Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 18:23   #661
nandu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

pod tym adresem, znalazłam wypowiedź rzecznika praw konsumenta ( Miejskiego ):
http://forumprawne.org/prawa-konsume...niu-pilne.html
"
Nie istnieje przepis prawa (poza nielicznymi wyjątkami), który uprawniałby odbiorcę do żądania sprawdzenia zawartości paczki przed jej odbiorem. Z przepisów kodeksu cywilnego i ustawy Prawo przewozowe wynika zasada, iż do momentu odbioru paczki, za jej uszkodzenie odpowiada firma przewozowa. Odpowiedzialność przechodzi na adresata przesyłki dopiero w momecnie jej odbioru, a więc w chwili podpisania odbioru. W takim wypadku odbiorca jest zobowiązany do ewentualnej zapłaty za przesyłkę (przesyłka za pobraniem). I dopiero w tym momencie może otworzyć przesyłkę. Kurier może - na prośbę kupującego -umożliwić sprawdzenie przesyłki w swojej obecności, ale dopiero po podpisaniu odbioru przesyłki. Nie jest to też jego obowiązkiem, a jedynie może wynikać z grzeczności. Trudno wymagać bowiem od firmy przewozowej, aby umożliwiała otwarcie przesyłki w sytuacji, gdy odpowiedzialność za jej uszkodzenie ciąży na niej. W takim jednak wypadku przesyłka zostaje u adresata i jest on zobowiazany do zapłaty wszelkich kosztów wynikających z umowy przewozu. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń po otwarciu przesyłki, należy spisać protokół. Podobnie należy postąpić, gdy przesyłkę otwarto później - pod nieobecność kuriera. Należy w takim wypadku zgłosić niezwłocznie - nie później jednak niz w terminie 7 dni od dnia odbioru przesyłki - uszkodzenie zawartości paczki firmie przewozowej.

Istnieje jednak wyjątek od tej zasady. Mianowicie w sytuacji, gdy przesyłka ma oznaki naruszenia, adresat ma prawo żądać otwarcia przesyłki w obecności kuriera i to jeszcze zanim podpisze jej odbiór. Możliwość taka wynika z art. 74 ust. 1 ustawy prawo przewozowe. Przepis ten stanowi także, iż "przewoźnik wykonuje te czynności także na żądanie uprawnionego, jeżeli twierdzi on, że przesyłka jest naruszona". Z tego ostaniego stwierdzenia wynika, że kurier ma obowiązek dokonać protokolarnego otwarcia przesyłki w obecności adresata, na każde jego żądanie uzasadniane naruszeniem przesyłki. Co więcej, stwierdzenie odbierającego przesyłkę, iż według niego jest ona naruszona, jest dla kuriera wiążące. Innymi słowy, jeśli adresat żąda otwarcia przesyłki z powodu jej naruszenia, kurier ma obowiązek umożliwić otwarcie przeysłki. W takim wypadku należy spisać protokół otwarcia przesyłki i to niezależnie od tego, czy stwierdzono wystąpienie szkód.

Wskazać jednak należy na treść ust 5 ww. artykułu, który brzmi: "Jeżeli ustalenia protokolarne, podjęte na żądanie uprawnionego, nie wykażą szkody w przesyłce albo wykażą jedynie szkodę stwierdzoną już uprzednio przez przewoźnika, uprawniony ponosi opłaty określone w taryfie. " Innymi słowy, adresat powinien liczyć się z obowiązkiem poniesienia dodatkowych kosztów określonych w regulaminie przewoźnika w przypadku, gdy na jego żądanie dokonano otwarcia przesyłki, a nowych uszkodzeń nie stwierdzono.

Powyższe rozważania dotyczyły umowy przewozu, uregulowanej dość szczegółowo w ustawie Prawo przewozowe. Brak natomiast podobnych uregulowań ustawowych odnośnie umowy przesyłki pocztowej. Należy więc stwierdzić, że poza ogólnymi regułami wynikającymi z kodeksu cywilnego, a wskazanymi wyżej, zastosowanie będzie miał regulamin przedsiębiorstwa świadczącego usługi pocztowe. Warto zaznaczyć, iż w wielu przedsiębiorstwach świadczących czy to usługi przewozowe, czy usługi przesyłki pocztowej, istnieje możliwość "wykupienia" sobie prawa do otwarcia przesyłki w obecności kuriera w każdym wypadku. Jeśli wiec chciałby Pan w konkretnym przypadku dokonać sprawdzenia zawartości przesyłki przed jej odbiorem, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej formy wysyłki wraz z opcją umożliwiająca otwarcie przesyłki.

