Tableciary plotkary IV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 22:09   #4171
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez agusieczek Pokaż wiadomość
No cóż tęsknię mocno ale codziennie melduje wieczorem się na skypie, bawi się super i chce dłużej zostać ale to nierealne.
A my korzystamy że mały pojechał i troszkę mieszkanko malujemy i chcemy zdążyć bo moja bratowa na dniach już może rodzić więc jak rodzice i teście im zjadą to chcę żeby już porządek był w miarę. Ale to popołudniami a rano chodzę i pracki szukam ale idzie mi jak krowie na miedzy

A jak Ty jesteś w pracy to Michał sam zostaje czy z Twoją mamą?
No to zrozumiałe ze tesknisz ale nie smutaj sie czas szybko leci i znowu bedziecie razem

Mój synek w wakacje jak ja w pracy jestem to on zostaje w domu i spi do południa melduje sie jak wstanie weźmie sobie jeść napije sie i albo klocki sobie wyciąga i sie bawi albo ogląda TV i jakos czas szybko leci i ja zaraz w domku jestem, czasem wpada moja babcia i go zabiera na miasto gdzies moja mam jest jeszcze młoda wiec musi pracowac
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:13   #4172
agusieczek
Raczkowanie
 
Avatar agusieczek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 321
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Agniesiu wiesz co, trzeba troszke sie wziac za kondyche, bo jest koszmarnie... Moze do rowerku dorzuce rolki, ale to w planie
Kasiasiar kochana Ty juz masz suknie u siebie, a Kinia nic nie wspomina o swojej hmmmm
Nikitko jakie umowy z synkiem
Asiu powodzonka z mieszkaniem To samo Pomidorka

Moja buzka domagala sie maseczki i wlasnie siedze "zielona" pozniej biala

Jeszcze z J sie chwilke widzialam
Och ja to wam zazdroszczę tych maseczek podkładów i innych cudowności, ja mogę używać tylko aptecznych kremów i to w sumie tylko Avene, dobrze że mają podkład i puder to od czasu do czasu nałożę i się cieszę, że zaraz czerwona nie jestem.
A tak z innej gruszki to ja nie wiem jak nasze mamy, babcie i i inne ciotunie żyły kiedyś bez tych cudowności i skórę miały nawilżoną i taką bez krostek, inny świat chyba
__________________

agusieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:15   #4173
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez agusieczek Pokaż wiadomość
Och ja to wam zazdroszczę tych maseczek podkładów i innych cudowności, ja mogę używać tylko aptecznych kremów i to w sumie tylko Avene, dobrze że mają podkład i puder to od czasu do czasu nałożę i się cieszę, że zaraz czerwona nie jestem.
A tak z innej gruszki to ja nie wiem jak nasze mamy, babcie i i inne ciotunie żyły kiedyś bez tych cudowności i skórę miały nawilżoną i taką bez krostek, inny świat chyba
Inny świat inne powietrze jedzenie wszystko było zdrowsze niż teraz my mamy kobiety rodziły w polu dzwigały wszystko robiły, babcia mi tak zawsze mawia nie było tylu różnych alergi itp
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:21   #4174
agusieczek
Raczkowanie
 
Avatar agusieczek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 321
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
No to zrozumiałe ze tesknisz ale nie smutaj sie czas szybko leci i znowu bedziecie razem

Mój synek w wakacje jak ja w pracy jestem to on zostaje w domu i spi do południa melduje sie jak wstanie weźmie sobie jeść napije sie i albo klocki sobie wyciąga i sie bawi albo ogląda TV i jakos czas szybko leci i ja zaraz w domku jestem, czasem wpada moja babcia i go zabiera na miasto gdzies moja mam jest jeszcze młoda wiec musi pracowac
No to super że na kolonie wyjeżdża w sumie to wam tak najlepiej pasuje, bo dzieciaki takie jak nasze to energia rozpiera. Ja to tutaj mam problem , wg prawa nie mogę dziecka zostawić samego aż skonczy 13 lat, i nawet jak do sklepu pod domem wychodzę na 5 min to mówie żeby Mati cicho był i jak ktoś będzie pukał do drzwi to udawał że go nie ma. W sumie duże dzieciaki ale ze względów bezpieczenstwa nie można przeginać a sąsiedzi tylko patrzą przez okna żeby donieść jedni na drugich.
__________________

agusieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:23   #4175
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary IV

