Swarovski - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 17:08   #61
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
No lepiej sobie kupic wielka cyrkonie w srebrze szlifowana jak diament i udawac ze to prawdziwy
A noszenie sztucznej bizuterii mozna przyrownac, jesli juz porownujemy do projektantow, jak noszenie podrobek oryginalnych ciuchow.
Kupując bizuterie Swarovskiego nie mam zamiaru udawać, że to diamenty, tak samo kupując "diamenty" za 200 zł nie mam zamiaru udawać, że jestem hrabinią i inwestuje w biżuterie Choć prawde mówiąc biżuteria Swarovskiego ma opinie tej z górnej półki choć to tylko szkiełka, a nie żadne kamienie...
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:35   #62
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: swarovski - opinie

A ja powiem tak!Wyroby Swarovskiego piękne ale .... właśnie jest jedno ale! mojej mamie spodobały się bardzo kolczyki ,w których Justyna Pochanke prowadzi fakty.A mianowicie model Galet. Kupiłam mamie kolczyki na urodziny. Piękne!!! Aż żal ubierać. W końcu mama je założyła pierwszy i ostatni raz! Kolczyki te nie mają żadnego zapięcia,są wkładane w ucho. Na golfie prawdopodobnie kolczyki sie uniosły i jeden wypadł po prostu z ucha a kamień roztrzaskał się o podłogę. Przyznam szczerze,ze kamienie są piękne ale za cenę 250zl mógł ktoś pomyśleć nad tym żeby zrobic jakieś zabezpieczenie aby kolczyki nie spadały a oczywiście gwarancja tego nie obejmuje
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:41   #63
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: swarovski - opinie

Kiedyś dostałam bransoletkę z kryształkami Svarowskiego na zapięciu. Oddałam mamie, ponieważ nie była w moim stylu.
Kryształki są bardzo efektowne, pięknie podkreślają kreację. Ładnie się mienią to fakt.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:19   #64
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: swarovski - opinie

dostalam przesylke od swarovksi sklep, nie wiem czy oryginalne, nie znam sie ale blyszcza sie pieknie wiec polecam, mam zielone i AB.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 23:08   #65
smokyeyes9
Raczkowanie
 
Avatar smokyeyes9
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Dot.: swarovski - opinie

Ja uwielbiam swarovskiego. Wypatrzę go na kilometr. W telewizji nosi je Pani Pochanke z wiadomosci i szalona Wiganna / czy też Viganna- kto to wie/ z dzień dobry TVN.
Mam dwie pary kolczyków i moge wam powiedzieć, że nie wolno na nie pryskać perfum, ani sie w nich kąpać bo moga ulec odbarwieniu.
smokyeyes9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 06:25   #66
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez asia84k Pokaż wiadomość
A ja powiem tak!Wyroby Swarovskiego piękne ale .... właśnie jest jedno ale! mojej mamie spodobały się bardzo kolczyki ,w których Justyna Pochanke prowadzi fakty.A mianowicie model Galet. Kupiłam mamie kolczyki na urodziny. Piękne!!! Aż żal ubierać. W końcu mama je założyła pierwszy i ostatni raz! Kolczyki te nie mają żadnego zapięcia,są wkładane w ucho. Na golfie prawdopodobnie kolczyki sie uniosły i jeden wypadł po prostu z ucha a kamień roztrzaskał się o podłogę. Przyznam szczerze,ze kamienie są piękne ale za cenę 250zl mógł ktoś pomyśleć nad tym żeby zrobic jakieś zabezpieczenie aby kolczyki nie spadały a oczywiście gwarancja tego nie obejmuje
zanieś do jubilera - uzupełni ten kryształek. Żeby kolczyki nie wypadały warto kupić baranki lub silikonowe małe gumeczki. Baranki można kupić na allegro a silikonowe gumki są dodawane do prawie wszystkich kolczyków w H&M.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:32   #67
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
zanieś do jubilera - uzupełni ten kryształek. Żeby kolczyki nie wypadały warto kupić baranki lub silikonowe małe gumeczki. Baranki można kupić na allegro a silikonowe gumki są dodawane do prawie wszystkich kolczyków w H&M.

