maseczka z pyłu wulkanicznego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-30, 13:16   #1
gagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 26
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatka GG do gagatka Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatka

maseczka z pyłu wulkanicznego


Czy ktoś używał maseczki/ek z pyłu wulkanicznego? Jeśli tak, to jakie są godne polecenia. Kiedyś wspominał mi o nich lekarz dermatolog, że są wskazane dla cer wrażliwych, trądzikowych... Proszę o opinię.
gagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 14:08   #2
kasiasie
Raczkowanie
 
Avatar kasiasie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Re: maseczka z pyłu wulkanicznego

Używałam, używam ...uzywać nie przestanę Są wspaniałe!!! Mam cerę trądzikową, mieszaną ogólnie bardzo kłopotliwą Kupowałam te maseczki u kosmetyczki, ale teraz zamawiam sobie sama u producenta: http://www.art-med.pl/mas_przeciw.html Mam nadzieje, że dobrze wkleiłam link Z czystym sumieniem polecam. Ładnie oczyszczają, koja zaczerwienienia, wysuszają wypryski. Już po pierwszym użyciu wyrażnie czuje sie efekty :0 Używałam wszystkich czterech tych polecanych do cery trądzikowej jak i do cery dojrzałej łojotokowej,ale najlepsza według mnie jest ta z olejkiem z drzewa herbacianego.
kasiasie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 14:57   #3
maarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 38
Re: maseczka z pyłu wulkanicznego

Kasiasie mam pytanko: bo weszłam na stronę podaną przez ciebie i nie ma tam nic o zamawianiu, czy to po prostu do nich piszesz na maila i ci przysyłają? Ile to kosztuje (maseczka sama), taniej niz na esentii? Domyslam sie ze taniej. Napisz proszę też ile czekasz na przesyłkę. Dzięki!
maarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 16:03   #4
kasiasie
Raczkowanie
 
Avatar kasiasie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Re: maseczka z pyłu wulkanicznego

Szczerze mówiąc zamawia moja koleżanka przez telefon,zamawiamy w wiekszych ilosciach koszt przesylki cos kolo 8zl a sama maseczka 33.W salonie kosmetycznym kupowałam za 55, więc różnica w cenie znaczna jak widać..
kasiasie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-30, 20:10   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: maseczka z pyłu wulkanicznego

Ja mam żywą ziemię wulkaniczną, tę właśnie którą można kupić na esentii. I tak jak na początku myśląłam ze to trochę pomyłka - mam to większe opakowanie i plułam sobie w brodę że głupia jestem, bo kupiłam zwykłą maseczke - a nawet w tym wiekszym pojemniku nie ma tego aż tak dużo. Siostra pukała się w głowę, zwłaszcza ze wydajne to to nie jest zbytnio. Ale po miesiącu zmieniłam zdanie - jest doskonała! Nie tylko głęboko oczyszcz - to w końcu robi każda glinka, ale jeszcze odtruwa i dotlenia cerę, wydaje mi się że naprawdę moze pomóc przy problemowej cerze - zapobiega wypryskom, pomaga je leczyć, wszystko szybko się goi, blizny znikają... nma razie jestem nią zachwycona
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-01, 17:05   #6
gagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 26
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatka GG do gagatka Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatka
Re: maseczka z pyłu wulkanicznego

Ale fajnie, że ktoś odpowiedział!!! Dzięki dziewczyny,za to, że można na Was liczyć. Może faktycznie warto ją kupić, bo wiele słyszałam o niej dobrego. Pozdrawiam.
gagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.