Agus tam gdzie sie przeprowadzamy to juz nie Londyn, wiec i ceny nie londynskie
np mozemy tam wynajac 1bedroom flat plus rachunki za cene taka sama ile tutaj placimy za 1 pokoj i mieszkamy w 7/8 czy 9 osob
mozna oczywiscie i drozej placic, ale jak sie poszuka to sie znajdzie

za to pewnie na jedzenie bedziemy mnoooostwo wydawac, bo wiadomo- Lidla tam nie ma, beda male sklepiki a tam ceny zywnosci ogromne
jak bede chciala dostac sie do Londynu np do klinki to koszt takiego wypadu bedzie ok 15 funtow

gdyby nam sie udalo wynajac razem ze znajomymi 2bedroom flat w tej miejscowosci i podzielilibysmy sie wszystkimi oplatami na pol- wtedy i my i oni placilibysmy polowe tego ile teraz placimy za pokoje swoje
takze i nam i im bylo by to na reke i bylo by nas tylko 4 w domu, wiec luzik
a tam czesto jest jeszcze tak, ze kazda z tych 2 sypialni ma swoja wlasna lazienke- czyli 2 lazienki w domu wystarczy nam 1 ale jakby i 2 byla to by sie nikt nie obrazil
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:23   #4176
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez agusieczek Pokaż wiadomość
No to super że na kolonie wyjeżdża w sumie to wam tak najlepiej pasuje, bo dzieciaki takie jak nasze to energia rozpiera. Ja to tutaj mam problem , wg prawa nie mogę dziecka zostawić samego aż skonczy 13 lat, i nawet jak do sklepu pod domem wychodzę na 5 min to mówie żeby Mati cicho był i jak ktoś będzie pukał do drzwi to udawał że go nie ma. W sumie duże dzieciaki ale ze względów bezpieczenstwa nie można przeginać a sąsiedzi tylko patrzą przez okna żeby donieść jedni na drugich.
No to nie wesoło u nas to chyba do 8 roku życia dziecko nie może być pozostawione bez opieki dorosłego

ja bede mykac bo czas leci a jeszcze trzeba sie troche przespac

wiec dobrze mi z wami, ale siła wyższa

Dobranoc kochane
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:26   #4177
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary IV

tu jest np mieszkanko w tej miejscowosci, ale jest i tak i tak drozsze
ale przynajmniej standard w jakim mniej wiecej chcemy mieszkac
http://www.gumtree.com/london/40/24047540.html
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 22:38   #4178
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary IV

Nikitko dobranoc
Agniesiu to rzeczywiscie masz nie zawesolo, skoro tylko apteczne specyfiki Cie nie uczulaja Co do naszych mam, tomoja nigdy nie uzywala podkladow, pudor itd. jedynie tusz, cien, pomadka i zawsze extra wyglada mimo zmarszczek ale one nikogo nie omiNA
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:45   #4179
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Tableciary plotkary IV

wlasnie wrocilismy od znajomych i sobie
wiec jutro nadrobie co naszkrobalyscie
Agus do Cambridge jest okolo 100mil w jedna strone od nas,wiec kawalek drogi ale mysle ze warto zobaczyc
kasiasiar super ze suknia jest juz w salonie

zycze wam wszystkim dobrej nocy

Edytowane przez misia_25_26
Czas edycji: 2008-07-22 o 23:42
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:47   #4180
agusieczek
Raczkowanie
 
