte wieczór wcześniej gdzie we fryzurze włosy zawsze będą inaczej wyglądać niż takie rozpuszczone na co dzień czy aż świecące się od tony lakieru...


My w sobotę wracamy do tematu obrączek, ciągle mamy dylemat.... :/ Jeszcze wstapimy do drugiego salonu tego jubilera, bo powiedziano nam w tym pierwszym, że tam są obrączki innej firmy. Zobaczymy...
Czekam na zaproszenia, powinny być na dniach Jak wysłali mi projekt do zatwierdzenia byłam bardzo zadowolona
Muszę zadzwonić do cukierni na dniach, nie mogę się zgrać z poradnia, a to też chce załatwić w najbliższym czasie. Chce jeszcze zamówić specjalne "zaproszenia" dla rodziców. Nie możemy też się zebrać, żeby podjechać do właściciela sali. Im bliżej tym bardziej robię się leniwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 22:30   #3727
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Witaj Maria ma rację. Nigdy nie spotkałam się z myciem włosów przed robieniem fryzury. Moje włosy np są bardzo sypkie tuż po umyciu, nie wiem ile trzeba byłoby nawalic lakieru żeby nie powypadaly z fryzury... więc nie wiem co gorzej wygląda, włosy umyte wieczór wcześniej gdzie we fryzurze włosy zawsze będą inaczej wyglądać niż takie rozpuszczone na co dzień czy aż świecące się od tony lakieru...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A to Wam powiem, ze mnie zaskoczylyscie. Na wszelkie imprezy zawsze sama sobie prostowałam włosy i byłam swięcie przekonana, ze się myje włosy, tym bardziej ze pracuje od kilku lat z fryzjerami i wszyscy tak robili ale jak widać człowiek się uczy całe życie



Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-28, 22:32   #3728
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Naprawdę nie powinno się myć włosów? We wszystkich miejscach gdzie pracowałam z fryzjerami wszyscy myli i jakoś nie wyobrażam sobie umyć włosy dzień wcześniej tym bardziej ze w czerwcu może być gorąco, w nocy się spocę i dodać do tego zrobiona fryzurę na tych włosach i tance i kolejny pot to ja wole nie myśleć jak ta fryzura będzie wyglądać


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------




Z tymi zapisami jest najgorzej bo trzeba pamiętać żeby zadzwonić w styczniu, by się umówić na próbna/właściwa. I nie przejmuj się ja przez wiekszosc czasu na ślubach/weselach byłam po drugiej stronie barykady i teraz tez sobie siebie nie wyobrażam na tym głównym miejscu


Wysłane z iPhone
Mycie włosów tuż przed fryzurą to stara szkoła fryzjerska, gdzie do utrwalenia jednej głowy schodziło całe opakowanie lakieru Takie świeże włosy są sypkie, trudne do ułożenia i łatwo wyślizgują się z wsuwek.
Bez przesady z tym poceniem się Ja nawet w czerwcu nigdy nie budzę się z mokrą głową Włosy umyte wieczór przed ślubem będą następnego dnia świeże. Nie ma co popadać w paranoję.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 22:43   #3729
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Mycie włosów tuż przed fryzurą to stara szkoła fryzjerska, gdzie do utrwalenia jednej głowy schodziło całe opakowanie lakieru Takie świeże włosy są sypkie, trudne do ułożenia i łatwo wyślizgują się z wsuwek.
Bez przesady z tym poceniem się Ja nawet w czerwcu nigdy nie budzę się z mokrą głową Włosy umyte wieczór przed ślubem będą następnego dnia świeże. Nie ma co popadać w paranoję.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Skoro tak to zdecydowanie wole fryzurę trzymająca się cała noc, aniżeli tonę lakieru



Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 23:16   #3730
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Agus u nas też martwy okres przygotowań myślę ,że w tym roku jeszcze kilka spraw zalatwimy no ale ja mam czas do września niektóre z nas slubuja duuuzo wcześniej ,więc każda innaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Leukotea skąd podwiązka ? Bardzo ładna u nas będa winetki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 06:28   #3731
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Heziola u nas w szkole zawsze się mówi, że podstawa pensji jest za dzieci, a wszystko ponad to za rodziców. Wiem jakie to przykre mieć z nimi starcie, ale zawsze to lepiej niżby byli milutcy i poszli prosto do dyrekcji.

U mnie też myje się włosy dzień przed, a ja i tak mam śliskie.

