Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-10, 17:15   #1
NaomiCambell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 4

Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.


Przy niektórych orgazmach z partnerem mam tzn. Kobiecy wytrysk. Nie czuję się z tym komfortowo. Kiedy mój partner mi o tym powiedział zrobiło się bardzo niezręcznie. Nie chciałam przez jakiś czas uprawiać seksu.

Zaczęłam trochę czytać w tym temacie, również tutaj na forum i nie mogę nadziwić się dziewczynom, które cieszą się, że coś takiego mają. Dowiedzialam sie, ze to naturalne, bezpieczne i oznacza, ze mam dużo przyjemnosci ze stosunku. Dla mnie to zawstydzające. Nie wiem co robić. Lubię seks, ale samo myślenie o wytrysku mnie stopuje
NaomiCambell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-10, 18:37   #2
vertigen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 21
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Ale co Ci konkretnie partner powiedział...?
vertigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-10, 23:34   #3
NaomiCambell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 4
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Zapytał czy wiem, że to robię. Ogólnie podchodzi do tego dość neutralnie.
NaomiCambell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-11, 01:18   #4
PanFantastyczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 8
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Dziwna reakcja partnera, jakby jeszcze pretensje mial?
Kobiecy wytrysk to nic nadzwyczajnego i naprawde nie ma sie czego wstydzic.

Mysle ze potrzeba tu rozmowy o jego zachowaniu.
Gdyby rzucil pozytywnym tekstem, w stylu ze go to jara, to bys nawet nie zalozyla tematu i sie nie martwila.

Nie powinnas sie tym przejmowac, no moze jedynie czestszymi zmianami przescieradel, ale to chyba drobnostka

A tym bardziej nie powinnas rezygnowac z czestego uprawiania seksu jezeli lubisz i sprawia Ci to przyjemnosc.
PanFantastyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-11, 22:22   #5
Luzakej22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 14
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

A od kiedy uprawiasz z nim seks i kiedy Ci to powiedział?
Luzakej22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-15, 18:20   #6
NaomiCambell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 4
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Seks od 7 miesięcy, a powiedział mi o tym po niecałych czterech

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Przyznam, że jiedy się dowiedziałam, że to mam, to czułam się bardzo upokorzona. Pamiętam, że partner zmartwił się, że będę unikać seksu
NaomiCambell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-15, 20:43   #7
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Dobry bait nie jest zły
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-01, 20:51   #8
ArrivaMaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 5
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Jako men z moimi poglądami, to bym się bardzo ucieszył z Twoich wytrysków, jako dowód na to, że potrafię Ciebie zadowolić, że jest Tobie wspaniale ze mną.
Jeżeli on tego nie rozumie, spróbuj mu to przedstawić w taki sposób.
ArrivaMaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-23, 13:05   #9
Kaiko123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Co do kobiecych wytrysków nigdy się nie spotkałem lecz zawszę o tym marzyłem 😉
Kaiko123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 13:44   #10
Aleksandra__99
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 6
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Ogólnie niewielki odsetek kobiet ma taki wytrysk, ale to też dobrze świadczy o partnerze - jest dobry ��
Aleksandra__99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 15:18   #11
Adamski86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 11
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Cytat:
Napisane przez NaomiCambell Pokaż wiadomość
Przy niektórych orgazmach z partnerem mam tzn. Kobiecy wytrysk. Nie czuję się z tym komfortowo. Kiedy mój partner mi o tym powiedział zrobiło się bardzo niezręcznie. Nie chciałam przez jakiś czas uprawiać seksu.

Zaczęłam trochę czytać w tym temacie, również tutaj na forum i nie mogę nadziwić się dziewczynom, które cieszą się, że coś takiego mają. Dowiedzialam sie, ze to naturalne, bezpieczne i oznacza, ze mam dużo przyjemnosci ze stosunku. Dla mnie to zawstydzające. Nie wiem co robić. Lubię seks, ale samo myślenie o wytrysku mnie stopuje
Przepraszam, ale czego ty sie wstydzisz? Tego, ze masz wytrysk podczas?
Jak idziesz na dwojeczke do lazienki, to tez sie wstydzisz?
Nie, bo wiesz, ze to normalna reakcja organizmu.
Tak samo jest z twoim wytryskiem.
To nic wiecej jak reakcja twojego organizmu na mocny orgazm (ps. gratuluje partnera)

Jak sama sobie nie poradzisz z tym mysleniem, udaj sie do jakiegos specjalisty. I nie nasmiewam sie z ciebie, probuje dac jakas sensowna rade.


Cytat:
Napisane przez NaomiCambell Pokaż wiadomość
Zapytał czy wiem, że to robię. Ogólnie podchodzi do tego dość neutralnie.
Moze, nie chce sie nadmiernie cieszyc, zeby zle nie wypasc w twoich oczach? Zobaczyl twoja reakcje na to co ci powiedzial i zwyczajnie zwatpil?

Cytat:
Napisane przez PanFantastyczny Pokaż wiadomość
Dziwna reakcja partnera, jakby jeszcze pretensje mial?Kobiecy wytrysk to nic nadzwyczajnego i naprawde nie ma sie czego wstydzic.Mysle ze potrzeba tu rozmowy o jego zachowaniu.Gdyby rzucil pozytywnym tekstem, w stylu ze go to jara, to bys nawet nie zalozyla tematu i sie nie martwila.Nie powinnas sie tym przejmowac, no moze jedynie czestszymi zmianami przescieradel, ale to chyba drobnostkaA tym bardziej nie powinnas rezygnowac z czestego uprawiania seksu jezeli lubisz i sprawia Ci to przyjemnosc.
Ale jaka dziwna reakcja z jego strony bo nie rozumiem? I gdzie tu jest napisane o jakis pretensjach?
No i co jest zlego w jego zachowaniu?

