Hemorigen nie dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 11:50   #1
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395

Hemorigen nie dla mnie?


Słuchajcie, wydaje mi się, że nie widziałam tutaj takiego tematu, a śledzę to forum każdego dnia (i głównie to widzę wątki o ciąży bez seksu). Ale jak taki istnieje to możecie mnie ochrzanić. Otóż chodzi mi o to, że- cholera- dostałam dzisiaj krwawienia lekkiego... Połączyłam opakowania, no i trzy tabletki do końca mi zostały i bach!- krwawienie. Wkurzyłam się niemiłosiernie, bo pojutrze ma przyjechać mój chłopak... Ostatnio strasznie pechowa jestem, to krwawienie to chyba ze stresu mi się pojawiło (choć nie wiem czy to możliwe przy braniu tabletek, żeby mi ze stresu "pociekło"). W każdym razie dążę do tego, że chciałam sobie kupić Hemorigen, ale właśnie w Internecie przeczytałam, że go się nie powinno stosować u osób poniżej 16 roku życia. Ja skończyłam 16 w kwietniu, to myślicie, że mogę wziąć, bo to taką górną granicę podawali czy nie mogę? Bo właśnie zawsze mnie to wkurza na różnych tabletkach, już nie tylko na tych, i nie wiem czy powinnam wziąć czy nie i taka zakręcona jestem. Niby taki głupi problem, ale ja w braniu tabletek jestem ostrożna. Niby dużo ich biorę, ale zawsze uważam i się milion razy upewniam... Może to trochę idiotyczne, ale tak mam.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Aha, no i chciałam dodać, że pisząc, że nie widziałam tu takiego tematu, nie miałam na myśli, że nie było tematu o krwawieniach i Hemorigenie, ale o tym w jakim wieku można go brać.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:16   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Myślę,że skoro można od 16. roku życia to możesz. Ja jednak bym nie brała... i tak zaraz będzie przerwa i krwawienie. A tylko po to bo masz randke z chłopakiem? No nie wiem...
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:37   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Hemorigen nie jest srodkiem ktory po pierwszej dawce hamuje krwawienie wiec efektu natychmiastowego bym sie nie spodziewała bo jest to srodek ziolowy ,dostepny bez recepty.
ale sprobowac mozesz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 13:08   #4
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Hemorigen nie jest srodkiem ktory po pierwszej dawce hamuje krwawienie wiec efektu natychmiastowego bym sie nie spodziewała bo jest to srodek ziolowy ,dostepny bez recepty.
ale sprobowac mozesz.
No ja właśnie, kurczę, nie wiem. Chyba spróbuję. Było napisane, że 3 razy dziennie po 3 tabletki przez co najmniej 48 godzin, więc wywnioskowałam, że tak po jakichś dwóch dniach najwcześniej powinno zadziałać...

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Myślę,że skoro można od 16. roku życia to możesz. Ja jednak bym nie brała... i tak zaraz będzie przerwa i krwawienie. A tylko po to bo masz randke z chłopakiem? No nie wiem...

Tylko, że mój chłopak mieszka w innym mieście i nie było go prawie miesiąc...
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 14:18   #5
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

twoje zdrowie, ale wzorując sie na ulotce możesz go wziąć ; )
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 14:28   #6
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez irmusiek Pokaż wiadomość
twoje zdrowie, ale wzorując sie na ulotce możesz go wziąć ; )

Moja zdrowie czyli sugerujesz, że co może mi się stać?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 14:30   #7
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

moja ginekolog mi ostatnio mówiła, że jak się chce zmniejszyć krwawienie to można wziąć dwie tabletki naraz, więc może to też jakieś wyjście
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 14:35   #8
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Lakhi nic nie sugeruje, ale nigdy nie wiadomo jak twoj organizm na to zareaguje, nawet jeżeli jest to środek homeopatyczny. poza tym, musisz wziąć pod uwage to, że skutek może być, ale dopiero jak twoj chłopak wroci do siebie ... zalezy to od organizmu.

Edytowane przez irmusiek
Czas edycji: 2009-09-16 o 14:36
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:11   #9
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
moja ginekolog mi ostatnio mówiła, że jak się chce zmniejszyć krwawienie to można wziąć dwie tabletki naraz, więc może to też jakieś wyjście

Ale które dwie tabletki?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez irmusiek Pokaż wiadomość
Lakhi nic nie sugeruje, ale nigdy nie wiadomo jak twoj organizm na to zareaguje, nawet jeżeli jest to środek homeopatyczny. poza tym, musisz wziąć pod uwage to, że skutek może być, ale dopiero jak twoj chłopak wroci do siebie ... zalezy to od organizmu.
Jak mój chłopak wróci, to mi się już będzie miało pojawić to normalne krwawienie.