Nakupilam wczoraj różnych specyfików w aptece, które mają zastąpić kosmetyki i całkiem fajnie się sprawdzają, przynajmniej po pierwszej aplikacji, zobaczymy jak będzie dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-29, 07:05   #3732
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej
Zaraz nadrobię

Wczoraj wróciliśmy po północy do domu, byliśmy w Ikei po różnego rodzaju szafki, blaty i nie zmiescilismy się w samochód i czekaliśmy na pomoc a sklep nam zamknęli

Dziewczyny ja już nie wiem co z tą suknią.. najbardziej przypadła mi do gustu ta z filmiku, dół jest przyłożony tylko to ciężko tak sobie wyobrazić.. góra też ciut inaczej by poleciała.. i jeszcze jedna suknia z innego salonu wchodzi w grę..tą pierwsza była gładka,bez żadnych zdobień,miała tylko te elementy błyszczące, a ta druga dół podobnym,tylko góra z koronką dekolt w szersze V..
Nie wiedziałam,że będzie to takie trudne
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:13   #3733
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam się w czwartek!

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Ja jeśli się zdecyduje to tez zlecę je osobie która nam zrobila zaproszenia i zawieszki. Ale winietki i plan stołów to chyba dopiero jak goście potwierdza przybycie, czy wcześniej robicie?
Wysłane z iPhone
Dopiero jak potwierdzą

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja już zaproszenia mam ale własnie kopert brak
I mam problem żeby jakieś znaleźć jedne zmówiłam, to musiałam odsyłać, bo kolor totalnie odbiegał od tego co było na stronie
[…]
Ja jutro jeszcze do pracy i po pracy od razu w drogę i jedziemy do mnie na weekend, w piątek próbne czesanie, trzymajcie
Kurczę, mam nadzieję, że u nas pójdzie gładko, muszę gdzieś namierzyć ładne jasnoszare

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Ciężki czas w pracy, zaczynam sie zastanawiać, jak długo tam wytrzymam. W zeszłym roku było super, a w tym roku to nie daje rady psychicznie. Do tego doszło więcej. Dziś rodzic na mnie sie wydzierał, obrażał, nie byłam w stanie wracać sama samochodem do domu, godzinę po akcji nadal ręce mi sie trzęsły. Koleżanka mnie podwiozla, a potem TZ odebrał. Samochód zostawiłam na parkingu przy szkole.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Rany, Heziola Co za fatalny gość. Trzymaj się i mam nadzieję, że wszystko wróci do poprzedniego stanu.


Cytat:
Napisane przez milord90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Można dołączyć? Mój ślub planowany jest na 03.05.2019.

Na obecny moment mamy:

-salę
-fotografa
-zespół
-florystkę

A z "moich" rzeczy to:
-makijażystkę
-suknię - po wielu walkach z samą sobą wybrałam wczoraj model Olga od Anny Kary. Ale nie powiem, decyzja była cięzka i szczerze mówiąc chciałam mieć to już odhaczone

Chciałabym jeszcze w miarę szybko znaleźć jakiegoś fryzjera, ale wszędzie mi mówią ze zapisy na 2019 zaczynają się od nowego roku

Jestem w szoku że większość z Was tutaj już ogarnia zaproszenia, obrączki, winietki, plany stołów itd. Ja to planowałam gdzieś na marzec, dwa miesiace przed ślubem....czy może popełniam błąd zostawiając to na tak późno?? Ale nawet nie wiem kto przyjdzie szczerze mówiąc...

I mimo że do tego ślubu jeszcze sporo czasu to ja już się zamartwiam Od zawsze byłam osobą bardzo nieśmiałą i skrytą, do duszy towarzystwa mi daleko.Nienawidzę być w centrum uwagi,kiedy muszę wypowiedzieć się wśród większej ilości osób itd. Zawsze jestem taką szarą myszką która robi swoje i na którą nikt nie zwraca uwagi i mnie to cieszy (w przeciwieństwie do mojego narzeczonego, który jest typowym gwiazdorem , wszyscy go uwielbiają itd.) A tutaj przez tyle godzin ja mam być na celowniku wszystkich, w centrum uwagi, to w ogóle nie dla mnie Z jednej strony nie mogę się doczekać tego ślubu i być żoną ale z drugiej przeraża mnie ten dzień
Witaj! Ślubujecie dzień przed nami
Piękną masz suknię też wybrałam Annę Karę.

No fakt, z winietkami i planem stolików to można jeszcze zaczekać, ale na zaproszenia i obrączki to chyba dobry moment

Zwłaszcza sprawa zaproszeń byłaby teraz do ruszenia chyba, bo z takimi terminami jak u nas chyba warto jak najwcześniej powiadomić, żeby goście sobie nie zaplanowali wyjazdu na długi weekend.

A duże wesele planujecie?

