Świeży, delikatny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 23:22   #1
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Question

Świeży, delikatny


Za miesiąc kończę 48 lat i praca nad swoim wyglądam jest dla mnie ważna. Kto chce się starzeć? Udało mi się schudnąć w tym roku 18 kg i dbam o siebie. Chciałam was zapytać, czy ten mój makijaż nie jest przesadny. Im człowiek starszy, tym musi być delikatniejszy. Mam wrażenie, że pudru jednak było trochę za dużo. Dla porównania zdjęcie bez makijażu.
Baza silikonowa Soraya do cery normalnej i mieszanej, baza pod cienie Artdeco, podkład L'oreal infallible 120 vanilia, korektor w płynie Sisley 3 oraz w sztyfcie Manhattan beige3, róż Constance Carrol8, puder Constance Carrol 1 candlelight, kredka do powiek Kohl Eye liner 1 black, kredka do brwi ives Rocher szara, cień Isadora 08 ciemnoszary i srebrzysty, cień Clinique soft shimmer różowy, pogrubiający tusz Define-A-Lash Very black, Lipa Plumper Vitaliance PAB z powodu suchych warg, świetnie nawilża, pomadka Avon Frozen Rose.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odpicowana.jpg (98,3 KB, 619 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2.jpg (15,6 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (6,7 KB, 101 załadowań)

Edytowane przez galaksy
Czas edycji: 2010-12-18 o 13:05 Powód: uzupełnienie
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 23:31   #2
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Świeży, delikatny

mnie sie bardzo podoba
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 00:17   #3
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Świeży, delikatny

Ładnie podkreślasz swoją urodę
Jedynie co mi się nie podoba to zbyt perłowo biały? cień pod brwiami. Proponowałabym jeśli perła to jakiś bardziej beżowy cień
I brwi bym podkreśliła
A pudru nie wygląda że masz za dużo - owszem jest różnica w cerze przed i po ale patrząc na zdjęcie w makijażu nie wyglądasz na zbyt wypudrowaną czy sztuczną
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 08:50   #4
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Świeży, delikatny

Dziękuję za miłe słowa. Pod łukiem brwiowym tak wyszło, bo to flesz od aparatu. Ale to nie biały, tylko różowy i kompletny mat. Z brwiami eksperymentowałam i mocniej już nie mogę ich zaznaczyć, bo zaczynam wyglądać groźnie
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 09:01   #5
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Świeży, delikatny

Ale ladna buzka! Makijaz bardzo ladnie podkresla Twoja urode.Proponowalabym bardziej satynowe niz matowe wykonczenie twarzy, moze jakis rozswietlacz i brzoskwiniowy roz na policzki, z pewnoscia doda Ci swiezosci i odmlodzi
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 09:04   #6
mabr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Świeży, delikatny

A mi się bardzo podoba
mabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 09:38   #7
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Świeży, delikatny

dla mnie też super

wiem, że troche nie na temat - ale ciekawa jestem. Masz piękną szyję - geny czy jakaś specjalna pielęgnacja?
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 10:07   #8
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
dla mnie też super

wiem, że troche nie na temat - ale ciekawa jestem. Masz piękną szyję - geny czy jakaś specjalna pielęgnacja?
Szczerze? Do czterdziestki nie używałam nic. Potem różne kremidła, głównie takie, które są specjalnie na szyję i dekolt a nie te do twarzy. No i nie żałuję ich. Teraz Flos Lek Perfekt new anti-wrinkle line: krem po oczy, na powieki i szyję na noc a na dzień Bio Alga z koenzymem Q10+R krem na szyję i dekolt, ten drugi jest bardzo lekki, świetnie sprawdza się na dzień, bo szybko się wchłania. Przyznaję, że odkąd zaczęłam używać kremów, moja szyja wygląda lepiej niż przedtem.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 10:09   #9
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez galaksy Pokaż wiadomość
Szczerze? Do czterdziestki nie używałam nic. Potem różne kremidła, głównie takie, które są specjalnie na szyję i dekolt a nie te do twarzy. No i nie żałuję ich. Teraz Flos Lek Perfekt new anti-wrinkle line: krem po oczy, na powieki i szyję na noc a na dzień Bio Alga z koenzymem Q10+R krem na szyję i dekolt, ten drugi jest bardzo lekki, świetnie sprawdza się na dzień, bo szybko się wchłania. Przyznaję, że odkąd zaczęłam używać kremów, moja szyja wygląda lepiej niż przedtem.

