Szczecin-Artplastica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 19:04   #1
milusia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

Szczecin-Artplastica


Witajcie Jestem tutaj pierwszy raz i proszę o pomoc
Bardzo chcę zrobić korektę nosa, byłam na konsultacji w klinice Artplastica, może ktoś z was ma doświadczenia z tą kliniką i może z dr. G.Jurek, która ma robić mi tą operację.Koszty to 9450zł.Może znacie jeszcze jakąś dobrą klinikę , której można zaufać.Pozdrawiam
milusia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 12:15   #2
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Szczecin-Artplastica

Cytat:
Napisane przez milusia9 Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem tutaj pierwszy raz i proszę o pomoc
Bardzo chcę zrobić korektę nosa, byłam na konsultacji w klinice Artplastica, może ktoś z was ma doświadczenia z tą kliniką i może z dr. G.Jurek, która ma robić mi tą operację.Koszty to 9450zł.Może znacie jeszcze jakąś dobrą klinikę , której można zaufać.Pozdrawiam
Witaj,
znam klinikę, bo robiłam tam piersi... polecam... profesjonalny i życzliwy personel.
Jeśli chodzi o op twarzy, to rzeczywiście najbardziej polecana jest Pani Dr Jurek, a poza tym Pan Dr Pastucha.
Życzę powodzenia
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 16:07   #3
roki3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 73
Dot.: Szczecin-Artplastica

Cytat:
Napisane przez milusia9 Pokaż wiadomość
witajcie jestem tutaj pierwszy raz i proszę o pomoc
bardzo chcę zrobić korektę nosa, byłam na konsultacji w klinice artplastica, może ktoś z was ma doświadczenia z tą kliniką i może z dr. G.jurek, która ma robić mi tą operację.koszty to 9450zł.może znacie jeszcze jakąś dobrą klinikę , której można zaufać.pozdrawiam
witam ja miałam robioną operacje w tej klinice u doktor Jurek jestem bardzo zadowolona przesympatyczna kobieta która naprawdę zrobiła mi wspaniały nosek. A jeśli chodzi o klinikę to również polecam wszystko na najwyższym poziomie całodobowa opieka lekarska, pyszne obiadki, świetny personel nie masz co się zastanawiać w razie jeszcze jakiś pytań jestem gotowa odpowiedzieć.pozdro

Edytowane przez roki3
Czas edycji: 2011-08-10 o 14:52
roki3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:22   #4
aniulka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Szczecin-Artplastica

Pania Jurek ci polecam w 100% niewiem gdzie mieszkasz ale Pani Jurek pracuje tez w innej klinice ( niewiem jak sie nazywa) takze moze bylo by warto zajrzec do konkurencji i zobaczyc ich ceny
aniulka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:26   #5
aniulka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Szczecin-Artplastica

No tu sie mozna troche zdziwic .... Nienazwalabym to opieki lekarskiej calodobowej, lecz pielegniarskiej. Lekarz jest tylko wtedy gdy sie odbywaja jakies operacje lub konsultacje. Niestety lekarze jak i pielegniarki dojezdzaja do kliniki wtedy gdy jest zapotrzebowanie. Jezeli nie ma w danym dniu zabiegow lub konsultacji o wizycie u lekarza mozna zapomniec. Jezeli chodzi o lekarzy to ja ze swojej operacji jestem zadowolona
aniulka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:52   #6
aniulka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Szczecin-Artplastica

Cytat:
Napisane przez roki3 Pokaż wiadomość
witam ja miałam robioną operacje w tej klinice u doktor Jurek jestem bardzo zadowolona przesympatyczna kobieta która naprawdę zrobiła mi wspaniały nosek. A jeśli chodzi o klinikę to również polecam wszystko na najwyższym poziomie całodobowa opieka lekarska, pyszne obiadki, świetny personel nie masz co się zastanawiać w razie jeszcze jakiś pytań jestem gotowa odpowiedzieć.pozdro
Calodobowa opieke lekarska? no niestety niee... moze bym sie zgodzila ze pielegniarska aczkolwiek jak nie ma zabiegow i pacjentek to o pielegniarke tez trudno... wtedy jedynie recepcja jest czynna. Ja mialam operacje i wszystko poszlo ok Chriurdzy znakomici - tylko dojezdzaja do tej placowki.
aniulka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 19:08   #7
nowax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Question Dot.: Szczecin-Artplastica