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
A to Wam powiem, ze mnie zaskoczylyscie. Na wszelkie imprezy zawsze sama sobie prostowałam włosy i byłam swięcie przekonana, ze się myje włosy, tym bardziej ze pracuje od kilku lat z fryzjerami i wszyscy tak robili ale jak widać człowiek się uczy całe życie

Wysłane z iPhone
U mnie też fryzjerka zaleciła samodzielne mycie dzień wcześniej, a ona po prostu przyjedzie mnie uczesać

Przedyskutowaliśmy wczoraj sprawę obrączek i chyba już jesteśmy zgodni co do tego, jakie byśmy chcieli - model wymaga pewnej przeróbki, po południu dzwonię zapytać, czy nam takie zrobią
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:31   #3734
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry


Obudziłam się z bólem głowy, więc udany dzień się zapowiada


Agula a jedziesz jeszcze do jakiegoś innego salonu?
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:11   #3735
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień Dobry, witam sie w słoneczny czwartek

Leukotea i milord90 witajcie w naszym gronie

Nawet nie wiecie jak ja się ciesze, ze dziś mam wolne od pracy, odpocznę psychicznie. Co prawda poprzedni weekend miałam wolny, ale ostatnie 3 dni w pracy dały mi w kosc. O ile w pondz bylo wszystko w porządku, to juz dwa kolejne dni do d...Ciągle robimy inwentaryzacje , ja osobiście sprawdzałam znicze, zczytywalam je tydzień temu. Wiadomo, ze jak fizycznie nie ma pewnych rzeczy to ich nie policzę, jest brak lub cos sie ominie. Później po zatwierdzeniu dostaje sie kartkę z nieszczytnymi pozycjami i ja dostalam wszystko od nowa co tylko było z tej firmy na sklepie. Komputer nie zatwierdził inwentaryzacji, choc bylo liczone i na wydruku ze zatwiedzone. Tydzień temu liczyłam z 5 godz i we wtorek to samo o ludzie, ale bylam zla. Za to wczoraj była przedstawicielka z jednej firmy i juz robiła z kierownikiem zamowienie na środki owadobójcze, nawozy itd. łącznie zamówienie wyszlo na 120 tys. To juz za przyszły rok na wiosenny sezon, ma przyjechać polowa w styczniu,(15 palet). Nasz kierownik dosłownie wydarł sie na nas, mnie i zmienniczkę, ze burdel i nic nie pilnujemy i nie ma korekt na towar. Do konca października byl czas, aby wlasnie z tej firmy zwrocic towor posezonowy i go oddalismy jakos kolo 28.10 , miesiąc nie ma korekty i to nasza wina ze firma sie ociaga? Przy zamowieniu system pokazuje np. 15 szt. a tego w rzeczywistości wogole moze nie byc na sklepie. O to tak sie wkurzył, nie widzialam go takiego złego jeszcze. Druga sprawa przyszedł mail własnie z tej firmy z magazynu, ze w zwróconym towarze są braki, tzn stan rzeczywisty u nich nie zgadza sie z lista produktow, ktora im wysłalismy. No jak moze sie nie zgadzac skoro ja jestem tego pewna, ze im to oddałam. Na specyfikacji jest 13 szt. zwrocone im, 13 pokazuje system, nie mam tego na sklepie, a u nich jest 1 szt, brak 12 ,zginęło? jak i gdzie? i to kilka pozycje takich.

Jeszcze koniec miesiąca i nie wiem czy ja pracuje w weekend czy nie. Kierownik czeka do ostatniej chwili, zeby dac pracownikom grafik, nic nie zaplanujesz na poczatek miesaca wczesniej. Da dziś lub jutro kolo 15 połozy w socjalnym przed wyjściem do domu, aby nikt mu nie truł d..., ze mu coś nie pasuje.

Kolejna rzecz, bylo mówione, ze po pól roku naleazy sie premia i wszystkie dodatki, mi minęło pol roku 8.11. Ale co z tego jak aby dostać wszystkie dodatki trzeba mieć pol roku i nalezy sie za pelny przepracowany miesiąc. Jakbym pracowała od 1. 05 do 1.11 to za listopad bym dostała jakieś 700 zł więcej. A tak to mija mi 8.11, niepełny miesiąc, wiec realnie pracuje prawie 7 mies, a nie 6 za podstawe. Premia liczona dopiero od grudnia. I wez sie człowieku nie wkurz.

Ale napisałam i to same żale, dawno mnie nie było także Maria nie martw się, ze ty ostatnio "marudziłaś"dziewczyn om o swoich problemach bo i ja tez Brrr....dziś dzień bez pracy na luzie. Musze o czyms myslec miłym. Dzis mam dostać list polecony z kolejnymi próbkami zaproszenien;D

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataP11 Pokaż wiadomość
Hej PM Ale już macie załatwione rzeczy dużo.. a ja to w sumie stoje w miejscu. Teraz mój jeszcze wymyślił żebyśmy powiedzieli, co planujemy bo nadal nikt nie wie. Na razie kazałam mu się wstrzymać bo stwierdziłam, że to nic pewnego. Boje się że jak się wygada to zaraz będą "dobre rady"itp.

