on ciągle zasypia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-27, 14:42   #1
msxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 119

on ciągle zasypia


Dziewczyny mam taki problem.. Jestem z moim chłopakiem od 2 lat ( w pon mamy rocznicę ). Kocham go i jestem pewna, że on mnie też. Jest nam razem dobrze. Kiedyś dużo się kłóciliśmy, teraz już o wieeeele mniej. Jest nie tylko moim chłopakiem, ale i przyjacielem. Planujemy wspólną przyszłość. Problem związany jest z naszymi spotkaniami. Widujemy się ok dwa, trzy razy w tygodniu. Najczęściej jesteśmy u mnie, czasami u niego a czasami wychodzimy gdzieś, ale dość rzadko. Nudzi mnie już schemat naszych spotkań. Na początek chwila rozmowy, potem obowiązkowo coś do jedzenia, bo on wiecznie głodny, jakiś film, w trakcie, którego są pieszczoty, seks a potem on zasypia.. Za każdym razem śpi. Denerwuje mnie to. Nie wykonuje pracy fizycznej, nie wstaje o 5 .. Chodzi na siłownię, pracuje przy komputerze i też nie 12 godzin.. Wczoraj np zasnął o 23 a obudził się o 1 w nocy, przez ten czas sama coś tam oglądałam.. Bez sensu. Już mnie to denerwuje, nudzi.. Gdybyśmy spotykali się codziennie to ok, ale widzimy się pare razy w tyg. Czasami to wygląda tak, że przyjeżdża , mówi, że jest bardzo głodny, robię mu coś do jedzenie, on w tym czasie siedzi przy komputerze, potem je, coś tam rozmawiamy, oglądamy seriale/film, podczas których on zasypia i wstaje, jedzie do domu.. Jest na mnie zły, gdy go budzę, albo mówię, zeby nie spał..
Przesadzam?
msxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 15:08   #2
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: on ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez msxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem.. Jestem z moim chłopakiem od 2 lat ( w pon mamy rocznicę ). Kocham go i jestem pewna, że on mnie też. Jest nam razem dobrze. Kiedyś dużo się kłóciliśmy, teraz już o wieeeele mniej. Jest nie tylko moim chłopakiem, ale i przyjacielem. Planujemy wspólną przyszłość. Problem związany jest z naszymi spotkaniami. Widujemy się ok dwa, trzy razy w tygodniu. Najczęściej jesteśmy u mnie, czasami u niego a czasami wychodzimy gdzieś, ale dość rzadko. Nudzi mnie już schemat naszych spotkań. Na początek chwila rozmowy, potem obowiązkowo coś do jedzenia, bo on wiecznie głodny, jakiś film, w trakcie, którego są pieszczoty, seks a potem on zasypia.. Za każdym razem śpi. Denerwuje mnie to. Nie wykonuje pracy fizycznej, nie wstaje o 5 .. Chodzi na siłownię, pracuje przy komputerze i też nie 12 godzin.. Wczoraj np zasnął o 23 a obudził się o 1 w nocy, przez ten czas sama coś tam oglądałam.. Bez sensu. Już mnie to denerwuje, nudzi.. Gdybyśmy spotykali się codziennie to ok, ale widzimy się pare razy w tyg. Czasami to wygląda tak, że przyjeżdża , mówi, że jest bardzo głodny, robię mu coś do jedzenie, on w tym czasie siedzi przy komputerze, potem je, coś tam rozmawiamy, oglądamy seriale/film, podczas których on zasypia i wstaje, jedzie do domu.. Jest na mnie zły, gdy go budzę, albo mówię, zeby nie spał..
Przesadzam?
Wiesz co... Sama nie wiem czy przesadzasz czy nie. Może to nie o to chodzi. Ja zauważyłam, że zawsze jak z chłopakiem zjemy, rozmawiamy, oglądamy filmy, leżymy to chce się nam spać i jesteśmy przymuleni tak, że pasowałoby się położyć i zdrzemnąć.
Jednak mój facet jest z tych, którzy nie lubią spać w dzień/wieczór . On chodzi spać wtedy kiedy jest czas na spanie, śpi i wstaje. Dlatego zazwyczaj jak przymulamy to on mnie wyciąga z łóżka i robimy coś innego.

Dlatego wydaje mi się, że problemem jest po prostu to, że nie robicie nic takiego co wymagałoby skupienia, czy choćby ruszania nogami i przez to jesteście spokojni a dodatkowo facet jest może zmęczony seksem?

