ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 11:05   #1
laloja
Raczkowanie
 
Avatar laloja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska - raz tu, raz tam
Wiadomości: 96

ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???


Mam taki dylemat - 2 miesiace temu robilam sobie w domku po raz pierwszy sama pasemka tym rozjasniaczem (przez czepek) i wyszly ok.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11784

teraz chcialabym zlikwidowac odrosty i nie wiem jak sie do tego zabrac. czy moge powtórzyc zabieg dokładnie tak samo jak robilam pasemka?? Dodam ze pomimo iz mam raczej cienkie wlosy to nie zniszczyły sie (moze dlatego że od zawsze mam problem z przetłuszczającymi sie włosami i nie byly one suche) nie zaczely wypadac ani nic takiego.
Wiem ze powinnam z tym isc do fryzjera ale mam awersje do fryzjerow jesli chodzi o farbowania i pasemka - lesze mi wszystko wychodzi jak robie sobie sama.

Kupilam sobie ten sam rozjasniacz ale zaczely mnie ogarniac watpliwosci i nie wiem co dalej.
Dziewczyny jezeli robilyscie sobie same ten zabieg w domku to prosze poradzcie mi czy moge uzyc rozjasniacza czy lepiej zwyklej farby (ale tu sie boje ze farba nie rozjasni mi moich naturalnie ciemnych włosków) i czy robic przez czepek, czy jakos inaczej????
I czy faktycznie te włosy ktore wczesniej juz byly rozjasniane bardzo sie niszcza pomimo dosc dlugiej przerwy miedzy rozjasnianiem???

Bede wam bardzo wdzieczna jesli mi doradzicie.
__________________
Kici, kici...


Nie mieć nic do zrobienia to żadna atrakcja.
Radością jest mieć mnóstwo do zrobienia i tego nie robić
laloja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 12:57   #2
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

ja osobiscie bym poszła do fryzjera bo sama sobie nie potrafiłabym zrobic chyba ze znam kogos kto potrafi to wtedy zrobiłabym w domciu a tak poza tym jeśli masz długie włosy to nie robi sie pasemek przez czepek tylko na folie no chyba ze masz krótkie włoski to czepek jest dobry
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:47   #3
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

no ja mam bardzo zdolna siostre kumpeli tyle ma praktyki ze moglaby juz niedlugo salon zakladac :p no i z tego co widzialam to odrosty normalnie farbuje tak jak za pierwszym razem z tym ze chyba mniej farby daje na juz rozjasnione wlosy.
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 17:23   #4
laloja
Raczkowanie
 
Avatar laloja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska - raz tu, raz tam
Wiadomości: 96
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

Cytat:
Napisane przez Anarchia
no ja mam bardzo zdolna siostre kumpeli tyle ma praktyki ze moglaby juz niedlugo salon zakladac :p no i z tego co widzialam to odrosty normalnie farbuje tak jak za pierwszym razem z tym ze chyba mniej farby daje na juz rozjasnione wlosy.

Tzn przez czepek??
Kusi mnie bardzo zeby samej sprobowac (tzn przy pomocy innej osoby) ale troszki sie waham.

W sumie to chcialabym tez troche rozjasnic te juz rozjasnione wiec moze jednak...
__________________
Kici, kici...


Nie mieć nic do zrobienia to żadna atrakcja.
Radością jest mieć mnóstwo do zrobienia i tego nie robić
laloja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 17:32   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

Nigdy tego nie robiłam, ale wg mnie poprawianie odrostów przez czepek będzie trudne, bo przecież nie wyciągniesz dokładnie wszystkich zrobionych wcześniej pasemek, tak mi się przynajmniej wydaje. Jeśli już, to robić odrosty na folii, ale przy cieniutkich pasemkach to żmudna robota.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:37   #6
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

ja przez ponad rok, a moze nawet dluzej robilam sobie pasemka (przy pomocy przyszlej tesciowej ) pierwsze dwa razy na folie, a potem na czepek, fakt ze ciezko wyjac dokladnie te same pasemka, ale nawet jak trafi sie troszke obok to odrosty sie gubia. uzywalam roznych specyfikow, na koniec glownie rozjasniaczy, bo farby nie rozjasnialy tak mocno jak chcialam, i nie zauwazylam zeby wlosy mi sie zniszczyly. byc moze wlasnie dlatego, ze bardzo mi sie przetluszczaja (codzienne mycie ), a moze nie. nie mam pojecia, ale zniszczone nie byly. duza zaleta czepka jest to ze latwo zrobic cieniutkie pasemka, a o takie mi wlasnie chodzilo. nie podobaja mi sie grube pasy, ktore wyraznie odznaczaja sie na glowie, znacznie lepiej wygladaja takie swietliki rozjasniajace calosc. od jakiegos roku nie farbuje bo postanowilam wrocic do naturalnego koloru i szczerze mowiac nawet tak bardzo odrosty sie nie rzucaja (nie rzucaly) w oczy, jakbym miala przez slonce rozjasnione koncowki. a teraz jak juz prawie odzyskalam wlasny kolor to korci mnie zeby znowu je pokolorowac .
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 14:18   #7
guzik
Raczkowanie
 
Avatar guzik
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 94
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

miesiac temu zrobilam pasemka systemem loreala i juz niedlugo bedzie czas na poprawe ale nie mam pojecia co bedzie.
guzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 14:49   #8
laloja
Raczkowanie
 
Avatar laloja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska - raz tu, raz tam
Wiadomości: 96
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

Dziekuje Wam baaaardzo chyba jednak sie pokusze i spróbuje przy pomocy czepka i mamy - najwyzej jak nie wyjdzie albo zniszczem sobie wloski to do fryzjera na poprawki, ewentualnie na cieniowanie .

Jezeli ktos jeszcze ma chec podzielenia sie ze mna swoimi doswiadczeniami to w dalszym ciagu czekam i nadal bede rozwazac i za i przeciw
__________________
Kici, kici...


Nie mieć nic do zrobienia to żadna atrakcja.
Radością jest mieć mnóstwo do zrobienia i tego nie robić
laloja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:45   #9
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

nie czepkiem nie :/ mi zawsze robia tak ze bierzesz szerokie "plaskie" pasemko i dlugim patyczkiem tak przewlekasz zaleznie od grubosci pasemek i jedna polowe puszczasz a druga farbujesz i zawijasz w folie.
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 08:08   #10
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: ODROSTY PASEMEK BLOND w domu - ktoś robił???

zapomnialam napisac, ze zeby nie niszczyc tak bardzo wlosow to przy odrostach nakladalam rozjasniacz na same odrosty, a dopiero pod koniec trzymania na glowie na reszte wlosow, no i to dziala

pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.