pytanie dotyczące farbowania włosów;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 15:30   #1
adajsgfh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: k-ce
Wiadomości: 1
Smile

pytanie dotyczące farbowania włosów;)


Sprawa nie jest wyjątkowo poważna, ale byłabym bardzo wdzięczna gdyby któraś z pań mi doradziła . Nigdy nie farbowałam włosów, chcę zrobić to pierwszy raz. Jestem szatynką, typowy, brązowy[?] kolor.. Na początek chciałabym sprawdzić czy dobrze będę wyglądała w odcieniu złocistym/miodowym . Baardzo podoba mi się ten kolor na zdjęciu, tylko właśnie.. na zdjęciu.. Moje pytanie brzmi - czy odcien miodu pokryje mój obecny kolor ?? Czy powinnam najpierw je rozjasnic.. ? Nie znam się na tym dlatego bardzo proszę o pomoc dodam, ze mam zamiar uzyc szamponetki, aby jak pisalam wczesniej, najpierw przekonac się czy dobrze będę wyglądała.. Z góry dziękuję !
adajsgfh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 18:32   #2
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: pytanie dotyczące farbowania włosów;)

Jeżeli masz brązowe włosy to taki odcień może jedynie dodać poświatę, czy nieznacznie zmienić odcień włosów.
W rozjaśnianie bym się nie bawiła, ponieważ musisz po rozjaśnieniu odczekać jakiś czas a farba może nie złapać równomiernie włosów, lub mocniej i możesz sobie nie poradzić.

Dlatego jeżeli chcesz taki kolor ja wybrałabym się do fryzjera, powiedzała o co chodzi i zapytała czy jest to możliwe, jeżeli tak, to jak, a nie niszczyła włosów samemu w domu, jeżeli nie masz żadnego doświadczenia..
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:29   #3
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: pytanie dotyczące farbowania włosów;)

W salonie fryzjerskim na naturalnych włosach zrobią Ci to bez problemu
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 11:19   #4
Magdalena 75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: pytanie dotyczące farbowania włosów;)

Mój problem jest następujący: jeszcze wczoraj miałam włosy w kolorze średniego blądu z jasnymi pasemkam. Zamarzył mi się piękny naturalny ciemny blond ton w ton, czyli taki jaki mam z natury. Fryzjerka powiedziała, że ufarbuje je na nieco ciemniejszy kolor ponieważ codziennie myję włosy i kolor bedzie się szybko wypłukiwał. Po zmyciu farby przeżyłam szok - włosy są niemal czarne. Dodam, że mam błękitne oczy i jasną cerę. W domu awantura, boję się iść jutro do pracy. Czy moża jeszcze dziś położyć na te włosy jakiś szampon czy krem, który choć trochę rozjaśni włosy. Moje włosy są dość mocne i zdrowe. Chyba nie muszę dodawać, że do tej fryzjerki już więcej nie pójdę, tym bardziej, że po trzykrotnym umyciu włosów te, które były rozjaśniane wpłukują się na odcień lekko zielonkawy natomiast moe naturalne trzymają tę czerń jak diabli.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki życząc by w przeciwieństwie do mnie nie przyciągały jak magnes błędów w sztuce fryzjerskiej.

Ps. Nigdy samodzielnie nie farbowałam włosów.
Magdalena 75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.