Spróbujcie może wyjść na spacer, do kawiarni, na basen ?

Jeśli to nie pomoże to wtedy może niech zrobi sobie badania, może brakuje mu jakiś witamin itp.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 15:16   #3
pozytywnienastawiona_
Raczkowanie
 
Avatar pozytywnienastawiona_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 280
Dot.: on ciągle zasypia

Chyba trochę przesadzasz Masz pretensję do faceta, że jest zmęczony i zasypia o 23. A jakiego schematu spotkań oczekujesz? Jesteście ze sobą dwa lata, więc chyba nie liczysz na to, że na każde spotkanie z Tobą będzie szykował jakąś wielką niespodziankę.
__________________
pozytywnienastawiona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 16:11   #4
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: on ciągle zasypia

Też bym zasnęła, gdybym wieczorem, zmęczona, miała usiąść przed telewizorem i oglądać film lub serial... Gdybyście wykorzystywali czas spotkania na rozmowę, to by nie usnął, bo rozmowa jest za bardzo angażująca intelektualne, żeby usnąć. Oglądanie telewizji już nie.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 16:46   #5
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: on ciągle zasypia

O 23 pracujący ludzie zazwyczaj idą spać. Ma prawo być zmęczony jakąkolwiek pracą. A co do spotkań to dlaczego nie zaproponujesz wyjścia na spacer czy na pizzę na miasto? Nie pasuje ci nuda to mu to powiedz. Skąd on ma wiedzieć?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 16:49   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: on ciągle zasypia

Rozumiem, że Ty pewnie chciałabyś wykorzystać wspólny czas najlepiej jak można, czyli zarwać trochę nockę, bo w końcu widujecie się nie za często, ale z drugiej strony po pracy i całym dniu o 23 można być zmęczonym i zasnąć szczególnie przy telewizji.

Też sądzę, że powinnaś zaproponować wyjście lub jakąś inną rozrywkę np. granie.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 16:53   #7
Frnklin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: on ciągle zasypia

Autorko ale gdzie Ty widzisz problem, tego typu rzecz jest naturalną, ja z moją ex nie raz wystarczyło, że położyliśmy się w ciągu dnia tak bo akurat np. poobiednia sjesta i wystarczyło, że się do mnie przytuliła leżąc na łóżku i po chwili widziałem jak smacznie śpi wtulona we mnie. To samo tyczyło się filmów wieczorami, nie raz nie dwa ona chciała cos obejrzeć ale tak w połowie filmu kiedy leżała przytulona do mnie po prostu zasypiała.
Nie widziałem w tym nigdy problemu, po prostu wyłączyłem wtedy komputer / tv i szedłem spać razem z nią.

Jak ktoś wspomniał to jest efekt tego, że po prostu leżycie, nawet w środku nocy jak wychodziliśmy na spacer przy świetle księżyca i gwiazd bo akurat było ładne niebo to mogliśmy tak pół nocy przespacerować i przegadać i nikt nie był śpiący
Frnklin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 19:09   #8
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: on ciągle zasypia

Współczuję jak po dwóch latach związku nigdzie nie wychodzicie tylko w domu siedzicie. Zanudzic sie można ;-)
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:25   #9
top_secrett
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: on ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Współczuję jak po dwóch latach związku nigdzie nie wychodzicie tylko w domu siedzicie. Zanudzic sie można ;-)
Uważasz że bycie w związku to ciągłe wypady na misto,pizze,spacer,wypady poza miasto czy też wyjazdy...

Mhmm,ciekawe.

Poza tym w tym wątku nie było zaznaczone że jest ciągłe kiszenie się w domu.
Pozdrawiam.
top_secrett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:26   #10
nuinek
Raczkowanie
 
Avatar nuinek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 343
Dot.: on ciągle zasypia

Tak Ci źle tak narzekasz ale już czasu inaczej nie możecie spędzić jak oglądając wiecznie filmy? Nudne jest to wasze spędzanie czasu razem a to ze chłopak zasypia.. pewnie z nudów właśnie zresztą o 23 to osobicie ja już bym od godziny spala i nie dlatego że mnie życie nudzi ale zazwyczaj normalni ludzie śpią w takich mniej więcej godzinach. Wyjdzcie gdzieś na wieczorny spacer albo idźcie do kina jak tak lubicie te filmy. W kinie juz chyba nie zaśnie
__________________
GDY ROZMYŚLASZ O ŻYCIU MUSISZ PAMIĘTAĆ
O DWÓCH RZECZACH:

ŻADNA ILOŚĆ POCZUCIA WINY
NIE NAPRAWI BŁĘDÓW PRZESZŁOŚCI I
ŻADNA ILOŚĆ NERWÓW NIE JEST W
STANIE ZMIENIĆ PRZYSZŁOŚCI.