Nie znam goscia, ale na moje to on zna autorke lepiej od nas I jak napisalem wczesniej , chlopina troche zwatpil jak zobaczyl reakcje autorki. Pewnie jak uslyszala, ze ma mokre orgazmy to sie wystraszyla/zawstydzila I wszystko jej opadlo. A facet to zauwazyl.

Mysle ze jego pozytywny tekst nie pomogl bym tu za wiele. Autorka odczuwa poczucie wstydu. A to nie taka prosta sprawa.

Zamiast zmieniac przescieradlo to chwila, polecam gruby recznik

I zgadzam sie tu z kolega zebys nie rezygnowala z seksu. Korzystaj z niego. A jak nadal masz dyskomfort zwiazany z orgazmami to lec do jakiegos seksuologa albo innego loga I pogadaj z nim/nia na ten temat.

Cytat:
Napisane przez NaomiCambell Pokaż wiadomość
[/COLOR]Przyznam, że jiedy się dowiedziałam, że to mam, to czułam się bardzo upokorzona. Pamiętam, że partner zmartwił się, że będę unikać seksu
Czyli partner nie ma z tym problemu zadnego.

Cytat:
Napisane przez ArrivaMaly Pokaż wiadomość
Jako men z moimi poglądami, to bym się bardzo ucieszył z Twoich wytrysków, jako dowód na to, że potrafię Ciebie zadowolić, że jest Tobie wspaniale ze mną.
Jeżeli on tego nie rozumie, spróbuj mu to przedstawić w taki sposób.
No sie panowie uczepiliscie faceta autorki. Gdzie ona napisala, ze on tego nie rozumie. Ma problem itp itd ?


Cytat:
Napisane przez Kaiko123 Pokaż wiadomość
Co do kobiecych wytrysków nigdy się nie spotkałem lecz zawszę o tym marzyłem 😉
No to na co czekasz? To jest prostsze, niz myslisz tak naprawde (podpowiedz: szczegolnie palcami)

Cytat:
Napisane przez Aleksandra__99 Pokaż wiadomość
Ogólnie niewielki odsetek kobiet ma taki wytrysk, ale to też dobrze świadczy o partnerze - jest dobry ��
Ja tam twierdze, ze niewielki odsetek wie, ze moze taki miec.
Moja partnerka tez tak twierdzila, twierdzila tez, ze nie ma opcji zeby ona miala orgazm lechtaczkowy, bez uzycia masazera, reki itd Udowodnilem jej ze sie myli




Wracajc do tematu to mam nadzieje, ze autorka juz uporala sie ze swoim problem z akceptacja mokrego orgazmu , wszak od pierwszego posta mija 9 miesiecy 😉
Adamski86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 20:58   #12
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Cytat:
Napisane przez NaomiCambell Pokaż wiadomość
Zaczęłam trochę czytać w tym temacie, również tutaj na forum i nie mogę nadziwić się dziewczynom, które cieszą się, że coś takiego mają. Dowiedzialam sie, ze to naturalne, bezpieczne i oznacza, ze mam dużo przyjemnosci ze stosunku. Dla mnie to zawstydzające. Nie wiem co robić. Lubię seks, ale samo myślenie o wytrysku mnie stopuje
A nie wstydzisz się tego, że twoja cipka robi się mokra, kiedy jesteś podniecona? Albo tego, że podczas stosunku śluzu jest więcej i zmienia się w białą maź/pianę pod wpływem tarcia?

Czy twój partner też powinien się wstydzić, że ma wytrysk spermy podczas orgazmu?
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-14, 17:03   #13
darunia89
Raczkowanie
 
Avatar darunia89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 59
GG do darunia89
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Tak jak większość tu pisze, ciesz się z tego.
Partner powinien być dumny, mało która kobieta go ma.
Sama również mam od niedługiego czasu, pierwszy raz był podczas zwykłych pieszczot. Jakie było moje zdziwnienie
Mój mąż to uwielebia.
__________________
...Patrz na świat jakbyś oglądał go po raz pierwszy...




darunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-15, 20:22   #14
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Cytat:
Napisane przez darunia89 Pokaż wiadomość
Partner powinien być dumny, mało która kobieta go ma.
No też bez przesady, żeby to był powód do dumy
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-15, 22:02   #15
NaomiCambell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 4
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Nadal trochę mam z tym problem i staram się traktować to normalnie, chociaż to poczucie wstydu przychodzi do mnie samo. Obecnie nie muszę się przejmować własnym wytryskiem, bo rozstałam się z partnerem. Dziękuję wszystkim za dobre słowa ❤️
NaomiCambell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 13:59   #16
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Mam kobiecy wytrysk i to ogromny problem.

Cytat:
Napisane przez NaomiCambell Pokaż wiadomość
Nadal trochę mam z tym problem i staram się traktować to normalnie, chociaż to poczucie wstydu przychodzi do mnie samo. Obecnie nie muszę się przejmować własnym wytryskiem, bo rozstałam się z partnerem. Dziękuję wszystkim za dobre słowa ❤️
Odpowiesz na moje powyższe pytania? Jestem ciekawa, jak podchodzisz do innych rzeczy w seksie i wstydu.
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 14:59:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.