Inglot cienie :> - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-03, 09:50   #31
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: Inglot cienie :>

Perełko ..troche pózno znalazłam Twoje pytanie bo watek zaginał gdzieś w wizażowych czelusciach ale co tam... te paletki komponowane sa tylko w firmowych sklepach inglota które jakis czas temu pojawiły sie w wiekszych miastach , nie wiem ...moze mozna je zamowic tez na wiekszych stoiskach inglota
Pozdrawiam
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 10:22   #32
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Inglot cienie :>

jennifer777 ja też mam zielone oczka a mogłabyś zrobić fotke tych jasnozielonych cieni vertigo,bo nie zabardzo wiem,które to są,a też chcialam sobie kupić taki kolorek,jaki miała Brodka w Opolu
Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 11:40   #33
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Inglot cienie :>

jasne.. tylko musze musze zainstalować sterowniki w komputerze,jutro fotki powinny być
dla ułatwienia -opakowanie podłużne[z przezroczystym aplikatorem na którym napisane jest INGLOT cień pojedyńczy..numer#60 cena ok 10/11 zł
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 15:22   #34
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Inglot cienie :>

ja też mam takie oczka, ale brązy mi nie leżą.
Natomiast ładnie wygląda kolor oliwkowy-lekko błyszczący i ciemna zieleń w zewnętrznych kącikach. To mój ulubiony kolorystyczny motyw na powiekach i się sprawdza- wygląda całkiem ładnie
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:33   #35
fluorescencyjnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 14
Dot.: Inglot cienie :>

Cytat:
Napisane przez zgagunia Pokaż wiadomość
polecam za to palete inglota pro -8 albo pro-16 komponowana na zyczenie klienta. 8 kosztuje 45 zł natomiast 16 koło 70, 80 to sie bardziej opłaca

oo. nareszcie ktoś pisze o cenach
możesz mi powiedzieć gdzie zamawiałaś? przez internet czy na stoisku inglota? wczoraj Pani w inglocie powiedziala mi, ze paletka pro-16 kosztuje ok 160zl + cena opakowania. troche sie przeraziłam...
czy wybieralas kolory matowe i polyskujace?

czekam na odpowiedz
fluorescencyjnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:54   #36
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
cienie inglot

Hej. mam takie pytanie do was dziewczyny.. mam możliwość zakupienia palety magnetycznej firmy inglot do kwadratowych cieni..i chciałabym się was zapytać jeśli używacie tych cieni jak one się zachowują..? osypują się długo się trzymają itd??zamierzam sobie skompletować palety na 4typu urody (wiosna, lato, jesień i zima)po40cieni..w tym problem że nie używałam wcześniej cieni inglota więc może mi pomożecie.. i jeśli dałoby rade i chciały byście to może nazwy kolorów jakie powinnam mieć w poszczególnych typach tzn. chodzi mi 1paleta to np. wiosna jakie tam powinnam mieć kolorki i jak one się nazywają bo tam widziałam że one jakieś literki i cyferki mają..a chodzi mi o to aby jechać do sklepu i powiedzieć że chcę tego typu cienie takie kolorki jak do danego typu mam nadzieje że napisałam zrozumiale:P pozdrowionka i proszę was o pomoc!!!! z góry wielkie dzięki
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:05   #37
Mikalifestyle
Raczkowanie
 
Avatar Mikalifestyle
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: cienie inglot

Cienei Inglota dziela sie na 3 hmmm typy-
1 typ- matowe cienie, jak to maty trzymaja sie najdluzej
2 typ - perłowe cienie
3 typ- double sprakles czyli mat z drobinka, nie jest to "chamski" brokat i nie nalezy sie go bac na powiece barzo ladny efekt daje. testujac na dloni moze sie wydawac go duzo ale na powiece jest prawie neizauwazalny.

I teraz moja opinia co do cieni:
cienie sobie chwale , wiadomo trafiaja sie gorsze i lepsze ale mysle ze to kwestia chyba pigmentu i formuly cienia.
Generalnei cienei Inglota sa dobrze napigmentowane, maja duza game kolorystyczna i co mi sie bardzo podoba mozna znalezsc cienei w zimnych jak i w cieplych odcienaich np. brazy beda cieple jak i z domieszka fioletu co da nam odcien zimny juz i to jest fajne bo latwiej dobrac kolor do typu urody.

Co do dobierania do typy urody uwzgledniajac pory roku- w necie powinny byc pokazane odcienei co do pory roku i pozniej mozesz porownac na stronei internetowej Inglota i ewentualnie cos wybrac.

Bo tez duzy plus dla tej firmy ze ma wiekszosc kolorow na stronie z opisami pokazanych
__________________
Facebook
Mika.lifestyle
Mój blog
http://mika-lifestyle.blogspot.com/
Mikalifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 12:22   #38
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: cienie inglot

Powiem tak, perły z inglota są warte każdych pieniędzy, maty szału nie robią, a linia AMC o ile ma śliczne, głebokie kolory, to osypuje się jak diabli [ co da się znieść ] i przy probach delikatnego zmiecenia z twarzy zostawia super trwałe ślady [ wiec trzeba malowac nad chusteczką, albo poprawiac cały podkład ]

Wiesz, jak pojedziesz do sklepu, to zobaczysz te kolory i myślę, że sama będziesz potrafiła ocenic które pasują do jakiego typu kolorystycznego. Na prawde chcesz stać przed konsultantką w inglocie i recytowac nazwy 120 cieni ?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 13:28   #39
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: cienie inglot

jest caly inglotowy watek, zajrzyj tam
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:51   #40
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: cienie inglot

no właśnie nie bardzo mi się widzi siedzieć kilka godzin w inglocie dzięki za rady
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 11:13   #41
Mikalifestyle
Raczkowanie
 
Avatar Mikalifestyle
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Inglot cienie :>

Jesli chodzi o AMC i osypywanei sie tych cieni. Tak owszem osypuja sie bo tak naprawde jak to powiedzial kiedys wizazysta inglota one nie sa do rozcierania najlepiej je wklepywac i oczywiscie jesli ktos umie to takei cienei orzetrze ale to ciezka sprawa. Ale owszem najlepiej malowac sie nimi zabezpieczajac reszte twarzy
__________________
Facebook
Mika.lifestyle
Mój blog
http://mika-lifestyle.blogspot.com/
Mikalifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.