moze to okropne...:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 11:06   #31
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: moze to okropne...:(

A ja bym poszła za głosem rozumu. Bardziej można mu zaufać niż sercu, które popycha do różnych błędnych, często zgubnych wyborów. Emocje (a tak rozumiem ten magiczny "głos serca") nigdy nie są dobrym doradcą. Ech, mam ochotę na seks, tak mnie ciśnie a on jest pod ręką - to prosta droga do kłopotów.
Lepiej zracjonalizować sytuację, a potem decydować. Dla mnie jednym z elementów tej racjonalizacji jest zadanie sobie pytania, czy muszę z nim ten seks mieć, czy może lepiej poczekać na bardziej przejrzystą dla mnie sytuację, a co jak się zakocham, czy warto ryzykować, na ile jestem przekonana do słuszności tej decyzji ? itd. itp. Ja bym od tego zaczęła w każdym razie Dialog z samą sobą bardzo się przydaje.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:12   #32
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: moze to okropne...:(

Jeśli uważasz, że sie nie zakochasz nieszcześliwie (chociaz nad tym sie akurat nie panuje) a on Cie pociaga to czemu nie? Wszystko jest dla ludzi tylko z glowa... jednak pamietaj, ze pewnie bedzie Ci trudniej spojrzec na innych mezczyzn bo mozesz ich porownywac z nim jesli tak Cie pociaga... na dwoje babka wrozyla ale pomoglam nie?
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:35   #33
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: moze to okropne...:(

Jeśli chcesz się z kimś wiązać, chcesz iść do łóżka to powinnaś najpierw wiedzieć czym dla Ciebie jest miłość, seks, co jest moralne, a co nie, co jest ważne, czego oczekujesz, co dla Ciebie oznacza szacunek. Bez tego nie zabieraj się za związki ani tym bardziej za seks.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 23:55   #34
igiagi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: moze to okropne...:(

Chyba częśc z Was ma jednak rację- nie wiem czy mogłabym to udziwgnąć emocjonalnie. Niby umówilam się z nim w weekend ale nie sądzę, ze przyjde, jeszcze to przemysle ale w głębi serca czuję, ze odwolam to spotkanie. Nie mialabym nic przeciwko znajomosci bez zobowiązań ale on powiedzial wprost, ze nie chce ze mną byc więc teraz umawiając się z nim na spotkanie czułabym się upokorzona. On mnie odrzucił, a ja mimo tego chcę się spotkac, jakas zenada... Jakos nie mogę sobie tego wyobrazic, spotykamy się i co, potem jedziemy do niego a potem on mnie odwozi...
igiagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 06:55   #35
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: moze to okropne...:(

Cytat:
Napisane przez igiagi Pokaż wiadomość
Chyba częśc z Was ma jednak rację- nie wiem czy mogłabym to udziwgnąć emocjonalnie. Niby umówilam się z nim w weekend ale nie sądzę, ze przyjde, jeszcze to przemysle ale w głębi serca czuję, ze odwolam to spotkanie. Nie mialabym nic przeciwko znajomosci bez zobowiązań ale on powiedzial wprost, ze nie chce ze mną byc więc teraz umawiając się z nim na spotkanie czułabym się upokorzona. On mnie odrzucił, a ja mimo tego chcę się spotkac, jakas zenada... Jakos nie mogę sobie tego wyobrazic, spotykamy się i co, potem jedziemy do niego a potem on mnie odwozi...
Moim zdaniem to jest niestety sprowadzanie siebie do roli materaca ewentualnie żywego wibratora/dmuchanej lali. Też trudno mi sobie wyobrazić jakby to miało wyglądać. Chyba tak jak w burdelu tyle, że by ci nie płacił (ani Ty jemu ).
Mówię stanowcze nie seksowi dla seksu, z kimś kogo się nie kocha (wiem, że to tutaj mało popularny pogląd).
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 10:12   #36
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: moze to okropne...:(

Cytat:
Napisane przez igiagi Pokaż wiadomość
Chyba częśc z Was ma jednak rację- nie wiem czy mogłabym to udziwgnąć emocjonalnie. Niby umówilam się z nim w weekend ale nie sądzę, ze przyjde, jeszcze to przemysle ale w głębi serca czuję, ze odwolam to spotkanie. Nie mialabym nic przeciwko znajomosci bez zobowiązań ale on powiedzial wprost, ze nie chce ze mną byc więc teraz umawiając się z nim na spotkanie czułabym się upokorzona. On mnie odrzucił, a ja mimo tego chcę się spotkac, jakas zenada... Jakos nie mogę sobie tego wyobrazic, spotykamy się i co, potem jedziemy do niego a potem on mnie odwozi...
Nie brzmi to zachecajaco...
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 13:00   #37
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: moze to okropne...:(

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to jest niestety sprowadzanie siebie do roli materaca ewentualnie żywego wibratora/dmuchanej lali. Też trudno mi sobie wyobrazić jakby to miało wyglądać. Chyba tak jak w burdelu tyle, że by ci nie płacił (ani Ty jemu ).
Mówię stanowcze nie seksowi dla seksu, z kimś kogo się nie kocha (wiem, że to tutaj mało popularny pogląd).

Zgadzam sie w 100%.
No i pamiętaj jeszcze o zaufaniu! Ufasz temu facetowi?
Sex pociąga za sobą pewne konsekwencje, czasami przykre jak np. to, że facet rozpowie o tej formie "relaksu" w całej dzielnicy, oczywiscie dodając cos od siebie, powstanie plotka....
Moze byc to klopotliwe.

Pozdrawiam
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 14:18   #38
meluzyna76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: moze to okropne...:(

Myślę, ze skoro masz wątpliwości to nie wchodź w taki układ. Masz rację on cię odrzucił. To w sumie jak stawianie w wyścigu na kulawego konia. Wiem, ze populare układy seks bez zobowiązań są kuszące. Do tego trzeba mieć odpowiednie podejście i psychikę. Myślisz podobnie jak ja. Ja też raz weszłam w układ bez szans i potem pół roku sie wylizywałam z tego. Tłumaczyłam sobie że przynajmniej seks fajny itp. Ale seks potem przestał być fajny a ja tęskniałam, źle się czułam itp. Drugi raz byłam trochę mądrzejsza, sama się wycofałam. Nie jest łatwo, ale jest zdecydowanie łatwiej gdy nie godzisz się na układ, który ci nie pasuje. Moim zdaniem on cię pociąga i szukasz teraz argumentów za układem bez zobowiązań. Chcesz próbuj, ale na moje oko skończy się tym, ze sie zaangażujesz, albo będziesz czułą się "wykorzystana" ,facet czysty bo uprzedzał.
meluzyna76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.