Puszyści faceci i - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-19, 12:22   #1
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291

Puszyści faceci i


Hej . Zastanawia mnie myśl czy podobają wam się puszyści faceci ?ostatnio zauważyłam że często zwracam na takich uwagę i że oni mi się podobają Czy zwracacie wielką uwagę na ich wygląd? Ale jak mówię przyjaciółce że ktoś mi się podoba to ona mi gada że gdzie ja mam oczy . I większość znajomych mi to mówi. nie wiem czy każdy tak myśli czy to jest tylko stereotyp.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:32   #2
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Puszyści faceci i

Zależy jak bardzo puszyści. Jak z niewielkim brzuszkiem, lekką nadwagą to okay. Nawet taki lekki brzuszek lubię. ale raczej nie podobają mi się faceci z dużą nadwagą, czy wręcz otyli.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:36   #3
Streczer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Puszyści faceci i

Facet który sikając ma problemy z dostrzeżeniem swojego penisa to patologia.

Dlaczego są puszyści ? Bo nie uprawiają sportu, siłownia, sporty areobowe. Co z tego wynika?

Zaburzenia libido, słabe cario, lekki wysiłek sprawia że są spoceni jak świnie, słaby sex.

Jeżeli ktoś ma lekką nadwagę którą widać np. Ma chude nóżki i ręce a wywalony bęben to pasuje coś z tym zrobić.
Dieta + systematyczne ćwiczenia i w 3 miesiące można mieć ogromne efekty.


To tyczy się także pań.
Streczer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:40   #4
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Puszyści faceci i

Ja tu też miałam na myśli że nie jakąś chorobliwą nadwagę. Nie to że strasznie są puszyści ale tak trochę. Ale zauważyłam że niektórzy uważają się za jakieś bóstwa i szukają super laski.

Edytowane przez Strokrotkaaa
Czas edycji: 2014-04-19 o 12:42
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:42   #5
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Puszyści faceci i

Otyłość nie jest normalną cechą wyglądu a symptomem choroby lub zestawu chorób jak ktoś ładnie wyżej zauważył. Osobiście uznałbym pociąg do takich osób za dewiację Mnie tam obrzydzają i są aseksualni, niezależnie od płci.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:48   #6
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Puszyści faceci i

Nie podobają mi faceci "z brzuszkiem", zdecydowanie wolę już typ chudzielca. A najlepiej normalnie zbudowanego, trochę wyrzeźbionego faceta, bez nadwagi.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:55   #7
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Puszyści faceci i

mnie nie podobają się puszyści faceci ,nawet z lekkim brzuszkiem są dla mnie odpychający ale to pewnie dlatego że sama jestem szczupła.Uwielbiam płaskie brzuszki u facetów
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 12:57   #8
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Streczer Pokaż wiadomość
Facet który sikając ma problemy z dostrzeżeniem swojego penisa to patologia.

Dlaczego są puszyści ? Bo nie uprawiają sportu, siłownia, sporty areobowe. Co z tego wynika?

Zaburzenia libido, słabe cario, lekki wysiłek sprawia że są spoceni jak świnie, słaby sex.

Jeżeli ktoś ma lekką nadwagę którą widać np. Ma chude nóżki i ręce a wywalony bęben to pasuje coś z tym zrobić.
Dieta + systematyczne ćwiczenia i w 3 miesiące można mieć ogromne efekty.


To tyczy się także pań.

czytanie ze zrozumieniem się kłania

btw. jestes gejem, że wiesz, że puszyści faceci są gorsi w łóżku?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2014-04-19 o 12:59
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:03   #9
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: Puszyści faceci i

Puszyści absolutnie nie. Kiedyś byłam z kolesiem z litości, bo to był okres gdy przez tą nadwage było mi go szkoda, charakter miał zaborczy a potem jak przejrzałam na oczy to był wręcz odpychający. Od tego czasu mam uraz. Tż chudzinką nie jest, nie lubie jak facet jest chudszy ode mnie, troche tego ciałka ma, ale mieści się w normie. Jest wysportowany, ale kaloryfera nie ma i jest ok.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:07   #10
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Puszyści faceci i