Avatar agusieczek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 321
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez mezatka07 Pokaż wiadomość
tu jest np mieszkanko w tej miejscowosci, ale jest i tak i tak drozsze
ale przynajmniej standard w jakim mniej wiecej chcemy mieszkac
http://www.gumtree.com/london/40/24047540.html
Mieszkanko śliczne,ale z opłatami to z 1000F będzie
A nie czepiają się ile osób ma mieszkać, bo w Londynie to hopla właściciele mają żeby czasem nie za dużo. Świetnie że 2 łazienki to tutaj luksus
Dobranoc Kasiu, Misiu
Ja też będę mykać bo mężuś woła na taki smieszny filmik "Diabli nadali", dobranoc dziewuszki kolorowych snów
__________________

agusieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:54   #4181
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary IV

Misia faktycznie poimprezowaliscie, bo to Kasiasiar ma suknie w salonie, a nie Kachulka
Agusia dobrej nocki

Dobranoc dziewczynki Czas "zamknac" salonik pieknosci
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 23:16   #4182
anieze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 672
Dot.: Tableciary plotkary IV

a ja juz po pracy!!zjadlam cos co mi pierwsze wpadnlo w rece i wskoczylam na kompa!!!a wczesniej jeszcze wrzucilam pranie i zaraz bedzie suszenie..sloneczko slicznie swieci ide zaraz na balkon wypic sobie kawusie
pisalyscie o samochodach,moj M tez kupil samochod jaki ja chcialam a dokladniej Lexus Rx 330 ale po tym jak zostal zakupiony moj wymarzony samochodzik zostala przejechana moja noga i nie moge nim jezdzicwiec czekam na ten dzien kiedy wsiade za kierownice
Ray pytalas chyba o rozmiary,co prawda zalezy od sklepy...sa rozmiary np.0.1.2.3.5 ja sama wiem ze te rozmiary sa rozne jak kupuje spodnie to raz mam 0 raz 3 a raz 1 wiec ciezko dobracale ogolnie spodnie w tych sklepach jak Levis to czesto maja takie same rozmiary jak w polsce...niewiem w takim sklepie byl woj M .chyba lepiej bedzie jak sie zmierzysz kochana i on zmierzy spodnie...ja np.nosze rozmiar 36/38 to tutaj czesto mam 1..
widze ze wam sie dzisiaj wzielo na wspomnienia...
a mne brzuszek pobolewa i biuscik chyba idzie na wiedzma @
anieze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 23:23   #4183
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary IV

anize kurde a ja muzalam kupic 8 i 10 muahhaha bo wyczytalam gdzies ze 8 odpowiada naszemu 38 hmm.... nie no zaraz mu napisze sms zeby jeszcze sprawdzil wielkosc tych spodni

on chce mi kupic LEE i tam wlasnie takie dziwne numerki sa echhh
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 23:25   #4184
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary IV

w ogole on mowi ze dla kobiet wszedzie sa numerki a dla facetow standardowa rozmiarowka sam nie wie czemu ale moze te panie w sklepie beda wiedzialy jak to przelozyc co za pech cieszylam sie ze przywiezie mi fajne spodnie bo u nas sa cholernie drogo po 300 zl za wranglery jak tam sa po 30 $

najlepiej ze stanow zawsze wychodzi moja corka na nia tam zawsze pasuje wszystko
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 23:33   #4185
anieze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 672
Dot.: Tableciary plotkary IV

ja ci powiem tak te panie w sklepach to nic nie wiedza,czasami nawet nie wiedza gdzie szukac danej rzeczy w sklepieone tylko tam sa zeby byc a nic nie wiedza..no chyba ze bedzie jakas polka!!ale na tych numerach mowie ci serio polegac nie mozna bo one sa sobie nie rowne..co sklep to inaczej..ja nie jestem najgrubsza ale tez umnie to roznie bywa raz 1 a raz 5 wiec ciezko okreslic...sa tez rozmiary np.5 regular czyli chodzi o to ze rozmiar jest 5 a regular ze dlugosc tych spodni jest taka odpowiednia o szerokosci czyli dla osoby sredniej..nie wiem jak to napisac tutaj numeracja jest dziwna a czasami spodnie maja tez rozmiar xs,s,m,l...poprostu wzrokowo niech zobaczy...najlatwiej to zrobic tak kupic metrowke tam sa cale i cm i niech zmierzy i wysle ci rozmiar i bedziesz wiedziala.ja tak zrobilam jak kupwalam spodnie mojej mamieszkoda ze nie moge ci pomoc moja droga

ja ostatnio za wranglery dla kolezanki zaplacilam wlasnie $18 wiec jak jej powiedzialam cene to myslala ze padnie bo to jak za darmo...

