Zakupy na Vinted - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-08-22, 14:52   #4981
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Zawsze kusi mnie, aby zapytać w co ubrana.



Wystawiłam torebkę za 350 zł, propozycje typu 220 zł na porządku dziennym. Tak, wiem, wiele osób tutaj uważa to za spoko, ja nie.
Ja mam wystawione 2 sukienki angielskiej marki. Nowe chodzą nie taniej niż 350-400 zł. U mnie wyglądają jak nowe, wystawione odpowiednio za 75 i 85 zł. Propozycje cen, jakie dostaję to np. 30-40 zł. Wystawione po kosztach, więc wiele taniej nie zejdę z ceny.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 16:01   #4982
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Ostatnio miałam dwie takie sytuacje, że się odechciewa...
raz poprosiłam o zniżkę do zakupu, otrzymałam rabat i poszłam spać z myślą, że kupię rano. a tu od sprzedajacej wiadomości w stylu: "obniżyłam Ci i co? nawet nie kupiła!"
druga: kupiłam garnitur - przyszedł: marynarka tak śmierdzi potem, a spodnie na wysokości kroku - myślałam, że zwymiotuję, jak odpakowałam paczkę. ludzie wstydu nie mają.
wrzuciłam do pralki, ale mam takie obrzydzenie, że chyba trafi do kosza, tylko kosztował mnie tyle kasy - potwierdziłąm zakup, ale oceniłam na 1 gwiazdkę.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 16:18   #4983
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam dwie takie sytuacje, że się odechciewa...
raz poprosiłam o zniżkę do zakupu, otrzymałam rabat i poszłam spać z myślą, że kupię rano. a tu od sprzedajacej wiadomości w stylu: "obniżyłam Ci i co? nawet nie kupiła!"
druga: kupiłam garnitur - przyszedł: marynarka tak śmierdzi potem, a spodnie na wysokości kroku - myślałam, że zwymiotuję, jak odpakowałam paczkę. ludzie wstydu nie mają.
wrzuciłam do pralki, ale mam takie obrzydzenie, że chyba trafi do kosza, tylko kosztował mnie tyle kasy - potwierdziłąm zakup, ale oceniłam na 1 gwiazdkę.

Fujka ja to bym pewnie odsprzedała ten garnitur za ta sama cenę co kupiłam ale pod warunkiem, ze po wypraniu nie śmierdzi ale na sama mnie mysl odrzuca ubranie go… a nie żeby od razu do śmietnika czy kontenera wywalać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 19:23   #4984
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 728
Dot.: Zakupy na Vinted

Spodobał mi się sweterek dla synka. Był podany tylko rozmiar oraz stan bardzo dobry. Zadałam babce pytanie i ... od tamtego czasu cisza. Już go nie obserwuję.Screenshot_20230822_201726_Vinted.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 19:33   #4985
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam dwie takie sytuacje, że się odechciewa...
raz poprosiłam o zniżkę do zakupu, otrzymałam rabat i poszłam spać z myślą, że kupię rano. a tu od sprzedajacej wiadomości w stylu: "obniżyłam Ci i co? nawet nie kupiła!"
druga: kupiłam garnitur - przyszedł: marynarka tak śmierdzi potem, a spodnie na wysokości kroku - myślałam, że zwymiotuję, jak odpakowałam paczkę. ludzie wstydu nie mają.
wrzuciłam do pralki, ale mam takie obrzydzenie, że chyba trafi do kosza, tylko kosztował mnie tyle kasy - potwierdziłąm zakup, ale oceniłam na 1 gwiazdkę.
a po praniu już nie śmierdzi? albo nie daj borze, smród uaktywni się przy noszeniu, czasami tak bywa z ciuchami
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 19:39   #4986
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
a po praniu już nie śmierdzi? albo nie daj borze, smród uaktywni się przy noszeniu, czasami tak bywa z ciuchami
Jak jest wyczyszczone/doprane to nic się nie powinno "uaktywnić". To o czym mówisz to jak jest niedoprane/niedosuszone i dodatkowo przepłukane płynem do prania.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 20:13   #4987
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak jest wyczyszczone/doprane to nic się nie powinno "uaktywnić". To o czym mówisz to jak jest niedoprane/niedosuszone i dodatkowo przepłukane płynem do prania.
No nie wiem. Ja miałam bluzkiz które były kilkukrotnie prane, ba, zapierane ręcznie pod pachami, suszone na słońcu w upalny dzien a po zalozeniu dalej smierdzialy. Ale niech bedzie że niedoprane i tylko przepłukane

