Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 22:03   #31
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

znamy swoje hsla, piny i inne zabezpieczenia
i nie czuje sie z tym niekomfortowo, nie mam jakis tajemnic ktore krolabym przed chlopem, a nawet gdynym miala to bym ich na necie nie umieszczala

i wlasciwie u nas wyglada to tak jak szpieg opisal

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

[1=bfca8d39b0c33d1e642320d 525f11dd69d86e6d3_6578f56 ebc91f;27217726]Nie ma. Nie rozumiem takiego kontrolowania.
Każdy ma prawo do odrobiny prywatności- jak będę chciała to sama mu pokażę maile czy inne rzeczy. [/QUOTE]
ale dlaczego od razu do kontrolowania? ze co, facet tylko czeka az ja znikne w wc i bedzie lecial po moich mejlach?

wydaje mi sie, ze te z ktore znaja hasla etc nie korzystaja z nich w celach szpiegowskich.
i na pewno zadna z nas ich nie zdobyla na zasadzie "jak mi nie dasz hasla na onet.pl to cie rzuce!"
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:08   #32
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Nie znamy, żadne z nas nie czuje potrzeby posiadania tego typu haseł.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:09   #33
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Skąd Wam się bierze ta kontrola? To, że zna hasło od razu musi oznaczać, że wchodzi, grzebie, czyta?
Ale dlaczego od razu kontrola, jesli hasła nie zna? Moj TZ nie zna moich haseł, bo nigdy o nie nie pytał i nigdy nie byly mu potrzebne. Te, ktore były mu potrzebne zna. Ja jego nie znam, bo nie pytałam. Gdybym zapytała to by mi na pewno powiedział i ja bym powiedziała jemu, gdyby chciał wiedziec, ale on nie chce. Ze tak to ujme - wisi mu to .
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:09   #34
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Hm trudno mi odpowiedzieć... Zdarza się, że chcę będąc poza domem, żeby TŻ sprawdził mi coś na danym portalu, koncie bankowym czy mailu i hasła podaję, tak samo pin do karty czy telefonu. I odwrotnie . Jednak mimo, że TŻ mi je podaje to ja raczej nie zapamiętuję, zawsze proszę o przypomnienie. Podejrzewam więc, że w drugą stronę działa to tak samo.
Prywatność prywatnością, ale nie widzę nic złego w tym, że TŻ wejdzie czasem na mój profil. Nie mam tam niczego do ukrycia, wiem też, że nie szpieguje mnie, tylko czasem chce coś sprawdzić (nie ma swojego), czy nawet jeśli wchodzi ot tak, pooglądać... Nie sprawia mi to problemu.
Może nie byłabym zadowolona gdyby regularnie przeglądał moją pocztę, czytał prywatne wiadomości i sprawdzał wydatki, ale wiem, że tego nie robi. Kwestia zaufania. Jednak wielkiej tajemnicy z haseł nie robię
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:16   #35
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Odnośnie sytuacji o której wspominałam w 1 wiadomości, to koleżanka ma hasła do kont swojego faceta tylko po to, aby buszować mu po wiadomościach prywatnych.
Wiele przypadków (tzn. narzeczeństwo, małżeństwo, czy choćby już planowanie wspólnej przyszłości...) jestem w stanie zrozumieć, bo to jednak wygoda, ale jeśli słyszę, że para ze stażem miesiąca, dwóch(?) wymienia się hasłami do meila, nk, fejsa...to mnie zwyczajnie śmieszy.
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:17   #36
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
i na pewno zadna z nas ich nie zdobyla na zasadzie "jak mi nie dasz hasla na onet.pl to cie rzuce!"
No cos ty! Przeciez to sie kastracja grozi
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:20   #37
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

mój ma, sama podaję jak np. nie mam jak sprawdzić poczty, a ma mi przyjść coś ważnego. Hasło do konta bankowego też zna bo czasami potrzebuje sprawdzić czy już jakiś przelew doszedł, a nie ma mnie w domu i nie mam jak. i nie widzę tu żadnego kontrolowania, znamy swoje hasła i piny ale korzystamy z nich tylko jak jest potrzeba.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Jednak mimo, że TŻ mi je podaje to ja raczej nie zapamiętuję, zawsze proszę o przypomnienie. Podejrzewam więc, że w drugą stronę działa to tak samo.
skąd ja to znam
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 22:29   #38
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Znam wszystkie hasła Tżta. On moje też. Nawet ma moje hasła zapamiętane na swoim komputerze, wiec za bardzo się wysilać nie musi.