Witaj Leukotea

Nie pamiętam czy już pytałam, ale czy są tu jakieś PM 40+? Jeżeli tak to wybaczcie starszej pani sklerozy. ;p

Kilka dni temu był temat dzieci i jak to z tymi anty. No cóż, moje starsze dziecko jest dziełem przypadku i to na na tabletkach, a młodsze długo wystarane po odstawieniu i w sumie udało się dopiero jak już zrezygnowaliśmy. Także tu chyba reguły nie ma.. ;p
Aga a w jakim wieku urodziłaś drugie dziecko?. Może wiek też ma znaczenie przy staraniach.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-11-29 o 08:18
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:17   #3736
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Hej
Zaraz nadrobię

Wczoraj wróciliśmy po północy do domu, byliśmy w Ikei po różnego rodzaju szafki, blaty i nie zmiescilismy się w samochód i czekaliśmy na pomoc a sklep nam zamknęli

Dziewczyny ja już nie wiem co z tą suknią.. najbardziej przypadła mi do gustu ta z filmiku, dół jest przyłożony tylko to ciężko tak sobie wyobrazić.. góra też ciut inaczej by poleciała.. i jeszcze jedna suknia z innego salonu wchodzi w grę..tą pierwsza była gładka,bez żadnych zdobień,miała tylko te elementy błyszczące, a ta druga dół podobnym,tylko góra z koronką dekolt w szersze V..
Nie wiedziałam,że będzie to takie trudne
Nie widziałam Cię w tej koronkowej, ale muszę przyznać rację Panu Łukaszowi, że w gładkich wyglądasz obłędnie... I ta z błyszczącą gora i tym dołem niesamowicie Ci pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:22   #3737
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość

Ciężki czas w pracy, zaczynam sie zastanawiać, jak długo tam wytrzymam. W zeszłym roku było super, a w tym roku to nie daje rady psychicznie. Do tego doszło więcej. Dziś rodzic na mnie sie wydzierał, obrażał, nie byłam w stanie wracać sama samochodem do domu, godzinę po akcji nadal ręce mi sie trzęsły. Koleżanka mnie podwiozla, a potem TZ odebrał. Samochód zostawiłam na parkingu przy szkole.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja mam tak samo, może nie z rodzicami bo nie mam z nimi nic wspólnego, ale z praca już owszem. Zresztą pisała jakiś czas temu ze ma ciężko w pracy a i chwil temu cała 'litanie" Ciągle chodzę wkurzona przez tą pracę, ale byle do ślubu. Potem i tak chcemy mieć maleństwo, ale czas pokaże
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-11-29 o 08:23
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 09:28   #3738
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej
Dziewczyny poradźcie mi coś, bo nie wiem jak wybrnąć z pewnej sytuacji, a tutaj was tyle że można na was liczyć otóż miałam świetny kontakt z pewną znajomą, wspierała mnie w przygotowaniach, tymbardziej że ona też jest przed ślubem więc nie ma się co dziwić. Chciałam ją zaprosić na swój ślub o czym jej słownie powiedziałam. Sytuacja się nagle obróciła o 180 stopni. Miałyśmy się spotkać, a spotkanie przekładałyśmy kilka razy a bo ona ma remont, albo ja nie mogę bo pracuję, potem znowu coś ona. W każdym razie miała się odezwać bo już nie miałam sił pisać do niej po raz xxx o spotkanie i zamilkła od jakiegoś 1,5 do 2 miesięcy. Stwierdziłam że jednak jej nie zaproszę bo się odcięła całkowicie i dla mnie to bezsensu. Nie potrafiła wygospodarować nawet godzinę na kawę, a nie mieszkamy niewiadomo ile od siebie. W każdym razie mam 2 wyjścia albo wymyślić jakąś wymówkę dlaczego jej jednak nie zaproszę, albo po prostu nie zaprosić i czekać później na jej reakcję. Wolałabym to pierwsze...ale co mam jej powiedzieć? Pomóżcie dziewczyny ;*
Jeszcze uprzedzając wszelkie pytania o naszą znajomość, miałyśmy wcześniej normalny, staly kontakt przez kilka lat, jest nadal zaręczona i szczęśliwa, więc tymbardziej nie wiem skąd takie zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 09:30   #3739
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Nie widziałam Cię w tej koronkowej, ale muszę przyznać rację Panu Łukaszowi, że w gładkich wyglądasz obłędnie... I ta z błyszczącą gora i tym dołem niesamowicie Ci pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Meggie właśnie jak z Atelier to nad tą opcją się zastanawiam, a czasu coraz mniej

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Obudziłam się z bólem głowy, więc udany dzień się zapowiada


Agula a jedziesz jeszcze do jakiegoś innego salonu?
Chyba już nie,nie wiem sama,wszędzie podobne te kiecki jak dla mnie.. różnią się jakimś pierdółkami.. jeszcze większy zamęt będę miała
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-29, 09:42   #3740
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kira nie wiem co ja bym zrobiła w twojej sytuacji. Ale chyba rczej zapytała bym wprost o co jej chodzi. Moze akurat ma jakis problem lub tylko udaje ze jest szczeliwa , nie układa sie jej przed ślubem.

