Skuteczne sposoby na piękne oczy i rzęsy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 15:38   #1
frotka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4

Skuteczne sposoby na piękne oczy i rzęsy...


Oczy są nie tylko zwierciadłem duszy, ale też naszym oknem na świat dlatego trzeba o nie dbać. Moje oczy często ulegają przemęczeniu ponieważ moja praca jest pracą biurową, a więc dużo godzin spędzam przed komputerem. Poza tym piszę pracę magisterską, która też wymaga ode mnie wytężania wzroku do czytania i pisania. Dlatego postanowiłam zadbać o moje oczy, aby jak najdłużej służył mi pomocą bez okularów.
Po pierwsze to dbam o zdrowie, a więc przede wszystkim nie palę papierosów i unikam dymu papierosowego, ponieważ palenie zwiększa ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej itd.
Jem również dużo warzyw i owoców oraz wspomagam swój organizm multiwitaminami. Ponadto ograniczyłam słodycze, ponieważ nadmiar cukru szkodzi na oczy i prowadzi do utraty wzroku.
Po drugie zawsze staram się zapewnić odpowiednie oświetlenie do czytania i robię sobie przerwę w pracy przy komputerze co 3 godziny na 10 minut, aby pozwolić oczom na odpoczynek. Pomaga mi wtedy również spoglądanie na odległe przedmioty. Ponadto w pracy i poza nią zadbałam o odpowiednio ustawiony ekran komputera.
Po trzecie latem noszę okulary przeciwsłoneczne.
Po czwarte najprostszym sposobem na moje zmęczone oczy jaki często wykorzystuje to zamykanie oczu np. podczas rozmów telefonicznych i w czasie kąpieli. Pomaga to odprężyć się mi i moim oczom. kolejną prostą rzeczą którą wykorzystuję gdy odczuwam już zmęczenie oczu jest położenie na nich zimnych łyżek i trzymania ich tak długo aż obrzęk zacznie schodzić. Mam jeszcze kilka innych sposób, które poradziły mi moja mama i babcia. Są naprawdę skuteczne i proste. Często na zmęczone oczy wykorzystuję plasterki ogórka, które kładę na powiekach. Przynoszą one szybką ulgę zmęczonym oczom i redukuje opuchliznę. Natomiast moją sekretną bronią są płatki kosmetyczne namoczone w chłodnym mleku, które kładę na zamkniętych powiekach na 15-20 minut. Po tym czasie przemywam twarz i oczy letnią wodą. Ulga jest natychmiastowa, a oczy są jak nowonarodzone.
Po piąte aby pozbyć się cieni pod oczami i ulżyć moim zmęczonym oczom robię sobie okłady z zielonej herbaty, którą zawsze mam w domu. Moczę waciki w zimnej zaparzonej już herbacie i nakładam je na 15 minut. Niekiedy zamiast herbaty stosuję kompres z soku ogórka. Po tym czasie moje oczy są już wypoczęte, a widoczna opuchlizna spowodowana przemęczeniem oczu zniknęła. Poza tym codziennie rano i wieczorem stosuję krem pod oczy typu Roll- on ze świetlikiem zmniejszający cienie i obrzęki pod oczami. Świetnie wówczas wchłania się krem dzięki roll- onowi i jednocześnie masuje okolice oczu zmniejszając tym samym opuchnięcia i cienie. A gdy szykuję się do wyjścia na miasto, do pracy itd dodatkowo nakładam rozjaśniający fluid pod oczy, a następnie puder. Wówczas po cieniach pod oczami nie ma ani śladu a moje oczy są zadbane.
Chcę się również pochwalić dwoma tanimi i sprawdzonymi przeze mnie sposobami na piękne rzęsy. Pierwszym z nich jest olejek rycynowy, który kosztuje w aptece ok. 3 zł. Starą i oczyszczoną dokładnie szczoteczkę od tuszu do rzęs moczę w olejku, jego nadmiar wycieram o kant buteleczki i następnie ,,maluje” nim rzęsy. Olejek nakładamy tylko na noc na oczyszczone wcześniej rzęsy. Dzięki tej metodzie nasze rzęsy stają się gęste, mocne, ciemniejsze i dłuższe. Drugi sposób równie skuteczny to regenerujący krem do rzęs L’biotica, który na allegro kosztuje ok. 10 zł. Jest naprawdę skuteczny, wyraźnie wydłużył i pogrubił moje rzęsy oraz zauważyłam, że przestały wypadać. Podobnie jak olejek jest bardzo wydajny i stosuje się go tylko na noc. Pamętajmy także o codziennym dokładnym demakjiażu oczu. Ważne jest, aby nie rozciągać skóry i nie trzeć mocno gdyż to podrażnia, wcale lepiej nie usuwa makijażu i uszkadza rzęsy.

Dzięki tym metodom cieszę uwodzicielskimi rzęsami i magicznym zdrowym spojrzeniem
J

Edytowane przez frotka87
Czas edycji: 2013-12-20 o 15:43 Powód: Dokończenie myśli....
frotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.