Witajcie!
Bardzo proszę o radę....., za kilka dni mam mieć korektę górnych powiek oczu, bardzo się boję... czy ktoś z Was miał tak zabieg? proszę podzielcie się doświadczeniami. Zabieg ma wykonywać pan doktor. Ile czasu po zabiegu jest blizna?? Please help!!
nowax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 11:09   #8
roki3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 73
Dot.: Szczecin-Artplastica

ja miałam operacje górnych powiek z poniesieniem brwi wszystko szybko sie goi i po tygodniu normalnie funkcjonujesz zabieg robiła mi pani doktor Jurek w Artplastica na znieczulenie miejscowe strasznie wygląda się na drugi dzień ale nic nie boli. Teraz to już nawet śladu nie ma że miałam tam jakieś cięcia operacje miałam w zeszłym roku w lipcu
roki3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 11:20   #9
roki3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 73
Dot.: Szczecin-Artplastica

wysylam fotke tak wyglądałam na drugi dzień z dnia na dzień było coraz lepiej po tygodniu miałam ściągane szwy to jest tak dziwnie zszywane nie tak jak tradycyjnie na skroniach i przy nosie wychodziły końcówki nici więc 4 pociągnięcia i nitki wyjęte -nie boli w razie jeszcze jakiś pytań pisz pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez roki3 Pokaż wiadomość
ja miałam operacje górnych powiek z poniesieniem brwi wszystko szybko sie goi i po tygodniu normalnie funkcjonujesz zabieg robiła mi pani doktor Jurek w Artplastica na znieczulenie miejscowe strasznie wygląda się na drugi dzień ale nic nie boli. Teraz to już nawet śladu nie ma że miałam tam jakieś cięcia operacje miałam w zeszłym roku w lipcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goska.jpg (23,5 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez roki3
Czas edycji: 2011-09-05 o 11:26
roki3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:35   #10
Alisss21
Przyczajenie
 
Avatar Alisss21
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Szczecin-Artplastica

Podbijam temat Jakies aktualne opinie o Klinice Artplastica w Szczecinie? Planuje wykonac tam powiekszanie biustu. Piszcie o swoich doswiadczeniach i czy jestescie zadowolone z efektu
Alisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 10:09   #11
Alisss21
Przyczajenie
 
Avatar Alisss21
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 21
Dot.: Szczecin-Artplastica

Hej nikt nic???
Alisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 20:37   #12
Mariola_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Szczecin-Artplastica

Klinika jest bardzo przereklamowana. Jestem pół roku po operacji plastyki powiek i liftingu twarzy. Do tej pory borykam się z problemami
i konsekwencjami związanymi z tą operacją oraz niekompetencją lekarzy, którzy mnie operowali. Po zabiegu zostały brzydkie blizny i grudki. Opieka pielęgniarska i ogólne warunki pobytu były dobre. Natomiast samo wykonanie operacji i to jak wyglądam dziś, pozostawia wiele do życzenia. Piszę to jako przestrogę dla innych kobiet. Nie zdecydowałabym się nigdy więcej na jakiekolwiek zabiegi w tej klinice. Omijać!

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez milusia9 Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem tutaj pierwszy raz i proszę o pomoc
Bardzo chcę zrobić korektę nosa, byłam na konsultacji w klinice Artplastica, może ktoś z was ma doświadczenia z tą kliniką i może z dr. G.Jurek, która ma robić mi tą operację.Koszty to 9450zł.Może znacie jeszcze jakąś dobrą klinikę , której można zaufać.Pozdrawiam
Klinika jest bardzo przereklamowana. Jestem pół roku po operacji plastyki powiek i liftingu twarzy. Do tej pory borykam się z problemami
i konsekwencjami związanymi z tą operacją oraz niekompetencją lekarzy, którzy mnie operowali. Po zabiegu zostały brzydkie blizny i grudki. Opieka pielęgniarska i ogólne warunki pobytu były dobre. Natomiast samo wykonanie operacji i to jak wyglądam dziś, pozostawia wiele do życzenia. Piszę to jako przestrogę dla innych kobiet. Nie zdecydowałabym się nigdy więcej na jakiekolwiek zabiegi w tej klinice. Omijać!
Mariola_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 21:37:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.