masz fantastyczną skórę - zazdroszczę (pędzę się kremować)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 10:21   #10
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Ale ladna buzka! Makijaz bardzo ladnie podkresla Twoja urode.Proponowalabym bardziej satynowe niz matowe wykonczenie twarzy, moze jakis rozswietlacz i brzoskwiniowy roz na policzki, z pewnoscia doda Ci swiezosci i odmlodzi
Zgadzam się. Tzn wyglądasz ładnie, ale taki tzw. "zdrowy glow" by się prezentował super! Do tego stawiałabym na troszkę jaśniejsze, soczyste usta w wersji codziennej
Widzę, że różu użyłaś, ale na zdjęciu jakoś go nie widać (to się często zdarza, ja do zdjęć specjalnie nakładam dużo więcej różu niż na normalne wyjście). Myślę, że taki brzoskwinkowo-morelowy byłby świetny, albo taki jaśniuteńki róż - taki odświeżający.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 10:54   #11
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Tzn wyglądasz ładnie, ale taki tzw. "zdrowy glow" by się prezentował super! Do tego stawiałabym na troszkę jaśniejsze, soczyste usta w wersji codziennej
Widzę, że różu użyłaś, ale na zdjęciu jakoś go nie widać (to się często zdarza, ja do zdjęć specjalnie nakładam dużo więcej różu niż na normalne wyjście). Myślę, że taki brzoskwinkowo-morelowy byłby świetny, albo taki jaśniuteńki róż - taki odświeżający.
Bardzo dziękuję za porady. Właśnie kończy mi się puder i muszę pomyśleć o czymś rozświetlającym. Co do różu, to używam delikatnie, bo mocno się czerwienię i boję się, że moja własna czerwień i róż to będzie za dużo. Mam cerę naczynkową, udało mi się mocno ograniczyć ten efekt, bo jeszcze 1,5 roku temu byłam czerwona non-stop cały dzień. Teraz tylko czasem. Na codzień używam mniej pudru, ale do zdjęcia się oklepałam nim, żeby się nie świecić. I myślę, że przesadziłam. Co do ust, to latem używam jaśniejszych pomadek, zimą nieco żywszych. Ta, która mam na sobie, jest najżywsza, pozostałe mam jaśniejsze. Ciemniejszych nie używam, bo wyglądam jakbym była chora. Jeszcze raz dziękuję za rady, jesteście dziewczyny nieocenione.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 11:04   #12
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Świeży, delikatny

bardzo mi się podobasz w makijażu, wyglądasz naturalnie a mimo to pięknie i nie przesadnie Gratuluje!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 11:09   #13
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Świeży, delikatny

Jak na swój wiek wyglądasz bardzo pięknie
Nie dałabym Ci tyle lat co masz
Makijaż jak najbardziej w porządku, nie jest zbyt wyzywający i nie należy tez do niewidzialnych
Z tego co ja mogę Ci doradzić to zrezygnuj z używania perłowych cieni ponieważ one uwidaczniają zmarszczki. W Twoim wieku najlepiej używać matowych. Z roświetlacza tez bym zrezygnowała ponieważ ma taki sam efekt jak cienie, na jego miejsce użyłabym rózu badź delikatnego bronzera.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 12:53   #14
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: Świeży, delikatny

galaksy witam Cie cieplo na MM,nie widac ,ze masz te latka nic a nic
bardzo ladnie podkreslasz urode i maskujesz to co kazda sie stara,z wiekiem domyslam sie i widze po sobie,ze jest co i ciagle cos nowego przybywa
makijaz jest delikatny,nie przesadzony,perly koniecznie w odstawke
proponuje tez jasna brzoskwinke ,badz brazerek do modelowania buzi
usta jesli oczka delikatne moga byc jeszcze ciemniejsze
pokaz sie jeszcze w jakims wydaniu,np wieczorowym
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:09   #15
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez galaksy Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za porady. Właśnie kończy mi się puder i muszę pomyśleć o czymś rozświetlającym. Co do różu, to używam delikatnie, bo mocno się czerwienię i boję się, że moja własna czerwień i róż to będzie za dużo. Mam cerę naczynkową, udało mi się mocno ograniczyć ten efekt, bo jeszcze 1,5 roku temu byłam czerwona non-stop cały dzień. Teraz tylko czasem. Na codzień używam mniej pudru, ale do zdjęcia się oklepałam nim, żeby się nie świecić. I myślę, że przesadziłam. Co do ust, to latem używam jaśniejszych pomadek, zimą nieco żywszych. Ta, która mam na sobie, jest najżywsza, pozostałe mam jaśniejsze. Ciemniejszych nie używam, bo wyglądam jakbym była chora. Jeszcze raz dziękuję za rady, jesteście dziewczyny nieocenione.
zdradzisz jak to zrobiłaś? Bo mam ten sam problem
Co do makijażu to według mnie jest w porządku,nie za mocny, możesz nawet dodać modelowanie twarzy tak jak dziewczyny mówiły (bronzer,rozświetlacz) A i jeśli puder i podkład mają dobrze dobrany kolor (nie pomarańczowy) to ciężko z nimi przesadzić,także Tobie do przesadzonego efektu dużo brakuje
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:21   #16
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Świeży, delikatny