Skoro ci się tacy podobają, to się za takimi oglądaj i się z nimi spotykaj.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:07   #11
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Puszyści faceci i

puszyste to są króliczki

nie lubię grubych ani otyłych, ani kobiet ani mężczyzn.

wystarczy spojrzeć na człowieka, żeby wiedzieć czy dba o swoje ciało, czy nie. tacy, co nie dbają nigdy mi się nie podobali
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 13:09   #12
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Puszyści faceci i

Dla mnie dbanie o swoje ciało to pokrycie go jak największą ilością tatuaży i brak widocznej muskulatury. Ot kwestia gustu.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:12   #13
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie podobają mi faceci "z brzuszkiem", zdecydowanie wolę już typ chudzielca. A najlepiej normalnie zbudowanego, trochę wyrzeźbionego faceta, bez nadwagi.

Dokładnie. Nie musi mieć nie wiadomo jakiej katy, ale ślady tego że ćwiczy są mile widziane. Poza tym ja lubie uprawiać sport, a faceci z brzuchem raczej nie, więc chybabyśmy się nie dogadali.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:15   #14
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Puszyści faceci i

Zależy, jak bardzo puszyści... Mój chłopak ma nadwagę, brzuszek obecny ale też bez przesady, na lustrzycę nie cierpi To ten typ, który mimo sporej masy, ma końskie zdrowie i dobrą kondycję- mój tata i stryjek są identyczni. TŻ wszystkie wyniki badań (cholesterol, cukier itd.) ma zawsze idealne, na siłowni nie odstaje zupełnie, śmiga na nartach z gracją młodego boga, a nogi od jeżdżenia na rowerze ma tak seksownie wyrzeźbione, że na samą myśl o jego łydce się nakręcam

Już dawno zauważyłam, że wolę, jak facet ma trochę za dużo, niż trochę za mało, zdecydowanie. Przytulanie jest cudowne, a i seks znacznie lepszy- mam porównanie.

Edytowane przez 201609102148
Czas edycji: 2014-04-19 o 13:26
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:21   #15
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Dokładnie. Nie musi mieć nie wiadomo jakiej katy, ale ślady tego że ćwiczy są mile widziane. Poza tym ja lubie uprawiać sport, a faceci z brzuchem raczej nie, więc chybabyśmy się nie dogadali.
Powiedz to kulomiotom
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:27   #16
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Dokładnie. Nie musi mieć nie wiadomo jakiej katy, ale ślady tego że ćwiczy są mile widziane. Poza tym ja lubie uprawiać sport, a faceci z brzuchem raczej nie, więc chybabyśmy się nie dogadali.
Akurat mnie brak ćwiczeń nie przeszkadza, bo sama nie jestem fit. Wolę wystarczająco umięśnionego, szczupłego, nie fanatyka sportu.

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Już dawno zauważyłam, że wolę, jak facet ma trochę za dużo, niż trochę za mało, zdecydowanie. Przytulanie jest cudowne, a i seks znacznie lepszy- mam porównanie.
Przytulanie szczupłego jest lepsze

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Powiedz to kulomiotom
Dokładnie Za to mogą być też tacy, że szczupli, umięśnieni, ale bez częstego uprawiania sportu.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:30   #17
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przytulanie szczupłego jest lepsze
Miałam i takich, i takich- naprawdę milej przytulać się do grubszego faceta. Jest po prostu wygodniej
Chociaż pewnie chodząc z chudzielcem to przytulanie z nim wydaje się najcudowniejsze, bo to w końcu ukochana chudzinka Też tak miałam ze swoim eks, ale mając porównanie to nawet nie ma rozmowy. Z eks nie mogłam usnąć przytulona, bo mi było niewygodnie, z ramion obecnego chłopaka bym najchętniej nie wychodziła.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:33   #18
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Zależy, jak bardzo puszyści... Mój chłopak ma nadwagę, brzuszek obecny ale też bez przesady, na lustrzycę nie cierpi To ten typ, który mimo sporej masy, ma końskie zdrowie i dobrą kondycję- mój tata i stryjek są identyczni. TŻ wszystkie wyniki badań (cholesterol, cukier itd.) ma zawsze idealne, na siłowni nie odstaje zupełnie, śmiga na nartach z gracją młodego boga, a nogi od jeżdżenia na rowerze ma tak seksownie wyrzeźbione, że na samą myśl o jego łydce się nakręcam