no tak, "wypadanie" glownie zalezy od tego jak sie nosi kolczyki a nie od producenta. zlote lub srebrne kolczyki od jubilera tez zwykle nie maja silikonowych zatyczek. warto wiec je kupic jezeli bedziemy wykonywac ryzykowne manewry w bizuterii.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 21:21   #68
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: swarovski - opinie

jeżeli ryzykownym manewrem jest równoczesne noszenie galetow i swetra z golfem to zgodze się z Toba. ale to chyba normanla rzecz,że kolczyki mozna nosic do wszystkiego a to,ze maja za dlugie zawieszki,ktore na golfie sie unosza to juz chyba jest wina producenta. bo wydaje mi sie,ze za taka cene to ja juz nie powinnam szukac zatyczek po innych sklepach wychodzi na to,ze potanczyc w tych kolczykach juz sie nie da a nawet podbiec kawalek na ulicy bo po prostu wyskocza
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:11   #69
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez asia84k Pokaż wiadomość
jeżeli ryzykownym manewrem jest równoczesne noszenie galetow i swetra z golfem to zgodze się z Toba. ale to chyba normanla rzecz,że kolczyki mozna nosic do wszystkiego a to,ze maja za dlugie zawieszki,ktore na golfie sie unosza to juz chyba jest wina producenta. bo wydaje mi sie,ze za taka cene to ja juz nie powinnam szukac zatyczek po innych sklepach wychodzi na to,ze potanczyc w tych kolczykach juz sie nie da a nawet podbiec kawalek na ulicy bo po prostu wyskocza
moja droga absolutnie cie rozumiem, ale zrozum ze zaden ze znanych mi jubilerow nie sprzedaje kolczykow-zawieszek z silikonowymi zatyczkami, bo wielu osobom (np. mnie) sa one niepotrzebne. dlatego jesli potrzebujesz dodatkowej ochrony to zainwestuje te 5-6zl w pare kolczykow z zatyczkami i uzywaj samych zatyczek.

off top: mysle ze producent takich kolczykow moze nie brac pod uwage tego, ze jego klientki w polsce biegaja w krysztalowej bizuterii do np. autobusu, przez co nie sprzedaje kolczykow z zatyczkami.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:30   #70
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: swarovski - opinie

ale wiesz z drugiej strony krysztalki swarovskiego to nie diamenty zeby nie mozna bylo pojsc w nich do autobusu a gumki na tanich kolczykach sa bardzo male a zawieszka w galetach jest niestety dosyc gruba. w kazdym razie jestem zrazona do tych krysztalkow bo juz nie raz slyszalam,ze sa malo wytrzymale
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:37   #71
asia84k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 69
Dot.: swarovski - opinie

a poza tym widze,ze chyba nie doczytalas mojej wypowiedzi. bo mowilam,ze podbiegniecie nie jest w nich mozliwe absolutnie poniewaz wypadly podczas chodzenia. a skoro wedlug Ciebie to sa kolczyki bardzo wyjsciowe to czesto wychodzi sie potanczyc prawda? nawet na bankietach sie chyba tanczy skoro to taka bardzo elegancka bizuteria nie nadajaca sie do autobusu to na bankiet w sam raz. ale niestety nie nadaje sie. nadaje sie tylko do sztywnego siedzenia badz ogladania jej w pudelku. ale to moje zdanie. kazdy moze miec inne moze gdyby ktos je zalozyl i by spadly po 15minutach to by mial takie samo zdanie jak moje.
asia84k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 07:02   #72
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: swarovski - opinie

Mam kolczyki Swarovski, które sama sobie zrobiłam i mimo, że nie mają baranków - nie wypadły mi ani razu.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 07:27   #73
patrycja1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
Dot.: swarovski - opinie

Ja mam łańcuszek z wisiorkiem swarovskiego i jestem z niego bardzo zadowolona. Przy prawie codziennym noszeniu nic się z nim nie dzieje. Jest uniwersalny, pasuje do większości rzeczy. Cena faktycznie dość wysoka, ale myślę że warto