Często po prostu jest tak, że któreś z nas prosi drugą osobę aby coś sprawdziła. Ja mu wystawiam aukcje na allegro, on mi odbiera maile. Nie mamy nic do ukrycia. Wiem, że Tż nie wchodzi i nie czyta nic jak go o to nie poprosze. Zresztą moja korespondencja jest dość nudna
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:45   #39
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Nie znam jego hasel ani on moich ale - moj laptop zawsze lezy sobie dostepny, jestem zalogowana wszedzie wiec jesli by sie mojemu chlopu marzylo, to niech sobie czyta. Nie mam nic do ukrycia ale szlag by mnie trafil jakby nagle moj partner wymagal ode mnie podania hasel.

Pin do karty mu podalam bo czasem placi moja
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:52   #40
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Ale dlaczego od razu kontrola, jesli hasła nie zna? Moj TZ nie zna moich haseł, bo nigdy o nie nie pytał i nigdy nie byly mu potrzebne. Te, ktore były mu potrzebne zna. Ja jego nie znam, bo nie pytałam. Gdybym zapytała to by mi na pewno powiedział i ja bym powiedziała jemu, gdyby chciał wiedziec, ale on nie chce. Ze tak to ujme - wisi mu to .
No ale to nie ja wyskoczyłam z kontrolą. Dziewczyny pisały "nie zna moich haseł bo nie lubię być kontrolowana" czy coś w ten deseń.
Chyba nie zrozumiałaś o co mi chodzi.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 23:13   #41
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

generalnie to można powiedzieć, że znamy swoje hasła
u mnie to raczej hasło bo prawie wszędzie mam to samo (wiem, głupie, nierozsądne i niebezpieczne - ale je lubię i już ;P)
wynika to z faktu, że czasem on sobie leży a ja jestem przy komputerze i on prosi żeby mu coś sprawdzić to sprawdzam
nie wykorzystuje tego nigdy "do niecnych celów", żadne grzebanie i naruszanie cudzej prywatności tutaj nie wchodzi w grę i szczerze przyznam, że on często musi mi te hasła powtarzać bo ich nie zapamiętuje

a on moje zna bo.. nienawidzę jak ktoś mi się wylogowuje z konta i zostawia takie wylogowane dlatego zawsze jak on korzysta z czegoś u mnie to potem mi loguje znowu na moje


w każdym bądź razie w żadną stronę to nie działało na zasadzie "daj mi swoje hasło" a na zasadzie "mógłbyś się za mnie zalogować?"
dotyczy to głownie rzeczy typu prywatny e-mail czy coś w ten deseń (z reszty dziwnych rzeczy raczej nie korzystam a moje konto na wizażu mu do niczego nie potrzebne), danych kont bankowych nie znamy bo nam to nie potrzebne

ja nie widzę problemu, ja nie ruszam jego kont bez jego wiedzy, on nie rusza moich bez mojej wiedzy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2011-05-30 o 23:15
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 23:49   #42
Doopka
Raczkowanie
 
Avatar Doopka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 304
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

A my swoje znamy Nie jest tego dużo - nk, poczta a tak to głównie hasła do kont na grach Ufamy sobie - to czemu mamy nie wiedzieć?? A poza tym czasem gdy on jest na necie a ja nie i odwrotnie a trzeba coś zrobić - to używamy - ale zawsze sobie i tak mówimy - np. kochanie zrobiłem Ci rybki na nk
__________________
David Caruso


Doopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 00:50   #43
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Znam pin do karty płatniczej to mi w zupełności wystarcza
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 06:20   #44
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Nie, nie podaję i on mi nie podaje swoich. Zna jedno, czy dwa hasła, bo jesteśmy ze sobą już parę ładnych lat i czasami z lenistwa go prosiłam "wpisz login i hasło...", ale wiem, że on tego potem w żaden sposób nie wykorzystuje.

