:( mam doła z powodu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 19:24   #1
kebab07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4
GG do kebab07

:( mam doła z powodu...


Hej, czy któraś z Was wie gdzie, bądź co jest najskuteczniejsze,żeby schudnąć.Urodziłam pierwsze dziecko po 2 latach drugie mam 176cm wzrostu waże 93 kg mam wystający brzuch jakbym była w 6 miesiącu od roku robię od pół roku robię brzuszki po 25 cztery razy dziennie odżywiam się tak jak odżywiałam się kiedy byłam w podstawówce i w liceum czyli śniadanie zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi potem owoc następnie na obiad zupa pomiędzy zupa a kolacją kanapka i zupa mleczna na kolacje przed urodzeniem zawsze ważyłam 63 kg miałam rozmiar 38 ubrań a teraz góra 44/46 spodnie to tragedia bo ani 44 ani 46 nie pasuje ,bo 44 za małe , a 46 zaduże nie moge z tym już wytrzymać mam dwójkę dzieci nażeczonego,który zarabia na tyle,że ledwo ciągniemy od miesiąca do miesiąca chora na epilepsje siostrę,której zus nie przyznał renty,bo uważa,że może pracować znerwicowana matke z małą pensją nauczycielską, a ojcieca alkoholika pozbyliśmy się staram się studiować i mam doła czasem mam ochote zniknąć na zawsze ,ale jest poczucie odpowiedzialności, bo całym domem sama się zajmuję wszystkie pieniadze ida na życie chciałabym chociaż schudnąć,żeby się lepiej poczuć więc pomóżcie mi dziękuje,że chociaż gdzieś mogłam się wyrzalić...
kebab07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:29   #2
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: :( mam doła z powodu...

Kebab glowa do gory Ja jeszcze nie tak dawno wazylam 86 kg a teraz 75 kg i nadal sie odchudzam. Wystarczy zrezygnowac ze slodyczy, jasnego pieczywa, makaronu, kartofli i klusek i duuuuuuuuuuuuuzo ruchu a waga sama leci w dol.

Nie mysl o takich glupotach, jak zostawienie reszty rodziny bez opieki... Sama piszesz, ze jestes mama, Twoje dzieci Cie potrzebuja...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:49   #3
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: :( mam doła z powodu...

Kebab07 myślę, że u Ciebie równorzędnym problemem jest Twoja figura i stan psychiczny. Trudno Ci będzie schudnąć, gdy jesteś zestresowana a utrata kilogramów na pewno przysłużyłaby się poprawie Twojego samopoczucia i nastawienia do życia.
Jeśli chodzi o dietę, poszukaj jakiejś grupy dla siebie na Wspólnym odchudzaniu, poczytaj podwieszone tematy i weź się do pracy nad sylwetką. Zmień sposób odżywiania, zmień zestaw ćwiczeń. Pamiętaj, i dzieci i reszta rodziny będzie szczęśliwsza widząc Cię osiągającą sukces
Jeśli chodzi o psychikę to może spróbuj na uczelni, pewnie jest tam jakiś psycholog (tak podejrzewam, w każdej szkole jest to na uniwerku też powinien, tym bardziej nawet...), porozmawiaj z nim o swojej sytuacji, spojrzy na to świeżym okiem, z pewnością doradzi Ci coś.
I trzymaj się, masz dwa małe skarby i kochającego faceta, masz dla kogo się starać, być atrakcyjną, pełną energii. Wszystko jest do osiągnięcia jeśli tylko chcesz! A tutaj wszyscy w Ciebie wierzą i będą wspierać oraz radzić, kiedy będzie trzeba
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:35   #4
kebab07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4
GG do kebab07
Dot.: :( mam doła z powodu...

Dzięki dziewczyny wrzuciłyście we mnie troche motywacji,będzie ciężko to wiem,bo moja waga i wygląd odbija się na moim poczuciu wartości,a jak narazie to dziwie się,że wogóle ktoś ze mną jest jak ja bym sama ze sobą nie chiała być... jestem surowa dla siebie i pesymistyczna,ale wykorzystam wszystko,żeby wyglądać inaczej
kebab07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.