Edytowane przez nuinek
Czas edycji: 2015-09-27 o 19:28
nuinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:26   #11
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: on ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez top_secrett Pokaż wiadomość
Poza tym w tym wątku nie było zaznaczone że jest ciągłe kiszenie się w domu.
Było:
"Najczęściej jesteśmy u mnie, czasami u niego a czasami wychodzimy gdzieś, ale dość rzadko. Nudzi mnie już schemat naszych spotkań."

Nikt chyba nie wytrzymałby siedzenia ciągle przed telewizorem. Nie lepiej już iść wcześniej spać, zamiast patrzeć w ten ekran i zasypiać bez chwili odprężenia.

Edytowane przez AlaZala
Czas edycji: 2015-09-27 o 19:29
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 19:30   #12
msxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 119
Dot.: on ciągle zasypia

Wychodzimy gdzieś czasami, na imprezę, do klubu, kina, kolacje itd itp.. ale przecież nie da się za każdym razem gdzieś wychodzić. Spędzamy też czas w domu. Mi to nie przeszkadza. Lubię czasami poleżeć z nim, pooglądać coś, pograć w jakieś gry, karty, zjeść dużo słodyczy.. Chodzi mi wyłączenie o to jego zasypianie, które zdarza się bardzo często, za każdym razem praktycznie, ale może macie rację z tym, że się leży to sie chce spać itd.. Może faktycznie przesadzam trochę.
msxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:30   #13
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: on ciągle zasypia

Hmm, jeśli np wstaje o 7, a zasypia o 23 to jest 8 godzin snu. Myślę, ze nic w tym dziwnego. Może po prostu starajcie się częściej gdzieś wychodzić, jeśli nudzą Cię takie spotkania.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:32   #14
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: on ciągle zasypia

Tak, uważam że powinno się wychodzić na kiszenie w domu jest całe życie :-D

Ja, (już teraz z moim mężem) regularnie wychodzę, choć obowiązki nie pozwalają tak często jak kiedyś.

Nie wiem co wy będziecie kiedyś wspominać. Chyba to zasypianie właśnie :-P

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Co do samego zasypiania to przesadasz
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:35   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: on ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez nuinek Pokaż wiadomość
Tak Ci źle tak narzekasz ale już czasu inaczej nie możecie spędzić jak oglądając wiecznie filmy? Nudne jest to wasze spędzanie czasu razem a to ze chłopak zasypia.. pewnie z nudów właśnie zresztą o 23 to osobicie ja już bym od godziny spala i nie dlatego że mnie życie nudzi ale zazwyczaj normalni ludzie śpią w takich mniej więcej godzinach. Wyjdzcie gdzieś na wieczorny spacer albo idźcie do kina jak tak lubicie te filmy. W kinie juz chyba nie zaśnie
Coś w tym jest. Ja również czasami zasypiam oglądając z TŻ filmy wieczorem - ciemno plus pozycja leżąca / półleżąca i niestety, nawet nie wiem kiedy, a już śpię.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:57   #16
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: on ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez msxx Pokaż wiadomość
Wychodzimy gdzieś czasami, na imprezę, do klubu, kina, kolacje itd itp.. ale przecież nie da się za każdym razem gdzieś wychodzić. Spędzamy też czas w domu. Mi to nie przeszkadza. Lubię czasami poleżeć z nim, pooglądać coś, pograć w jakieś gry, karty, zjeść dużo słodyczy.. Chodzi mi wyłączenie o to jego zasypianie, które zdarza się bardzo często, za każdym razem praktycznie, ale może macie rację z tym, że się leży to sie chce spać itd.. Może faktycznie przesadzam trochę.
Napisałaś, że ciągle je, teraz, że jecie dużo słodyczy. Może od tego objadania się tak go zamula i wciąż przysypia szczególnie polegując godzinami na kanapie? Zjedzcie coś lekkiego raczej i ruszcie się z tej kanapy to może trochę się zmieni sytuacja. Mnie też by to denerwowało powiem Ci szczerze ale ja z tych co to bardzo mało snu potrzebują. Gdybym trafiła na skowronka, a w dodatku takiego, który musiałby co noc przekimać 10 godzin to znaczyłoby, że nie bardzo mielibyśmy kiedy spędzać wspólnie czas