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
(...)
w każdym bądź razie w żadną stronę to nie działało na zasadzie "daj mi swoje hasło" a na zasadzie "mógłbyś się za mnie zalogować?"
dotyczy to głownie rzeczy typu prywatny e-mail czy coś w ten deseń (z reszty dziwnych rzeczy raczej nie korzystam a moje konto na wizażu mu do niczego nie potrzebne), danych kont bankowych nie znamy bo nam to nie potrzebne

ja nie widzę problemu, ja nie ruszam jego kont bez jego wiedzy, on nie rusza moich bez mojej wiedzy
U nas to samo - to znaczy w moją stronę (ja czasami mam lenia i proszę go, aby mi coś sprawdzić - czy przyszedł mejl ze sklepu internetowego).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 07:33   #45
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo. Dla wygody znamy wzajemnie swoje wszystkie hasła, piny, nipy itd. Dodatkowo korzystamy z tych samych komputerów wymiennie i mamy tam pozapamiętywane hasła.
On mi nigdzie nie grzebie bez potrzeby, ja jemu też nie a nawet jak coś trzeba i jedno nie ma jak drugiemu powiedzieć to żadna tragedia.


Skąd Wam się bierze ta kontrola? To, że zna hasło od razu musi oznaczać, że wchodzi, grzebie, czyta? On nie czyta moich wiadomości bo wie, że może ta osoba, z którą koresponduję pisze coś intymnego, zwierza się mi a nie jemu. A że przeczyta oferty z portalu z pracą?
O właśnie! My też znamy swoje hasła do wszystkiego
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:41   #46
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Ma
Nie wyglądało to w ten sposób, że zażądał hasła. Po prostu w trakcie wynikła taka sytuacja, że "musiał" wejśc na moje konto a że ja mam hasła wszędzie takie same to bez problemu na nie wchodzi
Jestem osobą, która siedzi na tych wszystkich portalach max. 20 minut dziennie, więc moje konta nie są jakoś specjalnie rozbudowane. A na poczcie mam tylko najważniejsze rzeczy.
Nie mam nic do ukrycia, więc nie miałam problemu z tym, żeby poznał moje magiczne literki
Chociaż przyznaję, że np. hasło do mojego konta bankowego czy mój numer PIN zostaje tylko dla mnie
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:48   #47
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

My też znamy swoje hasła
Ale tak, jak Dziewczyny pisały - dla wygody. Często się zdarza, że np. tz siedzi na kompie, a ja coś robię i proszę go, żeby sprawdził mi pocztę itd.
Jesteśmy 6 lat razem, prawie rok po ślubie, więc nie widzę w tym nic dziwnego.
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:49   #48
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

mój nie ma bo nie ma takiej potrzeby, jakby była potrzeba bo coś by się działo to byśmy sobie dali hasła pewnie
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:46   #49
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Ja na komputerze mam wszystkie hasła zapamiętane, ale nie robię problemu z tego, że TŻ może znać moje hasła. Ja jego niektóre znam, inne nie, ale i tak z nich nie korzystam.
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 10:00   #50
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Ma i ja mam jego.
NK i FB i poczta to u nas oczywista oczywistość, bo mamy tam wspólne hasła i nie zapominamy ich. Hasła do kont czy piny też pamiętamy, bo wybieramy nawzajem kasę z bankomatu, kto ma więcej na koncie płaci rachunki (głównie ja to robię z obu kont). Nie założyliśmy po ślubie wspólnego dla łatwiejszego gospodarowania pieniędzmi. Prywatnych maili nie dostajemy zbyt wielu, a o problemach przyjaciół (zwykle wspólnych) rozmawiamy w domu, więc nawet jeśli jakieś zwierzenia by się nawinęły podczas przeglądania poczty to żadna tragedia by się nie stała.
GG tylko nie znam i nie pamiętam nawet numerów ani swojego ani TZta. A wiem, że TŻ dużo z niego korzysta. Mi jakoś nie leży ten komunikator...
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 10:32   #51
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Nie mamy kont na portalach społ., ale na jego pocztę i allegro (swojego też nie mam ) znam. On na moją pocztę też już powinien, wiele razy dzwoniłam i prosiłam, by wszedł na moją pocztę i mi coś tam sprawdził, bo zapomniałam.
Oprócz tego znam hasło na fb, pocztę i allegro mojego brata On podobnie jak mój chłopak, miał kilka szans zapamiętać moje, ale nie wiem czy to zrobił.
Korzystam z tej wiedzy tylko w wyjątkowych przypadkach a i tak najczęściej się wcześniej pytam, czy mogę np. skorzystać z allegro a później z poczty, bo coś kupiłam. No i się zgadzają
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 10:45   #52
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Ja napiszę taką ciekawostkę Jedyną osobą (oprócz mnie samej :P) która zna moje hasło do konta bankowego to mój tata
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:22   #53
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