Nie no, mój organizm reaguje dobrze na wszystkie tabletki... Przynajmniej zawsze tak było...
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:14   #10
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Ale które dwie tabletki?

antykoncepcyjne
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:12   #11
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
antykoncepcyjne
No co Ty? A to by nie zaszkodziło? A potem bym miała dzień wcześniej skończyć czy dołożyć z innego opakowania (bo mam nawet takie co mam w nich zapomnianą kiedyś tabletkę)? A w ogóle to wzięłam teraz ten Hemorigen, ale nie wiem czy wierzyć w jego skuteczność...
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 21:45   #12
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
moja ginekolog mi ostatnio mówiła, że jak się chce zmniejszyć krwawienie to można wziąć dwie tabletki naraz, więc może to też jakieś wyjście
moja też coś takiego mówiła, ale zastrzegła, że to po 1. może nie zadziałać a po 2. może zrobić mały sajgon w organiźmie i że lepiej na własną rękę tego nie robić. no i pewnie to zależy od tego jakie bierzesz tabletki [ja wtedy brałam yasmin]
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:39   #13
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
No co Ty? A to by nie zaszkodziło? A potem bym miała dzień wcześniej skończyć czy dołożyć z innego opakowania (bo mam nawet takie co mam w nich zapomnianą kiedyś tabletkę)? A w ogóle to wzięłam teraz ten Hemorigen, ale nie wiem czy wierzyć w jego skuteczność...
Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
moja też coś takiego mówiła, ale zastrzegła, że to po 1. może nie zadziałać a po 2. może zrobić mały sajgon w organiźmie i że lepiej na własną rękę tego nie robić. no i pewnie to zależy od tego jakie bierzesz tabletki [ja wtedy brałam yasmin]
No tak mi mówiła i że sama tak robi
Oczywiście też nie można z tym przesadzać
Ja biorę Yaz a ona bodajże Kontracept
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 06:39   #14
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
No tak mi mówiła i że sama tak robi
Oczywiście też nie można z tym przesadzać
Ja biorę Yaz a ona bodajże Kontracept

No dobra, ale jak ja biorę Regulon i zostały mi dwie ostatnie tabletki (na jutro i dziś) i mam też stare opakowanie, w którym mam jedną tabletkę, bo kiedyś zapomniałam jej wziąć, to mogłabym wziąć dzisiaj dwie i jutro jedną czy dzisiaj dwie jutro wcale?
W sumie to jak na razie dzisiaj krwawienia jeszcze nie ma, ale jak znam życie to wystąpi, bo los jest ostatnio okrutny wobec mnie. A w ogóle to biorę cały czas ten Hemorigen...
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:43   #15
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
No dobra, ale jak ja biorę Regulon i zostały mi dwie ostatnie tabletki (na jutro i dziś) i mam też stare opakowanie, w którym mam jedną tabletkę, bo kiedyś zapomniałam jej wziąć, to mogłabym wziąć dzisiaj dwie i jutro jedną czy dzisiaj dwie jutro wcale?
W sumie to jak na razie dzisiaj krwawienia jeszcze nie ma, ale jak znam życie to wystąpi, bo los jest ostatnio okrutny wobec mnie. A w ogóle to biorę cały czas ten Hemorigen...
W sumie to jak wolisz
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:02   #16
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
W sumie to jak wolisz

Aha. Dziękuję Emi za odpowiedź. Rozumiem, że skoro jak wolę to nie będzie żadnych skutków ubocznych, ani nic? (Tak pytam, bo pierwszy raz słyszę o takiej metodzie i mnie zaciekawiła, a nie wiem gdzie mogłabym o tym więcej poczytać, mam nadzieję, że się nie gniewacie, że Was tak męczę. )
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:37   #17
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Aha. Dziękuję Emi za odpowiedź. Rozumiem, że skoro jak wolę to nie będzie żadnych skutków ubocznych, ani nic? (Tak pytam, bo pierwszy raz słyszę o takiej metodzie i mnie zaciekawiła, a nie wiem gdzie mogłabym o tym więcej poczytać, mam nadzieję, że się nie gniewacie, że Was tak męczę. )
Gniewamy się ale co poradzic

Ja o tej metodzie nie wiem za dużo więc nie pomogę. I tak zaraz masz przerwę z tego co pamiętam i przyjdzie krwawienie więc powinno byc ok.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:55   #18
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Gniewamy się ale co poradzic

Ja o tej metodzie nie wiem za dużo więc nie pomogę. I tak zaraz masz przerwę z tego co pamiętam i przyjdzie krwawienie więc powinno byc ok.

Hahaha, to masz kwiatka i się nie gniewaj.
Dobra, to wezmę dziś dwie i jutro jedną, potem odstawię... Chyba nie umrę... Złego diabli nie biorą.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 16:22   #19
Loluuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Hemorigen nie dla mnie?

Sądząc po dacie już przetestowałyście chyba ten środek.. Zdziałał jakieś małe cuda Lakhi ?

Dużo o nim czytałam i zdecydowałam się go dziś kupić bo mam straszne okresy a za miesiąc wypada mi wesele na którym mam być druhną... nie przeżyję czerwonej plamy na sukience więc proszę o radę...

Skraca okres.. a o ile? Bo mnie by wypadał tak tydzień przed tym weselem i chciałabym być pewna że do wesela się skończy...

Helpnijcie
Loluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.