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-09-27 o 19:58
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:58   #17
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: on ciągle zasypia

23 to taka normalna godzina na zaśnięcie, ja idę spać 22 - 23, inaczej następnego dni jestem niewyspana....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 20:00   #18
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: on ciągle zasypia

ja też, poza tym jak przyjeżdża zaraz po pracy to nie dziwię się, że jest głodny. :P
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 01:12   #19
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: on ciągle zasypia

Zrob mu kawe?
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 01:27   #20
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: on ciągle zasypia

dla mnie 23 to też odpowiednia pora do spania.
nie mieszkam razem z tż ale w tym roku spędził wakacje u mnie. ja wstaję o 6 do pracy, więc ok 22 byłam już przymulona. jak już się położyliśmy, nieraz wystarczało 10 min wtulenia w tż, żebym słodko spała. też się czasem denerwował, więc szliśmy do łóżka np o 20, żeby mieć więcej czasu na rozmowę i przytulanki :P
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:22   #21
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: on ciągle zasypia

Nie no - po pracy, po jedzeniu, leżenie w łóżku w pościeli z brzęczącym w tle telewizorem o 23. Chyba tylko jakiś wulkan energii by nie zasnął Aż mi się spać zachciało
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:51   #22
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: on ciągle zasypia

Warunki, które opisałaś, są wręcz idealne do przysypiania, ja bym chrapała aż miło
Nie chcesz, żeby spał, to inaczej zaplanuj wspólnie spędzony czas, może na początek wyłącz kompa / telewizor, bo to usypiacz nr 1.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:48   #23
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: on ciągle zasypia

Nie trzeba pracować fizycznie, żeby być zmęczonym po całym dniu i zasnąć o 23:00.

Sceneria dodatkowo sprzyja przysypianiu - po jedzeniu ogólnie zwykle człowiek jest ociężały, dodajmy do tego wygodne ułożenie na kanapie/łóżku, przygaszone światło i jakiś film w tle - ja z miejsca bym zasnęła.

Jak Ci to przeszkadza, to sama wymyśl alternatywę. Może jakiś wieczorny spacer zamiast filmu?
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 08:31   #24
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: on ciągle zasypia

23 to dla większości pracujących ludzi pora snu. Nie da się kilka razy w tygodniu, przy regularnym trybie życia [rano wstać bo praca] zarywać nocek do 1 czy 2 godziny. Kończcie spotkania wcześniej, albo prześpijcie się razem.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 08:41   #25
musicae
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 316
Dot.: on ciągle zasypia

Mój brat z żona codziennie muszą wstawać o 6 a i tak siedzą do 2.
musicae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 09:36   #26
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: on ciągle zasypia

też bym zasypiała na jego miejscu. może czas wymyślić jakieś nowe formy spędzania czasu?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:00   #27
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: on ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez musicae Pokaż wiadomość
Mój brat z żona codziennie muszą wstawać o 6 a i tak siedzą do 2.
No to bardzo zdrowo.

Autorko a czego ty wlasciwie oczekujesz? Najpierw nic ci nie pasuje, pozniej wszystko jest jednak cacy tylko cie drazni, ze on zasypia o 23. To co ty bys chciala robic o 23? To samo tylko, zeby mial oczy otwarte?
O ktorej on wstaje?

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Ps. Jakby mnie ktos obudzil, bo przeciez serial leci to chyba bym na spiaco oko podbiła
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:03   #28
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: on ciągle zasypia

może niech badania zrobi? może ma cukrzycę, że tak zasypia ciągle?

śpiący królewicz Ci się trafił
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:04   #29
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: on ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez muminkowa900 Pokaż wiadomość
może niech badania zrobi? może ma cukrzycę, że tak zasypia ciągle?
Tak. I koniecznie powinien też udać się do psychologa.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:05   #30
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: on ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez muminkowa900 Pokaż wiadomość
może niech badania zrobi? może ma cukrzycę, że tak zasypia ciągle?

śpiący królewicz Ci się trafił
Bo zasypia o 23? W lozku przy serialu?
Nie wiem z czego wrozysz chorobe.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-29 20:54:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.