pomidora prawnik nadal ten sam bo wziol sie do roboty..wiec narazie zostanie zobaczymy jak bedzie

Edytowane przez anieze
Czas edycji: 2008-07-23 o 00:00
anieze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 06:04   #4186
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary IV

cześć dziewczynki
U nas kolejny dzien z cudowna pogoda tylko niestety w taka pogode w pracy trzeba siedziec

mam nadzieje, ze sie szybko uwiniemy


Życzę WAm milego dnia!!!!

Oj zapomnialam Wam o czyms napisać jak zaczynali,smy planowac slub to mama TZ powiedziala, ze cos nam musi fajnego wymyslic na slub, cos śmiesznego troszke sie wkurzylam ta jej wypowiedzia ale TZ powiedział, ze ona tak tylko gada. Ale wczoraj mówi mi, ze jak z nia rozmawial w niedziele to znowu cos takiego powiedziala dziewczyny ta kobieta jest zdolna do wszystkiego a do tego ma lekko nie tak poukladane w glowie i nie iwdomo co jej moze strzelić do tego lba Normalnie krew mnie zalewa
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 06:44   #4187
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez mezatka07 Pokaż wiadomość
tu jest np mieszkanko w tej miejscowosci, ale jest i tak i tak drozsze
ale przynajmniej standard w jakim mniej wiecej chcemy mieszkac
http://www.gumtree.com/london/40/24047540.html

Asiu ładnie sie prezentuje mieszkanko

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Misia faktycznie poimprezowaliscie, bo to Kasiasiar ma suknie w salonie, a nie Kachulka
Agusia dobrej nocki

Dobranoc dziewczynki Czas "zamknac" salonik pieknosci

Marcelinko akurat Misia dobrze napisała chyba że zmieniła opis bo ja widze Kasiasiar a nie Kachula

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
U nas kolejny dzien z cudowna pogoda tylko niestety w taka pogode w pracy trzeba siedziec

mam nadzieje, ze sie szybko uwiniemy


Życzę WAm milego dnia!!!!

Oj zapomnialam Wam o czyms napisać jak zaczynali,smy planowac slub to mama TZ powiedziala, ze cos nam musi fajnego wymyslic na slub, cos śmiesznego troszke sie wkurzylam ta jej wypowiedzia ale TZ powiedział, ze ona tak tylko gada. Ale wczoraj mówi mi, ze jak z nia rozmawial w niedziele to znowu cos takiego powiedziala dziewczyny ta kobieta jest zdolna do wszystkiego a do tego ma lekko nie tak poukladane w glowie i nie iwdomo co jej moze strzelić do tego lba Normalnie krew mnie zalewa

Witaj Kasiu u nas pogoda byle jaka alle chyba od jutra ma byc ciepełko bo dziś to nawet tak się ubrałam jak nie którzy na jesieni bo ja straszny zmarźluch jestem

Jutro do młodego bede dzownic i juz nie moge sie doczekac co mi ciekawego powie

Miłego dnia dziewczyny
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 08:37   #4188
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Tableciary plotkary IV

dzien dobry kobietki

mezatko fajny domek
kasiasiar to nieciekawie z ta niespodzianka od tesciowej,oby bylo to cos znosnego
nikitko pomylilam sie wczoraj,ale juz zmienilam
Marcelinko

zmykam do pracy,a wam zycze milego dzionka
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 08:49   #4189
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary IV