A mój TZ ma hasła na pocztę, wizaż, bloga itp. Ja także znam jego hasła. Nie mniej jednak ani ja Go ani On mnie nie szpieguje. Po prostu nie mam przed nim tajemnic, nie wstydzę się swoich wypowiedzi w sieci czy korespondencji. Czasami TZ coś zamawia na ebayu a potwierdzenia przychodzą na moją pocztę, więc normalnym dla nas jest że sobie wchodzi i sprawdza.

Kont bankowych mamy kilka w tym wspólne (rachunek bieżący), oszczędnościowe założone na mnie i polskie konto TZ (pieniądze tam ulokowane zarobił i odłożył zanim się poznaliśmy). Znam wszystkie hasła, On też.
A tak jeszcze a propos pinów do kart to ja płace jego kartą a On moją (bardzo rzadko korzysta). Powód jest banalny, jego karta ma łatwiejszy PIN

Nie mam problemu gdy TZ grzebie mi w komórce (bo czego to On się tam może dowiedzieć takiego strasznego ? ) ale nie dopuszczam Go do swojej torebki. Mam świra jak chce sobie coś sam z niej wyjąć bez mojej wiedzy (informując mnie po fakcie). Kiedy zapyta wcześniej to zawsze Mu pozwalam. Nie wiem czemu tak mam ale domyślam się że przez totalny brak prywatności w dzieciństwie. Mój ojciec mijał między innymi zwyczaj "robić kipisz" w plecakach moim i brata zaraz po naszym powrocie ze szkoły.

Edytowane przez Amira_
Czas edycji: 2011-05-31 o 11:25
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:43   #54
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Ja nigdy nie podawałam nikomu swoich haseł Mojego byłego TŻ znałam hasła na wszystko bo sam mi dawał) a teraz jestem ponad rok ze swoim obecnym TŻ))) i również znam jego hasła praktycznie wszystkie on moje również zna, ale nie wszystkie dla mnie to fajna sprawa bo wiem, że nie mamy przed sobą nic do ukrycia
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:42   #55
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
A mój TZ ma hasła na pocztę, wizaż, bloga itp. Ja także znam jego hasła. Nie mniej jednak ani ja Go ani On mnie nie szpieguje. Po prostu nie mam przed nim tajemnic, nie wstydzę się swoich wypowiedzi w sieci czy korespondencji. Czasami TZ coś zamawia na ebayu a potwierdzenia przychodzą na moją pocztę, więc normalnym dla nas jest że sobie wchodzi i sprawdza.

Kont bankowych mamy kilka w tym wspólne (rachunek bieżący), oszczędnościowe założone na mnie i polskie konto TZ (pieniądze tam ulokowane zarobił i odłożył zanim się poznaliśmy). Znam wszystkie hasła, On też.
A tak jeszcze a propos pinów do kart to ja płace jego kartą a On moją (bardzo rzadko korzysta). Powód jest banalny, jego karta ma łatwiejszy PIN

Nie mam problemu gdy TZ grzebie mi w komórce (bo czego to On się tam może dowiedzieć takiego strasznego ? ) ale nie dopuszczam Go do swojej torebki. Mam świra jak chce sobie coś sam z niej wyjąć bez mojej wiedzy (informując mnie po fakcie). Kiedy zapyta wcześniej to zawsze Mu pozwalam. Nie wiem czemu tak mam ale domyślam się że przez totalny brak prywatności w dzieciństwie. Mój ojciec mijał między innymi zwyczaj "robić kipisz" w plecakach moim i brata zaraz po naszym powrocie ze szkoły.