Agula dla mnie najlepsze z tych sukni, które widziałam na grupie to ta nr 3 z tak jakby kwiatową gorą lub ta błyszcząca . Jakbym sama miala wybierać brałabym tą drugą z filmiku. I podziwiam za odwagę z dekoltem ja bym nie założyła sukni z takim. Dobrze czujesz się w takiej sukni odkrytej?

Własnie przyszły mi probki zaproszen. Nie bede robic zdjec, ale pokaze ze strony ktore wybrałam.
https://artma-zaproszenia.pl/produkt...a-slubne-rosa/
https://artma-zaproszenia.pl/produkt...-slubne-viola/
https://artma-zaproszenia.pl/produkt...slubne-ribbon/

Kolorystycznie chce takie zaproszenie jak to drugie Viola czyli biały papier różowa wstążka, ale co do wzoru już mam problem. Wiem ze każdy ma inny gust, co innego się podoba, ale mi podoba się akurat takie proste z kokardą. Szukam zaposzen juz od dluzszego czasu i ciezko jest wybrac, im dluzej tym coraz gorzej i czas na decyzje. Na początku grudnia chce zlozyc juz zamowienie, aby na świeeta miec gotowe i zaprosic przyjacialke, ktora przylatuje na świętą z Anglii. Podjelismy tez decyzje, ze bede wypisywac je recznie sama, co ma byc to bedzie.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-11-29 o 09:56
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 09:48   #3741
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kira ja osobiście nie pisała bym,że Cię nie zaproszę,bo coś tam.. może w końcu uda się spotkać, pogadać szczerze dlaczego tak się odcięła, a jak to nie pomoże to nie zaprosić i tyle,tak myślę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 09:50   #3742
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny poradźcie mi coś, bo nie wiem jak wybrnąć z pewnej sytuacji, a tutaj was tyle że można na was liczyć otóż miałam świetny kontakt z pewną znajomą, wspierała mnie w przygotowaniach, tymbardziej że ona też jest przed ślubem więc nie ma się co dziwić. Chciałam ją zaprosić na swój ślub o czym jej słownie powiedziałam. Sytuacja się nagle obróciła o 180 stopni. Miałyśmy się spotkać, a spotkanie przekładałyśmy kilka razy a bo ona ma remont, albo ja nie mogę bo pracuję, potem znowu coś ona. W każdym razie miała się odezwać bo już nie miałam sił pisać do niej po raz xxx o spotkanie i zamilkła od jakiegoś 1,5 do 2 miesięcy. Stwierdziłam że jednak jej nie zaproszę bo się odcięła całkowicie i dla mnie to bezsensu. Nie potrafiła wygospodarować nawet godzinę na kawę, a nie mieszkamy niewiadomo ile od siebie. W każdym razie mam 2 wyjścia albo wymyślić jakąś wymówkę dlaczego jej jednak nie zaproszę, albo po prostu nie zaprosić i czekać później na jej reakcję. Wolałabym to pierwsze...ale co mam jej powiedzieć? Pomóżcie dziewczyny ;*
Jeszcze uprzedzając wszelkie pytania o naszą znajomość, miałyśmy wcześniej normalny, staly kontakt przez kilka lat, jest nadal zaręczona i szczęśliwa, więc tymbardziej nie wiem skąd takie zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Zaproponowałabym jeszcze raz spotkanie, już ostatni. Jak się będzie migać i będziesz czuła, że to ściema, to dałabym sobie spokój i uznała, że chyba jednak kontakt się urwał.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 09:56   #3743
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Zaproponowałabym jeszcze raz spotkanie, już ostatni. Jak się będzie migać i będziesz czuła, że to ściema, to dałabym sobie spokój i uznała, że chyba jednak kontakt się urwał.
W sumie nie pomyślałam o tym. Dobry pomysł. Potem nie mogłaby mieć pretensji, że jej nie zaprosiłam skoro sama się tak zachowywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 10:06   #3744
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny poradźcie mi coś, bo nie wiem jak wybrnąć z pewnej sytuacji, a tutaj was tyle że można na was liczyć otóż miałam świetny kontakt z pewną znajomą, wspierała mnie w przygotowaniach, tymbardziej że ona też jest przed ślubem więc nie ma się co dziwić. Chciałam ją zaprosić na swój ślub o czym jej słownie powiedziałam. Sytuacja się nagle obróciła o 180 stopni. Miałyśmy się spotkać, a spotkanie przekładałyśmy kilka razy a bo ona ma remont, albo ja nie mogę bo pracuję, potem znowu coś ona. W każdym razie miała się odezwać bo już nie miałam sił pisać do niej po raz xxx o spotkanie i zamilkła od jakiegoś 1,5 do 2 miesięcy. Stwierdziłam że jednak jej nie zaproszę bo się odcięła całkowicie i dla mnie to bezsensu. Nie potrafiła wygospodarować nawet godzinę na kawę, a nie mieszkamy niewiadomo ile od siebie. W każdym razie mam 2 wyjścia albo wymyślić jakąś wymówkę dlaczego jej jednak nie zaproszę, albo po prostu nie zaprosić i czekać później na jej reakcję. Wolałabym to pierwsze...ale co mam jej powiedzieć? Pomóżcie dziewczyny ;*
Jeszcze uprzedzając wszelkie pytania o naszą znajomość, miałyśmy wcześniej normalny, staly kontakt przez kilka lat, jest nadal zaręczona i szczęśliwa, więc tymbardziej nie wiem skąd takie zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ona ma ślub przed Tobą czy po Tobie? Sama nie wiem co bym zrobiła, bo czasami u mnie też bywało, że i pół roku nie miałam z kimś kontaktu, a jak w końcu udało nam się spotkać, to tak jakbyśmy się tydzień temu widziały. Ale ewidentnie Ty czujesz, że jest coś nie tak. Chyba spróbowałabym już ostatni raz napisać, czy z jej strony coś się zmieniło, że nie chce utrzymywać już kontaktu. Ciekawe co odpiszę. A jak już faktycznie masz dość narzucania się to po prostu jej nie zapraszaj i w razie czego powiedzieć, że ze względu na liczną rodzinę musisz ograniczyć znajomych:P
Teraz sobie przypomniałam, że właśnie tak zerwałam znajomość z jedną koleżanką. I powiem Ci, że czasem żałuję, a czasem nie. Żałuję bo to było jednak parę lat znajomości, a teraz ledwo do siebie "hej" powiemy, a z drugiej strony nie potrzebuje obok siebie osób, które odzywają się tylko wtedy, kiedy same czegoś potrzebują