z poważaniem

Marek Knapczyk

Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów

Edytowane przez nandu
Czas edycji: 2014-01-30 o 18:24
nandu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 18:47   #662
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czyli nic nie możemy. Co w takim razie z sytuacją, gdy na stronach internetowych sklepów, oraz na aukcjach allegro widuję kategoryczne wpisy, że należy sprawdzić przesyłkę przy kurierze i spisać protokół, bo w innej sytuacji jakiekolwiek reklamacje nie będą uwzględniane?
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 19:45   #663
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Czyli nic nie możemy. Co w takim razie z sytuacją, gdy na stronach internetowych sklepów, oraz na aukcjach allegro widuję kategoryczne wpisy, że należy sprawdzić przesyłkę przy kurierze i spisać protokół, bo w innej sytuacji jakiekolwiek reklamacje nie będą uwzględniane?
hmm, kilka lat temu kupowałam komplet naczyń - i kurier grzecznie czekał, aż wyjmę i sprawdzę każdy talerzyk (przedmiotów było kilkanaście) - podpisałam odbiór po sprawdzeniu. Wydaje mi się, że to zależy od umowy między sprzedającym a firmą kurierską...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 20:11   #664
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
hmm, kilka lat temu kupowałam komplet naczyń - i kurier grzecznie czekał, aż wyjmę i sprawdzę każdy talerzyk (przedmiotów było kilkanaście) - podpisałam odbiór po sprawdzeniu. Wydaje mi się, że to zależy od umowy między sprzedającym a firmą kurierską...
No, nie do końca, gdyż właśnie wcześniej opisywany przypadek szybko oddalającego się kuriera miał miejsca w związku z takim zapisem. Z duszą na ramieniu dzwoniłam do sklepu, ze mam wybrakowana paczkę, a kurier ODMÓWIŁ zostania i sporządzenia jakiegokolwiek protokołu.

Nie wykluczam, ze to kosztuje coś, a firma nie zapłaci, tylko sama sobie przepisy reklamacji ustala.

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2014-01-30 o 20:14
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 13:27   #665
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Szok. Firmy kurierskie sa jakie sa, oni przewaznie maja klientow i ich paczki w d....ale myslalam chociaz, ze perfumeria postapi inaczej. Tzn mam nadzieje, ze jeszcze nic straconego. Daj znac jak dzis do nich zadzwonisz, jakie przyjma stanowisko w obecnej sytuacji. Trzymam kciuki

Bardziej chyba bylabym wsciekla na kuriera (k- cos tam? bo oni zazwyczaj dostarczaja zniszczone paczki), bo to oni zniszczyli zaklejajac swoja tasma, wiec to po ich stronie lezy wina. Jesli dostali zniszczona paczke, to nie powinni wogole jej odbierac od perfumerii, ale kurna ktora perfumeria wysyla zdezelowane paczki, normalnie syf
Perfumeria jest zdania, że jest to ewidentna wina firmy kurierskiej. Perfumeria ma złożyć odwołanie od odrzuconej reklamacji. Ja zrobiłam to samo, opisując jeszcze raz wszystko dokładnie.
Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No właśnie...
Cytat:
Napisane przez nandu Pokaż wiadomość
pod tym adresem, znalazłam wypowiedź rzecznika praw konsumenta ( Miejskiego ):
http://forumprawne.org/prawa-konsume...niu-pilne.html
"
...
Biorąc pod uwagę tę wypowiedź kurier nie musiał zostawać
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Czyli nic nie możemy. Co w takim razie z sytuacją, gdy na stronach internetowych sklepów, oraz na aukcjach allegro widuję kategoryczne wpisy, że należy sprawdzić przesyłkę przy kurierze i spisać protokół, bo w innej sytuacji jakiekolwiek reklamacje nie będą uwzględniane?
No właśnie
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 17:48   #666
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

1 i 2 lutego darmowa wysyłka w http://www.perfumeria.pl/
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:21   #667
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
1 i 2 lutego darmowa wysyłka w http://www.perfumeria.pl/
A które to mądrale w takie dni podnosili o wysyłkę cenę perfum?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 18:23   #668
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A które to mądrale w takie dni podnosili o wysyłkę cenę perfum?
To nie oni.