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Spodobał mi się sweterek dla synka. Był podany tylko rozmiar oraz stan bardzo dobry. Zadałam babce pytanie i ... od tamtego czasu cisza. Już go nie obserwuję.Załącznik 7793141

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jaki sklad? Sweterkowy a w ogole na vinted wyszukiwarka po materiale to jakiś miszmasz.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-22, 20:38   #4988
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak jest wyczyszczone/doprane to nic się nie powinno "uaktywnić". To o czym mówisz to jak jest niedoprane/niedosuszone i dodatkowo przepłukane płynem do prania.
Niekoniecznie. Mam tak z czarnymi koszulkami z bawełny. Mam wrażenie że pot po jakimś czasie się wżera - wszystko doprane a po ubraniu po jakimś czasie pod pachami po prostu śmierdzi potem zmieszanym z czymś dziwnym. Dlatego zrezygnowałam z bawełnianych, w innym materiałach traktowanych tak samo nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 20:57   #4989
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Mam tak z czarnymi koszulkami z bawełny. Mam wrażenie że pot po jakimś czasie się wżera - wszystko doprane a po ubraniu po jakimś czasie pod pachami po prostu śmierdzi potem zmieszanym z czymś dziwnym. Dlatego zrezygnowałam z bawełnianych, w innym materiałach traktowanych tak samo nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Mnie to ręczniki nowiutkie tak zaśmierdły po praniu. Mam wrażenie, że to jakiś barwnik musi wchodzić w reakcje z detergentem i dlatego walą za przeproszeniem starą szmatą mimo prania i porządnego suszenia na świeżym powietrzu.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 22:24   #4990
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
No nie wiem. Ja miałam bluzkiz które były kilkukrotnie prane, ba, zapierane ręcznie pod pachami, suszone na słońcu w upalny dzien a po zalozeniu dalej smierdzialy. Ale niech bedzie że niedoprane i tylko przepłukane

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------


No jaki sklad? Sweterkowy a w ogole na vinted wyszukiwarka po materiale to jakiś miszmasz.
Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Mam tak z czarnymi koszulkami z bawełny. Mam wrażenie że pot po jakimś czasie się wżera - wszystko doprane a po ubraniu po jakimś czasie pod pachami po prostu śmierdzi potem zmieszanym z czymś dziwnym. Dlatego zrezygnowałam z bawełnianych, w innym materiałach traktowanych tak samo nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
A spróbujcie taka rzecz wyprać w derergencie do rzeczy sportowych i np. occie albo Sanytolu. U mnie działa bezbłędnie. Tak ratowałam np. ciuchy po siłowni. Tez niby wyprane a nagle pod wpływem ciepła ciała wychodziła jakaś kwaśna nuta. Mowie ze swojego doświadczenia, nie pocimy się kwiatkami a zyc jakos trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-22, 22:52   #4991
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
może ubrana w człowieka?


Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja mam wystawione 2 sukienki angielskiej marki. Nowe chodzą nie taniej niż 350-400 zł. U mnie wyglądają jak nowe, wystawione odpowiednio za 75 i 85 zł. Propozycje cen, jakie dostaję to np. 30-40 zł.


Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Mnie to ręczniki nowiutkie tak zaśmierdły po praniu. Mam wrażenie, że to jakiś barwnik musi wchodzić w reakcje z detergentem i dlatego walą za przeproszeniem starą szmatą mimo prania i porządnego suszenia na świeżym powietrzu.
Mam podobne doświadczenia. Nauczyłam się, aby do czarnych rzeczy nie używać płynu do płukania o konkretnym zapachu, ponieważ potem te rzeczy śmierdziały właśnie jak stare szmaty:-/.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 08:34   #4992
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Przeglądam sukienki. Opis "Sukienka". Albo "Trochę za kolano".
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 08:42   #4993
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przeglądam sukienki. Opis "Sukienka". Albo "Trochę za kolano".
Ja kiedyś zapytałam babkę o długość sukienki, odpowiedź: "wypada w kolanko".
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2023-08-23 o 08:53
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 08:52   #4994
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

to jak strzał w kolano
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 08:54   #4995
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość






Mam podobne doświadczenia. Nauczyłam się, aby do czarnych rzeczy nie używać płynu do płukania o konkretnym zapachu, ponieważ potem te rzeczy śmierdziały właśnie jak stare szmaty:-/.
A jaki to jest zapach? Niestety mam też podobny problem. Nie wiem od czego to sie bierze. Mam wrażenie, że jak wcześniej prałam rzeczy w bardzo starej pralce to nie śmierdziały tak jak teraz mam z nową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 11:07   #4996
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przeglądam sukienki. Opis "Sukienka". Albo "Trochę za kolano".
Nie wiem co te kobiety mają w głowach. Dla kobiety o 150 cm wzrostu będzie za kolano, a dla kobiety 180 cm, będzie to mini.


