Ktoś zna nowy fluid kryjący Lirene??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-15, 10:58   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Ktoś zna nowy fluid kryjący Lirene???


Wczoraj przez przypadek na jednej ze stronek natrafiłam na nowe fluidy Eris,Lirene Dermoprogram: jeden to Nature Matte Foundation drugi Fluid kryjący. Ktoś zna te produkty? Interesuje mnie ten kryjący bo szukam właśnie takiego podkładu. Może ten będzie warty wypróbowania?! No i cena bardzo atrakcyjna. Jak któraś wie cokolwiek to proszę napiszcie
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 11:05   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Ktoś zna nowy fluid kryjący Lirene???

tutaj chwalą eris (privi):
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...587733&v=2&s=0
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 12:33   #3
NEGRA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 83
Re: Ktoś zna nowy fluid kryjący Lirene???

chyba jednak o ten chodzilo

http://polki.wp.pl/wiadomosc.html?wid=6120862&kat=1681
NEGRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:20   #4
Magdocholiczka
Przyczajenie
 
Avatar Magdocholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Re: Ktoś zna nowy fluid kryjący Lirene???

Ja zakupiłam go zaraz po tym,jak zawiodłam się na całej serii kosmetyków Rimmela Match Perfection. Zakupiłam go w dość przyjaznej cenie, nie przekraczającej 30 zł. Otóż jestem jedną z tych osób,które nieustannie zmagają się z cieniami w okolicach oczu. Nie liczyłam na cuda, jednak nie jestem też zawiedziona , jak było to w przypadku Rimmela. Ja wybrałam produkt intensywnie kryjący, kolor (704 naturalny ) i uważam , że dopasowuje się do koloru super, można go spokojnie nakładać bez kremu , jak i z kremem - nie traci swoich konsystencji. Ma przepiękny zapach, wygodnie się go aplikuje, i co najważniejsze naprawdę zauważyłam efekty krycia, który wspomogłam korektorem , a całość twarzy potraktowałam pudrem - i czułam komfort. Jestem osobą , która bardzo często zagląda w lusterko , jednak drobne poprawki w postaci korektora od czasu do czasu - i jest ok. Nie wiem czy ta cena jest promocyjna, czy z okazji , że to nowy produkt ? Powiem szczerze , że z dostępnych marek kosmetycznych w Polsce : Rimmel , Revlon ,Astor,Manhatan itp po mimo iż to są kosmetyki od bardzo tanich po bardzo drogie to jednak te moje nadzieje , że te moje "worki " pod oczyma zostaną zniwelowane. Chyba jest to niemożliwe, ale ten fluid sprawia , że mogę być zadowolona. Produkt oceniam na 6/10.
Magdocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.