Dodaję zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00989.jpg (246,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00994.JPG (66,2 KB, 150 załadowań)
patrycja1801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 07:35   #74
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez patrycja1801 Pokaż wiadomość
Ja mam łańcuszek z wisiorkiem swarovskiego i jestem z niego bardzo zadowolona. Przy prawie codziennym noszeniu nic się z nim nie dzieje. Jest uniwersalny, pasuje do większości rzeczy. Cena faktycznie dość wysoka, ale myślę że warto

Dodaję zdjęcia
Jest śliczny. Z jakiejś stronki kupowałaś czy na zamówienie ??
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 09:59   #75
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez patrycja1801 Pokaż wiadomość
Ja mam łańcuszek z wisiorkiem swarovskiego i jestem z niego bardzo zadowolona. Przy prawie codziennym noszeniu nic się z nim nie dzieje. Jest uniwersalny, pasuje do większości rzeczy. Cena faktycznie dość wysoka, ale myślę że warto

Dodaję zdjęcia

jest uroczy
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:10   #76
patrycja1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
Dot.: swarovski - opinie

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Jest śliczny. Z jakiejś stronki kupowałaś czy na zamówienie ??
Dzięki
Kupowałam w sklepie firmowym swarovskiego Jest w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej.
Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
jest uroczy
Dziękuję
patrycja1801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:57   #77
naleczowianka_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: swarovski - opinie

Owszem, jubiler mogl dac zamkniete bigle, problem, ze kolczyk mozna zgubic, jest stary jak swiat.
Do otwartych proponuje dokupić baranki w takim razie.
naleczowianka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:46   #78
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: swarovski - opinie

Kupiłam na allegro wisiorek AB swarovskiego. Zapłaciłam za niego kolo 18zł i jest cudny Jestem bardzo zadowolona z efektu i jakości.
Coś mi się zdaje, ze moj portfel w najblizszym czasie troche schudnie
aqqA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 22:16   #79
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: swarovski - opinie

18 zl??
To chyba jednak nie Swarovski.
Mam te same kolczyki o ktorych pisze asia i jeszcze nigdy nie mialam problemu z ich wypadaniem, a wiele imprez juz przeszly. Po prostu mama miala pecha ze akurat ten jej wypadl i sie roztrzaskal.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 10:25   #80
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: swarovski - opinie

Może Swarovski, tylko mały, np. baroque 16 mm.
Ale rzeczywiście, za 250 czy 300 zł wolałabym jakieś zamykane bigle.
Chociaż ja noszę kolczyki na otwartych najczęściej, i jest ok, to nie chciałabym wyskoczyć z kasiorki i wierzyć temu na słowo http://image.lotte.com/lotte/images/.../6665571_p.jpg (znaczi się, ja takie typy ;-) też mam, i też na tych otwartych właśnie, ale nie zapłaciłam sobie za całość 250, tylko 30 np. :P
I jak kiedyś 1 mądrze popsułam, to dokupiłam od razu drugi, za całe 3 dolary ):


Asia, no to jest tylko szkło, ba, czasem trzeba nieźle uważać, jak się robi kolczyk, by nie zniszczyć i nie ukruszyć kryształka, a co dopiero o mówić o kontakcie z twardą podłogą.


Golfy to akurat niestety są wredne do kolczyków , ja tak kiedyś też pozbyłam się 2 par. Za to te galety na ebay, widzę, że chodzą od stówy, więc myślę, że można by nie tak drogo sobie odkupić.
http://search.ebay.com/search/search...let&category0=

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2008-05-30 o 10:49
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 10:29   #81
Daymona
Raczkowanie
 
Avatar Daymona
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Góry.
Wiadomości: 357
GG do Daymona
Dot.: swarovski - opinie

Mam coś podobnego [w stylu tego na 3 zdjęciu.] Jest naprawdę fajny i ślicznie odbija światło. Mam kolorowy, ale były też inne warianty xDDD
Daymona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 00:10   #82
MadisonCounty
Raczkowanie
 
Avatar MadisonCounty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Swarovski i jego kryształy

Swarovski - luksusowa marka, z siedzibą w Austrii, pod którą sprzedaje się produkty ze szlifowanego kryształu, takie jak biżuteria, akcesoria dekoracyjne, figurki zwierząt (znajdujące wielu kolekcjonerów) a także "oczka" które mają za zadanie ozdabiać m.in. ubiór, biżuterie i telefony komórkowe. Swarovski tworzy również szkła kontaktowe i większość (około 76%) kryształków montowanych wewnątrz odblasków instalowanych na polskich drogach. Swoje produkty dekoracyjne i biżuterię sprzedaje wyłącznie w monobrandowych butikach. W Polsce aktualnie znajduje się aktualnie 10 butików Swarovski w Warszawie(2), Krakowie(2), Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i w Gdyni w centrum handlowym "Klif".