Dla mnie np długość sukienki ma duże znaczenie, bo dużo sukienek sięga mi ledwo za tyłek, a nie lubię takiej długości.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 12:06   #4997
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
No nie wiem. Ja miałam bluzkiz które były kilkukrotnie prane, ba, zapierane ręcznie pod pachami, suszone na słońcu w upalny dzien a po zalozeniu dalej smierdzialy.
Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Mam tak z czarnymi koszulkami z bawełny. Mam wrażenie że pot po jakimś czasie się wżera - wszystko doprane a po ubraniu po jakimś czasie pod pachami po prostu śmierdzi potem zmieszanym z czymś dziwnym.
Bo bakterie, które rozwijają się na kwasach tłuszczowych potu, to ciężki przeciwnik. Działa na nie pranie w co najmniej 60 stopniach, a w niektórych przypadkach dodatkowo w czymś przeciwbakteryjnym typu odplamiacz Vanish. Przepranie ręczne kończy się zwykle nawrotem smrodku po ogrzaniu materiału ciałem. Tak samo kończy się zamrożenie jeansów, polecane tu i ówdzie zamiast ich uprania.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2023-08-23 o 12:08
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 17:51   #4998
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zapytałam babkę o długość sukienki, odpowiedź: "wypada w kolanko".
O to to! Tak odpisują "w kolanko", "do kolan", a gdy się im napisze "na Pani może być do kolan, a mi do połowy uda, bo jestem wysoka", to nagle milczą. Niektórzy serio mają problemy z myśleniem.

Ostatnio umyśliłam sobie, że chcę sukienkę Orsay. Pytam o wymiary i sprzedająca się upiera, że szycie w połowie, czyli de facto pas - wypada według niej tuż pod biustem. Zdziwiłam się, bo wiem, że to nie krój odcinany pod biustem, więc usiłuję z nią dyskutować.
Okazało się, że zakładała sukienkę tył na przód (!) , więc krój sukienki był totalnie wypaczony, bo policzono więcej miejsca na biust z przodu, a nie z tyłu. No kto by pomyślał?
Po pokazaniu zdjęć, że producent sam pokazuje jak się ją nosi, dalej szła w zaparte
Ostatecznie kupiłam, bo miał być rozmiar 34, po odbiorze okazał się po pomiarach 36. Suknia śliczna, wiskozowa, krój jaki mi się podoba, ale jednak nie ten rozmiar, więc wystawiłam dalej i szukam 34.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 19:08   #4999
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zapytałam babkę o długość sukienki, odpowiedź: "wypada w kolanko".
Matko, tak. Mnie juz denerwuje nie podawanie dokładnych wymiarów w ofercie, a to jest w ogóle hit.
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 21:02   #5000
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

A ja już mam pierwszą kombinatorkę na Vinted w swojej karierze. Buty kupiła na ryzyk fizyk, że może będą dobre. Obniżyłam cenę na śmieszną kwotę. Dziś odebrała i wysyła mi zdjęcie jakiejś wyimaginowanej wady na nowych butach za 10% ceny... Ręce opadają i się Vinted odechciewa.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 21:26   #5001
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja już mam pierwszą kombinatorkę na Vinted w swojej karierze. Buty kupiła na ryzyk fizyk, że może będą dobre. Obniżyłam cenę na śmieszną kwotę. Dziś odebrała i wysyła mi zdjęcie jakiejś wyimaginowanej wady na nowych butach za 10% ceny... Ręce opadają i się Vinted odechciewa.

Mnie ta babka, której odsylalam koszyk z dziura powiedziała, ze ludzie potrafią kupić coś i sobie „wymienić” swoje zniszczone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 21:38   #5002
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jaki to jest zapach? Niestety mam też podobny problem. Nie wiem od czego to sie bierze. Mam wrażenie, że jak wcześniej prałam rzeczy w bardzo starej pralce to nie śmierdziały tak jak teraz mam z nową.
Takiej śmierdzącej wilgoci, dawno go nie czułam, bo unikam tego połączenia (czarne + tamten płyn do płukania).

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
O to to! Tak odpisują "w kolanko", "do kolan", a gdy się im napisze "na Pani może być do kolan, a mi do połowy uda, bo jestem wysoka", to nagle milczą. Niektórzy serio mają problemy z myśleniem.
Cytat:
Napisane przez Myshqa Pokaż wiadomość
Matko, tak. Mnie juz denerwuje nie podawanie dokładnych wymiarów w ofercie, a to jest w ogóle hit.
Hitem było dla mnie kiedyś pytanie kupującej: "czy te kozaki będą sięgać mi do kolana?"