Dzien dobry dziewczynki

Nikitko aaa widzisz, moje "czasami" bystre oko cos wylapie hihi
Kasiasiar podejrzewam, ze to cos smiesznego nie bedzie dla Was grozne Nie ma sie czego bac
Misia milej pracki

Ja tez sie biore do roboty
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 09:30   #4190
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary IV

cześć Kochane

ja dopiero znalazłam chwilkę czasu

o Pobierowie piszecie, a ja tam właśnie poznałam TŻta, ale wspomnienia

miłego dzionka
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 10:59   #4191
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez agusieczek Pokaż wiadomość
Mieszkanko śliczne,ale z opłatami to z 1000F będzie
A nie czepiają się ile osób ma mieszkać, bo w Londynie to hopla właściciele mają żeby czasem nie za dużo. Świetnie że 2 łazienki to tutaj luksus
Dobranoc Kasiu, Misiu
Ja też będę mykać bo mężuś woła na taki smieszny filmik "Diabli nadali", dobranoc dziewuszki kolorowych snów
Agus to mieszkanko jest tak jak mowilam drozsze
nasz kolega tam mieszka- w Dunstable i mowil, ze 1bedroom spokojnie wynajmiemy za 400+rachunki- lacznie wyjdzie jakies 550 max 580 za miesiac (czyli tyle co tu za 1 pokoj)
najtansze 1bedroom to cena ok 350 ale wiekszosc chodzi wlasnie za 400.
jezeli chodzi o 2bedroom to cena jest nieznacznie wyzsza, bo z rachunkami wyniesie 600-700 funtow.
odnosnie ilosci osob to w Anglii jest jakis przepis, ze moga byc 4 osoby w domu, a jezeli jest wiecej to gdzies to trzeba zglosic i nie wiem czy cos sie placi za to, ale tu chodzi o jakies przepisy bezpieczenstwa, przeciwpozarowe itd
wiem, ze jezeli wpadnie ktos z agencji np do nas- gdzie w tej chwili mieszka 7 osob (a golnie bedzie ich niedlugo 9) to chlopak, ktory wynajal dom (my jestesmy juz wypisani z umowy, wiec nas nie dotyczy) poniesie karne konsekwencje oraz straci kaucje za dom......

w tamtej miejscowosci nikt nie pytal na ile osob itd ale i tak byloby nas 4, wiec akurat
a co lepsze- maz dzwonil i pytal o psa...... bo na poczatku myslelismy, ze nie bedziemy mogli powiedziec, ze mamy psa, ale bez problemu- wiekszosc sie zgadza pokoju z psem raczej nie ma szans wynajac, ale jak wynajmujemy cale mieszkanie to nie ma problemu- nie wazne czy wynajmujemy od landlorda (tych ogloszen jest najwiecej, jest inaczej niz w Londynie) czy tez z agencji
w Londku jest to nie do pomyslenia
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:07   #4192
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary IV

Kasiasiar moze nie bedzie to nic strasznego mam nadzieje, ze niespodzianka od tesciowej okaze sie nawet fajna
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:12   #4193
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary IV

Witajcie Kobietki

Misiu ja też chce za darmo hehe a czemu masz za darmo ??

Nikitko myśle ze długo ta znajomość będzie trwać Wy tu i tak już chyba z dwa latka jesteście a ja to nowa i też musze zajrzeć każdego dnia co tu napisałyście bo tak wciąga a ja Was tez od poczatku czytałam a dopiero potem sie odezwałam heh
Ja nie słyszałam o tej opinii Warszawiaków jedynie o calej Polsce za granica ze boja sie nas zatrudniac

zgadnij_MS Mi się też wydaje że jak już coraz więcej dzieciaczków się porodzi na wątku to mamusie rzadziej będą odwiedząc Nas tutaj bo będą musiały zając się maleństwem i coraz rzadziej beda nas odwiedzac chyba że jak niunie podrosną

kachula27 Ja też zawsze jak ide po cos do sklepu to zawsze i tak wroce z czyms jeszcze hehe

kasiasiar super że Twoja suknia już w salonie niedługo ją przymierzysz na pewno będzie idealna
Ale może teściowa ma na myśli czyjś występ czy cos w tym stylu zeby coś się działo