blondynka kolejny gość Ciężko jest siedzieć w pracy, która męczy psychicznie. Wytrzymasz jeszcze parę miesięcy a później niech Cię w dupę pocałują

Ja jeszcze dziś zostałam w domu. Idę śniadanie sobie zrobić, bo trochę pospałam
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 10:09   #3745
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
A ona ma ślub przed Tobą czy po Tobie? Sama nie wiem co bym zrobiła, bo czasami u mnie też bywało, że i pół roku nie miałam z kimś kontaktu, a jak w końcu udało nam się spotkać, to tak jakbyśmy się tydzień temu widziały. Ale ewidentnie Ty czujesz, że jest coś nie tak. Chyba spróbowałabym już ostatni raz napisać, czy z jej strony coś się zmieniło, że nie chce utrzymywać już kontaktu. Ciekawe co odpiszę. A jak już faktycznie masz dość narzucania się to po prostu jej nie zapraszaj i w razie czego powiedzieć, że ze względu na liczną rodzinę musisz ograniczyć znajomych:P
Teraz sobie przypomniałam, że właśnie tak zerwałam znajomość z jedną koleżanką. I powiem Ci, że czasem żałuję, a czasem nie. Żałuję bo to było jednak parę lat znajomości, a teraz ledwo do siebie "hej" powiemy, a z drugiej strony nie potrzebuje obok siebie osób, które odzywają się tylko wtedy, kiedy same czegoś potrzebują


blondynka kolejny gość Ciężko jest siedzieć w pracy, która męczy psychicznie. Wytrzymasz jeszcze parę miesięcy a później niech Cię w dupę pocałują

Ja jeszcze dziś zostałam w domu. Idę śniadanie sobie zrobić, bo trochę pospałam
Rok po mnie napiszę i zobaczę co z tego wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 10:31   #3746
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość

blondynka kolejny gość Ciężko jest siedzieć w pracy, która męczy psychicznie. Wytrzymasz jeszcze parę miesięcy a później niech Cię w dupę pocałują
Pól roku minęło od kiedy tam pracuje, nawet już więcej bo prawie 7 mies, to i kolejne pól wytrzymam do ślubu albo i dłużej Podobno im bardziej sie chce miec to dziecko, to nie wychodzi a jak sie odpuści jest. Ale czy to prawda i czy psychika ma tutaj znaczenie. Nie moge dac sobie zwariować, mówić ze po ślubie od razu musze i juz. Bedziemy od ślubu nad tym "pracować", a co będzie zycie pokaze. Dla umowy o prace i przywilejów z tytułu urodzenia dziecka warto miec tą umowe o prace. Jakbym teraz nagle zmieniła prace, boje sie ze moglabym tak łatwo nie dostac kolejne umowy o prace, jeszcze na stałe. W moim mieście ciężko jest z praca dla mlodych osob, wogole jest ciezko. Sama bylam na zocznych studiach a chodziłam na szkolenia, staze, umowy zlecenia i tak przez 5 lat studiów. Miałam w tym czasie umowę o prace, ale przez 3 mies tylko na 1/2 etat i to po stazu, bo taki był warunek przy stazu z UP, szukałam tego doswiadcenia. Ta umowa jest moja pierwsza na stałe i mam zamiar to wykorzystać, bo nie wiem co dalej zycie przyniesie. Czy kiedys po urodzeniu dziecka wrócę do tej pracy. Napewno bede szukac innej, ale czy ja znajde. Rynek pracy jest jaki jest i gdzies w glowie chodza tez takie mysli, ze moge z dzieckiem byc w domu bez pracy, jak jej nie znajde. Zaleczy też jak wtedy juz moj mąz z praca wyladuje, a chce swoja firme otworzyc po slubie.Jezeli z tego tutułu wystarczyłoby nam na zycie, a nie moglabym znalezc pracy i male dzieci to kto wie... Z drugiej strony uzależniać sie od faceta, a co w wypadku rozwodu, tfu tfu tfu, oby tak nie bylo nigdy.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-11-29 o 10:33
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 10:39   #3747
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Pól roku minęło od kiedy tam pracuje, nawet już więcej bo prawie 7 mies, to i kolejne pól wytrzymam do ślubu albo i dłużej Podobno im bardziej sie chce miec to dziecko, to nie wychodzi a jak sie odpuści jest. Ale czy to prawda i czy psychika ma tutaj znaczenie. Nie moge dac sobie zwariować, mówić ze po ślubie od razu musze i juz. Bedziemy od ślubu nad tym "pracować", a co będzie zycie pokaze. Dla umowy o prace i przywilejów z tytułu urodzenia dziecka warto miec tą umowe o prace. Jakbym teraz nagle zmieniła prace, boje sie ze moglabym tak łatwo nie dostac kolejne umowy o prace, jeszcze na stałe. W moim mieście ciężko jest z praca dla mlodych osob, wogole jest ciezko. Sama bylam na zocznych studiach a chodziłam na szkolenia, staze, umowy zlecenia i tak przez 5 lat studiów. Miałam w tym czasie umowę o prace, ale przez 3 mies tylko na 1/2 etat i to po stazu, bo taki był warunek przy stazu z UP, szukałam tego doswiadcenia. Ta umowa jest moja pierwsza na stałe i mam zamiar to wykorzystać, bo nie wiem co dalej zycie przyniesie. Czy kiedys po urodzeniu dziecka wrócę do tej pracy. Napewno bede szukac innej, ale czy ja znajde. Rynek pracy jest jaki jest i gdzies w glowie chodza tez takie mysli, ze moge z dzieckiem byc w domu bez pracy, jak jej nie znajde. Zaleczy też jak wtedy juz moj mąz z praca wyladuje, a chce swoja firme otworzyc po slubie.Jezeli z tego tutułu wystarczyłoby nam na zycie, a nie moglabym znalezc pracy i male dzieci to kto wie... Z drugie strony uzależniac sie od facet, a co w wypadku rozwodu, tfu tfu tfu, oby tak nie bylo nigdy.
Mimo, że teraz jest dużo łatwiej o zwykłą umowę po tych zmianach umowy zlecenia, to na Twoim miejscu chyba też bym wytrzymała w tej pracy do ciąży. Też miałam taka pracę, że czasami były takie awantury, że człowiek na ścisku żołądka szedł do pracy. Ale podejrzewam, że nerwy są wszędzie (nawet po tym co dziewczyny piszą, każda inna branża, a ile zepsutych nerwów). Będzie dobrze

A co do ciąży i zarobków też mam mocne rozkminy co zrobić. Chcemy za granicą posiedzieć jeszcze z 2 lata. Chcę w ciąży już być w Polsce, ale nie uśmiecha mi czekania kolejnych paru miesięcy na normalną umowę. Chyba po prostu tu odłożę kasę na czas ciąży Opieka zdrowotna i tak jest darmowa.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 10:57   #3748
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Kira nie wiem co ja bym zrobiła w twojej sytuacji. Ale chyba rczej zapytała bym wprost o co jej chodzi. Moze akurat ma jakis problem lub tylko udaje ze jest szczeliwa , nie układa sie jej przed ślubem.

Agula dla mnie najlepsze z tych sukni, które widziałam na grupie to ta nr 3 z tak jakby kwiatową gorą lub ta błyszcząca . Jakbym sama miala wybierać brałabym tą drugą z filmiku. I podziwiam za odwagę z dekoltem ja bym nie założyła sukni z takim. Dobrze czujesz się w takiej sukni odkrytej?