Rozumiem, że pytasz o cerę naczynkową. Nie było łatwo. Ileż ja się nastosowałam różnych kremów na naczynka i nic. Dopiero, jak zaczęłam używać środków silnie nawilżających, to zaczęło puszczać. Teraz, zimą, obowiązkowo codziennie jakaś maseczka. 2 razy w tygodniu silnie nawilżająca a w pozostałe dni na naczynka lub rozświetlająca. No i zmiana diety, odchudzałam się, ale to podziałało też na skórę, bo wygląda sto razy lepiej. Samo zdrowe jedzenie, dużo wody mineralnej lub źródlanej, nawet teraz, zimą. A co używam: na dzień coś z filtrem np. Iwostin Capillin SPF 20 latem, teraz Rosaca L bogaty krem wzmacniający Tołpy (jest tłusty, sprawdza się na mróz). Na noc tylko silne nawilżanie, np. z kwasem hialuronowym Dermika Specialite, ale także kremy kupione od mojej kosmetyczki firmy Dr Spiller, których normalnie kupić się nie da. Walka trwała 2 lata i skutki są niesamowite. Przedtem zaczerwienienie nawet na chwilę nie znikało. Byłam czerwona jak burak, dosłownie.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 15:17   #17
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
J
Z tego co ja mogę Ci doradzić to zrezygnuj z używania perłowych cieni ponieważ one uwidaczniają zmarszczki. W Twoim wieku najlepiej używać matowych. Z roświetlacza tez bym zrezygnowała ponieważ ma taki sam efekt jak cienie, na jego miejsce użyłabym rózu badź delikatnego bronzera.
Teoretycznie tak, ale ja nie widzę, żeby galaksy miała jakieś widoczne zmarszczki więc ze spokojem jeszcze może sobie poużywać. Jeśli faktycznie nie cienie (chociaż satynka zamiast perły też będzie super!) to ładny rozświetlacz ożywi twarz

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
usta jesli oczka delikatne moga byc jeszcze ciemniejsze
pokaz sie jeszcze w jakims wydaniu,np wieczorowym
Broń Boże nie podważam Twojego zdania moja Ty guru kochana , ale wydaje mi się, że na codzień fajnie by wyglądały dość jasne i soczyste kolorki jednak. Nie mdłe, własnie dość nasycone, ale jednak jasne - to odmładza, a cyt. galaksy "Kto chce się starzeć?"
Ale sama chętnie bym zobaczyła jakąś wieczorową wersję z ciemniejszymi ustami
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 15:17   #18
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Świeży, delikatny

Pięknie wyglądasz, i super podkreśliłaś swoja urodę, badzo mi się podoba
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 15:43   #19
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: Świeży, delikatny

ze ile ze 48 lat??!?! szokkkkkkkk ślicznie wyglądasz! chcialabym mieć taką cere w starszym niz teraz jestem wieku
Jak dla mnie makijaz jest bardzo subtelny
I przyznaj si predk jaką metodą schudłas aż tyle kg?kolejny szok
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 15:54   #20
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
ze ile ze 48 lat??!?! szokkkkkkkk ślicznie wyglądasz! chcialabym mieć taką cere w starszym niz teraz jestem wieku
Jak dla mnie makijaz jest bardzo subtelny
I przyznaj si predk jaką metodą schudłas aż tyle kg?kolejny szok
Jestes bardzo miła
Schudłam z dietą Vitalia.pl. Nie chce tu reklamować innego portalu, ale takie są fakty.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 16:17   #21
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Świeży, delikatny

Piękny makijaż - nie powiedziałabym że masz tyle lat. Zdecydowanie młodziej wyglądasz
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 16:57   #22
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Świeży, delikatny

super
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 16:59   #23
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Teoretycznie tak, ale ja nie widzę, żeby galaksy miała jakieś widoczne zmarszczki więc ze spokojem jeszcze może sobie poużywać. Jeśli faktycznie nie cienie (chociaż satynka zamiast perły też będzie super!) to ładny rozświetlacz ożywi twarz
gadzam się z tym, to nie wiek określa to, co nam można lub nie, tylko rzeczwisty stan naszej skóry!!!