Już dawno zauważyłam, że wolę, jak facet ma trochę za dużo, niż trochę za mało, zdecydowanie. Przytulanie jest cudowne, a i seks znacznie lepszy- mam porównanie.
Zastanawia mnie czy o tej samej "nadwadze" mówimy. Np. taki Christiano Ronaldo waży ok 90kg i ma 185, czyli ma lekką nadwagę wg BMI, a nikt raczej nie powie że ma nadwagę. Twój chłopak raczej jest wysportowany.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:41   #19
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Miałam i takich, i takich- naprawdę milej przytulać się do grubszego faceta. Jest po prostu wygodniej
Chociaż pewnie chodząc z chudzielcem to przytulanie z nim wydaje się najcudowniejsze, bo to w końcu ukochana chudzinka Też tak miałam ze swoim eks, ale mając porównanie to nawet nie ma rozmowy. Z eks nie mogłam usnąć przytulona, bo mi było niewygodnie, z ramion obecnego chłopaka bym najchętniej nie wychodziła.
Może Tobie milej, nie przeczę. Ale mi nie, to też musisz zrozumieć, że można mieć różne gusta i odczuwanie
Po prostu nie przepadam za facetami z nadwagą, nie wiem co w tym ciężkiego do zrozumienia. Mam kumpli z dodatkowymi kilogramami i niezbyt przyjemnie mi się do nich przytula. Nie są dla mnie atrakcyjni w żadnym stopniu. Za to do tych szczupłych - w porządku. Mój facet nie jest ani chudziną, ani "puszysty" (z nadwagą). Jest zupełnie normalny, ma mało % tłuszczu, ale i mięśnie, więc nie same kości pokryte skórą. Jednak z dwojga skrajności wolałabym chudzielca. Milej mi się do takich przytula
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-04-19 o 13:42
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 13:43   #20
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Puszyści faceci i

Mając do wyboru szczupłego faceta a faceta z kilkoma kg nadwagi zawsze wybiorę tego drugiego. Tez miałam porównanie.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:47   #21
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie czy o tej samej "nadwadze" mówimy. Np. taki Christiano Ronaldo waży ok 90kg i ma 185, czyli ma lekką nadwagę wg BMI, a nikt raczej nie powie że ma nadwagę. Twój chłopak raczej jest wysportowany.
No raczej nie, bo poza świetnie wyrzeźbionymi nogami nie ma widocznych mięśni. Przy czym te mięśnie są, i to bardzo sprawne- ale schowane pod tłuszczykiem Tak to jest, jak ktoś lubi sport i jest aktywny, ale z drugiej strony nie trzyma diety i lubi gotować Mi to odpowiada, bo taki jak jest, bardzo mi się podoba, a najbardziej cieszy mnie, że jest szczęśliwy i nie umartwia się w imię ideałów z telewizji. Jak długo jego zdrowie nie jest zagrożone, nie mam nic przeciwko tym kilku dodatkowym kilogramom. Nawet, jeśli to nie są kilogramy mięśni.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:48   #22
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie czy o tej samej "nadwadze" mówimy. Np. taki Christiano Ronaldo waży ok 90kg i ma 185, czyli ma lekką nadwagę wg BMI, a nikt raczej nie powie że ma nadwagę. Twój chłopak raczej jest wysportowany.
BIM się sportowcom nie wylicza, bo potem wychodzą takie kwiatki, że Ronaldo który ma 7% tkanki tłuszczowej wg BMI ma lekką nadwagę
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:54   #23
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
BIM się sportowcom nie wylicza, bo potem wychodzą takie kwiatki, że Ronaldo który ma 7% tkanki tłuszczowej wg BMI ma lekką nadwagę
A nawet pójdźmy dalej, BMI jest bezsensownym wymysłem z XIX wieku i nie ma nic wspólnego z ludźmi i nie daje żadnego zastosowania nikomu.

