Rozjaśniane włosy, a wypłukiwanie się farby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-11, 21:03   #1
melssa_gg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3

Rozjaśniane włosy, a wypłukiwanie się farby


Pofarbowałam kiedyś włosy ciemnym brązem. Jednak stwierdziłam, że ten kolor jest dla mnie za ciemny, a więc udałam się do fryzjerki. Fryzjerka zrobiła mi rozjasnianie włosów, a następnie nałożyła farbę jasny brąz. W pierwszy dzień włosy miały ładny kolor. Jednak już po kilku myciach kolor wypłukał się na rudo żółty. Wyglądało to okropnie. Poszłam znowu do fryzjerki i zafarbowała mi włosy na jasny brąz tylko bardziej chłodny odcień. Kolor nadal się wyplukuje. Jest lepiej niż tamtym razem , ale nadal jest źle. Przez to wszystko rzadziej myje włosy, gdyż obawiam się że włosy znowu zrobią się rudo żółte. Ile razy będę musiała farbować, aby moje włosy złapały pigment i w końcu farba przestała się spłukiwać tak szybko ? Czytałam o pigmentacji wlosow , ale czy mozna wykonać to na włosach dwa razy już farbowanych po rozjasnianiu ? Była któraś z was w takiej sytuacji ? W słońcu moje włosy mają przez to wszystko żółte tony. Mam już tego dość.
melssa_gg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:53   #2
73c5a2d4cb73eac42f78146721a95455e0adcf2b_608351a38f86a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjaśniane włosy, a wypłukiwanie się farby

Brązy zazwyczaj wypłukują się do rudości. Jesteś przyzwyczajona do praktycznie czarnych włosów gdzie jego odcień w różnym świetle wygląda zazwyczaj tak samo...



Możesz pokazać zdjęcie z tym refleksem który Cię na nich denerwuje?
73c5a2d4cb73eac42f78146721a95455e0adcf2b_608351a38f86a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-17 12:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.