Ja też rzucę ciekawostkę co do podkreślonego.
Kilka z Was napisało, że płacicie nawzajem z TŻtami swoimi kartami.
Kasjerka absolutnie NIE POWINNA przyjąć takiej płatności.
Już z samej zasady, że na karcie jest męskie imię i nazwisko.
Może za to dostać niezłą karę od nagany poprzez wyrzucenie z pracy po ograniczenie wolności włącznie. Nie w każdej firmie są na ten temat szkolenia i nie każda o tym wie.
Gorzej dla Was i dla niej/niego jak traficie w kolejce na jakiegoś "służbistę urzędnika" stojącego za Wami...
Taaaki malutki offtop
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:52   #56
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Ja też rzucę ciekawostkę co do podkreślonego.
Kilka z Was napisało, że płacicie nawzajem z TŻtami swoimi kartami.
Kasjerka absolutnie NIE POWINNA przyjąć takiej płatności.
Już z samej zasady, że na karcie jest męskie imię i nazwisko.
Może za to dostać niezłą karę od nagany poprzez wyrzucenie z pracy po ograniczenie wolności włącznie. Nie w każdej firmie są na ten temat szkolenia i nie każda o tym wie.
Gorzej dla Was i dla niej/niego jak traficie w kolejce na jakiegoś "służbistę urzędnika" stojącego za Wami...
Taaaki malutki offtop

Oooo a ja tego w sumie chyba nie wiedziałam...;/ dla mnie to jest totalny bez sens...;/
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:00   #57
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

znamy do poczty bo często musimy coś załatwiać za siebie ale tak poza tym nawet tam nie wchodzimy bez potrzeby
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:05   #58
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Ja też rzucę ciekawostkę co do podkreślonego.
Kilka z Was napisało, że płacicie nawzajem z TŻtami swoimi kartami.
Kasjerka absolutnie NIE POWINNA przyjąć takiej płatności.
Już z samej zasady, że na karcie jest męskie imię i nazwisko.
Może za to dostać niezłą karę od nagany poprzez wyrzucenie z pracy po ograniczenie wolności włącznie. Nie w każdej firmie są na ten temat szkolenia i nie każda o tym wie.
Gorzej dla Was i dla niej/niego jak traficie w kolejce na jakiegoś "służbistę urzędnika" stojącego za Wami...
Taaaki malutki offtop
To już teraz wiem dlaczego płacąc swoją kartą w pewnym sklepie kasjerka nie chciała mi pozwolić na schowanie karty do portfela dopóki nie podpisze się na paragonie (bo ja zawyczaj składam podpis niż wklepuje pin)
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:13   #59
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

Znamy wszystkie swoje hasła, nie dlatego, żeby ktoś kogoś sprawdzał, tylko dlatego, że z niektórych rzeczy korzystamy wspólnie (z allegro,chomika itd), znamy swoje piny do bankomatu, bo czasami go tam wysyłam. Poczta email mamy zawsze na wierzchu, czasami jedno z nas nie ma dostępu do netu i drugie coś mu sprawdza, gg też zawsze mamy na wierzchu, do komputerów oczywiście też znamy, bo czasami któreś musi skorzystać z drugiego. Nikt nikogo nie sprawdza i nie szpieguje, nie mamy takiej potrzeby.
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:15   #60
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Twój TŻ ma hasła do Twoich kont na portalach społecznościowych?

U nas jest tak, że ja znam hasło do paru stron TŻta (forum, na którym oboje jesteśmy, facebook itp. ) Ale dlatego je poznałam, bo chciał coś na forum sprawdzić, nie chciało mu się wstawać i logować, więc podał mi hasło. To samo hasło ma też na FB.
Ale mimo, że znam to hasło, to bez jego wiedzy nie loguję się na jego konta, zwyczajnie nie mam takiej potrzeby.
On moich haseł nie zna, ale ja mam automatyczne logowanie i zapamiętywanie hasła na swoim komputerze do wielu stron (facebook, poczta, fora itp. ) więc gdyby chciał to by mógł się logować na moich kontach jak np. przyjeżdża do mnie, a ja jeszcze myję włosy, czy coś, ale też tego nie robi.
Zwyczajnie mamy do siebie zaufanie i nie musimy się nawzajem sprawdzać - mimo znajomości haseł.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.