źródło Wikipedia

Moje pytanie- czy ktoś z Was ma coś z kryształkami Swarovskiego? Bizuterię? Dodatki? A może coś kolekcjonujecie? Czy widziecie różnicę między kryształkami tej firmy. a np. zwykłymi cyrkoniami?
MadisonCounty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 01:00   #83
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Swarovski i jego kryształy

w cenie napewno widac roznice
a tak szczerze nie odroznilabym gdyby ktos mi pokazal bizu z tymi a z tymi krysztalkami

ale ogolnie uwielbiam wchodzic do sklepu ze Swarovskmi blyskotkami- maja pomysly ciekawe
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 01:09   #84
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Swarovski i jego kryształy

Wg. mnie roznica jest bardzo duza. Nawet bardzo blyszczaca bizuteria z tymi kamyczkami nie wyglada tandetnie. Ja jak mam cos kupowac to albo wlasnie od niego albo u normalnego jubilera. Lubie blyszcaca bizuterie ale tandety nie znosze, a Swarovski ma klase, nie tylko nazwe i cene. Mysle tez, ze spokojnie mozna rozpoznac jego wyroby, jesli ma sie z nimi do czynienia dluzszy czas.

Poza tym maja tez cudne krysztalowe figurki
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 07:05   #85
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Swarovski i jego kryształy

O swarovskim jest już wątek -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=swarovski

Moim zdaniem różnica jest widoczna i kolosalna. Nie ma co porównywać plastykowych kryształków lub zwykłych szklanych ze Swarovskim. Żadne nie mają takiego połysku. Wykonywałam biżuterię, także ze Swarovskim wiec różnica jak dla mnie jest znaczna.
Osobiście mam kolczyki serca z tymi kryształkami.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:09   #86
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Swarovski i jego kryształy

ja miałam na swoim ślubie welon z kryształkami svarowskiego i byłam bardzo zadowolona moim zdaniem jednak widać spora różnicę między zwykłymi a tymi svarowskiego, jak już dziewczyny pisały te pięknie błyszczą
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:51   #87
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Swarovski i jego kryształy

ja mam w domu sowę z kryształu firmy svarovski. Od razu na pierwszy rzut oka widać, że to nie tandeta za 10 zł, więc jeśli jest jakaś możliwość wyboru to stawiałabym wlaśnie na kryształy tej firmy.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:09   #88
tequilla.sunrise
Zadomowienie
 
Avatar tequilla.sunrise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 736
Dot.: Swarovski i jego kryształy

Ja dostałam od chłopaka srebrny pierścionek z kryształkami swarovskiego. Noszę go od roku non stop i nic się z nim nie dzieje (mimo, że myję w nim ręce itp.), nie czernieje i ani jeden kryształek się nie odkleił, co ma niestety często miejsce w przypadku taniej biżuterii. Ale nikt raczej nie rozpoznaje że to swarovski Mimo wszystko jest ładniejszy niż zwykłe cyrkonie.
tequilla.sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:50   #89
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Swarovski i jego kryształy

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O swarovskim jest już wątek -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=swarovski

Moim zdaniem różnica jest widoczna i kolosalna. Nie ma co porównywać plastykowych kryształków lub zwykłych szklanych ze Swarovskim. Żadne nie mają takiego połysku. Wykonywałam biżuterię, także ze Swarovskim wiec różnica jak dla mnie jest znaczna.
Osobiście mam kolczyki serca z tymi kryształkami.
Zgadzam się a poza tym też uwielbiam wchodzić do sklepu swarovskiego i oglądać te wszyskie cacuszka chociaż jeszcze nie mam nic z kryształkami swarovskiego to planuję jakiś zakup
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:52   #90
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Swarovski i jego kryształy

Ja mam zegarek swatch z kryształkami od swarovskiego
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-15 21:58:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.