agusieczek ooo jaaaaaaa nieźle to czemu u nas trzeba tyle płacić za te tabletki to nie fer
O ja to ładnie ze do 13 roku zycia nie mozna zostawiac dziecka samego przeciez to juz duze dziecko
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:51   #4194
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cześć kochane, ja tylko na chwilkę bo lecimy z P. sprawdzać kredyty mieszkaniowe I jak się uda to w tym miesiącu będziemy mieszkanka szukać w Grudziądzu
Kasiasiarku, mam nadzieję, ze teściowa nic głupiego nie wymyśli.

Asiu, mieszkanko jest super, śliczne meble...

Misiu, Kiniu, miłej pracki

Nikitko, miłej rozmowy z młodym Oj, już się stęsknić za nim musiałaś.

Agnieszko, to mam nadzieję, że prawnik w końcu coś wywalczy.

A ja teraz lecę, po później do Grudziądza jadę, bo jutro podpisuję umowę i idę na usg Więc pewnie dopiero jutro się pojawię wieczorem dopiero. Miłego dnia kochane
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:52   #4195
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
dzien dobry kobietki

mezatko fajny domek
kasiasiar to nieciekawie z ta niespodzianka od tesciowej,oby bylo to cos znosnego
nikitko pomylilam sie wczoraj,ale juz zmienilam
Marcelinko

zmykam do pracy,a wam zycze milego dzionka
Misia widziałam potem że edytowałas tekst czyli zmiana była

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Dzien dobry dziewczynki

Nikitko aaa widzisz, moje "czasami" bystre oko cos wylapie hihi
Kasiasiar podejrzewam, ze to cos smiesznego nie bedzie dla Was grozne Nie ma sie czego bac
Misia milej pracki

Ja tez sie biore do roboty

No własnie Marcelko bystre oczka masz

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
cześć Kochane

ja dopiero znalazłam chwilkę czasu

o Pobierowie piszecie, a ja tam właśnie poznałam TŻta, ale wspomnienia

miłego dzionka
Karolinko własnie sie zastanawiałam z rana czemu cie jeszcze nie ma
jak przeziębienie mija?

Cytat:
Napisane przez dragonka123 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki

Misiu ja też chce za darmo hehe a czemu masz za darmo ??

Nikitko myśle ze długo ta znajomość będzie trwać Wy tu i tak już chyba z dwa latka jesteście a ja to nowa i też musze zajrzeć każdego dnia co tu napisałyście bo tak wciąga a ja Was tez od poczatku czytałam a dopiero potem sie odezwałam heh
Ja nie słyszałam o tej opinii Warszawiaków jedynie o calej Polsce za granica ze boja sie nas zatrudniac

zgadnij_MS Mi się też wydaje że jak już coraz więcej dzieciaczków się porodzi na wątku to mamusie rzadziej będą odwiedząc Nas tutaj bo będą musiały zając się maleństwem i coraz rzadziej beda nas odwiedzac chyba że jak niunie podrosną

kachula27 Ja też zawsze jak ide po cos do sklepu to zawsze i tak wroce z czyms jeszcze hehe

kasiasiar super że Twoja suknia już w salonie niedługo ją przymierzysz na pewno będzie idealna
Ale może teściowa ma na myśli czyjś występ czy cos w tym stylu zeby coś się działo

agusieczek ooo jaaaaaaa nieźle to czemu u nas trzeba tyle płacić za te tabletki to nie fer
O ja to ładnie ze do 13 roku zycia nie mozna zostawiac dziecka samego przeciez to juz duze dziecko

Aniu jest jest wszędzie zła opinia na temat warszawiaków
a znajomość nasza faktycznie już dwa lata stukneło z co po nie którymi dziewczynami jak ten czas leci

Co do tabsów to zgadzam sie że niesprawiedliwe że w Angli są za darmo a my tyle płacimy, ale ile niesprawiedliwości jest w naszym kraju można by pisać i pisac i mase przykłądów dawać


Asiu to dobrze że nie ukrywaliście ze macie pieska i ze nie ma problemu że piesek może byc z wami
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:54   #4196
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Cześć kochane, ja tylko na chwilkę bo lecimy z P. sprawdzać kredyty mieszkaniowe I jak się uda to w tym miesiącu będziemy mieszkanka szukać w Grudziądzu
Kasiasiarku, mam nadzieję, ze teściowa nic głupiego nie wymyśli.

