Pytanie do fryzjerki, prośba o porade dotyczace koloru farby do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 11:06   #1
Marinas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1

Pytanie do fryzjerki, prośba o porade dotyczace koloru farby do włosów


Zwracam się z zapytaniem do jakiejś Fryzjerki dotyczącej porady w sprawie doboru koloru farby do włosów firmy Matrix. Obecnie mam bardzo jasne pasemka. (zrobione u fryzjera). Mój odrost to ciemny blond-jasny sztyn. Około 2cm. Pasemka mam już od kilku lat. Ponad 5. Chciałabym zafarbować włosy na jednolity kolor bardzo jasny blond. Wiem od fryzjera, że dobrze wyglądam w blondach o odcieniach chłodnych. Ponieważ w tej chwili nie stać mnie na zbyt częste wizyty u fryzjera (i kosztowo i ze względu na brak czasu-małe dzieci) dlatego chciałam farbować włosy w warunkach domowych. Czy mogłabym prosić o poradę w tej sprawie? Jaki kolor nr farby Matrix wybrać i jaki utleniacz do tego? czy farbować tylko odrost czy najpierw odrost potem całość włosów?Może jakie farby zmieszać aby uzyskać bardzo jasny, naturalny, chłodny blond ale nie żółty ani ciepły blond. Zastanawiałam się nad nr 9N, 10 N, 9A, 10AV, 9AV a także nad farbami ultra-rozjasniajacymi i super -rozjaśniającymi? Czym się różnią? Których użyć? Byłabym wdzięczna za pomoc. pozdrawiam
Marinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.