Wyglądasz pięknie, młodo i elegancko. O modelowaniu buźki dziewczyny już pisały
Chętnie zobaczę Cię w kolejnej osłonie

Gratulacje z powodu utraty wagi
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:10   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Świeży, delikatny

witam Łodziankę
niesamowicie wyglądasz, czy to w makijażu czy bez. Nie dałabym Ci na pewno tyle lat

Makijaż wykonany perfekcyjnie, pięknie podkreśla Twoją urodę.


i tak przy okazji-nie tylko perła podkreśla zmarszczki, mat zupełny też najlepsze są cienie satynowe, tak odn. uwagi malwus20.

A Galaksy z tego co moje oczy widzą nie ma raczej zmarszczek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-12-18 o 17:12
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:17   #25
wiola233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mm.
Wiadomości: 116
GG do wiola233
Dot.: Świeży, delikatny

Bardzo ładnie absolutnie nie przesadnie
wiola233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:31   #26
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Świeży, delikatny

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Teoretycznie tak, ale ja nie widzę, żeby galaksy miała jakieś widoczne zmarszczki więc ze spokojem jeszcze może sobie poużywać. Jeśli faktycznie nie cienie (chociaż satynka zamiast perły też będzie super!) to ładny rozświetlacz ożywi twarz
Na zdjęciu w makijażu i z subtelnym uśmiechem owszem i nie widać ale galaksy nosi tez okulary więc zdjęcie nie odzwierciedla tego co widac na żywo. Wystarczy porównac zdjecie bez makijazu i z szerszym uśmiechem.. na tym zdjeciu widac jest zmarszczki wokół oczu. A na co dzien przeciez używamy mimiki wiec stwierdzam że lekko te zmaszczki widać, nawet w makijażu stąd moja rada by odstawić perłowe cienie a zamienić je na inne.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 17:37   #27
nettesheim
Raczkowanie
 
Avatar nettesheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 433
GG do nettesheim
Dot.: Świeży, delikatny

Kobieto wyglądasz cudownie Nie wyglądasz zupełnie na swoje latka i to super że zaczęłaś intetesować sie makijażem- dziewczyny dobrze radzą- dla Ciebie obowiązkowy będzie morelowo-brzoskiniowy róz, bronzer, jaśniejszy i bardziej cielisty błyszczyk- wszelkie karmele brzoskwinie, jasne róże wpadające w łosoś i beż będą dobre...masz piękne usta ale zdecydowanie lepiej bdeizesz wyglądać z podkreślonymi oczkami postaw na brązy i ciepłe szarosci
Naprawde jesteś piękną kobietą i wyglądasz świetnie
nettesheim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:15   #28
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: Świeży, delikatny

naprawdę super! puder bez przesady, tka trzymać i nie dawać się zamykać w ramki
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 20:23   #29
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Świeży, delikatny

Postaram się was pogodzić Nie używam perłowych cieni, jeśli macie takie wrażenie, to tylko efekt błysku flesza przy robieniu zdjęcia. Jedynym nieco błyszczącym jest ten srebrzysty, który użyłam w wewnętrznym kąciku oka. Tam nie mam zmarszczek.
Zaskakuje mnie, że uważacie, że mogłabym mocniej podkreślić oczy. Normalnie wydaje mi się, że je podkreślam aż za mocno. Spróbuję czegoś bardziej ostrego w święta. Jak nie wyjdzie, najwyżej zmyję Nie używam błyszczyka, ponieważ mam niekształtne usta i muszę korygować ich kształt. Z błyszczykiem nie da się tego zrobić. Jeśli mąż nie zapomni mi zrobić zdjęcia, to chętnie pokażę. Wesołych Świąt.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 18:52   #30
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Świeży, delikatny

Bardzo ładny, delikatny, pasuje do Ciebie! Idealnie podkreślasz swoje piękno!
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.