Asiu, mieszkanko jest super, śliczne meble...

Misiu, Kiniu, miłej pracki

Nikitko, miłej rozmowy z młodym Oj, już się stęsknić za nim musiałaś.

Agnieszko, to mam nadzieję, że prawnik w końcu coś wywalczy.

A ja teraz lecę, po później do Grudziądza jadę, bo jutro podpisuję umowę i idę na usg Więc pewnie dopiero jutro się pojawię wieczorem dopiero. Miłego dnia kochane

Kasiu a mieszkanko to rynek pierwotny czy nie? Mnie tez kredyty interesować beda już niebawem wiec jak coś sie dowiesz to daj znać na maila z większymi szczegółami

Do zobaczenia jutro
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:56   #4197
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary IV

Dragonko u nas tabsy sa refundowane i sie nic nie placi

Pomidorko ciesze sie, ze tak sie wszystko ladnie uklada i zycze powodzenia- teraz odnosnie kredytu na nowe piekne mieszkanko

a ja lece do polskiego sklepu na zakupy zywieniowe, bo juz wedlinka sie skonczyla poziej od 3 mam zajecie- Peanutsa
musze powiedziec, ze jestem przerazona ta przeprowadzka
boje sie strasznie, tym bardziej, ze wlasnie nie mamy jeszcze chatki zadnej
uciekam, milego dnia dla Was
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 12:04   #4198
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary IV

niesprawiedliwoscia jest takze, ze w niekotrych regionach Anglii mozna sie ubiegac o darmowe inseminacje badz 1 bezplatne in vitro a w Polsce tego nie ma

ale za to jak panstwowo (w Polsce) umawiam sie na wizyte do gina czy usg to jestem u niego nastepnego dnia no chyba, ze to pilna sprawa to od razu przyjmuje
a tutaj pol roku trzeba czekac a jak to cos pilnego to i tak ze 2 miesiace wyjdzie........bo samo umowienie sie do ogolnego po skierowanie trwa 2 tygodnie, pozniej oczekiwanie na list ze szpitala,..........itd
i tak samo w Polsce kobieta w ciazy moze w kazdej chwili pojsc na L4 jezeli np zle sie czuje, tutaj czegos takiego nie ma, lekarze twierdza, ze to normalny stan i moga dac np 1dniowe zwolnienie baaardzo ciezko jest wydebic zwolnienie dla ciezarnej
niektore kobiety maja zwolnienia lekarskie z Polski od swoich ginow- pracodawcy bardzo niechetnie je przyjmuja, no ale coz- musza

ok lece, bo nie zdaze ze wszystkim, papa
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 12:06   #4199
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary IV

Cytat:
Napisane przez mezatka07 Pokaż wiadomość
Dragonko u nas tabsy sa refundowane i sie nic nie placi

Pomidorko ciesze sie, ze tak sie wszystko ladnie uklada i zycze powodzenia- teraz odnosnie kredytu na nowe piekne mieszkanko

a ja lece do polskiego sklepu na zakupy zywieniowe, bo juz wedlinka sie skonczyla poziej od 3 mam zajecie- Peanutsa
musze powiedziec, ze jestem przerazona ta przeprowadzka
boje sie strasznie, tym bardziej, ze wlasnie nie mamy jeszcze chatki zadnej
uciekam, milego dnia dla Was
MIłego dnia Asiu
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 12:16   #4200
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary IV

Nikitko nie wiem, czy angina mi się nie szykuje, bo czuję, że w gardle coś mnie boli, chyba dziś skoczę do apteki
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.