To http://iperfuma.pl/ ale nie wiem czy podnieśli ceny wszystkiego, czy tylko kilku rzeczy a może tylko jednego flakonu, który akurat miałam na oku.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:25   #669
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A jakiś limit oddolny dali na tę darmową wysyłkę? Bo byłbym czymś zainteresowany, ale to tanie jak boszcz
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:30   #670
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;44912732]A jakiś limit oddolny dali na tę darmową wysyłkę? Bo byłbym czymś zainteresowany, ale to tanie jak boszcz [/QUOTE]


No właśnie doczytałam, że dla zamówień powyżej 100zł i nie obowiązuje produktów z wyprzedaży
Ech...
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 18:33   #671
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
To nie oni.

To http://iperfuma.pl/ ale nie wiem czy podnieśli ceny wszystkiego, czy tylko kilku rzeczy a może tylko jednego flakonu, który akurat miałam na oku.
Aaaa, OK
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 00:20   #672
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Perfumeria jest zdania, że jest to ewidentna wina firmy kurierskiej. Perfumeria ma złożyć odwołanie od odrzuconej reklamacji. Ja zrobiłam to samo, opisując jeszcze raz wszystko dokładnie.

No właśnie...

Biorąc pod uwagę tę wypowiedź kurier nie musiał zostawać

No właśnie
To ja jeszcze kamyczek do ogródka. Znalazłam taki komentarz. AGD, ale widać, jak się ma regulamin kurierski do sklepowego. A u sprzedawcy w życiu nic nie kupiłabym, swoją drogą.
Cytat:
Proponowalbym zmienic dostawce. Pan z siodemki najpierw nakrzyczal na siostre za to ze chciala otworzyc paczke, a potem trzasnal drzwiami i wyszedl. ekspres polamany przed pakowaniem (brak ulamanych kawalkow). sprzedajacy umywa rece.
Trele morele?! Jak ktoś sie boi to jego problem. Jest regulamin sklepu i trzeba sie go trzymać. Siódemka - OK zasługuje na negatyw ale nie my!
Negatywny,
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:06   #673
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

witam
nie dokopałam się do wiarygdnosci PERFUMERIA PURE . Dwa flakoniki mnie zainteresowały Chanel blue i Escada Born in..
Będę wdzieczna za opinie czy wszystko ze sklepem ok
__________________
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 18:50   #674
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ze swojej strony chciałam odradzić Wam zakupy w perfumerii Lumiere (www.lumiere.pl), która widnieje tutaj na liście sklepów polecanych.
Nie, nie chodzi o podróbki czy tego typu ekscesy, jednak poziom obsługi mnie załamał.
Zamówiłam w sklepie kredkę do oczu, która została niedawno wycofana i w stacjonarnych, dużych perfumeriach już nie mogłam jej dostać, ale w Lumiere ją oferowano. Pomyślałam więc, że tam jeszcze kredka się ostała, zatem złożyłam zamówienie, które natychmiast opłaciłam. Tydzień oczekiwania – cisza. Żadnego maila, informacji, ani tym bardziej przesyłki, a na stronie status "zamówienie oczekujące". Dzwonię pod numer telefonu podany na stronie, pan informuje mnie, że ma problem z dostępnością kredki, ale jeszcze poszuka i da mi znać za 2 dni, co z tego wyszło. Mijają 4 dni, nadal cisza. Dzwonię po raz drugi: "ta kredka? aaa, to jej nie mamy. będzie zwrocik na pani konto". Pan mówi, że "zwrocik" będzie zaraz i że pieniądze powinny być na moim koncie za maksymalnie 2 dni. Mija tydzień, pieniędzy dalej nie ma. Piszę w tzw. międzyczasie 2 wiadomości przez formularz klienta na stronie – nie ma żadnej odpowiedzi. Dzwonię znowu, pan twierdzi, że zwrot był zrobiony, ale jednak kilka dni później niż mówił wcześniej. Proszę o potwierdzenie przelewu na maila – pan obiecuje, że zaraz prześle, ale oczywiście niczego takiego nie robi. Po kolejnym telefonie (!!!) wreszcie dostaję zwrot, dokładnie 3 tygodnie po złożeniu zamówienia...