Zakłada, że człowiek jest istotą dwuwymiarową a właściwie to kwadratem ^^. Kiedyś bardzo mądra osoba mi to wytłumaczyła tak, że szczena opadała, nie jestem w stanie powtórzyć ale BMI to bezsensowny mit jak liczenie kalorii.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:21   #24
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Dla mnie dbanie o swoje ciało to pokrycie go jak największą ilością tatuaży i brak widocznej muskulatury. Ot kwestia gustu.
tatuaże i brak ćwiczeń, to nie jest dbanie o ciało, choćbyś nie wiem jak się upierała
regularne ćwiczenia, zdrowy tryb życia i dbanie o ciało utrzymuje w znacznym stopniu dobrą kondycję czy jędrną skórę.
to co teraz jest mięciutkie i delikatne, kiedyś będzie obwisłe i zapadnięte.
poza tym ćwiczenia to nie tylko seksi tyłek czy sześciopak albo intensywne odchudzanie ćwiczenia nas dotleniają, poprawiają krążenie, utrzymują nasze ciało w formie, korygują postawę, wzmacniają mięśnie, dostarczają endorfin, zapobiegają żylakom, etc. zwłaszcza w starszym wieku to procentuje, bo pomagają zapobiec wielu chorobom.

nie trzeba wyglądać jak terminator, żeby było widać, że dba się o ciało.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:24   #25
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
tatuaże i brak ćwiczeń, to nie jest dbanie o ciało, choćbyś nie wiem jak się upierała
regularne ćwiczenia, zdrowy tryb życia i dbanie o ciało utrzymuje w znacznym stopniu dobrą kondycję czy jędrną skórę.
to co teraz jest mięciutkie i delikatne, kiedyś będzie obwisłe i zapadnięte.
poza tym ćwiczenia to nie tylko seksi tyłek czy sześciopak albo intensywne odchudzanie ćwiczenia nas dotleniają, poprawiają krążenie, utrzymują nasze ciało w formie, korygują postawę, wzmacniają mięśnie, dostarczają endorfin, zapobiegają żylakom, etc. zwłaszcza w starszym wieku to procentuje, bo pomagają zapobiec wielu chorobom.

nie trzeba wyglądać jak terminator, żeby było widać, że dba się o ciało.
Zrozumiałam to tak, że dla Lemmy zadbane będzie ciało pokryte tatuażami i bez widocznych mięśni. I ma do tego prawo Nie każdy ma taki sam gust, warto o tym pamiętać.
A tatuaże to jest dbanie o ciało - jego piękno
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:29   #26
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Puszyści faceci i

Szczerze mówiąc nie podoba mi się to, jednak lubię, jak facet ma twardy brzuch i klatę, to strasznie podniecające
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:29   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Puszyści faceci i

Nie lubię facetów z dużą nadwagą ani tym bardziej otyłych. Lekka (+/- 8kg) nadwaga może być, jeśli facet jest wyższy ode mnie Z chudym (nie szczupłym) jest wygodniej w łóżku facet z brzuszkiem...hmm... nie kręci mnie to. Umięśnione klaty też nie. Ma być zwyczajny. Normalne ciało.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:30   #28
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
BIM się sportowcom nie wylicza, bo potem wychodzą takie kwiatki, że Ronaldo który ma 7% tkanki tłuszczowej wg BMI ma lekką nadwagę
Wiem, ze się nie wylicza Po prostu podałam przykład że waga wadze nie równa.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:31   #29
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zrozumiałam to tak, że dla Lemmy zadbane będzie ciało pokryte tatuażami i bez widocznych mięśni. I ma do tego prawo Nie każdy ma taki sam gust, warto o tym pamiętać.
A tatuaże to jest dbanie o ciało - jego piękno
w jaki sposób tautaże dbają o ciało? tatuaże zdobią lub szpecą - i to jest kwestia gustu, które z tych dwóch. ale w żaden sposób nie poprawiają jakości ciała.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:34   #30
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Puszyści faceci i

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
w jaki sposób tautaże dbają o ciało? tatuaże zdobią lub szpecą - i to jest kwestia gustu, które z tych dwóch. ale w żaden sposób nie poprawiają jakości ciała.
Może chodzi o to, że tatuaż może zakryć/schować hmmm... np. fałdę na brzuchu?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-08 16:34:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.