Joanna Horodyńska - moda, styl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 17:07   #1
4thofJuly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 57

Joanna Horodyńska - moda, styl


Co sądzicie na temat stylu Joanny Horodyńskiej? Moim zdaniem ubiera się świetnie, bardzo podoba mi się jej łączenie ubrań. Wg mnie Joanna ubiera się z klasą, potrafi wyczuć trendy. A poza tym ma nienaganną sylwetkę
4thofJuly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:40   #2
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Cytat:
Napisane przez 4thofJuly Pokaż wiadomość
Co sądzicie na temat stylu Joanny Horodyńskiej? Moim zdaniem ubiera się świetnie, bardzo podoba mi się jej łączenie ubrań. Wg mnie Joanna ubiera się z klasą, potrafi wyczuć trendy. A poza tym ma nienaganną sylwetkę
Szczerze mówiąc ta pani mi się nie podoba, zarówno pod względem ubioru jak i wyglądu. Ma mnóstwo bardzo drogich markowych rzeczy, próbuje z nich zrobić "artystyczny misz masz", inspiruje się chyba SATC, ale wychodzi jej to tanio i tandetnie. Natomiast wiele dodatków ma świetnych tylko źle wpasowanych w stylizacje.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 18:22   #3
SabinaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 273
Cool Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

na tych zdjeciach wyglada jeszcze ok ale widzac jej styl ubierania sie w programie " Gwiazdy na dywaniku" to tragedia, rzeczy po babci, czasem laczene kolorow az raziii...... ochyda
a tak ogolnie nie lubie jej ...
SabinaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 18:31   #4
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Nie podoba mi się...jej styl jest zbyt przekombinowany. W programie "Gwiazdy na dywaniku" krytykuje ubiór większości "gwiazd" a sama często jest ubrana po prostu okropnie. Jestem zdecydowanie na nie
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 09:22   #5
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Chciałam napisać to samo, co poprzedniczka. Sama nie reprezentuje swoimi ubraniami nic ciekawego, a czasami wręcz ubiera się śmiesznie, a krytykuje inne osoby, czasami ubrane tysiąc razy lepiej niż ona sama. Za to podobają mi się stylizację współprowadzącej program "Gwiazdy na dywaniku" Karoliny Malinowskiej (;
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 08:54   #6
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Chciałam napisać to samo, co poprzedniczka. Sama nie reprezentuje swoimi ubraniami nic ciekawego, a czasami wręcz ubiera się śmiesznie, a krytykuje inne osoby, czasami ubrane tysiąc razy lepiej niż ona sama. Za to podobają mi się stylizację współprowadzącej program "Gwiazdy na dywaniku" Karoliny Malinowskiej (;

dokładnie
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 10:25   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

I ja nie mam zbyt dobrego zdania o tej pani
1) Styl.. cóż uważam, że dobrze ubrać jej się zdarza przypadkiem - dlaczego przypadkiem - no bo jak się ma tyleb ciuchów i tak często się przebiera to w końcu każdemu się zdarzy dobrze ubrać
Generalnie to mnie nie zachwyca, pozuje na jakąś panią modnisię która wie wszystko o każdym trendzie ale tak naprawde to nosi tylko sprawdzone już za granicą szmatki a cały jej fenomen, o ile można o takim mówić, polega na tym że dla polaków to ona taka "światowa"... śmiechu warte
2) Uroda, figura - figura typowo "modelkowa" to wszystko na niej dobrze leży, uroda.. nie rozpływam się w zachwytach nad jej twarzą i raczej nie będę
no ale włosy ma fajne, niech jej bedzie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 10:31   #8
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

A mi się bardzo podoba jej w styl w Gwiazdach na dywaniku i nie tylko W przeciwieństwie do pani Malinowskiej, która zawsze wygląda moim zdaniem fatalnie, nie umie dobrać ubioru do swojej sylwetki.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 10:15   #9
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Moim zdaniem Joanna ma bardzo dobry gust, tyle, że trzeba ją także oceniać przez pryzmat strojów w jakich się pokazuje na różnych imprezach modowych, pokazach itd. a nie tylko poprzez Gwiazdy na Dywaniku, bo tam faktycznie miała parę nietrafionych stylizacji. Tak czy inaczej może budzić mieszane uczucia w Polsce, bo jednak tutaj nie wiele osób się tak ubiera i to rozumie. Ona faktycznie inspiruje się zagranicznymi projektantami, więc mając dość szerokie pojęcie o modzie, jak się patrzy na polskie gwiazdy to czasem faktycznie można odnieść wrażenie, że to co na siebie ubierają to kompletna tandeta. Czasem nie szczędzi słów w swoim programie na niektóre stylizacje, ale ma niestety rację. Wielokrotnie pokazywana była Anna Samusionek, której wszystkie sukienki to była satyna, stworzone wręcz na wiejską potańcówkę. Owszem trochę jest snobistyczna i lubi marki, ale dzięki temu wygląda dobrze. Np. ma wiele pięknych torebek od projektantów, rewelacyjne sznurowane skórzane buty kończące się w połowie uda. Ma wyczucie stylu, bawi się modą i ma przede wszystkim odwagę tak czy inaczej się ubrać. A w kwestii Malinowskiej to ona zdecydowanie gorzej się ubiera od Joanny.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:58   #10
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Ta pani kojarzy mi się z galerianką
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:31   #11
cashmeres
Raczkowanie
 
Avatar cashmeres
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 99
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Bardzo lubię styl Horodyńskiej, wg mnie idealnie łączy na pozór nie pasujące do siebie kolory, faktury, generalnie ubrania. Wprowadza wiele świeżości do polskiej mody, no nie zaprzeczycie, że jest oryginalna?
A z byciem oryginalnym właśnie tak jest, że większość krytykuje, bo jednak różni się od tego co widzimy na co dzień, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, może trochę się obawiamy, ale to już tak zupełnie abstrahując od fatałaszków Horodyńskiej
__________________
to be a rock and not to roll
cashmeres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 21:36   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

EEeee juz nie przesadzajmy z tą jej oryginalnością ,ot ubiera wysokie metki i drogie buty ,jak dla mnie nic takiego .

Oryginalnie to sie ubiera Helenna boham carter
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:43   #13
cashmeres
Raczkowanie
 
Avatar cashmeres
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 99
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Och no tak, to nie jest szczyt kreatywności, przyznaję, ale chodziło mi o to, że wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd czy celebrytów i stąd jej oryginalność
__________________
to be a rock and not to roll
cashmeres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:38   #14
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

trochę z innej beczki, widziałam ja kiedyś w jednej z Krakowskich galerii, jest straszna chuda tv musi nieźle pogrubiać
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:24   #15
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Mnie jej styl nie zachwyca.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:28   #16
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Joanna Horodyńska - moda, styl

Horodyńska czasami podoba mi się jak jest ubrana, a czasami nie. Generalnie nie jest źle. Zdecydowanie gorzej oceniam jej koleżankę K.Malinowską.
Malinowska to chyba uważa, że skoro jest modelką to zna się na modzie, potrafi stylizować. Tymczasem często sam wygląda beznadziejn i nudno.Żeby krytykować i oceniać, samemu trzeba świecić przykładem. Z resztą Malinowska została nieźle zjechana przez jakąś znaną stylistkę z Hollywood.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.