Nie zostałam niby oszukana, bo pieniądze w końcu do mnie wróciły, ale uważam za skandaliczne, że sklep nie dość, że wystawia produkt, którym nie dysponuje, to jeszcze o każdą jedną informację trzeba się prosić, wydzwaniać, szarpać się. Nie ma kompletnie żadnego kontaktu mailowego czy telefonicznego ze strony sklepu na temat statusu zamówienia, nic. Nie tak wyobrażam sobie dbanie o klienta. Mam wrażenie, że gdyby nie moje ciągłe telefony, na pieniądze poczekałabym sobie jeszcze długo. Aha, moje zamówienie wciąż wisi na stronie jako "oczekujące"... NIE POLECAM!

Dla odmiany ze swojej strony mogę polecić perfumerię Dolce – kilkakrotnie już robiłam tam zakupy i zawsze wszystko było w porządku. Produkty oryginalne, przesyłka świetnie zapakowana, stały kontakt ze strony sklepu, bardzo sobie chwalę zakupy u nich
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 21:21   #675
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

hej dziewczyny, chciałam dorzucić swoje trzy grosze
zamawiałam ostatnio perfumki Givenchy i podkład Revlona w perfumesco.pl i jestem pozytywnie zaskoczona. Był to mój pierwszy zakup perfum w sieci i choć miałam stresa ogromnego co do oryginalności perfum to muszę przyznać że ta perfumeria rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Godna polecenia, zamówienie dotarło do mnie na drugi dzień i jak najbardziej oryginalne zapakowane porządnie.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 23:34   #676
aniuleczeqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1
GG do aniuleczeqq
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej dziewczyny, chciałabym napisać o perfumerii właśnie na nią trafiłam na jakiejś Facebook-owej grupie. Nazywa się http://perfumeria-limak.pl/. Ceny są mocno podejrzane i niby najdroższe perfumy 120 zł. Nie ma co się łudzić ale za taką cenę raczej oryginału nie dostaniemy. To samo dotyczy kosmetyków z tej strony. Czy któraś z Was spotkała się z tą perfumerią? Pozdrawiam
aniuleczeqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 23:44   #677
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez aniuleczeqq Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałabym napisać o perfumerii właśnie na nią trafiłam na jakiejś Facebook-owej grupie. Nazywa się http://perfumeria-limak.pl/. Ceny są mocno podejrzane i niby najdroższe perfumy 120 zł. Nie ma co się łudzić ale za taką cenę raczej oryginału nie dostaniemy. To samo dotyczy kosmetyków z tej strony. Czy któraś z Was spotkała się z tą perfumerią? Pozdrawiam
paskudne podróby Chanele 100ml za 120zł itd. Obstawiam, że to nowe wcielenie perfumerii.in tylko ceny podnieśli.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 08:26   #678
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopiszcie jeszcze Perfumeria Małolepsza
Popieram Perfumeria ma sklep stacjonarny w moim mieście, zakupione tam Hypnotic Poison oraz Prada Candy L'Eau są jak najbardziej OK
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:17   #679
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Popieram Perfumeria ma sklep stacjonarny w moim mieście, zakupione tam Hypnotic Poison oraz Prada Candy L'Eau są jak najbardziej OK
Orientujesz się ile kosztuje tam wysyłka? Znalazłam tylko informację, że wysyłają pocztexem.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 11:40   #680
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Orientujesz się ile kosztuje tam wysyłka? Znalazłam tylko informację, że wysyłają pocztexem.
Ja co prawda kupowałam stacjonarnie, ale według info z ich strony wysyłka kosztuje: płatność z góry - 19,70zł, pobranie - 22,15zł (Pocztex)
http://malolepsza.pl/sklep-platnosci.html#transport
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:16   #681
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja co prawda kupowałam stacjonarnie, ale według info z ich strony wysyłka kosztuje: płatność z góry - 19,70zł, pobranie - 22,15zł (Pocztex)
http://malolepsza.pl/sklep-platnosci.html#transport
Dość drogo, dziękuję Fajnie, że masz możliwość odbioru osobistego.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 18:23   #682
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie e-glamour. Wiem, że perfumeria jest wiarygodna, jednak chodzi mi o płatności. Przed chwilą złożyłam zamówienie - na stronie pojawiły mi się dane do przelewu, więc skopiowałam je i od razu przelałam pieniądze. Po jakichś 5 minutach dostałam na maila potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z danymi do przelewu, jednak różniły się one tytułem przelewu Tytuł ze strony to: xyz, natomiast tytuł z maila to: Zamówienie abc Przyznam, że troszeczkę się zdenerwowałam - czy moja wpłata zostanie rozpoznana?
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 18:42   #683
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie e-glamour. Wiem, że perfumeria jest wiarygodna, jednak chodzi mi o płatności. Przed chwilą złożyłam zamówienie - na stronie pojawiły mi się dane do przelewu, więc skopiowałam je i od razu przelałam pieniądze. Po jakichś 5 minutach dostałam na maila potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z danymi do przelewu, jednak różniły się one tytułem przelewu Tytuł ze strony to: xyz, natomiast tytuł z maila to: Zamówienie abc Przyznam, że troszeczkę się zdenerwowałam - czy moja wpłata zostanie rozpoznana?
Wygeneruj potwierdzenie i dołącz do maila z prawidłowym numerem zamówienia i krótkim opisem sytuacji.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 12:15   #684
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Wygeneruj potwierdzenie i dołącz do maila z prawidłowym numerem zamówienia i krótkim opisem sytuacji.
Wysłałam wczoraj krótkie wyjaśnienie - co prawda żadnej odpowiedzi nie otrzymałam, ale przed chwilą dotarł mail z potwierdzeniem wysyłki zamówienia, więc jednak wszystko OK
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:32   #685
klaskaj
Raczkowanie
 