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mnie ta babka, której odsylalam koszyk z dziura powiedziała, ze ludzie potrafią kupić coś i sobie „wymienić” swoje zniszczone
A jakże, czego ja nie czytałam na grupach fejsbukowych... I mam wrażenie, że zagraniczne kupujące w tym celują. Owszem, częściej czytam o Polkach w tym kontekście, ale zważywszy na stosunek transakcji z Polkami do z cudzoziemkami, to wydaje mi się, że większy procent wałków jest podczas transakcji transgranicznych.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 21:38   #5003
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mnie ta babka, której odsylalam koszyk z dziura powiedziała, ze ludzie potrafią kupić coś i sobie „wymienić” swoje zniszczone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja nie chcę wyjść na królową wredot, ale też podejrzewam dziewczynę, że sama zrobiła tę "rysę". Nauczona tym wątkiem zrobiłam filmik z pakowania, filmik butów i ja tej wady na nim nie widzę. Mogłam jej od razu napisać, że przyjmę zwrot jak buty się okażą niewygodne czy za małe, za duże, nie musi ich niszczyć...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 21:50   #5004
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ja nie chcę wyjść na królową wredot, ale też podejrzewam dziewczynę, że sama zrobiła tę "rysę". Nauczona tym wątkiem zrobiłam filmik z pakowania, filmik butów i ja tej wady na nim nie widzę. Mogłam jej od razu napisać, że przyjmę zwrot jak buty się okażą niewygodne czy za małe, za duże, nie musi ich niszczyć...
Założyła spór? Czekaj aż vinted poprosi Cię o dowody, że wysłałaś buty w stanie bez zarzutu, trzymam kciuki, jakby co.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-23, 22:01   #5005
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Założyła spór? Czekaj aż vinted poprosi Cię o dowody, że wysłałaś buty w stanie bez zarzutu, trzymam kciuki, jakby co.
Nie, na razie cisza, ale kurde mówimy o butach za 30 zł. To już nie chodzi o to, że to nie jest dla mnie pieniądz, ale kurcze pieczone chodzenie, pakowanie, wysyłanie, odsyłanie... Jak je dostanę to Wam pokaże o jaką "wadę" chodzi, bo aż normalnie mi się śmiać chce.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 07:20   #5006
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zakupy na Vinted

Paczka Orlen.
Moje handle z Rumunią absolutnie nie wychodzą. Dziewczyna prawdopodobnie nie odbierze paczki... widzę że loguje się na vinted. Nie mam pojęcia o co chodzi. Co będzie w razie powrotu przesyłki? Wroci do tego punktu gdzie ją nadałam czy jest opcja żeby to zmienić? Ją na 99% teraz nie będę przebywać w miejscu nadania. Co jeśli nie odbiorę zwrotu?
W paczce są Conversy, może nie turbo drogie, ale jednak jedna z droższych rzeczy jakie sprzedałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 08:12   #5007
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Zakupy na Vinted

Mam to samo z Czechami i też trampki... Wysłałam 10.08 (jakoś wyjątkowo długo szła) i od 19.08 paczka czeka na odbiór - typeska się loguje codziennie i nic, moją wiadomość przeczytała i olała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 14:50   #5008
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Paczka Orlen.
Moje handle z Rumunią absolutnie nie wychodzą. Dziewczyna prawdopodobnie nie odbierze paczki... widzę że loguje się na vinted. Nie mam pojęcia o co chodzi. Co będzie w razie powrotu przesyłki? Wroci do tego punktu gdzie ją nadałam czy jest opcja żeby to zmienić? Ją na 99% teraz nie będę przebywać w miejscu nadania. Co jeśli nie odbiorę zwrotu?
W paczce są Conversy, może nie turbo drogie, ale jednak jedna z droższych rzeczy jakie sprzedałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak paczka ma wrócić musisz już pisać do Vinted, że nie odebrana choć zapłacone i paczka będzie wracać. Przeleją Ci kaskę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 18:21   #5009
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Zakupy na Vinted

Uff! Moje trampki już odebrane i kasa już leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-24, 20:26   #5010
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Zakupy na Vinted

denerwuje mnie, że niektórzy kupują rzeczy na Zalando Lounge i sprzedają je (albo próbują sprzedać?) dwukrotnie drożej. nawet nie zaczekają, aż na ZL skończy się dana promocja. bardzo często się z tym spotykam. dzisiaj widziałam kilka torebek z MK z aktualnej promki na torby premium.
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.