Własnie przyszły mi probki zaproszen. Nie bede robic zdjec, ale pokaze ze strony ktore wybrałam.
https://artma-zaproszenia.pl/produkt...a-slubne-rosa/
https://artma-zaproszenia.pl/produkt...-slubne-viola/
https://artma-zaproszenia.pl/produkt...slubne-ribbon/

Kolorystycznie chce takie zaproszenie jak to drugie Viola czyli biały papier różowa wstążka, ale co do wzoru już mam problem. Wiem ze każdy ma inny gust, co innego się podoba, ale mi podoba się akurat takie proste z kokardą. Szukam zaposzen juz od dluzszego czasu i ciezko jest wybrac, im dluzej tym coraz gorzej i czas na decyzje. Na początku grudnia chce zlozyc juz zamowienie, aby na świeeta miec gotowe i zaprosic przyjacialke, ktora przylatuje na świętą z Anglii. Podjelismy tez decyzje, ze bede wypisywac je recznie sama, co ma byc to bedzie.
Nie będzie takiego dekoltu tylko te salonowe kiecki mają za małe miseczki dla mnie i automatycznie tam ciasno się robiło, jeszcze jako mnie zapiął, stąd taki efekt moja by była szyta pod moje wymiary,bo w tej to bym oddychać nie mogła i tym samym nie będzie takiwho dekoltu
Jak będę na lapku zerkne w linki
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 11:17   #3749
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dziś u mnie bardzo ciężki dzień, nie dość ze rozkłada mnie choroba to jeszcze okres dostałam wiec chodzę w pracy jak zombie nie wiem która z Was pytała ale podwiazka pochodzi z Podwiązki Slubne na fb, oni maja swoją stronę ale nie pamietam jak się nazywała ale jest informacja na fb. Wczoraj napisałam maila do faceta w sprawie skrzynek na wino, o ile. bardzo szybko odpisał jaka będzie płatność i żebym wszystko napisała co chce o tyle jak mu wysłałam co i jak to cisza się zrobiła ale cierpliwie poczekam.


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 11:43   #3750
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Raczej swój. Za 50 zł kupię grafikę na zaproszenia, moja siostra już zrobiła nam projekt, więc tylko dodać gałązkę. Tekst jest opracowany, czcionki dobrane. Nie wiem, ile wyniesie wydrukowanie wszystkiego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
skad chcesz kupic grafike?

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Ogólnie jeśli mogę coś doradzić to w salonie firmowym Elizabeth Passion sukienka która docelowo mi się podobała na zdjęciu była tysiąc złotych tańsza niż w innym salonie, w którym były sukienki innych projektantów i m.in Elizabeth

Ja teraz zamówię spinki dla przyszłego Męża i ta podwiązkę oraz skrzynki na wino jako zaproszenia dla świadków. 15 grudnia mamy 5h jednorazowe nauki przedmałżeńskie z poradnia i chyba na grudzień to będzie na tyle.


Wysłane z iPhone
super, tez bym chciala taki jednorazowy kurs

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Mimo, że teraz jest dużo łatwiej o zwykłą umowę po tych zmianach umowy zlecenia, to na Twoim miejscu chyba też bym wytrzymała w tej pracy do ciąży. Też miałam taka pracę, że czasami były takie awantury, że człowiek na ścisku żołądka szedł do pracy. Ale podejrzewam, że nerwy są wszędzie (nawet po tym co dziewczyny piszą, każda inna branża, a ile zepsutych nerwów). Będzie dobrze

A co do ciąży i zarobków też mam mocne rozkminy co zrobić. Chcemy za granicą posiedzieć jeszcze z 2 lata. Chcę w ciąży już być w Polsce, ale nie uśmiecha mi czekania kolejnych paru miesięcy na normalną umowę. Chyba po prostu tu odłożę kasę na czas ciąży Opieka zdrowotna i tak jest darmowa.
Najkorzystniej jest zejsc na macierzynskie i zjechac do PL - ale ja bym w ciazy nie chciala byc w UK zeswiroalabym z nerwow, poza tym ta praca do przynajmniej 25 tyg ciazy to tez dla mnie masakra

Moja znajoma zeszla na zwolnienie jak byla w ciazy, zjechala do Polski, w UK byla na zwolnieniu do 7 msc chyba, nikt nie mial prawa jej zwolnic potem dala wypowiedzenie bo macierzynskie i tak jej sie nie nalezlo (nie miala tego dokomunetu MAT B1, czy jakos tak od ang. lekarza) i teraz jest na macierzynskim z urzedu w PL (1000 zl/msc)


Ja winietki tez zrobie - z takim motywem jak zaproszenia, w sumie juz mam, czekaja na wydruk

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2018-11-29 o 11:44
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.