Avatar klaskaj
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny czy któraś z Was kupowała w tej perfumerii albo wie, że jest ok? http://www.perfumymegami.com/
__________________
"A girl should be two things: classy and fabulous"

Coco Chanel
klaskaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:12   #686
luckyluciano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Angry podróbki z agito

Witam serdecznie niedawno zakupiłem perfumy na agito paco rabanne 1 milion intense i ku mojemu zdziwieniu okazało się że są tak mało trwałe, Zgłosiłem to do agito oczywisice napisali ze ich perfumy są sprowadzane od sprawdzonych dystrybutorów i jeżeli chcę mogę odesłać perfumy w celu potwierdzenia ich autentycznosci, dzwoniłem do nich pozniej i chicałem się dowiedzieć na czym miałoby polegać to potwierdzenie, gdyż wysłanie do mnie pisma przez dystrybutora ze jest to produkt oryginalny jakos mnie nie przekonuje tym bardziej ze jego jakosc jest po prostu żałosna, wiec nie wysyłałem ale dzisiaj rano gdy wychodziłem z domu jak zwykle się prysnąłem i tym razem okazało się ze jest jeszcze gorzej!!! woda cuchnie tylko alkoholem w ogóle nie przypomina nawet zapachu paco rabanne 1 milion intense, jestem strasznie zly bo liczylem ze kupując na agito nie zawiodę się a jednak. Jutro postaram się z nimi skontaktowac i odesłać im to co niby jest paco rabanne. Proszę pomóżcie!!!! co byście zrobili w tej sytuacji??? dodam ze jest juz 10 dni po terminie na który mam zwrot.
z góry dziękuję za pomoc
luckyluciano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:21   #687
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: podróbki z agito

To nie zwrot, to reklamacja. Perfumy mogą być zepsute, a czemu od razu podróby.? I wyszukiwarka nie gryzie.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:29   #688
luckyluciano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: podróbki z agito

sprawdzalem parfumy maja dopiero pol roku, oczywiscie na agito napisali ze przechowywują je w korzystnych warunkach, wiec domniemywam ze się nie zepsyły ale mogę się mylić. Jakosc tych perfum jest po prostu tragiczna i dlatego mysle ze to wina dystrybutora agito, ktory moze okazać się oszustem. Wiem ze wysnuwam dziwne wnioski i byc moze kogos oskarżam ale jestem w szoku ze na agito mozna kupic taki szmelc w fm chyba juz maja lepsze jakosciowo.
luckyluciano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:41   #689
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: podróbki z agito

Może być to kwestia przechowywania wody ale nie radzę wyskakiwać im z tekstem, że sprzedali Ci podróbę . Jakiś czas temu ktoś zdaje się reklamował u nich wodę i zachowali się bardzo w porządku także próbuj reklamować .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 05:16   #690
luckyluciano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: podróbki z agito

Będę to robił tym bardziej że to nie ich wina tylko dystrybutora, ale zobaczymy jak mnie potraktują.
luckyluciano jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.